Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
31 Stron V  « poprzednia 25 26 27 28 29 następna ostatnia   

Maluchy i ich mamusie sierpień i wrzesień 2012.

, Zapraszam
> , Zapraszam
Lila_
śro, 28 sie 2013 - 10:59
Buziaki dla wszystkich roczniaków również i od nas brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Rośnijcie zdrowo i radośnie !!!

wisienko wsópłczuję problemu z jedzeniem bo to naprawdę ogromny stres mieć niejadka w domu icon_sad.gif
natusia gratuluję sukcesu zarówno z karmieniem jak i pracą icon_smile.gif

Wróciliśmy właśnie z basenów z Węgier i stwierdziliśmy,że kolejną pasjonatkę wody mamy w domu bo z basenów nie miała ochoty zupełnie wychodzić podobnie jak starsze dzieci więc nie mamy rozbieżności upodobań w rodzinie i wspólnie mogą szaleć w wodzie 06.gif
No i baaardzo grzeczna była w drodze bo spokojnie objechaliśmy w ciągu dnia drogę bez problemów co dla mnie jest jej wielkim sukcesem icon_smile.gif

Czytając o tym piciu z kubka chyba spróbuję z tym ze słomką bo u nas ciągle butelka, a co ciekawe Ala zupełnie nie uważa,że butelkę ma trzymać sobie sama - od tego jest mama lub tata icon_wink.gif lenistwo czy wygoda ?? 04.gif

A zębów mamy już 6 sztuk - jak ruszyły to wszystkie prawie jednocześnie icon_biggrin.gif
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post śro, 28 sie 2013 - 10:59
Post #521

Buziaki dla wszystkich roczniaków również i od nas brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Rośnijcie zdrowo i radośnie !!!

wisienko wsópłczuję problemu z jedzeniem bo to naprawdę ogromny stres mieć niejadka w domu icon_sad.gif
natusia gratuluję sukcesu zarówno z karmieniem jak i pracą icon_smile.gif

Wróciliśmy właśnie z basenów z Węgier i stwierdziliśmy,że kolejną pasjonatkę wody mamy w domu bo z basenów nie miała ochoty zupełnie wychodzić podobnie jak starsze dzieci więc nie mamy rozbieżności upodobań w rodzinie i wspólnie mogą szaleć w wodzie 06.gif
No i baaardzo grzeczna była w drodze bo spokojnie objechaliśmy w ciągu dnia drogę bez problemów co dla mnie jest jej wielkim sukcesem icon_smile.gif

Czytając o tym piciu z kubka chyba spróbuję z tym ze słomką bo u nas ciągle butelka, a co ciekawe Ala zupełnie nie uważa,że butelkę ma trzymać sobie sama - od tego jest mama lub tata icon_wink.gif lenistwo czy wygoda ?? 04.gif

A zębów mamy już 6 sztuk - jak ruszyły to wszystkie prawie jednocześnie icon_biggrin.gif

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

wspinka
śro, 28 sie 2013 - 20:16
joanna to wlasnie w tym czasie zaczal,na poczatku 10 mca i bylo ok. trzeba sprobowac 06.gif
wspinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 361
Dołączył: nie, 25 gru 11 - 11:55
Skąd: Świetokrzyskie
Nr użytkownika: 38,824




post śro, 28 sie 2013 - 20:16
Post #522

joanna to wlasnie w tym czasie zaczal,na poczatku 10 mca i bylo ok. trzeba sprobowac 06.gif

--------------------




Joanna 81
śro, 28 sie 2013 - 21:44
CYTAT(wspinka @ Wed, 28 Aug 2013 - 19:16) *
joanna to wlasnie w tym czasie zaczal,na poczatku 10 mca i bylo ok. trzeba sprobowac 06.gif


dzięki, w takim razie kupię i zobaczymy, jak nie teraz, to będzie na później icon_wink.gif
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
Skąd: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post śro, 28 sie 2013 - 21:44
Post #523

CYTAT(wspinka @ Wed, 28 Aug 2013 - 19:16) *
joanna to wlasnie w tym czasie zaczal,na poczatku 10 mca i bylo ok. trzeba sprobowac 06.gif


dzięki, w takim razie kupię i zobaczymy, jak nie teraz, to będzie na później icon_wink.gif

--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
Fiefiora
czw, 29 sie 2013 - 13:07
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JULKA I KRZYSIA Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN!
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post czw, 29 sie 2013 - 13:07
Post #524

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JULKA I KRZYSIA Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN!
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
Evii
czw, 29 sie 2013 - 21:37
Dziekujemy! icon_smile.gif I sto lat dla Krzysia icon_smile.gif
Evii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: pią, 13 sie 10 - 17:34
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 34,003




post czw, 29 sie 2013 - 21:37
Post #525

Dziekujemy! icon_smile.gif I sto lat dla Krzysia icon_smile.gif

--------------------
Specjalistka od rodzenia synów ;)
Pierwszy

Drugi
wisienka89
pią, 30 sie 2013 - 16:52
Wszystkiego naj naj dla Julka i Krzysia !!!!!!!!!!
wisienka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 214
Dołączył: czw, 01 mar 12 - 07:59
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 39,615




post pią, 30 sie 2013 - 16:52
Post #526

Wszystkiego naj naj dla Julka i Krzysia !!!!!!!!!!

--------------------
Nikolka, nasze małe wielkie szczęście :)




Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pią, 30 sie 2013 - 22:46
Post #527

Od nas rowniez wszystkiego najlepszego dla wszystkich roczniakow!!
Czasu brak, wiec zagladam rzadko.
Mia rosnie, ale zeby ma tylko dwa:-) uwielbia zabawy z siostrami. za 2 miesiace idzie do zlobka.
Jesc lubi prawie wszystko:-) ale jednego niejadla w domu mam, to moja najstarsza, wiec wiem, co to znaczy.
wisienka89
czw, 05 wrz 2013 - 09:38
Wszystkiego najlepszego dla Basi !!! Rośnij zdrowo !!!
wisienka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 214
Dołączył: czw, 01 mar 12 - 07:59
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 39,615




post czw, 05 wrz 2013 - 09:38
Post #528

Wszystkiego najlepszego dla Basi !!! Rośnij zdrowo !!!

--------------------
Nikolka, nasze małe wielkie szczęście :)


natalia1111
czw, 05 wrz 2013 - 21:04
Sto latek dla roczniaków icon_wink.gif
natalia1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: czw, 13 cze 13 - 18:55
Skąd: Kujawsko pomorskie
Nr użytkownika: 42,335




post czw, 05 wrz 2013 - 21:04
Post #529

Sto latek dla roczniaków icon_wink.gif

--------------------
Fiefiora
pią, 06 wrz 2013 - 18:20
Dziękujemy pięknie!

Wszystkiego najlepszego dla Grzesia i Zosi!
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post pią, 06 wrz 2013 - 18:20
Post #530

Dziękujemy pięknie!

Wszystkiego najlepszego dla Grzesia i Zosi!

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
Evii
pią, 06 wrz 2013 - 18:58
Rosnijcie zdrowo, roczniai nasze icon_smile.gif
Evii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: pią, 13 sie 10 - 17:34
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 34,003




post pią, 06 wrz 2013 - 18:58
Post #531

Rosnijcie zdrowo, roczniai nasze icon_smile.gif

--------------------
Specjalistka od rodzenia synów ;)
Pierwszy

Drugi
wisienka89
wto, 10 wrz 2013 - 14:37
My już po imprezie urodzinowej icon_smile.gif Chcieliśmy w tą sobotę ale męża brat się żeni, więc impreza została przesunięta icon_biggrin.gif wszystko się super udało i jesteśmy zadowoleni z imprezki icon_smile.gif U nas na roczku kładzie się przedmioty, miała do wyboru telefon,obrączkę, 5zł, 20 zł, różaniec, grzebień i długopis. Na szczęście wybrała długopis icon_biggrin.gif Każdy patrzył co weźmie i oby nie różaniec icon_razz.gif


Najlepszego dla wszystkich roczniaków icon_smile.gif

Wspinka Gratuluje synka ! icon_biggrin.gif Podglądałam z zaciekawieniem czy będzie chłopiec czy dziewczynka icon_smile.gif

wisienka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 214
Dołączył: czw, 01 mar 12 - 07:59
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 39,615




post wto, 10 wrz 2013 - 14:37
Post #532

My już po imprezie urodzinowej icon_smile.gif Chcieliśmy w tą sobotę ale męża brat się żeni, więc impreza została przesunięta icon_biggrin.gif wszystko się super udało i jesteśmy zadowoleni z imprezki icon_smile.gif U nas na roczku kładzie się przedmioty, miała do wyboru telefon,obrączkę, 5zł, 20 zł, różaniec, grzebień i długopis. Na szczęście wybrała długopis icon_biggrin.gif Każdy patrzył co weźmie i oby nie różaniec icon_razz.gif


Najlepszego dla wszystkich roczniaków icon_smile.gif

Wspinka Gratuluje synka ! icon_biggrin.gif Podglądałam z zaciekawieniem czy będzie chłopiec czy dziewczynka icon_smile.gif



--------------------
Nikolka, nasze małe wielkie szczęście :)


wspinka
śro, 11 wrz 2013 - 09:44
Wisienko dziękuję za gratulacje i cieszę się,że impreza była udana. U nas Adaś pewnie wybrałby telefon, bo to jego ulubiona "zabawka" 29.gif
wspinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 361
Dołączył: nie, 25 gru 11 - 11:55
Skąd: Świetokrzyskie
Nr użytkownika: 38,824




post śro, 11 wrz 2013 - 09:44
Post #533

Wisienko dziękuję za gratulacje i cieszę się,że impreza była udana. U nas Adaś pewnie wybrałby telefon, bo to jego ulubiona "zabawka" 29.gif

--------------------




Tośka
śro, 11 wrz 2013 - 12:04
Wspinko wyczytałam, że Adam będzie miał braciszka. Gratulacje icon_smile.gif
Tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,476
Dołączył: pią, 07 lip 06 - 08:49
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 6,532

GG:


post śro, 11 wrz 2013 - 12:04
Post #534

Wspinko wyczytałam, że Adam będzie miał braciszka. Gratulacje icon_smile.gif

--------------------
Tośka podwójna mama
Matyśki od 15.10.2008r. i
Marcyśki od 20.08.2012r.

Tośka
śro, 11 wrz 2013 - 12:05
CYTAT(wisienka89 @ Tue, 10 Sep 2013 - 15:37) *
My już po imprezie urodzinowej icon_smile.gif Chcieliśmy w tą sobotę ale męża brat się żeni, więc impreza została przesunięta icon_biggrin.gif wszystko się super udało i jesteśmy zadowoleni z imprezki icon_smile.gif U nas na roczku kładzie się przedmioty, miała do wyboru telefon,obrączkę, 5zł, 20 zł, różaniec, grzebień i długopis. Na szczęście wybrała długopis icon_biggrin.gif Każdy patrzył co weźmie i oby nie różaniec icon_razz.gif
Najlepszego dla wszystkich roczniaków icon_smile.gif


Wisienko moje dziecię złapało kartę kredytową i monety icon_smile.gif
Tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,476
Dołączył: pią, 07 lip 06 - 08:49
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 6,532

GG:


post śro, 11 wrz 2013 - 12:05
Post #535

CYTAT(wisienka89 @ Tue, 10 Sep 2013 - 15:37) *
My już po imprezie urodzinowej icon_smile.gif Chcieliśmy w tą sobotę ale męża brat się żeni, więc impreza została przesunięta icon_biggrin.gif wszystko się super udało i jesteśmy zadowoleni z imprezki icon_smile.gif U nas na roczku kładzie się przedmioty, miała do wyboru telefon,obrączkę, 5zł, 20 zł, różaniec, grzebień i długopis. Na szczęście wybrała długopis icon_biggrin.gif Każdy patrzył co weźmie i oby nie różaniec icon_razz.gif
Najlepszego dla wszystkich roczniaków icon_smile.gif


Wisienko moje dziecię złapało kartę kredytową i monety icon_smile.gif

--------------------
Tośka podwójna mama
Matyśki od 15.10.2008r. i
Marcyśki od 20.08.2012r.

wisienka89
wto, 17 wrz 2013 - 11:52
Amila Mia ! sto lat ! icon_smile.gif
wisienka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 214
Dołączył: czw, 01 mar 12 - 07:59
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 39,615




post wto, 17 wrz 2013 - 11:52
Post #536

Amila Mia ! sto lat ! icon_smile.gif

--------------------
Nikolka, nasze małe wielkie szczęście :)


Fiefiora
wto, 17 wrz 2013 - 20:29
Wszystkiego najlepszego dla Zosi Julki Nikoli i Mii !

Amelka jak odmienia się imię Twojej córki?

Basia zaczyna chodzić icon_smile.gif O dziwo nie od mebla do mebla czy od jednej osoby do drugiej tylko od czasu do czasu wstaje taka jeszcze pogarbiona i na pół przykucnięta i to na środku mieszkania i maszeruje w pilnej sprawie icon_wink.gif
Za to jeśli chodzi o wchodzenie na sufit to radzi sobie doskonale nie ma miejsca do którego się nie wdrapie. Raz pomoże jej wdrapanie się pierwsze na pudełko lub na zabawkę i dawaj po meblach do upragnionych przedmiotów w domu czyli telefonu myszki od komputera i oczywiście pilotów.
Rozbroiliśmy stary telefon i jej daliśmy, ale co tam, to chodzi o ten co dzwoni i ciągle "halooo" gada.
Rozbraja nas ostatnio jak pokazuje jak się gili gili robi i śmieje się sama ale takim udawanym haha.
8 października prosimy o kciuki, bo jedziemy do Katowic na badania.
Pochwale się moją córa jak się zmieniła: BASIA

Liczę na Was dziewczyny, że i Wy pokażecie swoje pociechy i napiszecie co u Was słychać.
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post wto, 17 wrz 2013 - 20:29
Post #537

Wszystkiego najlepszego dla Zosi Julki Nikoli i Mii !

Amelka jak odmienia się imię Twojej córki?

Basia zaczyna chodzić icon_smile.gif O dziwo nie od mebla do mebla czy od jednej osoby do drugiej tylko od czasu do czasu wstaje taka jeszcze pogarbiona i na pół przykucnięta i to na środku mieszkania i maszeruje w pilnej sprawie icon_wink.gif
Za to jeśli chodzi o wchodzenie na sufit to radzi sobie doskonale nie ma miejsca do którego się nie wdrapie. Raz pomoże jej wdrapanie się pierwsze na pudełko lub na zabawkę i dawaj po meblach do upragnionych przedmiotów w domu czyli telefonu myszki od komputera i oczywiście pilotów.
Rozbroiliśmy stary telefon i jej daliśmy, ale co tam, to chodzi o ten co dzwoni i ciągle "halooo" gada.
Rozbraja nas ostatnio jak pokazuje jak się gili gili robi i śmieje się sama ale takim udawanym haha.
8 października prosimy o kciuki, bo jedziemy do Katowic na badania.
Pochwale się moją córa jak się zmieniła: BASIA

Liczę na Was dziewczyny, że i Wy pokażecie swoje pociechy i napiszecie co u Was słychać.

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 17 wrz 2013 - 22:08
Post #538

Dziekujemy, dziekujemy!
My tez po imprezie. 'Mala miala byc, a zrobila sie wieksza.. wykonczona jestem
Zdjecia moze jutro sie postaram.

Fief, dobrze odmienilas:-)
A Baska jaka blondynka sie zrobila! szok! w ogole duza dziewczynka, moja Mia to taki kurczac przy niej, take jeszcze bejbi.

Sciskamy wszystkich roczniakow!
wisienka89
śro, 18 wrz 2013 - 08:56
Fiefirora Blondyneczka Ci rośnie icon_smile.gif A to zdjęcie jak jest na brzuszku i się ślinii BOSKIE !!!

Nie wiem czy Wam pisałam, ale pediatra wysluchała szmerek na serduszku. Jesteśmy już po wizycie u kardiologa i ekg wyszło w porządku ale ma podwyższone ciśnienie i pani dr zrobiła od razu echo serdusza. Wszyło na to, że wszystko jest w porządku tylko ma taką nitkę w lewej komorze. Kazała zrobić jeszcze usg brzucha - a dokładniej przepływy w żyłach od nerek żeby wyjaśnić czy to od tego. Dzisiaj się wybieram po skierowanie na badanko. W ogóle jakaś masakra w Poznaniu ! Na prywatną wizyte czeka się 3 miesiące a na nfz ponad pół roku !



A tutuaj mój aniołeczek icon_smile.gif



Żyrafa







Torcik icon_smile.gif

wisienka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 214
Dołączył: czw, 01 mar 12 - 07:59
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 39,615




post śro, 18 wrz 2013 - 08:56
Post #539

Fiefirora Blondyneczka Ci rośnie icon_smile.gif A to zdjęcie jak jest na brzuszku i się ślinii BOSKIE !!!

Nie wiem czy Wam pisałam, ale pediatra wysluchała szmerek na serduszku. Jesteśmy już po wizycie u kardiologa i ekg wyszło w porządku ale ma podwyższone ciśnienie i pani dr zrobiła od razu echo serdusza. Wszyło na to, że wszystko jest w porządku tylko ma taką nitkę w lewej komorze. Kazała zrobić jeszcze usg brzucha - a dokładniej przepływy w żyłach od nerek żeby wyjaśnić czy to od tego. Dzisiaj się wybieram po skierowanie na badanko. W ogóle jakaś masakra w Poznaniu ! Na prywatną wizyte czeka się 3 miesiące a na nfz ponad pół roku !



A tutuaj mój aniołeczek icon_smile.gif



Żyrafa







Torcik icon_smile.gif



--------------------
Nikolka, nasze małe wielkie szczęście :)


Fiefiora
śro, 18 wrz 2013 - 22:00
Wisienka śliczną masz córkę. Udało się jej dmuchać świeczkę? Bo B wprawdzie dmuchać umie, ale jak widzi płomień to chce go złapać.
Trzymam kciuki by prędko udało się zrobić badanie i nic złego na nim nie wyszło.
Sznureczek w sercu ma mój Olek podobno jak ma gorączkę to go słychać przy badaniu, ale to nić złego.

A'propos terminów do lekarza to Basię na początku roku zapisałam do alergologa i dostała termin na grudzień... już wyrosła ze skazy białkowej, więc wizytę "odda" bratu.

AmiLa opowiadaj co tam u Was i pokazuj dziewczynki!
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post śro, 18 wrz 2013 - 22:00
Post #540

Wisienka śliczną masz córkę. Udało się jej dmuchać świeczkę? Bo B wprawdzie dmuchać umie, ale jak widzi płomień to chce go złapać.
Trzymam kciuki by prędko udało się zrobić badanie i nic złego na nim nie wyszło.
Sznureczek w sercu ma mój Olek podobno jak ma gorączkę to go słychać przy badaniu, ale to nić złego.

A'propos terminów do lekarza to Basię na początku roku zapisałam do alergologa i dostała termin na grudzień... już wyrosła ze skazy białkowej, więc wizytę "odda" bratu.

AmiLa opowiadaj co tam u Was i pokazuj dziewczynki!

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
> Maluchy i ich mamusie sierpień i wrzesień 2012., Zapraszam
Start new topic
Reply to this topic
31 Stron V  « poprzednia 25 26 27 28 29 następna ostatnia 
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 15 cze 2024 - 12:50
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama