Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  « poprzednia 97 98 99  

Kwietniowe MALUSZKI IV

, wszyscy już chodzimy i niemiłosiernie broimy :)
> , wszyscy już chodzimy i niemiÅ‚osiernie broimy :)
Ola BN
śro, 08 sie 2007 - 17:21
Kurde, a ja mam przygotowywać swoją aplikację, a nie mogę się skoncentrować, to mój ostatni post...
Kropeczko, nie dasz mi się skupić 29.gif
Ola BN


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 535
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 21:42
SkÄ…d: ze ÅšlÄ…ska
Nr użytkownika: 7,283




post śro, 08 sie 2007 - 17:21
Post #1961

Kurde, a ja mam przygotowywać swoją aplikację, a nie mogę się skoncentrować, to mój ostatni post...
Kropeczko, nie dasz mi się skupić 29.gif

--------------------
Lepiej co? zrobi?, ni? mówi? o tym.

Kropeczka

Go??







post śro, 08 sie 2007 - 17:24
Post #1962

budze Amke ...koniec spania....mam dla Niej inne plany na dzis....
Ona potafi ostatnio przespac polowe dnia....a potem wariuje do 22....

wybywamy...buzaki eklerki
Kropeczka

Go??







post śro, 08 sie 2007 - 17:25
Post #1963

CYTAT(Ola BN @ śro, 08 sie 2007 - 19:21) *
Kropeczko, nie dasz mi się skupić 29.gif


juz daje.....
P.S. widze ze dzialasz.....powodzenia....
monte cristo
śro, 08 sie 2007 - 18:22
https://www.youtube.com/watch?v=QwKbqBYbQwA


Jasiu wariuje do muzyki fasolek
monte cristo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 872
Dołączył: sob, 03 wrz 05 - 00:08
Nr użytkownika: 3,584




post śro, 08 sie 2007 - 18:22
Post #1964

https://www.youtube.com/watch?v=QwKbqBYbQwA


Jasiu wariuje do muzyki fasolek
szantrapa
śro, 08 sie 2007 - 18:23
Jesteśmy. Idę odkopać moje dziecko spod tej masy czarnej ziemi...
Macia, wysłałam, wszystko Ci napisałam icon_biggrin.gif
IdÄ™...

ps. Kropka..nie pamiętał...
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post śro, 08 sie 2007 - 18:23
Post #1965

Jesteśmy. Idę odkopać moje dziecko spod tej masy czarnej ziemi...
Macia, wysłałam, wszystko Ci napisałam icon_biggrin.gif
IdÄ™...

ps. Kropka..nie pamiętał...

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Ola BN
śro, 08 sie 2007 - 21:36
Monte, widzę, że Yasiek raczej w miejscu nie usiedzi... No to Martka jest zdecydowanie wolniejsza.

Magda, nie pamiętał o Twoich urodzinach? Skandal. Ale może można go usprawiedliwić, u Was przecież celebruje się imieniny... Pewnie marna pociecha. A masz taką łatwą datę do zapamiętania, 08.08.
Ola BN


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 535
Dołączył: śro, 30 sie 06 - 21:42
SkÄ…d: ze ÅšlÄ…ska
Nr użytkownika: 7,283




post śro, 08 sie 2007 - 21:36
Post #1966

Monte, widzę, że Yasiek raczej w miejscu nie usiedzi... No to Martka jest zdecydowanie wolniejsza.

Magda, nie pamiętał o Twoich urodzinach? Skandal. Ale może można go usprawiedliwić, u Was przecież celebruje się imieniny... Pewnie marna pociecha. A masz taką łatwą datę do zapamiętania, 08.08.

--------------------
Lepiej co? zrobi?, ni? mówi? o tym.

Anai_
śro, 08 sie 2007 - 21:50
CYTAT(magdainpoland @ śro, 08 sie 2007 - 18:23) *
ps. Kropka..nie pamiętał...


Magda... ale szukajpozytywnych aspektów. Znaczy to, że nie śledzi Cię na forum. Jakby śledził, to by wiedział icon_smile.gif
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post śro, 08 sie 2007 - 21:50
Post #1967

CYTAT(magdainpoland @ śro, 08 sie 2007 - 18:23) *
ps. Kropka..nie pamiętał...


Magda... ale szukajpozytywnych aspektów. Znaczy to, że nie śledzi Cię na forum. Jakby śledził, to by wiedział icon_smile.gif

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Anai_
śro, 08 sie 2007 - 22:16
Zmęczona jestem przeokrutnie. Ale pójdę spać dopiero jak powieszę pranie, które właśnie wstawiłam...
Prawie cały dzień byłam dziś sama z Chłopakami. Tyle co Babcia zabrała Ich na jakieś 2-2,5 godziny na spacer. Wykończyli mnie. Szczególnie zmęczyłam się Ich kąpielą... zawsze to Kamil robi. A że dziś miał angielski, a ja miałam już Ich dość... wolałam żeby już byli gotowi do snu, jak On wróci. Tak zawsze działam jako asysta, więc nie jest to czas dla mnie.
Do tego się czymś zaprawiłam. Z nosa mi leci normalnie woda. Gardło boli. Wściekła jestem... bo to trochę dużo...

Wieczorem byłam jeszcze z Nimi w piaskownicy. Wybawili się na maxa. Jutro chyba do 10.00 będą spać...

Magda, ja też lubię sentymentalne kawałki. A najbardziej to chyba Stare DObre Małżeństwo.

Kropka, jak tak sobie czytam co jada Amka... to się zastanawiam dlaczego się upierasz, że Ona mało je.
Napiszę Tobie co jedli dziś Chłopcy.
Ok. 9.00 - skibka chleba z twarożkiem na twarz
Ok. 11.00 - każdy dostał po garści chrupek kukurydzianych i po małym jabłuszku
Ok. 13.00 - Julek zjadł drożdżówkę, Tymi spał
Ok. 16.00 - każdy po talerzu zupy z fasolki szparagowej i włoszczyzny, z mięskiem na deser po kostce czekolady gorzkiej i po pół pomarańczy
Ok. 20.00 - Julas 2 skibki chleba z szynkÄ…, Tymi jednÄ….
Mieli jeszcze zjeść jogurt, ale zapomniałam wyjąć z lodówki icon_smile.gif

Ola, ja tak jak Magda sądzę, że po takiej przerwie się niestety z obiegu wypada... I od nowa się zaczyna. Ale co tam, coś dla siebie znajdziemy icon_smile.gif
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post śro, 08 sie 2007 - 22:16
Post #1968

Zmęczona jestem przeokrutnie. Ale pójdę spać dopiero jak powieszę pranie, które właśnie wstawiłam...
Prawie cały dzień byłam dziś sama z Chłopakami. Tyle co Babcia zabrała Ich na jakieś 2-2,5 godziny na spacer. Wykończyli mnie. Szczególnie zmęczyłam się Ich kąpielą... zawsze to Kamil robi. A że dziś miał angielski, a ja miałam już Ich dość... wolałam żeby już byli gotowi do snu, jak On wróci. Tak zawsze działam jako asysta, więc nie jest to czas dla mnie.
Do tego się czymś zaprawiłam. Z nosa mi leci normalnie woda. Gardło boli. Wściekła jestem... bo to trochę dużo...

Wieczorem byłam jeszcze z Nimi w piaskownicy. Wybawili się na maxa. Jutro chyba do 10.00 będą spać...

Magda, ja też lubię sentymentalne kawałki. A najbardziej to chyba Stare DObre Małżeństwo.

Kropka, jak tak sobie czytam co jada Amka... to się zastanawiam dlaczego się upierasz, że Ona mało je.
Napiszę Tobie co jedli dziś Chłopcy.
Ok. 9.00 - skibka chleba z twarożkiem na twarz
Ok. 11.00 - każdy dostał po garści chrupek kukurydzianych i po małym jabłuszku
Ok. 13.00 - Julek zjadł drożdżówkę, Tymi spał
Ok. 16.00 - każdy po talerzu zupy z fasolki szparagowej i włoszczyzny, z mięskiem na deser po kostce czekolady gorzkiej i po pół pomarańczy
Ok. 20.00 - Julas 2 skibki chleba z szynkÄ…, Tymi jednÄ….
Mieli jeszcze zjeść jogurt, ale zapomniałam wyjąć z lodówki icon_smile.gif

Ola, ja tak jak Magda sądzę, że po takiej przerwie się niestety z obiegu wypada... I od nowa się zaczyna. Ale co tam, coś dla siebie znajdziemy icon_smile.gif

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Anai_
śro, 08 sie 2007 - 22:18
Iff to od kiedy będziesz w Świnoujściu?
Bo jeśli od weekendu, 18-19, to jakoś by się udało sklecić spotkanko icon_smile.gif.
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post śro, 08 sie 2007 - 22:18
Post #1969

Iff to od kiedy będziesz w Świnoujściu?
Bo jeśli od weekendu, 18-19, to jakoś by się udało sklecić spotkanko icon_smile.gif.

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
iff
śro, 08 sie 2007 - 23:35
Anai nestety jesli juz to najwczesniej od 24-25 sierpnia, zreszta sama nie wiem co z moim urlopem, na razie kasa mi nie wplynela, mam inne zmartwienia, troski i obowiazki

tak czytam co piszecie, jakos widze ze problemy egzystencjonalne na topie icon_wink.gif

Madziusia wszystkiego najlepszego kochana, duzo zdrowka, pomyslności, milosci, radosci oraz spelnienia marzen, zyj sto lat!


Co do innych przemyslen, mysle ze to taki wiek, pewne rozdzialy zamkniÄ™te, czas beztroskiej mÅ‚odoÅ›ci i gÅ‚upot chyba tez icon_wink.gif czas na jakies konkrety i to nie w postaci awansu czy jakis super hiper wymyslnych rzeczy, nie, chyba teraz dopiero mamy swiadomosc swojego potencjalu jakikolwiek by nie byÅ‚ i czas już ostateczny go wykorzystac bo jeÅ›li nie teraz to kiedy ?, dzieci już nie potrzebuja matki 24 h na dobe czas pomyslec o sobie, swoich przyjemnosciach, postawic sobie cele choćby male i dazyc do nich, pewna dojrzaÅ‚ość jest już w nas i tez inaczej reagujemy na powodzenia jak i niepowodzenia. Dlaczego piszesz ze nic nie osiÄ…gnęłaÅ›, a co to dla Ciebie znaczy cos osiÄ…gnąć, ze napisza o Tobie w time’siÄ™ ? icon_wink.gif czas tak naprawde sprecyzowac swoje oczekiwania wobec wlasnej osoby i przenieść to do rzeczywistoÅ›ci ot cala filozofia zycia, czerpmy z zycia calymi garÅ›ciami, poki jesteÅ›my mlode, wiele rzeczy potrafimy jeszcze zrobic i pare rzeczy poswiecic, poki zdrowie dopisuje i rozum jeszcze sprawny a jezyk gietki


tia ale sie zrobilam madra icon_wink.gif

OlaBN praca w dziekanacie chyba wwiaze sie z siedzeniem takze w wekedy wczasie studiow zaocznych czy sie myle ? ta stawka ktora podajesz wydaje mi sie ok, teraz mnostwo jest pracy tylko za najnizsza krajowa, nie wydaje mi sie ta kwota jakas niska, ale generalnie sprawdz najpierw ile bedziesz placila za opiekunke za dojazd i wykalkuluj ile by Cie jeszcze satysfakcjonowalo na reke po odjeciu tych kosztow zwiazanych z praca


Basik
znalazlas cos innego do ubrania na slub czy zostaje ta garsonka?

ja bylam dzis na gril;lu u znajomej z dawnej pracy, naprawde odpoczelam, co prawda byla tam 3 maluchow, ktorzy pozniej sie nieco zaczepiali, ale bylo spokojnie icon_biggrin.gif byla dziewczynka 21 miesieczna, mowila przepieknie calymi zdaniami i trudne wyrazy w stylu samolot, bylam zadziwiona jej elokwentnoscia i zasobem slow - moi chlopcy tez tak szybko mowili i szlo juz z nimi dyskutowac wlasnie tez w tym wieku, ale z Ewka nie przewiduje icon_wink.gif jak to dzieci sa rozne

spadam jutro jade na kolejny zlot z netu, tym razem do czestochowy icon_biggrin.gif na pweno bedzie fajnie icon_biggrin.gif


iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post śro, 08 sie 2007 - 23:35
Post #1970

Anai nestety jesli juz to najwczesniej od 24-25 sierpnia, zreszta sama nie wiem co z moim urlopem, na razie kasa mi nie wplynela, mam inne zmartwienia, troski i obowiazki

tak czytam co piszecie, jakos widze ze problemy egzystencjonalne na topie icon_wink.gif

Madziusia wszystkiego najlepszego kochana, duzo zdrowka, pomyslności, milosci, radosci oraz spelnienia marzen, zyj sto lat!


Co do innych przemyslen, mysle ze to taki wiek, pewne rozdzialy zamkniÄ™te, czas beztroskiej mÅ‚odoÅ›ci i gÅ‚upot chyba tez icon_wink.gif czas na jakies konkrety i to nie w postaci awansu czy jakis super hiper wymyslnych rzeczy, nie, chyba teraz dopiero mamy swiadomosc swojego potencjalu jakikolwiek by nie byÅ‚ i czas już ostateczny go wykorzystac bo jeÅ›li nie teraz to kiedy ?, dzieci już nie potrzebuja matki 24 h na dobe czas pomyslec o sobie, swoich przyjemnosciach, postawic sobie cele choćby male i dazyc do nich, pewna dojrzaÅ‚ość jest już w nas i tez inaczej reagujemy na powodzenia jak i niepowodzenia. Dlaczego piszesz ze nic nie osiÄ…gnęłaÅ›, a co to dla Ciebie znaczy cos osiÄ…gnąć, ze napisza o Tobie w time’siÄ™ ? icon_wink.gif czas tak naprawde sprecyzowac swoje oczekiwania wobec wlasnej osoby i przenieść to do rzeczywistoÅ›ci ot cala filozofia zycia, czerpmy z zycia calymi garÅ›ciami, poki jesteÅ›my mlode, wiele rzeczy potrafimy jeszcze zrobic i pare rzeczy poswiecic, poki zdrowie dopisuje i rozum jeszcze sprawny a jezyk gietki


tia ale sie zrobilam madra icon_wink.gif

OlaBN praca w dziekanacie chyba wwiaze sie z siedzeniem takze w wekedy wczasie studiow zaocznych czy sie myle ? ta stawka ktora podajesz wydaje mi sie ok, teraz mnostwo jest pracy tylko za najnizsza krajowa, nie wydaje mi sie ta kwota jakas niska, ale generalnie sprawdz najpierw ile bedziesz placila za opiekunke za dojazd i wykalkuluj ile by Cie jeszcze satysfakcjonowalo na reke po odjeciu tych kosztow zwiazanych z praca


Basik
znalazlas cos innego do ubrania na slub czy zostaje ta garsonka?

ja bylam dzis na gril;lu u znajomej z dawnej pracy, naprawde odpoczelam, co prawda byla tam 3 maluchow, ktorzy pozniej sie nieco zaczepiali, ale bylo spokojnie icon_biggrin.gif byla dziewczynka 21 miesieczna, mowila przepieknie calymi zdaniami i trudne wyrazy w stylu samolot, bylam zadziwiona jej elokwentnoscia i zasobem slow - moi chlopcy tez tak szybko mowili i szlo juz z nimi dyskutowac wlasnie tez w tym wieku, ale z Ewka nie przewiduje icon_wink.gif jak to dzieci sa rozne

spadam jutro jade na kolejny zlot z netu, tym razem do czestochowy icon_biggrin.gif na pweno bedzie fajnie icon_biggrin.gif


iff
śro, 08 sie 2007 - 23:36
Monte nie doczytalam bierzesz antybol ? oby szybko zadzialal i zeby juz Ci zrobili tgeo zeba
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post śro, 08 sie 2007 - 23:36
Post #1971

Monte nie doczytalam bierzesz antybol ? oby szybko zadzialal i zeby juz Ci zrobili tgeo zeba
iff
śro, 08 sie 2007 - 23:37
Anai dobrze mi sie wydaje ze Tymi jest kopia Julasa ?
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post śro, 08 sie 2007 - 23:37
Post #1972

Anai dobrze mi sie wydaje ze Tymi jest kopia Julasa ?
iff
śro, 08 sie 2007 - 23:40
jedzenie:
rano mleko 180-210 sojowe SL
potem jakis serek, bakus lub danonek, choc teraz odstawiamy nabial i wtedy wedlina z bulka,
mleko znowu 180 ml
obiadek
banan
i mleko 180-210

jakies zagryzki w stylu owoce podkradane bo w calosci nie zje, paluszki

widze ze w sumie duzo nie zjada hmm chyba czas na zmiany
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post śro, 08 sie 2007 - 23:40
Post #1973

jedzenie:
rano mleko 180-210 sojowe SL
potem jakis serek, bakus lub danonek, choc teraz odstawiamy nabial i wtedy wedlina z bulka,
mleko znowu 180 ml
obiadek
banan
i mleko 180-210

jakies zagryzki w stylu owoce podkradane bo w calosci nie zje, paluszki

widze ze w sumie duzo nie zjada hmm chyba czas na zmiany
iff
śro, 08 sie 2007 - 23:41
usiluje sie dostac na setna strone a tu kicha icon_wink.gif

nic ide juz spac, bo jutro musze byc troche przytomna icon_wink.gif

milego dnia zycze
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post śro, 08 sie 2007 - 23:41
Post #1974

usiluje sie dostac na setna strone a tu kicha icon_wink.gif

nic ide juz spac, bo jutro musze byc troche przytomna icon_wink.gif

milego dnia zycze
iff
śro, 08 sie 2007 - 23:44
firanki tez tylko piore w pralce a jak inaczej ?
i tez tylko na 40 stopni, sporadycznie zdarza mi sie uzywac programu na 60 stopni, a tak wszystko na 40 daje
piore w proszku dato specjalnym do firan, tez zawieszam mokre, ale jak zawiesze suche tez nie problem, bo je uloze tak na suszarce aby nie byly pogniecione
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post śro, 08 sie 2007 - 23:44
Post #1975

firanki tez tylko piore w pralce a jak inaczej ?
i tez tylko na 40 stopni, sporadycznie zdarza mi sie uzywac programu na 60 stopni, a tak wszystko na 40 daje
piore w proszku dato specjalnym do firan, tez zawieszam mokre, ale jak zawiesze suche tez nie problem, bo je uloze tak na suszarce aby nie byly pogniecione
Wampir Basik
śro, 08 sie 2007 - 23:46
przenoście się juz na kolejny wątek icon_smile.gif
Wampir Basik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 992
Dołączył: sob, 18 mar 06 - 12:09
SkÄ…d: Krosno
Nr użytkownika: 5,273

GG:


post śro, 08 sie 2007 - 23:46
Post #1976

przenoście się juz na kolejny wątek icon_smile.gif


--------------------
Samael Adrian 25.04.2006



"...żyć znaczy życie dzielić z Tobą, a nie być z Tobą znaczy nie żyć..."

"Jestem zdania, i to całkiem poważnie, że nigdy dzieci nie mogą zrobić rodzicom takiego wstydu jak rodzice dzieciom."
Jan Kurczab
iff
śro, 08 sie 2007 - 23:52
a odpowiedziec mi nie laska ? icon_wink.gif
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post śro, 08 sie 2007 - 23:52
Post #1977

a odpowiedziec mi nie laska ? icon_wink.gif
Dorott
czw, 09 sie 2007 - 13:55
WĄTEK ZAMKNIĘTY

jesteśmy tu:

Kwietniowe Maluszki V
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 09 sie 2007 - 13:55
Post #1978

WĄTEK ZAMKNIĘTY

jesteśmy tu:

Kwietniowe Maluszki V


--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
> Kwietniowe MALUSZKI IV, wszyscy już chodzimy i niemiÅ‚osiernie broimy :)
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  « poprzednia 97 98 99
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 06:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama