Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Spotkanie w Warszawie w czwartek, 10 kwietnia

> 
Zofelia
sob, 05 kwi 2003 - 23:26
Witam wszystkich,


Przed chwilą urodził się nam na czacie pomysł zorganizowania pierwszego maluchowego spotkania. Rozmawialiśmy sobie wstepnie o najblizszym czwartku, po południu w przedziale czasowym od 15 do 24.

Czas już znamy, nie znamy jeszcze miejsca. Moze macie jakieś propozycje? Miejsce zależy do ilości osób i od tego, czy stawicie się z czy bez pociech.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na propozycje.
Zofelia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 258
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 21:23
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 221




post sob, 05 kwi 2003 - 23:26
Post #1

Witam wszystkich,


Przed chwilą urodził się nam na czacie pomysł zorganizowania pierwszego maluchowego spotkania. Rozmawialiśmy sobie wstepnie o najblizszym czwartku, po południu w przedziale czasowym od 15 do 24.

Czas już znamy, nie znamy jeszcze miejsca. Moze macie jakieś propozycje? Miejsce zależy do ilości osób i od tego, czy stawicie się z czy bez pociech.

Pozdrawiam serdecznie i czekam na propozycje.

--------------------
Zofelia
Mika
sob, 05 kwi 2003 - 23:33
Jeśli z pociechami icon_biggrin.gif -to pewnie najlepszym miejscem byłoby HulaKula znane już edzieckowym mamom icon_biggrin.gif i zapewne nie tylko Im icon_biggrin.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 05 kwi 2003 - 23:33
Post #2

Jeśli z pociechami icon_biggrin.gif -to pewnie najlepszym miejscem byłoby HulaKula znane już edzieckowym mamom icon_biggrin.gif i zapewne nie tylko Im icon_biggrin.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Duszek
nie, 06 kwi 2003 - 00:08
Witajcie, ja tez bede icon_biggrin.gif

Duszek
Duszek


Grupa: Administratorzy
Postów: 629
Dołączył: pon, 02 gru 02 - 19:26
Nr użytkownika: 3

Mój blog:



post nie, 06 kwi 2003 - 00:08
Post #3

Witajcie, ja tez bede icon_biggrin.gif

Duszek
dyziak
nie, 06 kwi 2003 - 11:28
Zofelia mnie ubiegła icon_smile.gif i dobrze! Proszę o propozycje co do miejsca i godziny. Spróbujcie, proszę, zdążyć z tym do wtorku do godziny tak gdzieś 14.00. Bo jeśli będzie nas więcej to trzeba pewnie zarezerwować miejsca. Nie wiem, czy będę dostępna pod netem, więc proszę albo do Zofelii info, albo do mnie pod tel. 507 425 967 671 53 60.

dyziak
dyziak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 452
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 21:12
SkÄ…d: Warszawa, obecnie Hiszpania
Nr użytkownika: 128




post nie, 06 kwi 2003 - 11:28
Post #4

Zofelia mnie ubiegła icon_smile.gif i dobrze! Proszę o propozycje co do miejsca i godziny. Spróbujcie, proszę, zdążyć z tym do wtorku do godziny tak gdzieś 14.00. Bo jeśli będzie nas więcej to trzeba pewnie zarezerwować miejsca. Nie wiem, czy będę dostępna pod netem, więc proszę albo do Zofelii info, albo do mnie pod tel. 507 425 967 671 53 60.

dyziak

--------------------
dyziak, mama Nadii, zwykle wesola:( user posted image
user posted image
Atena
pon, 07 kwi 2003 - 23:48
cześć dziewczyny!!!!

Jak wszystko dobrze pójdzie to i ja z Rybką się pojawię.
Nam pasuje np między 14 a 15...
Tylko wiecie co?
aż wstyd się przyznać ale kompletnie nie wiem gdzie jast Hula-Kula icon_question.gif

wiosenne uściski(pomimo,że za oknem raczej wiosny nie widać icon_cry.gif )
kasia z RybkÄ…
Atena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,646
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:36
SkÄ…d: Kabaty :)
Nr użytkownika: 167

GG:


post pon, 07 kwi 2003 - 23:48
Post #5

cześć dziewczyny!!!!

Jak wszystko dobrze pójdzie to i ja z Rybką się pojawię.
Nam pasuje np między 14 a 15...
Tylko wiecie co?
aż wstyd się przyznać ale kompletnie nie wiem gdzie jast Hula-Kula icon_question.gif

wiosenne uściski(pomimo,że za oknem raczej wiosny nie widać icon_cry.gif )
kasia z RybkÄ…

--------------------



Mika
wto, 08 kwi 2003 - 00:02
HulaKula jest w podziemiach nowej Biblioteki Uniwersyteckiej icon_biggrin.gif ul Dobra 56/66 icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 08 kwi 2003 - 00:02
Post #6

HulaKula jest w podziemiach nowej Biblioteki Uniwersyteckiej icon_biggrin.gif ul Dobra 56/66 icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Atena
wto, 08 kwi 2003 - 01:09
dzięki Mikulko icon_smile.gif

kasia z RybkÄ…

reakcja natychmiastowa icon_razz.gif
Atena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,646
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:36
SkÄ…d: Kabaty :)
Nr użytkownika: 167

GG:


post wto, 08 kwi 2003 - 01:09
Post #7

dzięki Mikulko icon_smile.gif

kasia z RybkÄ…

reakcja natychmiastowa icon_razz.gif

--------------------



dyziak
wto, 08 kwi 2003 - 11:10
Kochane,

jest propozycja, coby się spotkać w Magnezie - tyły NowegoŚwiatu, koło kina Skarpa. Miłe miejsce, ceny w miarę, możemy mieć swój kącik - kanapy. Tylko z godzinami jest nieco kłoptu, bo część chce wcześniej, chili tak ok. 15.00 a część poźniej, chili ok. 18.00 Chyba trzeba będzie spotkać się wcześniej i kto może poczekać na tych "poźniejszych". Macie jakieś propozycje?
dyziak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 452
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 21:12
SkÄ…d: Warszawa, obecnie Hiszpania
Nr użytkownika: 128




post wto, 08 kwi 2003 - 11:10
Post #8

Kochane,

jest propozycja, coby się spotkać w Magnezie - tyły NowegoŚwiatu, koło kina Skarpa. Miłe miejsce, ceny w miarę, możemy mieć swój kącik - kanapy. Tylko z godzinami jest nieco kłoptu, bo część chce wcześniej, chili tak ok. 15.00 a część poźniej, chili ok. 18.00 Chyba trzeba będzie spotkać się wcześniej i kto może poczekać na tych "poźniejszych". Macie jakieś propozycje?
siłaczka
wto, 08 kwi 2003 - 20:55
Marlenko, ale spotkanie w knajpie dla rodziców dzieci chodzących to utopia, dla mnie odpada na wstępie. Ja proponuję wykorzystanie nowego miejsca: chiccolandię na Nowolipki, co wy na to?
siłaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:58
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 155




post wto, 08 kwi 2003 - 20:55
Post #9

Marlenko, ale spotkanie w knajpie dla rodziców dzieci chodzących to utopia, dla mnie odpada na wstępie. Ja proponuję wykorzystanie nowego miejsca: chiccolandię na Nowolipki, co wy na to?
dyziak
śro, 09 kwi 2003 - 11:50
eKachna,

obawiam się, że już troszkę za poźno, coby zmieniać miejsce icon_sad.gif Co więcej - to właśnie mamusie tuptających pociech zainicjowały to miejsce. Z tego, co wiem, część z nich na pewno będzie z maluchami. Może następnym razem wykorzystamy Twoją propozycję?

dyziak
dyziak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 452
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 21:12
SkÄ…d: Warszawa, obecnie Hiszpania
Nr użytkownika: 128




post śro, 09 kwi 2003 - 11:50
Post #10

eKachna,

obawiam się, że już troszkę za poźno, coby zmieniać miejsce icon_sad.gif Co więcej - to właśnie mamusie tuptających pociech zainicjowały to miejsce. Z tego, co wiem, część z nich na pewno będzie z maluchami. Może następnym razem wykorzystamy Twoją propozycję?

dyziak
anonimowy

Go??







post śro, 09 kwi 2003 - 11:52
Post #11

Uwaga! Spotykamy się w czawrtek, 10.04 o godzinie 19.30 w Magnezie - Gałczyńskiego 3, tyły Nowego Światu, koło kina Skarpa. Mamy zarezerwowane miejsca na nazwisko Adamus. Przybywamy licznie icon_smile.gif
Do zobaczyska icon_smile.gif

dyziak
Anuk (z edziecka)

Go??







post śro, 09 kwi 2003 - 13:04
Post #12

Godzina jest dobra: 19.30? Tylko pytam, w kontekście dzieci.
Marghe
śro, 09 kwi 2003 - 14:07
Postaram sie być, tylko, ze nieco później.. tak po 20.30
Do zobaczeni icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Marghe
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post śro, 09 kwi 2003 - 14:07
Post #13

Postaram sie być, tylko, ze nieco później.. tak po 20.30
Do zobaczeni icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Marghe
anonimowy

Go??







post śro, 09 kwi 2003 - 14:35
Post #14

CYTAT(Anuk (z edziecka))
Godzina jest dobra: 19.30? Tylko pytam, w kontekście dzieci.


Anuk, taka była decyzja mam. Mnie tam wszyskto jedno, bo Fasolka to wszędzie spać może, hihihi. Wiesz, wiele mam pracuje i wcześniej nie może. Poza tym Duszek też bardziej w tych okolicach. Na początku była propozycja tak ok. 15.30 -16.00, ale okazało się, że byłabym ja, mamjuz i może Rosa. A my do miana Trójcy nie pretendujemy icon_razz.gif

pozdrófffka
dyziak
śro, 09 kwi 2003 - 14:42
sorki, to ja! Jakoś mnie wylogowało icon_cry.gif
dyziak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 452
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 21:12
SkÄ…d: Warszawa, obecnie Hiszpania
Nr użytkownika: 128




post śro, 09 kwi 2003 - 14:42
Post #15

sorki, to ja! Jakoś mnie wylogowało icon_cry.gif

--------------------
dyziak, mama Nadii, zwykle wesola:( user posted image
user posted image
Anuk (z edziecka)

Go??







post śro, 09 kwi 2003 - 16:24
Post #16

Hej,
Ja tez pracuję, więc jeśli o mnie chodzi - to jest Cool icon_smile.gif Godzina 16 jest dla mnie nieosiągalna, a 15 to zupełna abstrakcja.

icon_rolleyes.gif

Do zobaczenia ma się rozumieć icon_smile.gif
anonimowy

Go??







post śro, 09 kwi 2003 - 16:40
Post #17

superowo! to nas całkiem duza gromadka bedzie icon_cool.gif

dyziak - znowu mnie wylogowało, buuu
mag_duszka
śro, 09 kwi 2003 - 16:59
mam nadzieję, że też dotrę... ale na pewno z opóźnieniem drobnym
icon_biggrin.gif ale siÄ™ cieszÄ™ icon_biggrin.gif
mag_duszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 104
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 09:15
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 159

GG:


post śro, 09 kwi 2003 - 16:59
Post #18

mam nadzieję, że też dotrę... ale na pewno z opóźnieniem drobnym
icon_biggrin.gif ale siÄ™ cieszÄ™ icon_biggrin.gif
anonimowy

Go??







post śro, 09 kwi 2003 - 19:17
Post #19

To ja jeszcze proponuję dla mam z dziećmi w piątek w HulaKula od godz 16. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Knajpa to nie jest miejsce dla dzieci (starszych) a ja nie mam ich z kim zostawić. icon_mrgreen.gif
marchewka
czw, 10 kwi 2003 - 01:17
Babeczki kochane tak chciałabym się z Wami bardzo bardzo spotkać...Ale dylemat mam!!! icon_cry.gif Czy będziecie z dzidziami?Bo po poście kobitki "przed" wątpliwosci mnie naszły!!! icon_eek.gif icon_eek.gif U mnie sytuacja skomplikowana...Mąż Stefan na A4 i nie jest on typu męża Iwo1....po jabłuszko sam nie popełznie!!! Więc i Pyzą się nie zajmie jak mu 2 m droga do lodówki w tym stanie rok zajmie!!!!! Kochaniutkie głupio mi w ten sposób....ale uprzedzenie mam ....Gdy Pyza 8 miesięcy miała na wesele poszliśmy ...na 2 godziny bo z Pyzą... A ona w trakcie usneła...Orkiestra, hałas Ona nic....To my ja w nosidełku po stół (oczywiście z pełnym zabezpieczeniem i raczej na "oku") i "tany, tany" do białego rana.Gdy na drugi dzień na poprawiny przyszliśmy..............ledwo przekroczyłam próg sali ..."A to ta BIEDNA dzidzia pod stołem spała"....i "Tacy rodzice...pi...pi...pi"...Wiec proszę o wyrozumiałość że tak sobie wyskakuję!!!!Przydreptująca z nogi na nogę
marchewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: wto, 04 mar 03 - 14:48
SkÄ…d: KsiÄ…zenice
Nr użytkownika: 93

GG:


post czw, 10 kwi 2003 - 01:17
Post #20

Babeczki kochane tak chciałabym się z Wami bardzo bardzo spotkać...Ale dylemat mam!!! icon_cry.gif Czy będziecie z dzidziami?Bo po poście kobitki "przed" wątpliwosci mnie naszły!!! icon_eek.gif icon_eek.gif U mnie sytuacja skomplikowana...Mąż Stefan na A4 i nie jest on typu męża Iwo1....po jabłuszko sam nie popełznie!!! Więc i Pyzą się nie zajmie jak mu 2 m droga do lodówki w tym stanie rok zajmie!!!!! Kochaniutkie głupio mi w ten sposób....ale uprzedzenie mam ....Gdy Pyza 8 miesięcy miała na wesele poszliśmy ...na 2 godziny bo z Pyzą... A ona w trakcie usneła...Orkiestra, hałas Ona nic....To my ja w nosidełku po stół (oczywiście z pełnym zabezpieczeniem i raczej na "oku") i "tany, tany" do białego rana.Gdy na drugi dzień na poprawiny przyszliśmy..............ledwo przekroczyłam próg sali ..."A to ta BIEDNA dzidzia pod stołem spała"....i "Tacy rodzice...pi...pi...pi"...Wiec proszę o wyrozumiałość że tak sobie wyskakuję!!!!Przydreptująca z nogi na nogę

--------------------
mama Zuzi (21.10.01) i Mikusia (10.12.03)
> Spotkanie w Warszawie w czwartek, 10 kwietnia
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 30 kwi 2024 - 05:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama