Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Bezpłatne badania prenatalne(nieinwazyjne)

, Czy ktoś skorzystał?
> , Czy ktoÅ› skorzystaÅ‚?
syza7
śro, 15 paź 2008 - 20:07
Ostatnimi czasy leczę się w szpitalu przy Akademii Medycznej w Białymstoku na ul. M. Skłodowskiej-Curie. Przypadkiem wpadła w moje ręce ulotka(mam nadzieję, że aktualna 06.gif ) o bezpłatnych badaniach prenatalnych właśnie w tym szpitalu. Wystarczy mieć skierowanie od swojego ginekologa i być mieszkanką woj. podlaskiego. Ja nie jestem w ciąży, ale planuję w najbliższym czasie być i zastanawiam się nad tym badaniem. To tylko dokładniejsze badanie USG i analiza krwi, ale skoro i tak trzeba zrobić, to co sobie żałować. 29.gif Na razie namawiam moją szwagierkę. Jedynym koniecznym warunkiem jest czas badania, które powinno być przeprowadzone pomiędzy 11-tym, a nie skończonym 14-tym tygodniem ciąży(11-13+6dni). Czy któraś z was skorzystała z tego projektu? Myślę, że warto się tym zainteresować. icon_wink.gif
syza7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 510
Dołączył: śro, 02 kwi 08 - 19:28
SkÄ…d: podlaskie
Nr użytkownika: 19,121




post śro, 15 paź 2008 - 20:07
Post #1

Ostatnimi czasy leczę się w szpitalu przy Akademii Medycznej w Białymstoku na ul. M. Skłodowskiej-Curie. Przypadkiem wpadła w moje ręce ulotka(mam nadzieję, że aktualna 06.gif ) o bezpłatnych badaniach prenatalnych właśnie w tym szpitalu. Wystarczy mieć skierowanie od swojego ginekologa i być mieszkanką woj. podlaskiego. Ja nie jestem w ciąży, ale planuję w najbliższym czasie być i zastanawiam się nad tym badaniem. To tylko dokładniejsze badanie USG i analiza krwi, ale skoro i tak trzeba zrobić, to co sobie żałować. 29.gif Na razie namawiam moją szwagierkę. Jedynym koniecznym warunkiem jest czas badania, które powinno być przeprowadzone pomiędzy 11-tym, a nie skończonym 14-tym tygodniem ciąży(11-13+6dni). Czy któraś z was skorzystała z tego projektu? Myślę, że warto się tym zainteresować. icon_wink.gif

--------------------

eni20
czw, 16 paź 2008 - 16:01
syzaja niestey sie juz nie zalapie;) Ale na Twoim miejscu bym skorzystala
eni20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,561
Dołączył: nie, 24 kwi 05 - 17:43
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,038

GG:


post czw, 16 paź 2008 - 16:01
Post #2

syzaja niestey sie juz nie zalapie;) Ale na Twoim miejscu bym skorzystala

--------------------


syza7
czw, 16 paź 2008 - 17:12
No szwagierka się zapisała. 06.gif Co ciekawe nie trzeba żadnego skierowania. icon_eek.gif Termin ma za niecałe dwa tygodnie. Wiec dobrze się zgłosić trochę wcześniej, żeby się załapać. Jeśli będzie to jeszcze możliwe, to ja też skorzystam. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z lekarzy w tym szpitalu, więc czemu nie. Badań profilaktycznych nigdy za wiele. icon_wink.gif
syza7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 510
Dołączył: śro, 02 kwi 08 - 19:28
SkÄ…d: podlaskie
Nr użytkownika: 19,121




post czw, 16 paź 2008 - 17:12
Post #3

No szwagierka się zapisała. 06.gif Co ciekawe nie trzeba żadnego skierowania. icon_eek.gif Termin ma za niecałe dwa tygodnie. Wiec dobrze się zgłosić trochę wcześniej, żeby się załapać. Jeśli będzie to jeszcze możliwe, to ja też skorzystam. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z lekarzy w tym szpitalu, więc czemu nie. Badań profilaktycznych nigdy za wiele. icon_wink.gif

--------------------

eni20
czw, 16 paź 2008 - 19:00
jasne;)Znam tych lekarzy bardzo dobrze i powiem Ci ze sa to wybitni specjalisci
eni20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,561
Dołączył: nie, 24 kwi 05 - 17:43
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 3,038

GG:


post czw, 16 paź 2008 - 19:00
Post #4

jasne;)Znam tych lekarzy bardzo dobrze i powiem Ci ze sa to wybitni specjalisci

--------------------


dz.ewa
wto, 28 kwi 2009 - 12:32
Ja skorzystałam z tych badań i jestem bardzo zadowolona mam ślicznego i zdrowego synka. Na USG wszystko dokładnie widać i lekarz wszystko mówi. Do końca ciąży byłam spokojna że urodzę zdrowe dziecko
dz.ewa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 09 mar 09 - 16:58
SkÄ…d: podlaskie
Nr użytkownika: 26,001




post wto, 28 kwi 2009 - 12:32
Post #5

Ja skorzystałam z tych badań i jestem bardzo zadowolona mam ślicznego i zdrowego synka. Na USG wszystko dokładnie widać i lekarz wszystko mówi. Do końca ciąży byłam spokojna że urodzę zdrowe dziecko
anusiak-białyst...
śro, 07 paź 2009 - 22:54
Tego typu badania, robi mój lekarz (dr Biedrycki) w 12-tym tyg. ciązy mniej wiecej. Po 20-tym, powiem co i jak icon_wink.gif
anusiak-białyst...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 07 paź 09 - 22:13
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 29,461

GG:


post śro, 07 paź 2009 - 22:54
Post #6

Tego typu badania, robi mój lekarz (dr Biedrycki) w 12-tym tyg. ciązy mniej wiecej. Po 20-tym, powiem co i jak icon_wink.gif

--------------------
azus
śro, 28 paź 2009 - 16:59
ja robilam takie badanie w gigancie ,,, super sprawa
azus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 51
Dołączył: śro, 28 paź 09 - 16:10
Nr użytkownika: 29,806




post śro, 28 paź 2009 - 16:59
Post #7

ja robilam takie badanie w gigancie ,,, super sprawa
> BezpÅ‚atne badania prenatalne(nieinwazyjne), Czy ktoÅ› skorzystaÅ‚?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 05 cze 2024 - 08:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama