Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Dieta - nowy wÄ…tek.

> 
gosiak23
wto, 11 sty 2005 - 12:34
Jak fajnie , że nas tak dużo brawo_bis.gif straaaaszliwie się cieszę, bo motywacji potzrebuję bardzo 04.gif dziasiaj idę pierwszy raz na aerobik....zobaczymy czy dam radę wytzrymać to zabójcze tempo icon_twisted.gif jak wrócę to podzielę się wrażeniami wink.gif trzymajcie kciuki Dziewuszki!
Acha-jest już na mniam mniamie wątek o dietetycznym jedzonku-wpidujcie tam swoje wspaniałe specjeły-koniecznie niskokaloryczne 06.gif żeby jedzonko na diecie nie kojarzyło się z jakimś paskudztwem 450[1].gif !
Pozdrawiam wszystkie kobitki na diecie i tzrymam za Was kciuki, za siebie też icon_twisted.gif
gosiak23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 13:37
SkÄ…d: mazury
Nr użytkownika: 2,423

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 12:34
Post #41

Jak fajnie , że nas tak dużo brawo_bis.gif straaaaszliwie się cieszę, bo motywacji potzrebuję bardzo 04.gif dziasiaj idę pierwszy raz na aerobik....zobaczymy czy dam radę wytzrymać to zabójcze tempo icon_twisted.gif jak wrócę to podzielę się wrażeniami wink.gif trzymajcie kciuki Dziewuszki!
Acha-jest już na mniam mniamie wątek o dietetycznym jedzonku-wpidujcie tam swoje wspaniałe specjeły-koniecznie niskokaloryczne 06.gif żeby jedzonko na diecie nie kojarzyło się z jakimś paskudztwem 450[1].gif !
Pozdrawiam wszystkie kobitki na diecie i tzrymam za Was kciuki, za siebie też icon_twisted.gif
moko.
wto, 11 sty 2005 - 13:31
Evchen babulcu w całej Europie chyba sniegu nie ma icon_razz.gif
ale są sztucznie naśniezane stoki icon_biggrin.gif
oczywiście ze sa osle łączki, Ty myślisz ze ja na jakich będe się uczyć ?
aha mąż wynajmie mi instruktora icon_biggrin.gif przystojnego, który mnie zarazi nową pasją icon_biggrin.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 11 sty 2005 - 13:31
Post #42

Evchen babulcu w całej Europie chyba sniegu nie ma icon_razz.gif
ale są sztucznie naśniezane stoki icon_biggrin.gif
oczywiście ze sa osle łączki, Ty myślisz ze ja na jakich będe się uczyć ?
aha mąż wynajmie mi instruktora icon_biggrin.gif przystojnego, który mnie zarazi nową pasją icon_biggrin.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
galopek
wto, 11 sty 2005 - 13:55
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczÄ™ tych nart...zabierzcie mnie ze sobÄ…!!!!!
Melduję,że u mnie żadnych ćwiczeń ale nadal mało jem,bez słodyczy i kolacji.Najtrudniej u mnie z mężem,on musi porządnie zjeść i wtedy mnie strasznie korci,nie mam litości go głodzić.Po porodzie przeżył ze mną dietę mamy karmiącej i wyglądał 37.gif 31.gif
...mam cicha nadzieję,że po weekendzie dopnę się w moje dżinsiaki.
Trzymajcie siÄ™ babeczki!!!!
galopek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,222
Dołączył: nie, 03 paź 04 - 10:20
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 2,145

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 13:55
Post #43

Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczÄ™ tych nart...zabierzcie mnie ze sobÄ…!!!!!
Melduję,że u mnie żadnych ćwiczeń ale nadal mało jem,bez słodyczy i kolacji.Najtrudniej u mnie z mężem,on musi porządnie zjeść i wtedy mnie strasznie korci,nie mam litości go głodzić.Po porodzie przeżył ze mną dietę mamy karmiącej i wyglądał 37.gif 31.gif
...mam cicha nadzieję,że po weekendzie dopnę się w moje dżinsiaki.
Trzymajcie siÄ™ babeczki!!!!

--------------------
Madzik z OliwiÄ… (2003),MajÄ… (2007) i JulciÄ… (2009)
mamami
wto, 11 sty 2005 - 16:42
Moko tak na przyszłośc ci powiem że fajna ośla łączka, dla takich totalnych początkujących jest w Wiśle na Cieńkowie.

Ja nadal się dzielnie trzymam. Co więcej nie jestem już głodna, na dodatek kompletnie mi się nie chce słodyczy icon_eek.gif
Fajne przepisy na niskokaloryczne żarcie są w "Super Linii". Od syczniowego nr zaczynaja drukowac taką książkę z przepisami, w lutowym ma być segregator na nią.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 11 sty 2005 - 16:42
Post #44

Moko tak na przyszłośc ci powiem że fajna ośla łączka, dla takich totalnych początkujących jest w Wiśle na Cieńkowie.

Ja nadal się dzielnie trzymam. Co więcej nie jestem już głodna, na dodatek kompletnie mi się nie chce słodyczy icon_eek.gif
Fajne przepisy na niskokaloryczne żarcie są w "Super Linii". Od syczniowego nr zaczynaja drukowac taką książkę z przepisami, w lutowym ma być segregator na nią.
Tusiol
wto, 11 sty 2005 - 17:10
A ja już nagrzeszyłam. Objadłam się słodyczami. Słaba taka jestem. Buuuuuuuuuuuu. Nie brać przykładu ze mnie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Już jutro będę dzielna. Przecież wstyd mi będzie codziennie się tłumaczyć z grzechu słodyczowego obżarstwa. Jutro na pewno napiszę, że wytrzymałam.

Powodzenia icon_exclaim.gif
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 11 sty 2005 - 17:10
Post #45

A ja już nagrzeszyłam. Objadłam się słodyczami. Słaba taka jestem. Buuuuuuuuuuuu. Nie brać przykładu ze mnie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Już jutro będę dzielna. Przecież wstyd mi będzie codziennie się tłumaczyć z grzechu słodyczowego obżarstwa. Jutro na pewno napiszę, że wytrzymałam.

Powodzenia icon_exclaim.gif

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Laura29
wto, 11 sty 2005 - 17:29
A ja dzisiaj szczesliwa i to bardzo icon_biggrin.gif w końcu waga drgneła w dól po 10dniu odchudzania 1,5 kg mniej.Zmotywowało mnie to bardzo chociaz to kropla w morzu bo jeszcze jakieś8,5 by sie przydało icon_sad.gif .Jednak na dzien dzisiejszy jestem dobrej mysli.
Ja tez kupuje Super linie i napaliłam sie na te przepisy z segregatorem..Wogóle to jest tam fajny artykuł o wytrwałosci..
Tusiolku jutro bedzie lepiej a troche słodyczy to jeszcze nie koniec swiata.Zreszta masz fajnie ,ze mezulek na dietce .Bo mój raczej mnie nieoszczedza i co rusz cos pysznego wcina.a mnie dosłownie skreca jak zamiast kanapeczki pije kolejna filizanke pu-ehr lub wody mineralnej.
Pozdrawiam
Laura29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: śro, 31 mar 04 - 11:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,621




post wto, 11 sty 2005 - 17:29
Post #46

A ja dzisiaj szczesliwa i to bardzo icon_biggrin.gif w końcu waga drgneła w dól po 10dniu odchudzania 1,5 kg mniej.Zmotywowało mnie to bardzo chociaz to kropla w morzu bo jeszcze jakieś8,5 by sie przydało icon_sad.gif .Jednak na dzien dzisiejszy jestem dobrej mysli.
Ja tez kupuje Super linie i napaliłam sie na te przepisy z segregatorem..Wogóle to jest tam fajny artykuł o wytrwałosci..
Tusiolku jutro bedzie lepiej a troche słodyczy to jeszcze nie koniec swiata.Zreszta masz fajnie ,ze mezulek na dietce .Bo mój raczej mnie nieoszczedza i co rusz cos pysznego wcina.a mnie dosłownie skreca jak zamiast kanapeczki pije kolejna filizanke pu-ehr lub wody mineralnej.
Pozdrawiam
mamami
wto, 11 sty 2005 - 17:54
Jesu jak dobrze że ja tez mam w męzu pełne wsparcie. On się na dietach zna zdecydowanie lepiej ode mnie choć on stosuje je w zupełnym przeciwienstwie do mnie, bo on trzy razy w tygodniu walczy na siłowni więc jego dieta ma zupełnie inny cel. Ale on jest sto razy lepiej zorientowany ode mnie co zdrowe, bogate w białko, błonnik czy takie tam więc ja tylko łaże za nim i pytam co jeszcze mogę jeść icon_lol.gif
Na dodatek jak lamentuję, a robie to prawie cały czas gdy on jest w domu, to mówi że przecież już schudłam i widać to bardzo wiec już jest dobrze icon_biggrin.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post wto, 11 sty 2005 - 17:54
Post #47

Jesu jak dobrze że ja tez mam w męzu pełne wsparcie. On się na dietach zna zdecydowanie lepiej ode mnie choć on stosuje je w zupełnym przeciwienstwie do mnie, bo on trzy razy w tygodniu walczy na siłowni więc jego dieta ma zupełnie inny cel. Ale on jest sto razy lepiej zorientowany ode mnie co zdrowe, bogate w białko, błonnik czy takie tam więc ja tylko łaże za nim i pytam co jeszcze mogę jeść icon_lol.gif
Na dodatek jak lamentuję, a robie to prawie cały czas gdy on jest w domu, to mówi że przecież już schudłam i widać to bardzo wiec już jest dobrze icon_biggrin.gif
moko.
wto, 11 sty 2005 - 17:59
https://www.gat.pl/download/mapaPILSKA-NOWA.jpg
tu będe jeździć trasa nr w stronę Hali Szczawiny icon_smile.gif naj naj łatwiejsza trasa icon_smile.gif



p.s
dla większej motywacji będe mieć "osobistego" instruktora - 1,80 cm, czarne oczy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif dla motywacji icon_biggrin.gif tylko icon_biggrin.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 11 sty 2005 - 17:59
Post #48

https://www.gat.pl/download/mapaPILSKA-NOWA.jpg
tu będe jeździć trasa nr w stronę Hali Szczawiny icon_smile.gif naj naj łatwiejsza trasa icon_smile.gif



p.s
dla większej motywacji będe mieć "osobistego" instruktora - 1,80 cm, czarne oczy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif dla motywacji icon_biggrin.gif tylko icon_biggrin.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
gosiak23
wto, 11 sty 2005 - 22:29
szczęściary!!!Jak ja Wam zazdroszczę tych nart!Ja niestety skazana jestem zostać w domku icon_sad.gif ale nie o tym chciałam!
Miałam opisać wrażenia po dzisiejszym aerobiku więc proszę icon_twisted.gif :było fantastycznie icon_exclaim.gif Myślałąm że padnę w połowiećwiczeń i już nie wstanę ale dzielnie wytrwałam do końca,choćnie było lekko!Spociłąm się jak szczyr i teraz bolą mnie wszyyystkie mięśnie(nie wiedziałam że mam ich aż tyle icon_eek.gif )ale nastawieni-maxi optymistyczne icon_lol.gif w końcu uwierzyłam że można zgubić te wszystkie tłuszczyki a wię babeczki-do dzieła!!!Jutro też idę
Pozdrowiaczki!!!
gosiak23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 563
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 13:37
SkÄ…d: mazury
Nr użytkownika: 2,423

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 22:29
Post #49

szczęściary!!!Jak ja Wam zazdroszczę tych nart!Ja niestety skazana jestem zostać w domku icon_sad.gif ale nie o tym chciałam!
Miałam opisać wrażenia po dzisiejszym aerobiku więc proszę icon_twisted.gif :było fantastycznie icon_exclaim.gif Myślałąm że padnę w połowiećwiczeń i już nie wstanę ale dzielnie wytrwałam do końca,choćnie było lekko!Spociłąm się jak szczyr i teraz bolą mnie wszyyystkie mięśnie(nie wiedziałam że mam ich aż tyle icon_eek.gif )ale nastawieni-maxi optymistyczne icon_lol.gif w końcu uwierzyłam że można zgubić te wszystkie tłuszczyki a wię babeczki-do dzieła!!!Jutro też idę
Pozdrowiaczki!!!
Graz
wto, 11 sty 2005 - 22:40
Drugi dzień za mną, trzymam sie dzielnie, zero słodyczy, dużo owoców i warzyw. Z głodem nie jest najgorzej. Graz
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post wto, 11 sty 2005 - 22:40
Post #50

Drugi dzień za mną, trzymam sie dzielnie, zero słodyczy, dużo owoców i warzyw. Z głodem nie jest najgorzej. Graz
Arwena.
wto, 11 sty 2005 - 22:42
Mamami ale Ci dobrze icon_smile.gif mój chodzi za mną i mówi per 'baryłeczko" icon_evil.gif
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 11 sty 2005 - 22:42
Post #51

Mamami ale Ci dobrze icon_smile.gif mój chodzi za mną i mówi per 'baryłeczko" icon_evil.gif

--------------------
everybody lies
Tusiol
wto, 11 sty 2005 - 22:59
Dziewczyny, wytrwałości na jutrzejszy dzień icon_exclaim.gif
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 11 sty 2005 - 22:59
Post #52

Dziewczyny, wytrwałości na jutrzejszy dzień icon_exclaim.gif

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Agusiao
wto, 11 sty 2005 - 23:07
gosiak a nie mówiłam że będie fajnie i że będziesz zadowolona ?? icon_lol.gif wink.gif

Laura29 gratuluję i życzę dalszej wytrwałości wink.gif

Mi się udało dziś oprzeć pokusie pączków i jestem z siebie bardzo dumna icon_biggrin.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post wto, 11 sty 2005 - 23:07
Post #53

gosiak a nie mówiłam że będie fajnie i że będziesz zadowolona ?? icon_lol.gif wink.gif

Laura29 gratuluję i życzę dalszej wytrwałości wink.gif

Mi się udało dziś oprzeć pokusie pączków i jestem z siebie bardzo dumna icon_biggrin.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
moko.
śro, 12 sty 2005 - 08:16
złamałam się icon_sad.gif
wczoraj o 22,30 zjadłam jajecznicę wrrrrr głodna byłam....
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 12 sty 2005 - 08:16
Post #54

złamałam się icon_sad.gif
wczoraj o 22,30 zjadłam jajecznicę wrrrrr głodna byłam....

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Ev
śro, 12 sty 2005 - 08:51
CYTAT(mamami)
Moko tak na przyszłośc ci powiem że fajna ośla łączka, dla takich totalnych początkujących jest w Wiśle na Cieńkowie.


A tam też jest sztuczny śnieg?

Mokulcu,
namawiam męża, obaczymy icon_cool.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post śro, 12 sty 2005 - 08:51
Post #55

CYTAT(mamami)
Moko tak na przyszłośc ci powiem że fajna ośla łączka, dla takich totalnych początkujących jest w Wiśle na Cieńkowie.


A tam też jest sztuczny śnieg?

Mokulcu,
namawiam męża, obaczymy icon_cool.gif

--------------------
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi
Inca2
śro, 12 sty 2005 - 09:37
Wczoraj bratowa zrobila taki sernik, cholerka, jak ja mam sie odchudzac. Dzis do nikogo nie ide!
Na nartach nie umiem, ale za to jak troszke cieplej sie zrobi, tona koniki sie wybiore.
Teraz zostaja dluzsze spacery i pol godziny jogi przed tv na clubie (choc to raczej rozciaganie, a nie chudniecie) po dniu przed komputerem jak znalazl.
Trzymajcie sie!
Inca2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,578
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 21:12
SkÄ…d: poludniowy zachod
Nr użytkownika: 764




post śro, 12 sty 2005 - 09:37
Post #56

Wczoraj bratowa zrobila taki sernik, cholerka, jak ja mam sie odchudzac. Dzis do nikogo nie ide!
Na nartach nie umiem, ale za to jak troszke cieplej sie zrobi, tona koniki sie wybiore.
Teraz zostaja dluzsze spacery i pol godziny jogi przed tv na clubie (choc to raczej rozciaganie, a nie chudniecie) po dniu przed komputerem jak znalazl.
Trzymajcie sie!

--------------------
inca


user posted image
Laura29
śro, 12 sty 2005 - 10:58
No to kolejny dzień przed nami i kolejne pokusy ,którym mam nadzieje ,że sie oprzemy.
Ja wczoraj tez sie oparłam pokusie.Wieczorem szykowałam mezusiowi sniadanko do pracy i juz prawie miałam w pyszczku kanapeczke z poledwiczka ale jej niepochłonełam .wyczyn dla mnie niebagatela.
Zycze miłego dnia i wytrwałosci
Laura29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 205
Dołączył: śro, 31 mar 04 - 11:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,621




post śro, 12 sty 2005 - 10:58
Post #57

No to kolejny dzień przed nami i kolejne pokusy ,którym mam nadzieje ,że sie oprzemy.
Ja wczoraj tez sie oparłam pokusie.Wieczorem szykowałam mezusiowi sniadanko do pracy i juz prawie miałam w pyszczku kanapeczke z poledwiczka ale jej niepochłonełam .wyczyn dla mnie niebagatela.
Zycze miłego dnia i wytrwałosci
Tusiol
śro, 12 sty 2005 - 11:03
Ja dziś przymierzyłam moje stroje kąpielowe. No cóż-bywało lepiej.
Dziś będę silna.
Kto ma dać radę, jak nie my. Prawda icon_question.gif
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post śro, 12 sty 2005 - 11:03
Post #58

Ja dziś przymierzyłam moje stroje kąpielowe. No cóż-bywało lepiej.
Dziś będę silna.
Kto ma dać radę, jak nie my. Prawda icon_question.gif

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
kasiarybka

Go??







post śro, 12 sty 2005 - 11:08
Post #59

KurczÄ™ dziewczyny ! Proste to to nie jest icon_sad.gif
Żołądek rozepchany, jeść się chce jak cholera dosłownie, ale NIE icon_smile.gif
Nie dam siÄ™ icon_smile.gif

Trzymajcie siÄ™ kobiety, bo sama nie dam rady.
mamami
śro, 12 sty 2005 - 11:14
Kasia dasz rady. Trzymaj siÄ™ dzielnie.
Ja cały czas myślę o zmniejszeniu racji żywnościowych bo nie jestem głodna icon_twisted.gif ale chyba nie mogę bo stracę zupełnie pokarm. Poza tym nie wiem z czego zrezygnować jeśli moje menu wygląda tak
8: sniadanie, płatki z mlekiem (pół małej miseczki, ok 200 ml mleka)
12: szklanka maślanki, owoc lub 2 szklanki maślanki
16 -17 obiad: np. piers z kurczaka na parze i jarzynka alebo coÅ› w tym stylu
19: jakaś mała przegryzka, owoc albo kanapeczka z pieczywa chrupkiego.
Do tego dwie herbaty z sokiem przez cały dzień no i woda mineralna.
Głodna się robie dopiero koło 1 w nocy więc piję wodę i ide spać icon_lol.gif

Ev nie wiem czy tam jest teraz snieg bo my w tym roku musimy odpuscic narty.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post śro, 12 sty 2005 - 11:14
Post #60

Kasia dasz rady. Trzymaj siÄ™ dzielnie.
Ja cały czas myślę o zmniejszeniu racji żywnościowych bo nie jestem głodna icon_twisted.gif ale chyba nie mogę bo stracę zupełnie pokarm. Poza tym nie wiem z czego zrezygnować jeśli moje menu wygląda tak
8: sniadanie, płatki z mlekiem (pół małej miseczki, ok 200 ml mleka)
12: szklanka maślanki, owoc lub 2 szklanki maślanki
16 -17 obiad: np. piers z kurczaka na parze i jarzynka alebo coÅ› w tym stylu
19: jakaś mała przegryzka, owoc albo kanapeczka z pieczywa chrupkiego.
Do tego dwie herbaty z sokiem przez cały dzień no i woda mineralna.
Głodna się robie dopiero koło 1 w nocy więc piję wodę i ide spać icon_lol.gif

Ev nie wiem czy tam jest teraz snieg bo my w tym roku musimy odpuscic narty.
> Dieta - nowy wÄ…tek.
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 21 cze 2024 - 14:15
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama