Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
22 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Jesienne czerwcówki.

> 
Dyska
pią, 08 paź 2004 - 14:40
I znowu okazuje sie, ze miescimy sie w sredniej statystycznej - tez sa placze bez powodu...
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
Skąd: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post pią, 08 paź 2004 - 14:40
Post #21

I znowu okazuje sie, ze miescimy sie w sredniej statystycznej - tez sa placze bez powodu...

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
INES
pią, 08 paź 2004 - 15:57
u na spłacze zadko ale zdarzaja sie i nocne budzenie icon_smile.gif

a ja dalej nie wiem kim bede icon_smile.gif

buziaki spadam zwolnic nianie icon_smile.gif

buziaki
INES


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 189
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:44
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 322

GG:


post pią, 08 paź 2004 - 15:57
Post #22

u na spłacze zadko ale zdarzaja sie i nocne budzenie icon_smile.gif

a ja dalej nie wiem kim bede icon_smile.gif

buziaki spadam zwolnic nianie icon_smile.gif

buziaki

--------------------
mama kubeczka (15.06.2002) i ......(16.05.2006)

user posted image
Katrin1

Go??







post sob, 09 paź 2004 - 09:51
Post #23

CZeść Laseczki!
Gratulacje dla Beatki!!!!!!!!!!!!!
Dobrze że miałaś taki ekspresowy poród. Michaś prześliczny. Nie wiedziałam że Natalka ma takie długie włosy!
Mój Michałek bardzo rzadko budzi się w nocy z płaczem, za to często budzi się i przychodzi do nas spać.
Przez 2 tygodnie dzieci mi chorowały. Teraz na szczęście już jest dobrze. Michał miał robioną scyntegrafię. Nie ma poprawy w stosunku do roku ubiegłego. Na razie zaszyją mu tylko przetokę i na tym koniec. Potem zobaczymy co dalej. Do szpitala idziemy po 15 października, jak się zwolni miejsce. Na razie do przedszkola Michaś nie chodzi, bo nie chcę żeby znowu zachorował. A na początu to ja z nim chodziłam do przedszkola i patrzyłam jak się bawi. Później zaczełam wychodzić. Najpier na 10 min, 30 min. Po 4 dnich juz został sam.
Mam problem, bo Weronika nie chce pić sztucznego mleka. Jak pójdę do szpitala to myslałam ze będzie na butelce. Nie wiem jak sobie moja mama z nią poradzi.
Musze juz konczyc bo Weronika juz sie nudzi.
Kasia
nedka
sob, 09 paź 2004 - 15:48
Oj nie narzekajcie na nieprzespane noce, bo mnie teraz nie pobijecie.

Na szczęście z Natalią nie ma problemów, bo kładę ją do łóżka i wychodzę. Ona w ciągu kilku (czasami kilkunastu) minut zasypia i śpi całą noc. Oby się to nie zmieniło.
Jak budzi się w nocy z płaczem, to wiem, że coś jej dolega, np. na drugi dzień ma katar.

Na szczęście nie budzi jej nocna krzątanina wokół Michałka.

Bez powodu nie płacze, ale miewała takie dni, więc wiem, co to znaczy.

Dziewczyny, życzę wielu powodów do uśmiechu.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post sob, 09 paź 2004 - 15:48
Post #24

Oj nie narzekajcie na nieprzespane noce, bo mnie teraz nie pobijecie.

Na szczęście z Natalią nie ma problemów, bo kładę ją do łóżka i wychodzę. Ona w ciągu kilku (czasami kilkunastu) minut zasypia i śpi całą noc. Oby się to nie zmieniło.
Jak budzi się w nocy z płaczem, to wiem, że coś jej dolega, np. na drugi dzień ma katar.

Na szczęście nie budzi jej nocna krzątanina wokół Michałka.

Bez powodu nie płacze, ale miewała takie dni, więc wiem, co to znaczy.

Dziewczyny, życzę wielu powodów do uśmiechu.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
nedka
sob, 09 paź 2004 - 16:57
1.Ile masz lat.
27

2.Twoja sympatia.
Moja kochana rodzinka i Wy

3.Twoja antypatia.
Jakoś nikt nie przychodzi mi na myśl.
Drażni mnie Agata Młynarska. wink.gif

4.Twój ulubiony kolor.
Nie mam takiego.

5.Twój ulubiony aktor/ka
Marek Kandrat - potrafi świetnie zagrać najróżniejsze role, zarówno tatusia, świra czy twardziela. No i wielu innych, ooo Tom Hanks - uwielbiam go!!! Michael Daglas. Poza tym miło jest popatrzeć na tych wszystkich przystojniaków.

6.Twój ulubiony zespól/piosenkarz/ka
Oj kiepsko u mnie z tym ostatnio, bo sprzęt popsuty i głównie słucham hitów (z list przebojów) ściągniętych z netu lub piosenek dla dzieci.
Mogłabym non stop słuchać piosenki divy z "Piątego elementu".

7.Twoja ulubiona książka
"Stawiam na Tolka Banana" - nie wiem, czy teraz tak by mi się podobała, jak kiedyś. Ostatnio bardzo mi się podobała ta o tygrysie bengalskim (qrde, jaki to był tytuł, oczywiście nie była o tygrysie)

8.Twoje ulubione danie
Spagetti, knedle ze śliwkami, sosy grzybowe, pierożki z kapustą i grzybami (takie wigilijne)... oj dużo tego by się jeszcze uzbierało.
Poza tym wszelkie fast foody.

9.Twój ulubiony samochód
Takie sportowe, Rafał by wiedział jaki to dokładnie samochód mi się podoba, ale ja to nie wiem, co to było. Stał kiedyś taki w Jastrzębiej i powiedziałam, ze właśnie taki mi się podoba. Tylko przydałby się do niego śródziemnomorski klimat.

10.W jakim kraju chciałbys mieszkać
W jakimś śródziemnomorskim.

11.Twoje wady
- spóźnialstwo,
- to że często mówię o to jedno słowo za dużo, zamiast się ugryźć w język
- narzekanie

12.Twoje zalety
- łatwość nawiązywania kontaktów

13.Twój sekret
Oj mam, ale nie zdradzę.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post sob, 09 paź 2004 - 16:57
Post #25

1.Ile masz lat.
27

2.Twoja sympatia.
Moja kochana rodzinka i Wy

3.Twoja antypatia.
Jakoś nikt nie przychodzi mi na myśl.
Drażni mnie Agata Młynarska. wink.gif

4.Twój ulubiony kolor.
Nie mam takiego.

5.Twój ulubiony aktor/ka
Marek Kandrat - potrafi świetnie zagrać najróżniejsze role, zarówno tatusia, świra czy twardziela. No i wielu innych, ooo Tom Hanks - uwielbiam go!!! Michael Daglas. Poza tym miło jest popatrzeć na tych wszystkich przystojniaków.

6.Twój ulubiony zespól/piosenkarz/ka
Oj kiepsko u mnie z tym ostatnio, bo sprzęt popsuty i głównie słucham hitów (z list przebojów) ściągniętych z netu lub piosenek dla dzieci.
Mogłabym non stop słuchać piosenki divy z "Piątego elementu".

7.Twoja ulubiona książka
"Stawiam na Tolka Banana" - nie wiem, czy teraz tak by mi się podobała, jak kiedyś. Ostatnio bardzo mi się podobała ta o tygrysie bengalskim (qrde, jaki to był tytuł, oczywiście nie była o tygrysie)

8.Twoje ulubione danie
Spagetti, knedle ze śliwkami, sosy grzybowe, pierożki z kapustą i grzybami (takie wigilijne)... oj dużo tego by się jeszcze uzbierało.
Poza tym wszelkie fast foody.

9.Twój ulubiony samochód
Takie sportowe, Rafał by wiedział jaki to dokładnie samochód mi się podoba, ale ja to nie wiem, co to było. Stał kiedyś taki w Jastrzębiej i powiedziałam, ze właśnie taki mi się podoba. Tylko przydałby się do niego śródziemnomorski klimat.

10.W jakim kraju chciałbys mieszkać
W jakimś śródziemnomorskim.

11.Twoje wady
- spóźnialstwo,
- to że często mówię o to jedno słowo za dużo, zamiast się ugryźć w język
- narzekanie

12.Twoje zalety
- łatwość nawiązywania kontaktów

13.Twój sekret
Oj mam, ale nie zdradzę.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
baszka
nie, 10 paź 2004 - 18:59
Beatka pieknie wygladaja twoje dwa paseczki. Tak nierealnie. A książka z tygrysem to "Życie Pi". Tez sie przymieżam ale czasu brak.

Impreza sie udała. Spiłam sie okrutnie nie jakim kamikadze i shotami. Adam mnie siła do domu zawiózł a ja sie bawic chciałam icon_cry.gif
Był jeden zgrzyt bo poudzona alkocholem jak zobaczyłam jak Adam sie wita z taka kolezanką (której nie znam) i obejmuje ja to mu wyrzut zrobiłam. I sie pokłócilismy. Krótko wprawdzie ale wściekły bardzo był. Najbardziej go wkurza ze nie ma takiego zaufania u mnie jak dawniej. Zrobiłam głupio i to wiem ze przegięłam. przeprosiłam ijest ok.

Drugie przegięcie to ze moja matka popłynęła i zawaliła spanie Hipka. Hipek spał u cioci i prababci. bardzo sie bałam bo mówił ze nie chce a tu okazało sie że był grzeczny i ładnie spał itd. Zadziwił mnie.

I mam nastepny problem co zrobic z hipkiem jak ide do pracy. Ciocia pracuje. Tesciu mógłby byc w ostateczności. Ale on zająć sie nie bardzo umie i sie boi. Jutro zostanie z koleżanką i jej córką. Ale tak na zawsze nie moze być. Boje sie czy przedszkole juz moze być. Opiekunki nie chcę chyba że znajoma a takiej nie ma. Jestem bardzo zapętlona bo BARDZO chcę do pracy chodzić. Na żłobek chyba za późno?
Zaplatałam się.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post nie, 10 paź 2004 - 18:59
Post #26

Beatka pieknie wygladaja twoje dwa paseczki. Tak nierealnie. A książka z tygrysem to "Życie Pi". Tez sie przymieżam ale czasu brak.

Impreza sie udała. Spiłam sie okrutnie nie jakim kamikadze i shotami. Adam mnie siła do domu zawiózł a ja sie bawic chciałam icon_cry.gif
Był jeden zgrzyt bo poudzona alkocholem jak zobaczyłam jak Adam sie wita z taka kolezanką (której nie znam) i obejmuje ja to mu wyrzut zrobiłam. I sie pokłócilismy. Krótko wprawdzie ale wściekły bardzo był. Najbardziej go wkurza ze nie ma takiego zaufania u mnie jak dawniej. Zrobiłam głupio i to wiem ze przegięłam. przeprosiłam ijest ok.

Drugie przegięcie to ze moja matka popłynęła i zawaliła spanie Hipka. Hipek spał u cioci i prababci. bardzo sie bałam bo mówił ze nie chce a tu okazało sie że był grzeczny i ładnie spał itd. Zadziwił mnie.

I mam nastepny problem co zrobic z hipkiem jak ide do pracy. Ciocia pracuje. Tesciu mógłby byc w ostateczności. Ale on zająć sie nie bardzo umie i sie boi. Jutro zostanie z koleżanką i jej córką. Ale tak na zawsze nie moze być. Boje sie czy przedszkole juz moze być. Opiekunki nie chcę chyba że znajoma a takiej nie ma. Jestem bardzo zapętlona bo BARDZO chcę do pracy chodzić. Na żłobek chyba za późno?
Zaplatałam się.

--------------------
user posted image
mamadwojki

Go??







post nie, 10 paź 2004 - 19:43
Post #27

kurcze, basia
tez bym chciala miec dwa paseczki
tylko dla Ani nie ma ;-(
feroMonik
pon, 11 paź 2004 - 09:12
CYTAT(nedka)
11.Twoje wady  
- spóźnialstwo,  
- to że często mówię o to jedno słowo za dużo, zamiast się ugryźć w język
- narzekanie


O! Toi ja mam zaletę - nigdy się nie spóźniam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Co więcej, zawsze przychodzę za wcześnie icon_wink.gif Tylko nie wiedziałam, że to jest zaleta icon_biggrin.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pon, 11 paź 2004 - 09:12
Post #28

CYTAT(nedka)
11.Twoje wady  
- spóźnialstwo,  
- to że często mówię o to jedno słowo za dużo, zamiast się ugryźć w język
- narzekanie


O! Toi ja mam zaletę - nigdy się nie spóźniam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Co więcej, zawsze przychodzę za wcześnie icon_wink.gif Tylko nie wiedziałam, że to jest zaleta icon_biggrin.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
feroMonik
pon, 11 paź 2004 - 09:16
Basiu, jak dla mnie zazdrość jest grobowcem związku. Ja sobie lubię z facetami poflirtować, a i na Tomka krzywo nie patrzę. No cóż, w waszym przypadku to pewnie ta sprawa z panną E. jest na rzeczy...

A Hipka chyba musisz dać do przedszkola. Macie takie dla młodszych dzieci? Może prywatne?
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pon, 11 paź 2004 - 09:16
Post #29

Basiu, jak dla mnie zazdrość jest grobowcem związku. Ja sobie lubię z facetami poflirtować, a i na Tomka krzywo nie patrzę. No cóż, w waszym przypadku to pewnie ta sprawa z panną E. jest na rzeczy...

A Hipka chyba musisz dać do przedszkola. Macie takie dla młodszych dzieci? Może prywatne?

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
nedka
pon, 11 paź 2004 - 09:22
Basiu, musisz rzeczywiście coś zrobić z opieką nad Hipkiem. Nie może przecież ciągle być u kogoś innego. Poza tym Ty nigdy nie wiesz, co będzie jutro i niepotrzebnie isę denerwujesz.
Może jakieś prywatne domowe przedszkole do września?

Piszcie dziewczyny, bo ocipieję w tym domu.
Jeszcze 2 tygodnie w chałupie.

Wiecie, że Michałek wczoraj skończył tydzień? icon_biggrin.gif
Jest słodki, ale oby do 6 m-cy. icon_lol.gif

Dzięki Basiu, rzeczywiście "Życie Pi".
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post pon, 11 paź 2004 - 09:22
Post #30

Basiu, musisz rzeczywiście coś zrobić z opieką nad Hipkiem. Nie może przecież ciągle być u kogoś innego. Poza tym Ty nigdy nie wiesz, co będzie jutro i niepotrzebnie isę denerwujesz.
Może jakieś prywatne domowe przedszkole do września?

Piszcie dziewczyny, bo ocipieję w tym domu.
Jeszcze 2 tygodnie w chałupie.

Wiecie, że Michałek wczoraj skończył tydzień? icon_biggrin.gif
Jest słodki, ale oby do 6 m-cy. icon_lol.gif

Dzięki Basiu, rzeczywiście "Życie Pi".

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
baszka
pon, 11 paź 2004 - 09:28
Ja tez zawsze za wczesnie przychodzę i jak gdzieś sie spóźniam przez Adama to mnie szlag trafia.

Ustalilismy ze do końca roku bedzie Hipek z babcia jak bedzie mogła icon_mad.gif a jak nie to ze mną. A do przedszkola najwyżej od nowego semestru. Nech pierw sobie pokangurzy i oswoi sie z taka forma zajęć.

Co do zazdrosci to zawsze byłam, to rodzinne. A że bywam złosliwa to głupio wyszło. Strasznie sie tego wstydze i jak bym mogła to bym cofnęła czas i głupot nie gadała.

Luna sa tez paseczki dla starszych, zaraz poszukam.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post pon, 11 paź 2004 - 09:28
Post #31

Ja tez zawsze za wczesnie przychodzę i jak gdzieś sie spóźniam przez Adama to mnie szlag trafia.

Ustalilismy ze do końca roku bedzie Hipek z babcia jak bedzie mogła icon_mad.gif a jak nie to ze mną. A do przedszkola najwyżej od nowego semestru. Nech pierw sobie pokangurzy i oswoi sie z taka forma zajęć.

Co do zazdrosci to zawsze byłam, to rodzinne. A że bywam złosliwa to głupio wyszło. Strasznie sie tego wstydze i jak bym mogła to bym cofnęła czas i głupot nie gadała.

Luna sa tez paseczki dla starszych, zaraz poszukam.

--------------------
user posted image
baszka
pon, 11 paź 2004 - 09:39
Luna tu masz takie https://www.tickercentral.com/

np tak wyglada tylko nie pamietam ile Ania ma lat icon_redface.gif

[url=https://www.tickercentral.com][/url
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post pon, 11 paź 2004 - 09:39
Post #32

Luna tu masz takie https://www.tickercentral.com/

np tak wyglada tylko nie pamietam ile Ania ma lat icon_redface.gif

[url=https://www.tickercentral.com][/url

--------------------
user posted image
Iwa.mamaprzemka
pon, 11 paź 2004 - 10:12
1.Ile masz lat. 29

2.Twoja sympatia. że rodzinka to wiadomo i oczywiscie Wy

3.Twoja antypatia. niejaka moja imienniczka ale to sa sprawy z wczesnej młodości, ona nawet nic mi nie zrobiła ale jak widziałam jak traktuje osobe szumnie naztwaną przyjaciółka..... icon_evil.gif

4.Twój ulubiony kolor. czarny, biały, bordo

5.Twój ulubiony aktor/ka Thanks, M Daglas, K. Kolberger

6.Twój ulubiony zespól/piosenkarz/ka ciągle się to zmienia, ostatnio znowu wróciłam do Sade

7.Twoja ulubiona książka Mała ksieżniczka, Książe i żebrak, My dzieci z dworca zoo (ta ostatnia moze nie ulubiona ale zrobiła na mnie ogrome wrazenie swojego czasu). Jakoś z życia dorosłego żadna mi tak mocno nie utkwiła w pamieci moze dlatego, ze teraz znacznie mniej czytam icon_redface.gif

8.Twoje ulubione danie o tutaj to mogłabym sie rozpoisac, ja po prostu lubię jeścć a zwłaśzcza kosztować nowe potrawy. Uwielbiam proste jedzenie typu ziemniaczki z koperkiem i kefir/zsiadłew mleko ( do dziś pamietam smak zsiadłego mleka w Bułgarii jakieś 15 lat temu ) jak i bardziej wyszukane spagetti, lazania... na wszystko musi być tylko odpowiednia pora

9.Twój ulubiony samochód podobają mi się kabriolety ale ja zbytnio nie przywiazuje wagi do samochodów. Gdybym miała kase na luksusowy samochód to i tak bym go nie kupiła . Acha i strasznie podobają mi się tiry ale bez przyczepy - jakoś tak fajnie nieforemnie wygladają icon_eek.gif

10.W jakim kraju chciałbys mieszkać Szwecja,

11.Twoje wady
leniwa, niesystematyczna, nadwrażliwa

12.Twoje zalety
lojalna, słowna, punktualna

13.Twój sekret
niech nadal pozostanie sekretem icon_biggrin.gif
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post pon, 11 paź 2004 - 10:12
Post #33

1.Ile masz lat. 29

2.Twoja sympatia. że rodzinka to wiadomo i oczywiscie Wy

3.Twoja antypatia. niejaka moja imienniczka ale to sa sprawy z wczesnej młodości, ona nawet nic mi nie zrobiła ale jak widziałam jak traktuje osobe szumnie naztwaną przyjaciółka..... icon_evil.gif

4.Twój ulubiony kolor. czarny, biały, bordo

5.Twój ulubiony aktor/ka Thanks, M Daglas, K. Kolberger

6.Twój ulubiony zespól/piosenkarz/ka ciągle się to zmienia, ostatnio znowu wróciłam do Sade

7.Twoja ulubiona książka Mała ksieżniczka, Książe i żebrak, My dzieci z dworca zoo (ta ostatnia moze nie ulubiona ale zrobiła na mnie ogrome wrazenie swojego czasu). Jakoś z życia dorosłego żadna mi tak mocno nie utkwiła w pamieci moze dlatego, ze teraz znacznie mniej czytam icon_redface.gif

8.Twoje ulubione danie o tutaj to mogłabym sie rozpoisac, ja po prostu lubię jeścć a zwłaśzcza kosztować nowe potrawy. Uwielbiam proste jedzenie typu ziemniaczki z koperkiem i kefir/zsiadłew mleko ( do dziś pamietam smak zsiadłego mleka w Bułgarii jakieś 15 lat temu ) jak i bardziej wyszukane spagetti, lazania... na wszystko musi być tylko odpowiednia pora

9.Twój ulubiony samochód podobają mi się kabriolety ale ja zbytnio nie przywiazuje wagi do samochodów. Gdybym miała kase na luksusowy samochód to i tak bym go nie kupiła . Acha i strasznie podobają mi się tiry ale bez przyczepy - jakoś tak fajnie nieforemnie wygladają icon_eek.gif

10.W jakim kraju chciałbys mieszkać Szwecja,

11.Twoje wady
leniwa, niesystematyczna, nadwrażliwa

12.Twoje zalety
lojalna, słowna, punktualna

13.Twój sekret
niech nadal pozostanie sekretem icon_biggrin.gif

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
Iwa.mamaprzemka
pon, 11 paź 2004 - 10:22
Basiu myslę, ze dla Hipka było by ldobre cokolwiek byle na stałe., żeby wiedział gdzie idzie, z kim będzie itd. Do złobków przyjmuja raczej przez cały rok, chyba że nie ma miejs. Do najstarszej grupy by pasował, dzieci tam robia to co najmłodsza grupa w przedszkolu.

Nocki wróciły nam jak na razie do normy i chyba sie już przeniose do łoża małżeńskiego
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post pon, 11 paź 2004 - 10:22
Post #34

Basiu myslę, ze dla Hipka było by ldobre cokolwiek byle na stałe., żeby wiedział gdzie idzie, z kim będzie itd. Do złobków przyjmuja raczej przez cały rok, chyba że nie ma miejs. Do najstarszej grupy by pasował, dzieci tam robia to co najmłodsza grupa w przedszkolu.

Nocki wróciły nam jak na razie do normy i chyba sie już przeniose do łoża małżeńskiego

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
feroMonik
pon, 11 paź 2004 - 10:23
O, Iwa, widzę, że wychowałyśmy się na takich samych lekturach wink.gif

A ja tereaz czytam znowu ogromnie dużo. Ale to dzięki dojazdom pociągiem do pracy icon_biggrin.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pon, 11 paź 2004 - 10:23
Post #35

O, Iwa, widzę, że wychowałyśmy się na takich samych lekturach wink.gif

A ja tereaz czytam znowu ogromnie dużo. Ale to dzięki dojazdom pociągiem do pracy icon_biggrin.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
nedka
pon, 11 paź 2004 - 11:24
Monik, to poleć mi jakąś fajną ksiażkę.
Mam 2 tyg. na przeczytanie, no chyba że mały będzie ładnie spał na spacerkach, to wtedy też poczytam.
Z Natalią musiałam cały czas spacerować, bo jak wózek stawał, to ona się budziła.

Nie wiem, co jeść. Już zupelnie zgłupiałam pod tym względem.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post pon, 11 paź 2004 - 11:24
Post #36

Monik, to poleć mi jakąś fajną ksiażkę.
Mam 2 tyg. na przeczytanie, no chyba że mały będzie ładnie spał na spacerkach, to wtedy też poczytam.
Z Natalią musiałam cały czas spacerować, bo jak wózek stawał, to ona się budziła.

Nie wiem, co jeść. Już zupelnie zgłupiałam pod tym względem.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
nedka
pon, 11 paź 2004 - 11:51
Ale ze mnie dojna krówka. Miałam już strasznie nabrzmiałą pierś i przed chwilą odciągnęłam z niej prawie 150 ml mleka.
Co z tym zrobić? Czy mogę je podać Natalce?

Piszcie babeczki.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post pon, 11 paź 2004 - 11:51
Post #37

Ale ze mnie dojna krówka. Miałam już strasznie nabrzmiałą pierś i przed chwilą odciągnęłam z niej prawie 150 ml mleka.
Co z tym zrobić? Czy mogę je podać Natalce?

Piszcie babeczki.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
feroMonik
pon, 11 paź 2004 - 11:52
Ło matko, ja nie wiem, co lubisz. Ja czytam wszystko icon_biggrin.gif Ostatnio przeczytałam (spróbuję sobie przypomnieć tak od 1 września wink.gif ): Diabeł ubiera się u Prady, Samotność w sieci, Jeżynowe wino (autorka Czekolady), Moje życie na talerzu, Boży bojownicy (Sapkowski) i coś tego, co napisał Godziny (jakoś wypadł mi z głowy tytuł). Ale większość pożyczona - mówię w razie, gdybyś chciała pożyczyć wink.gif icon_biggrin.gif

A maluch wykazuje objawy alergii? Katujesz się dietą? wink.gif
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pon, 11 paź 2004 - 11:52
Post #38

Ło matko, ja nie wiem, co lubisz. Ja czytam wszystko icon_biggrin.gif Ostatnio przeczytałam (spróbuję sobie przypomnieć tak od 1 września wink.gif ): Diabeł ubiera się u Prady, Samotność w sieci, Jeżynowe wino (autorka Czekolady), Moje życie na talerzu, Boży bojownicy (Sapkowski) i coś tego, co napisał Godziny (jakoś wypadł mi z głowy tytuł). Ale większość pożyczona - mówię w razie, gdybyś chciała pożyczyć wink.gif icon_biggrin.gif

A maluch wykazuje objawy alergii? Katujesz się dietą? wink.gif

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
Iwa.mamaprzemka
pon, 11 paź 2004 - 12:09
Możesz zamrozić, jak bedziesz musiała wyjść to opiekunka będzie miała co Michałkowi podac, Natalka tez sie nie otruje tylko czy nie pogardzi takim smakołykiem icon_biggrin.gif
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post pon, 11 paź 2004 - 12:09
Post #39

Możesz zamrozić, jak bedziesz musiała wyjść to opiekunka będzie miała co Michałkowi podac, Natalka tez sie nie otruje tylko czy nie pogardzi takim smakołykiem icon_biggrin.gif

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
INES
pon, 11 paź 2004 - 13:39
hej laseczki

betako wiadomo mrozic icon_smile.gif w specjalnych woreczkach i date na nich pisac bo w zamrazalce chyba 3 miesiące może stac na czarna godzine na kryzysy laktacyjne itp

a ja wlasnie zaraz jade podanie skladac na uczelnie co by mnie na 2 semestr przyjeli bo wtedy bede mogla byc ta gl ksiegowa tylko nie wiem jak dam rade zdac ten semstr zaliczyc wczesniejszy i zmknac rok w szkole icon_smile.gif

lece do lekarza paluchy mi znowu puchna i krazenie siada buuuuu

aga
INES


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 189
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:44
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 322

GG:


post pon, 11 paź 2004 - 13:39
Post #40

hej laseczki

betako wiadomo mrozic icon_smile.gif w specjalnych woreczkach i date na nich pisac bo w zamrazalce chyba 3 miesiące może stac na czarna godzine na kryzysy laktacyjne itp

a ja wlasnie zaraz jade podanie skladac na uczelnie co by mnie na 2 semestr przyjeli bo wtedy bede mogla byc ta gl ksiegowa tylko nie wiem jak dam rade zdac ten semstr zaliczyc wczesniejszy i zmknac rok w szkole icon_smile.gif

lece do lekarza paluchy mi znowu puchna i krazenie siada buuuuu

aga

--------------------
mama kubeczka (15.06.2002) i ......(16.05.2006)

user posted image
> Jesienne czerwcówki.
Start new topic
Reply to this topic
22 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 14:00
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama