Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Dieta - nowy wÄ…tek.

> 
OlivkaMamaNorber...
pon, 10 sty 2005 - 19:14
Nowy wÄ…tek- nowe nadzieje na sukces... wink.gif

Melduję, że pierwszy dzień diety mam za sobą. Mam nadzieję, że dzięki Wam wytrwam w swoim postanowieniu icon_cool.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 19:14
Post #21

Nowy wÄ…tek- nowe nadzieje na sukces... wink.gif

Melduję, że pierwszy dzień diety mam za sobą. Mam nadzieję, że dzięki Wam wytrwam w swoim postanowieniu icon_cool.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
Pysio
pon, 10 sty 2005 - 19:18
CYTAT(Arwen)
Od dzis zaczynam dietę, ktora naraziej polega na nie jedzeniu słodyczy, jedzeniu mniej i nie po 18.00. Chcę jakies 4 kg zrzucić. Tyle mi wystarczy.


To zupełnie tak jak ja icon_razz.gif .

Ostatnio schudłam 5 kg przez tydzień ( przed i po operacji wycięcia woreczka żółciowego ), ale prawie nic nie jadłam. Powiem szczerze, że nie była to jakaś wielka tragedia, najgorsze są dwa pierwsze dni, później już lepiej, jak żołądek się skurczy.
Teraz chciałabym zrzucić jeszcze trochę, no i muszę zacząć ćwiczyć. Może od dziś - poniedziałek dobry na start.
Pysio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,352
Dołączył: sob, 28 sie 04 - 21:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,048

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 19:18
Post #22

CYTAT(Arwen)
Od dzis zaczynam dietę, ktora naraziej polega na nie jedzeniu słodyczy, jedzeniu mniej i nie po 18.00. Chcę jakies 4 kg zrzucić. Tyle mi wystarczy.


To zupełnie tak jak ja icon_razz.gif .

Ostatnio schudłam 5 kg przez tydzień ( przed i po operacji wycięcia woreczka żółciowego ), ale prawie nic nie jadłam. Powiem szczerze, że nie była to jakaś wielka tragedia, najgorsze są dwa pierwsze dni, później już lepiej, jak żołądek się skurczy.
Teraz chciałabym zrzucić jeszcze trochę, no i muszę zacząć ćwiczyć. Może od dziś - poniedziałek dobry na start.

--------------------
Magda mama Kuby ur.24.04.2003
Klara
pon, 10 sty 2005 - 21:11
ja też jestem głodna .......i chyba choroba mnie bierze , ale nie poddam się , skoro już się zdecydowalam icon_biggrin.gif
już drugi tydzień ropzoczęłam , raz lepiej raz gorzej, tylko żołądek jeszcze mi sie jakoś nie zechcial skurczyć icon_confused.gif icon_lol.gif
miala być 13-tka , ale jakoś tak nie bardzo te sztywne reguły.....
ale pewne zasady stosujÄ™ icon_cool.gif

Efektów jakis specjalnych nie widać , ale jak się zbierało sadełko rok czasu to i w tydzień nie zniknie icon_sad.gif niestety icon_cry.gif
Klara


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: pią, 10 wrz 04 - 21:43
Nr użytkownika: 2,081




post pon, 10 sty 2005 - 21:11
Post #23

ja też jestem głodna .......i chyba choroba mnie bierze , ale nie poddam się , skoro już się zdecydowalam icon_biggrin.gif
już drugi tydzień ropzoczęłam , raz lepiej raz gorzej, tylko żołądek jeszcze mi sie jakoś nie zechcial skurczyć icon_confused.gif icon_lol.gif
miala być 13-tka , ale jakoś tak nie bardzo te sztywne reguły.....
ale pewne zasady stosujÄ™ icon_cool.gif

Efektów jakis specjalnych nie widać , ale jak się zbierało sadełko rok czasu to i w tydzień nie zniknie icon_sad.gif niestety icon_cry.gif
Agusiao
pon, 10 sty 2005 - 21:50
wiecie a ja jakoś specjalnie głodna nie jestem - tylko kusi mnie jak widzę że mąż wcina icon_twisted.gif Narazie ograniczam jedzenie i nie jem słodyczy, potem dieta bardziej rygorystyczna

Czekam na tę książkę i po urlopie zaczynam znowu DSB icon_lol.gif

moko gdzieś miałam gazetkę w której pokazywali ćwiczenia na brzuch i nogi - jak znajdę wkleję na forum wink.gif

a tak w ogóle to polecam ćwiczenia z Cindy - 40 min dziennie i sa efekty - ćwiczyłam przez 2 miesiące i schudłam. Teraz jak zacznę dietkę też będę ćwiczyć - mam nadzieję icon_lol.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post pon, 10 sty 2005 - 21:50
Post #24

wiecie a ja jakoś specjalnie głodna nie jestem - tylko kusi mnie jak widzę że mąż wcina icon_twisted.gif Narazie ograniczam jedzenie i nie jem słodyczy, potem dieta bardziej rygorystyczna

Czekam na tę książkę i po urlopie zaczynam znowu DSB icon_lol.gif

moko gdzieś miałam gazetkę w której pokazywali ćwiczenia na brzuch i nogi - jak znajdę wkleję na forum wink.gif

a tak w ogóle to polecam ćwiczenia z Cindy - 40 min dziennie i sa efekty - ćwiczyłam przez 2 miesiące i schudłam. Teraz jak zacznę dietkę też będę ćwiczyć - mam nadzieję icon_lol.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
Coffee
wto, 11 sty 2005 - 00:37
lacze sie z wami
arwen, tez sie biore za hoola hop icon_wink.gif
no i chce zrzucic 6kg.
nie jem juz drugi dzien slodkosci, mniej jem...nie po 19...i wiecej pic chce...ale na razie chce...bo cos mam picio wstret icon_redface.gif nie wiem co sie stalo pamietam ze zawsze zanim jeszcze w ciaze zaszlam pilam bardzo duzo nawet 2 litry dziennie...a po porodzie mam piciowstret a na wode-ktora pilam litrami-parzec nie moge icon_rolleyes.gif cos ze mna nie tak? czemu mi sie tak pozmienialo? musze powidziec przeszkadza mi to, bo chcialabym jak dawniej popijac Zywiec...wode icon_wink.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post wto, 11 sty 2005 - 00:37
Post #25

lacze sie z wami
arwen, tez sie biore za hoola hop icon_wink.gif
no i chce zrzucic 6kg.
nie jem juz drugi dzien slodkosci, mniej jem...nie po 19...i wiecej pic chce...ale na razie chce...bo cos mam picio wstret icon_redface.gif nie wiem co sie stalo pamietam ze zawsze zanim jeszcze w ciaze zaszlam pilam bardzo duzo nawet 2 litry dziennie...a po porodzie mam piciowstret a na wode-ktora pilam litrami-parzec nie moge icon_rolleyes.gif cos ze mna nie tak? czemu mi sie tak pozmienialo? musze powidziec przeszkadza mi to, bo chcialabym jak dawniej popijac Zywiec...wode icon_wink.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Graz
wto, 11 sty 2005 - 00:46
Pierwzy dzień diety za mną. Moja dieta polega na niejedzeniu słodyczy, ziemniaków, max 2 kromki ciemnego a najlepiej pieczywa z pełnego przemiału. I generalnie mało jedzenia.
Trzynastka nie dla mnie, choć koleżanka mnie bardzo namawiała, sama jest już na nij ósmy dzień i schudła 3 kilo. icon_biggrin.gif

Żebym tylko wytrzymała i schudła na początek choc z 5 kilo icon_biggrin.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post wto, 11 sty 2005 - 00:46
Post #26

Pierwzy dzień diety za mną. Moja dieta polega na niejedzeniu słodyczy, ziemniaków, max 2 kromki ciemnego a najlepiej pieczywa z pełnego przemiału. I generalnie mało jedzenia.
Trzynastka nie dla mnie, choć koleżanka mnie bardzo namawiała, sama jest już na nij ósmy dzień i schudła 3 kilo. icon_biggrin.gif

Żebym tylko wytrzymała i schudła na początek choc z 5 kilo icon_biggrin.gif
Ev
wto, 11 sty 2005 - 08:28
A jak wy to robicie z tymi ćwiczeniami?
Od jakiegoś czasu mieszkają z nami moi rodzice, ćwiczenia Jane Fonda mam na VHS no i gdyby mnie zobaczyli przed telewizorem ćwiczącą, to pewnie pękliby ze śmiechu icon_rolleyes.gif . Qrka, niby takie normalne, a jakoś mi głupio, ćwiczę tylko w łazience przed kąpielą (kilka brzuszków i skłonów - łazienka jest zbyt mała niestety)
A z tym hula hop to świetna sprawa, może faktycznie warto spróbować.
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post wto, 11 sty 2005 - 08:28
Post #27

A jak wy to robicie z tymi ćwiczeniami?
Od jakiegoś czasu mieszkają z nami moi rodzice, ćwiczenia Jane Fonda mam na VHS no i gdyby mnie zobaczyli przed telewizorem ćwiczącą, to pewnie pękliby ze śmiechu icon_rolleyes.gif . Qrka, niby takie normalne, a jakoś mi głupio, ćwiczę tylko w łazience przed kąpielą (kilka brzuszków i skłonów - łazienka jest zbyt mała niestety)
A z tym hula hop to świetna sprawa, może faktycznie warto spróbować.

--------------------
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
moko.
wto, 11 sty 2005 - 08:33
bardzo prosze o zestawy ćwiczeń icon_smile.gif
Gosiak23 wiem, ze gazelle to nie cudo, ale przynajmiej dzieki temu jakos rozruszam siÄ™ w domu.
I bedzie to systematyczne ćwiczenie- myśle icon_confused.gif

p.s
swego czasu zakupiłam Ab gimnic heee taki pas z elektrodami do cwiczenia mięsni.
G.... dało,a pozatym prad to nie dla mnie......
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 11 sty 2005 - 08:33
Post #28

bardzo prosze o zestawy ćwiczeń icon_smile.gif
Gosiak23 wiem, ze gazelle to nie cudo, ale przynajmiej dzieki temu jakos rozruszam siÄ™ w domu.
I bedzie to systematyczne ćwiczenie- myśle icon_confused.gif

p.s
swego czasu zakupiłam Ab gimnic heee taki pas z elektrodami do cwiczenia mięsni.
G.... dało,a pozatym prad to nie dla mnie......

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Ev
wto, 11 sty 2005 - 08:37
Moko, a może na basenik byśmy się wybrały?
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post wto, 11 sty 2005 - 08:37
Post #29

Moko, a może na basenik byśmy się wybrały?

--------------------
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
moko.
wto, 11 sty 2005 - 09:09
Evchen jestem za icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tak poza tym w weekend jade na narty, będe sie uczyć, moze cos schudne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 11 sty 2005 - 09:09
Post #30

Evchen jestem za icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tak poza tym w weekend jade na narty, będe sie uczyć, moze cos schudne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Inca2
wto, 11 sty 2005 - 09:13
jej, dopisuje sie do Was tu, po swietach przybylo mi pare kilo i musze sie ich pozbyc. Dzis za chwile ide na rynek ikupuje marchewke (do przekasek na surowo) i kalafiora (na obiadki lekko obgotowany) orazoczywiscie tone jablek.
Z jednej strony ciesze sie ze malz wyjechal juz, bo jak zrobilam na obiadek zeberka na czerwonej kapuscie, albo u mamy bigosik (o zgrozo!)
Trzymam za wszystkie kciuki i za siebie tez:)
Inca2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,578
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 21:12
SkÄ…d: poludniowy zachod
Nr użytkownika: 764




post wto, 11 sty 2005 - 09:13
Post #31

jej, dopisuje sie do Was tu, po swietach przybylo mi pare kilo i musze sie ich pozbyc. Dzis za chwile ide na rynek ikupuje marchewke (do przekasek na surowo) i kalafiora (na obiadki lekko obgotowany) orazoczywiscie tone jablek.
Z jednej strony ciesze sie ze malz wyjechal juz, bo jak zrobilam na obiadek zeberka na czerwonej kapuscie, albo u mamy bigosik (o zgrozo!)
Trzymam za wszystkie kciuki i za siebie tez:)

--------------------
inca


user posted image
Agusiao
wto, 11 sty 2005 - 09:24
CYTAT(Evchen)
A jak wy to robicie z tymi ćwiczeniami?  
Od jakiegoÅ› czasu mieszkajÄ… z nami moi rodzice, ćwiczenia Jane Fonda mam na VHS no i gdyby mnie zobaczyli przed telewizorem ćwiczÄ…cÄ…, to pewnie pÄ™kliby ze Å›miechu  .


ja włączam tv, zamykam drzwi do pokoju i mówię że przez 30 min jest zakaz wstępu icon_twisted.gif icon_lol.gif

moko też się wybieram na narty w ten weekend i tez mam nadzieję, że trochę schydnę icon_lol.gif icon_wink.gif

Idę szukac gazety z ćwiczeniami....
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 09:24
Post #32

CYTAT(Evchen)
A jak wy to robicie z tymi ćwiczeniami?  
Od jakiegoÅ› czasu mieszkajÄ… z nami moi rodzice, ćwiczenia Jane Fonda mam na VHS no i gdyby mnie zobaczyli przed telewizorem ćwiczÄ…cÄ…, to pewnie pÄ™kliby ze Å›miechu  .


ja włączam tv, zamykam drzwi do pokoju i mówię że przez 30 min jest zakaz wstępu icon_twisted.gif icon_lol.gif

moko też się wybieram na narty w ten weekend i tez mam nadzieję, że trochę schydnę icon_lol.gif icon_wink.gif

Idę szukac gazety z ćwiczeniami....

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
moko.
wto, 11 sty 2005 - 09:52
he ja mam nadzieje, ze schudne a nie połamie się wink.gif wink.gif

z tymi cwiczeniami lekko nie jest.......
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 11 sty 2005 - 09:52
Post #33

he ja mam nadzieje, ze schudne a nie połamie się wink.gif wink.gif

z tymi cwiczeniami lekko nie jest.......

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Ev
wto, 11 sty 2005 - 10:16
CYTAT(moko.)
Evchen jestem za icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tak poza tym w weekend jade na narty, będe sie uczyć, moze cos schudne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


A gdzie jedziesz?
Ja też się uczę icon_lol.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post wto, 11 sty 2005 - 10:16
Post #34

CYTAT(moko.)
Evchen jestem za icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tak poza tym w weekend jade na narty, będe sie uczyć, moze cos schudne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


A gdzie jedziesz?
Ja też się uczę icon_lol.gif

--------------------
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
moko.
wto, 11 sty 2005 - 10:43
do Korbielowa icon_smile.gif
wczoraj kupiła sprzęt hiii
p.s
te buty sÄ… okropne wrrrrrr.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 11 sty 2005 - 10:43
Post #35

do Korbielowa icon_smile.gif
wczoraj kupiła sprzęt hiii
p.s
te buty sÄ… okropne wrrrrrr.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Tusiol
wto, 11 sty 2005 - 10:46
No dobra, to ja też 32.gif .
Ja jeszcze karmię, więc nie przewiduję jakiejś restrykcyjnej diety.
Na początku waga leciała na łeb na szyję. Teraz stoi w miejscu. Chyba nawet wiem dlaczego icon_redface.gif . Do świąt nie jadłam słodyczy (a bo czekolada może uczulać i inne takie). No ale w święta rozwiązałam woreczek zwany potocznie łakomstwem icon_exclaim.gif Nie idzie waga może w górę, ale stoi w miejscu. A do wagi sprzed ciąży to mi trochę brakuje. No i jeszcze nagromadzone kilogramy przed ciążą. Oj trochę pracy przede mną.

Cieszę się, że jak nas więcej, to będziemy się wspierać.

Dziewczyny, trzymam za Was kciuki. Będę cieszyć się z każdego zgubionego przez Was kilograma 02.gif . Chwalcie się, jak się uda coś zgubić. A jak nie, to też piszcie. Będziemy się motywować. Mam taką nadzieję.

Uprzejmię więc donoszę. Do wagi sprzed ciąży brakuje mi 3 kg. A poza tym chcę jeszcze zgubić około 4-5 kg. Dodam jeszcze, że mam w domu na szczęście "dietową" atmosferę. Mój mąż też na diecie. Tylko, że on musi zgubić jeszcze minimum 13 kg. Za sobą ma już ponad 4.

Powodzenia icon_exclaim.gif
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 11 sty 2005 - 10:46
Post #36

No dobra, to ja też 32.gif .
Ja jeszcze karmię, więc nie przewiduję jakiejś restrykcyjnej diety.
Na początku waga leciała na łeb na szyję. Teraz stoi w miejscu. Chyba nawet wiem dlaczego icon_redface.gif . Do świąt nie jadłam słodyczy (a bo czekolada może uczulać i inne takie). No ale w święta rozwiązałam woreczek zwany potocznie łakomstwem icon_exclaim.gif Nie idzie waga może w górę, ale stoi w miejscu. A do wagi sprzed ciąży to mi trochę brakuje. No i jeszcze nagromadzone kilogramy przed ciążą. Oj trochę pracy przede mną.

Cieszę się, że jak nas więcej, to będziemy się wspierać.

Dziewczyny, trzymam za Was kciuki. Będę cieszyć się z każdego zgubionego przez Was kilograma 02.gif . Chwalcie się, jak się uda coś zgubić. A jak nie, to też piszcie. Będziemy się motywować. Mam taką nadzieję.

Uprzejmię więc donoszę. Do wagi sprzed ciąży brakuje mi 3 kg. A poza tym chcę jeszcze zgubić około 4-5 kg. Dodam jeszcze, że mam w domu na szczęście "dietową" atmosferę. Mój mąż też na diecie. Tylko, że on musi zgubić jeszcze minimum 13 kg. Za sobą ma już ponad 4.

Powodzenia icon_exclaim.gif

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Tusiol
wto, 11 sty 2005 - 10:49
No ja na początek muszę weliminować słodycze i to tak definitywnie. Następny krok to wyciągnąć kasetę do ćwiczeń, odkurzyć ją i zrobić z niej sensowny użytek. Już nawet zainwestowałam w hantele.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 11 sty 2005 - 10:49
Post #37

No ja na początek muszę weliminować słodycze i to tak definitywnie. Następny krok to wyciągnąć kasetę do ćwiczeń, odkurzyć ją i zrobić z niej sensowny użytek. Już nawet zainwestowałam w hantele.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Ev
wto, 11 sty 2005 - 11:26
CYTAT(moko.)
do Korbielowa icon_smile.gif
wczoraj kupiła sprzęt hiii
p.s
te buty sÄ… okropne wrrrrrr.

ale jaki Å‚adny obcas majÄ… icon_cool.gif
Moko, to tam jest śnieg? icon_eek.gif Gdzie to jest w ogóle? icon_redface.gif
A są tam ośle łączki? Bo może namówię męża icon_cool.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post wto, 11 sty 2005 - 11:26
Post #38

CYTAT(moko.)
do Korbielowa icon_smile.gif
wczoraj kupiła sprzęt hiii
p.s
te buty sÄ… okropne wrrrrrr.

ale jaki Å‚adny obcas majÄ… icon_cool.gif
Moko, to tam jest śnieg? icon_eek.gif Gdzie to jest w ogóle? icon_redface.gif
A są tam ośle łączki? Bo może namówię męża icon_cool.gif

--------------------
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
Arwena.
wto, 11 sty 2005 - 12:13
A mnie się chce drożdzówki...buuu ale się zawzięłam i nie zjem.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 11 sty 2005 - 12:13
Post #39

A mnie się chce drożdzówki...buuu ale się zawzięłam i nie zjem.

--------------------
everybody lies
Agusiao
wto, 11 sty 2005 - 12:32
Tak jak obiecalam udało mi się znaleźć ćwiczenia icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Biodra

Ćw. 1

Połóż się na boku i oprzyj na przedramieniu prawej ręki. Nogi złącz, lekko zegnij w kolanach, a palce stóp skieruj w stronę kolan. Teraz unieś nogę do góry i opuść. Zrób 16 powtórzeń i zmień nogę kładąc się na drugim boku. Ćwiczenie wykonaj w 2 seriach po 16 powtórzeń na każdą ze stron.

Ćw.2

Pozycja w klęku podpartym na przedramionach. Unieś zgiętą nogę w bok i opuść. Wykonaj 16 powtórzeń i zmień nogę.

Pośladki

Ćw. 1

Połóż się na plecach, nogi zegnij w kolanach, ręce przenieś za głowę. Unieś biodra w górę napinając pośladki i opuść do dołu. Zrób 24 powtórzenia i odpocznij, przyciągając kolana do klatki piersiowej. Wykonaj jeszcze dwie serie po 24 powtórzeń, po każdej odpocznij.

Ćw. 2

Pozycja w klęku podpartym na przedramionach. Prawą nogę zegnij w kolanie pod kątem prostym i unieść do góry, napinając pośladek. Zrób 24 powtórzenia i zmień nogę. Wykonaj jeszcze dwie serie na każdy pośladek.

Uda

Ćw. 1

Z pozycji stojącej, trzymając ręce na biodrach, zrób prawą nogą wykrok w przód. Stopę postaw z pięty, a kolano lewej nogi opuść do samej podłogi, wróć do pozycji wyjściowej. W zgięciu obu nóg musi być kąt prosty!!! Zrób 16 powtórzeń i przyciągnij piętę do pośladka, aby rozciągnąć mięsień. Zmień nogę. Ćwiczenie wykonaj na obydwie nogi dwukrotnie.

Ćw. 2

Stań w dużym rozkroku, ramiona przenieś do przodu. Unieś lewą piętę do góry, a kolano skieruj do zewnątrz. Z tej pozycji zrób przysiad. Wykonaj 16 powtórzeń i zmień nogę. Ćwiczenie wykonaj jeszcze dwukrotnie na każdą nogę.

Arwen ja się tak zaparłam na pączka - lezy sobie na talerzyku i kusi icon_twisted.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 12:32
Post #40

Tak jak obiecalam udało mi się znaleźć ćwiczenia icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Biodra

Ćw. 1

Połóż się na boku i oprzyj na przedramieniu prawej ręki. Nogi złącz, lekko zegnij w kolanach, a palce stóp skieruj w stronę kolan. Teraz unieś nogę do góry i opuść. Zrób 16 powtórzeń i zmień nogę kładąc się na drugim boku. Ćwiczenie wykonaj w 2 seriach po 16 powtórzeń na każdą ze stron.

Ćw.2

Pozycja w klęku podpartym na przedramionach. Unieś zgiętą nogę w bok i opuść. Wykonaj 16 powtórzeń i zmień nogę.

Pośladki

Ćw. 1

Połóż się na plecach, nogi zegnij w kolanach, ręce przenieś za głowę. Unieś biodra w górę napinając pośladki i opuść do dołu. Zrób 24 powtórzenia i odpocznij, przyciągając kolana do klatki piersiowej. Wykonaj jeszcze dwie serie po 24 powtórzeń, po każdej odpocznij.

Ćw. 2

Pozycja w klęku podpartym na przedramionach. Prawą nogę zegnij w kolanie pod kątem prostym i unieść do góry, napinając pośladek. Zrób 24 powtórzenia i zmień nogę. Wykonaj jeszcze dwie serie na każdy pośladek.

Uda

Ćw. 1

Z pozycji stojącej, trzymając ręce na biodrach, zrób prawą nogą wykrok w przód. Stopę postaw z pięty, a kolano lewej nogi opuść do samej podłogi, wróć do pozycji wyjściowej. W zgięciu obu nóg musi być kąt prosty!!! Zrób 16 powtórzeń i przyciągnij piętę do pośladka, aby rozciągnąć mięsień. Zmień nogę. Ćwiczenie wykonaj na obydwie nogi dwukrotnie.

Ćw. 2

Stań w dużym rozkroku, ramiona przenieś do przodu. Unieś lewą piętę do góry, a kolano skieruj do zewnątrz. Z tej pozycji zrób przysiad. Wykonaj 16 powtórzeń i zmień nogę. Ćwiczenie wykonaj jeszcze dwukrotnie na każdą nogę.

Arwen ja się tak zaparłam na pączka - lezy sobie na talerzyku i kusi icon_twisted.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
> Dieta - nowy wÄ…tek.
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 21 cze 2024 - 21:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama