Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Mariola mama Julci ma dziÅ› urodzinki :)

> 
Dorotka25
czw, 12 cze 2003 - 16:38
Mariolko dużo radości, uśmiechów i słoneczka w ten przemiły dla Ciebie dzień icon_exclaim.gif Życzę Tobie, aby kolejne 10 lat było jeszcze wspanialsze, aby każde podsumowanie było na plus, nigdy na minus icon_smile.gif Myślę, że zawsze będzie koło Ciebie liczne grono przyjaciół, bo jesteś bardzo miłą dziewczyną... Udanej 18 - tki po raz wtóry icon_biggrin.gif icon_razz.gif Buziaczki icon_smile.gif
Dorota
Dorotka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 08:25
Nr użytkownika: 134




post czw, 12 cze 2003 - 16:38
Post #1

Mariolko dużo radości, uśmiechów i słoneczka w ten przemiły dla Ciebie dzień icon_exclaim.gif Życzę Tobie, aby kolejne 10 lat było jeszcze wspanialsze, aby każde podsumowanie było na plus, nigdy na minus icon_smile.gif Myślę, że zawsze będzie koło Ciebie liczne grono przyjaciół, bo jesteś bardzo miłą dziewczyną... Udanej 18 - tki po raz wtóry icon_biggrin.gif icon_razz.gif Buziaczki icon_smile.gif
Dorota
blaire
czw, 12 cze 2003 - 16:47
Ja dołączam się do życzeń. Kuba oczywiście też. Życzymy ci tylko pogodnych dni, wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia najskrytrzych pragnień, jeszcze większego grona przyjaciół a przede wszystkim wiary w siebie i w to,że jesteś kimś niezwykłym,niepowtarzalnym...
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post czw, 12 cze 2003 - 16:47
Post #2

Ja dołączam się do życzeń. Kuba oczywiście też. Życzymy ci tylko pogodnych dni, wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia najskrytrzych pragnień, jeszcze większego grona przyjaciół a przede wszystkim wiary w siebie i w to,że jesteś kimś niezwykłym,niepowtarzalnym...

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
Guśka
czw, 12 cze 2003 - 16:59
I ja dołączam się do życzeń, a co icon_smile.gif
MarioluÅ›
wszystkiego co sprawi, że każdego dnia uśmiech na Twojej buźce będzie zdradzał, że jesteś naprawdę szczęśliwą.
Z całego serca Ci tego życzę, a na dokładkę buziaków tysiąc albo nawet dwa a niech tam icon_smile.gif w końcu dziś Twoje urodziny icon_smile.gif
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
SkÄ…d: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post czw, 12 cze 2003 - 16:59
Post #3

I ja dołączam się do życzeń, a co icon_smile.gif
MarioluÅ›
wszystkiego co sprawi, że każdego dnia uśmiech na Twojej buźce będzie zdradzał, że jesteś naprawdę szczęśliwą.
Z całego serca Ci tego życzę, a na dokładkę buziaków tysiąc albo nawet dwa a niech tam icon_smile.gif w końcu dziś Twoje urodziny icon_smile.gif


--------------------
Guśka mama Natalii
> Mariola mama Julci ma dziÅ› urodzinki :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 25 maj 2024 - 06:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama