Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dermatolog: dziecięcy? "Normalny"?

> 
Ika
wto, 17 sty 2006 - 22:55
Zdaje się, że do dermatologa nie trzeba skierowania. Ale jak zwykle, gdy muszę wyjść poza naszą przychodnię dla dzieci, zaczynam się gubić.
Gdzie ja mam szukać dermatologa?? A przede wszystkim jakiego? Bo "gdzie" to się połapię, jak będę wiedziała, czego szukać. Czy jest coś takiego jak dermatolog dziecięcy, czy mam iść z dzieckiem do najzwyklejszego? (nieźle by było, przy okazji obskoczyłabym ze sobą za jednym zamachem... icon_confused.gif )...
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 17 sty 2006 - 22:55
Post #1

Zdaje się, że do dermatologa nie trzeba skierowania. Ale jak zwykle, gdy muszę wyjść poza naszą przychodnię dla dzieci, zaczynam się gubić.
Gdzie ja mam szukać dermatologa?? A przede wszystkim jakiego? Bo "gdzie" to się połapię, jak będę wiedziała, czego szukać. Czy jest coś takiego jak dermatolog dziecięcy, czy mam iść z dzieckiem do najzwyklejszego? (nieźle by było, przy okazji obskoczyłabym ze sobą za jednym zamachem... icon_confused.gif )...

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************

Posty w temacie
Ika   Dermatolog: dzieciÄ™cy? "Normalny"?   wto, 17 sty 2006 - 22:55
Kingus   Bez skierowania-z dzieckiem też. Jest "coÅ› takie...   wto, 17 sty 2006 - 23:12
Ika   JeÅ›li chodzi o konsultacje odnoÅ›nie AZS (dobrze ...   wto, 17 sty 2006 - 23:20
grzalka   najlepiej szukaj pediatrÄ™-dermatologa, albo alerg...   Å›ro, 18 sty 2006 - 06:21
Kingus   :oops: to caÅ‚kiem niechcÄ…cy wprowadziÅ‚am w bÅ‚...   Å›ro, 18 sty 2006 - 18:00
Ika   Kingus, na razie kÄ…piemy siÄ™ w Oilatum, myjemy m...   Å›ro, 18 sty 2006 - 18:25
Edi Zet :)   Ja polecam paniÄ… doktor z przychodni dermatologic...   Å›ro, 18 sty 2006 - 20:34
Ika   Edi, a jak siÄ™ do niej dostać? Tak ot, siÄ™ idzi...   Å›ro, 18 sty 2006 - 21:39
Edi Zet :)   Trzeba siÄ™ zapisać. Ale telefonu nie mam niestet...   Å›ro, 01 lut 2006 - 15:46
kamami   Marek chodzi do dermatolog-alergolog prywatnie w C...   czw, 02 lut 2006 - 13:49
katiek   Ika-a tormentiol próbowaÅ‚aÅ›?? Na maÅ‚ych kawaÅ...   nie, 12 lut 2006 - 22:14
> Dermatolog: dzieciÄ™cy? "Normalny"?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 02 maj 2024 - 22:15
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama