Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
75 Stron V  « poprzednia 73 74 75  

Grudzień 2004/ Styczeń 2005 :-))) cz.III

> 
Gosia:)
śro, 11 kwi 2007 - 17:45
Natalka ma sie juz całkiem dobrze. Obyło się bez antybiotyków.
Jak pisał Madziak 2 dni wyższej temperatury i to wszystko.
Dzisiaj zaczyna jej wreszcie spływać katar.
Gosia:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,775
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 20:11
Skąd: z komorki ;)
Nr użytkownika: 1,726

GG:


post śro, 11 kwi 2007 - 17:45
Post #1481

Natalka ma sie juz całkiem dobrze. Obyło się bez antybiotyków.
Jak pisał Madziak 2 dni wyższej temperatury i to wszystko.
Dzisiaj zaczyna jej wreszcie spływać katar.

--------------------
Natalka 5.01.2005
Bartosz 3.07.2007
Kinga 25.12.2013
Ktoś :) Termin 18.10.2016
inka
śro, 11 kwi 2007 - 19:47
Zdrówka dla maluszków!

byłam dziś robić zęba i oczywiście poprosiłam o znieczulenie (bez nie dam się dotknąć icon_redface.gif ) dentystka nic nie skomentowała, spytała tylko który miesiąc dokładnie, zresztą już od kilku lat do niej chodze i mam jako takie zaufanie. Przed chwilą wróciłam od koleżanki, ona też była ostatnio robić zęba w ciąży ale nie brała znieczulenia bo jej dentystka powiedziała, ze moze jej dać ale na jej odpowiedzialność, więc koleżanka robiła bez. I teraz nie wiem czy się bać czy nie? co takie znieczulenie może zaszkodzić maleństwu????? za tydzień ide z drugim zębem (mam nadzieje ostatnim icon_rolleyes.gif ) i nie wiem co robić? brac znieczulenie? jak już pisałam bez nic nie robie, jestem tchórzem i tyle, już wole rodzić icon_twisted.gif jak byłam mała a dokładnie miałam 8 lat, to naprawiałam zęby na przodzie u szkolnego dentysty bez znieczulenia ( nie wiem czy wtedy nie było czy co? w każdym razie mi nie zaproponowano icon_confused.gif , bolało okrótnie,i myślę o tym jak o przeżyciu traumatycznym icon_evil.gif
inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,307
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 10:51
Nr użytkownika: 1,465




post śro, 11 kwi 2007 - 19:47
Post #1482

Zdrówka dla maluszków!

byłam dziś robić zęba i oczywiście poprosiłam o znieczulenie (bez nie dam się dotknąć icon_redface.gif ) dentystka nic nie skomentowała, spytała tylko który miesiąc dokładnie, zresztą już od kilku lat do niej chodze i mam jako takie zaufanie. Przed chwilą wróciłam od koleżanki, ona też była ostatnio robić zęba w ciąży ale nie brała znieczulenia bo jej dentystka powiedziała, ze moze jej dać ale na jej odpowiedzialność, więc koleżanka robiła bez. I teraz nie wiem czy się bać czy nie? co takie znieczulenie może zaszkodzić maleństwu????? za tydzień ide z drugim zębem (mam nadzieje ostatnim icon_rolleyes.gif ) i nie wiem co robić? brac znieczulenie? jak już pisałam bez nic nie robie, jestem tchórzem i tyle, już wole rodzić icon_twisted.gif jak byłam mała a dokładnie miałam 8 lat, to naprawiałam zęby na przodzie u szkolnego dentysty bez znieczulenia ( nie wiem czy wtedy nie było czy co? w każdym razie mi nie zaproponowano icon_confused.gif , bolało okrótnie,i myślę o tym jak o przeżyciu traumatycznym icon_evil.gif
werjula
śro, 11 kwi 2007 - 20:07
Gosia wyglądasz słodko a Nati superowa ,wygląda na małego łobuziaka.

Ineczko myślę że nie powinnaś mieć obaw twoja dentystka wie że jesteś w ciąży i napewno wiedzila co ci podać są takie znieczulenia które można podawać ciężarnym i matkom karmiącym.Ja takze była strasznym tchórzem dentystycznym icon_wink.gif ale odkąd urodziłam Wercię chodzę do bardzo fajnej dentystki i wszystko robi mi bez znieczulenia zero stersu.Wcześniej zawsze brałam znieczulenie ale gdy strasznie bołał mnie ząb a Wercia miała 2 m-ce i była oczywiście na cycku to trafiłam do mojej obecnej dentystki i ona owszem zaproponowała mi znieczulenie ale ja po porodzie czułam sie taka silna baba icon_wink.gif że zrobiła mi bez i teraz wsztstko robię bez.Zyczę ci także żebyś pokonał swój stres,a jeżeli jest to dla ciebie zbyt bolesne weź znieczulenie i o nic sie nie obawiaj.
werjula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 921
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 23:14
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 4,753




post śro, 11 kwi 2007 - 20:07
Post #1483

Gosia wyglądasz słodko a Nati superowa ,wygląda na małego łobuziaka.

Ineczko myślę że nie powinnaś mieć obaw twoja dentystka wie że jesteś w ciąży i napewno wiedzila co ci podać są takie znieczulenia które można podawać ciężarnym i matkom karmiącym.Ja takze była strasznym tchórzem dentystycznym icon_wink.gif ale odkąd urodziłam Wercię chodzę do bardzo fajnej dentystki i wszystko robi mi bez znieczulenia zero stersu.Wcześniej zawsze brałam znieczulenie ale gdy strasznie bołał mnie ząb a Wercia miała 2 m-ce i była oczywiście na cycku to trafiłam do mojej obecnej dentystki i ona owszem zaproponowała mi znieczulenie ale ja po porodzie czułam sie taka silna baba icon_wink.gif że zrobiła mi bez i teraz wsztstko robię bez.Zyczę ci także żebyś pokonał swój stres,a jeżeli jest to dla ciebie zbyt bolesne weź znieczulenie i o nic sie nie obawiaj.

--------------------



madziak75
czw, 12 kwi 2007 - 21:34
Ja zawsze robię zęby ze znieczuleniem, zawsze proszę o dawkę dla słonia icon_lol.gif , w ciąży też tak robiłam, a dzieciaczki mam bez zarzutu.... icon_wink.gif
madziak75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 488
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 08:23
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 690

GG:


post czw, 12 kwi 2007 - 21:34
Post #1484

Ja zawsze robię zęby ze znieczuleniem, zawsze proszę o dawkę dla słonia icon_lol.gif , w ciąży też tak robiłam, a dzieciaczki mam bez zarzutu.... icon_wink.gif

--------------------
Mama Hani (11.12.2004) i Zosi (24.06.2002)
hawah
czw, 12 kwi 2007 - 22:50
Mnie tez stomatolog uspokajala, ze to tylko miejscowe dzialanie i ze zupelnie bezpieczne. Bylam wtedy w szostym albo w siodmym miesiacu.

Gosiu, slicznie wygladasz, obie jestescie piekne icon_smile.gif
hawah


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,279
Dołączył: nie, 23 sty 05 - 16:00
Skąd: peryferie
Nr użytkownika: 2,570




post czw, 12 kwi 2007 - 22:50
Post #1485

Mnie tez stomatolog uspokajala, ze to tylko miejscowe dzialanie i ze zupelnie bezpieczne. Bylam wtedy w szostym albo w siodmym miesiacu.

Gosiu, slicznie wygladasz, obie jestescie piekne icon_smile.gif
Gosia:)
pią, 13 kwi 2007 - 08:40
Ja jeszcze nie miałam znieczulenia. Chyba bardziej bałabym sie kłucia, niż wiercenia na żywca. icon_wink.gif icon_lol.gif
Ale ja mam szczęście bo od podstawówki zęby leczyła mi bratowa i na tyle mnie uspokoiła, że przed wizytą u innego dentysty nawet nie myślę, ze można sie bać.

Z Natalią jest juz wszysko ok, bo wczoraj latała jak torpeda. Nie widać, żeby była chora. Ma katar co prawda, ale dziesiaj eksmituję ja na dwór bo nie wytrzymam icon_wink.gif
Gosia:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,775
Dołączył: pią, 07 maj 04 - 20:11
Skąd: z komorki ;)
Nr użytkownika: 1,726

GG:


post pią, 13 kwi 2007 - 08:40
Post #1486

Ja jeszcze nie miałam znieczulenia. Chyba bardziej bałabym sie kłucia, niż wiercenia na żywca. icon_wink.gif icon_lol.gif
Ale ja mam szczęście bo od podstawówki zęby leczyła mi bratowa i na tyle mnie uspokoiła, że przed wizytą u innego dentysty nawet nie myślę, ze można sie bać.

Z Natalią jest juz wszysko ok, bo wczoraj latała jak torpeda. Nie widać, żeby była chora. Ma katar co prawda, ale dziesiaj eksmituję ja na dwór bo nie wytrzymam icon_wink.gif

--------------------
Natalka 5.01.2005
Bartosz 3.07.2007
Kinga 25.12.2013
Ktoś :) Termin 18.10.2016
inka
pią, 13 kwi 2007 - 16:09
pogoda cudna!!!!!!!!! a ja czuje się jak słoń i nie mam w co się ubierać icon_twisted.gif
inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,307
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 10:51
Nr użytkownika: 1,465




post pią, 13 kwi 2007 - 16:09
Post #1487

pogoda cudna!!!!!!!!! a ja czuje się jak słoń i nie mam w co się ubierać icon_twisted.gif
oliweczkas
pią, 13 kwi 2007 - 17:24
Pogoda rzeczywiście superaśna! Cieplutko, słonecznie... czego chcieć więcej!
Jeśli chodzi o dentystę to ja zawsze leczyłam zęby ze znieczuleniem, nawet w ciąży. I wszystko było ok.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post pią, 13 kwi 2007 - 17:24
Post #1488

Pogoda rzeczywiście superaśna! Cieplutko, słonecznie... czego chcieć więcej!
Jeśli chodzi o dentystę to ja zawsze leczyłam zęby ze znieczuleniem, nawet w ciąży. I wszystko było ok.


--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
Esther@
sob, 14 kwi 2007 - 20:53
Uprzejmie proszę o wspieranie mnie na duchu przez najbliższy tydzień blagam.gif
Jestem aktualnie kłębkiem nerwów z naciskiem na nerwy. Zosia wyjeżdża w poniedziałek na 6 dni icon_cry.gif Sama. Znaczy się beze mnie icon_cry.gif Proszę mi napisać, że mam się nie przejmować, pliiiizzzzz....
(czy tak już będę miała zawsze jak któreś z nich będzie mi gdzieś "znikać"?)
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post sob, 14 kwi 2007 - 20:53
Post #1489

Uprzejmie proszę o wspieranie mnie na duchu przez najbliższy tydzień blagam.gif
Jestem aktualnie kłębkiem nerwów z naciskiem na nerwy. Zosia wyjeżdża w poniedziałek na 6 dni icon_cry.gif Sama. Znaczy się beze mnie icon_cry.gif Proszę mi napisać, że mam się nie przejmować, pliiiizzzzz....
(czy tak już będę miała zawsze jak któreś z nich będzie mi gdzieś "znikać"?)
inka
sob, 14 kwi 2007 - 21:18
Esther@ przytul.gif trzymaj się icon_smile.gif

coś mi się wydaje, że mój Mały wisi już głową w dół icon_smile.gif a rozpycha się, że ho ho icon_smile.gif
inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,307
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 10:51
Nr użytkownika: 1,465




post sob, 14 kwi 2007 - 21:18
Post #1490

Esther@ przytul.gif trzymaj się icon_smile.gif

coś mi się wydaje, że mój Mały wisi już głową w dół icon_smile.gif a rozpycha się, że ho ho icon_smile.gif
werjula
nie, 15 kwi 2007 - 10:08
Estherko no ty to musisz płakać bo matka jesteś icon_wink.gif ale pomyśl sobie że Zosieńka sobie napewno odpocznie i napewno wróci zadowolona i uśmiechnięta dla niej to napewno będzie super przygoda,a ty przrcież chcesz aby była szczęśliwa icon_cool.gif
Ale i tak mocno cię przytul.gif bo ja też by ryczała.

Halo ,Halo a gzie jest Anuś cosik dawno jej nie było
werjula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 921
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 23:14
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 4,753




post nie, 15 kwi 2007 - 10:08
Post #1491

Estherko no ty to musisz płakać bo matka jesteś icon_wink.gif ale pomyśl sobie że Zosieńka sobie napewno odpocznie i napewno wróci zadowolona i uśmiechnięta dla niej to napewno będzie super przygoda,a ty przrcież chcesz aby była szczęśliwa icon_cool.gif
Ale i tak mocno cię przytul.gif bo ja też by ryczała.

Halo ,Halo a gzie jest Anuś cosik dawno jej nie było

--------------------



anuś
nie, 15 kwi 2007 - 13:37
Jestem, jestem. Czasami zaglądam - staram sie nie włączac kompa, bo mam chwilowo - kompowstręt. Minął sezon w mojej branży na allegro to teraz mam kupę projektów do robienia. Na nic nie mam czasu.
Poza tym pogoda taka piękna, że się upajam ogródkiem icon_lol.gif

Estherko - Ty wiesz,że trzymam kciukasy!!! Będzie dobrze, postaraj się uspokoić, nie nakręcaj się. Ja po pierwszym nocowaniu Krzysia poza domem byłam zaskoczona własnym spokojem. Nawet nie miałam ochoty dzwonić i pytać czy już śpi icon_lol.gif Teściowa zadzwoniła, by Krzyś powidział 'dobranoc'. Może u mnie już się zaczyna jakaś znieczulica? Taka pozytywna of course icon_wink.gif

Gosiu - świetne zdjęcia.

Oj, sorry musze spadać, bo Kaśka się rozbiera i po ogrodzie biega w białych rajtopach (bez butów... wrrr jak to potem doprać icon_rolleyes.gif )
anuś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,222
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:53
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 364

GG:


post nie, 15 kwi 2007 - 13:37
Post #1492

Jestem, jestem. Czasami zaglądam - staram sie nie włączac kompa, bo mam chwilowo - kompowstręt. Minął sezon w mojej branży na allegro to teraz mam kupę projektów do robienia. Na nic nie mam czasu.
Poza tym pogoda taka piękna, że się upajam ogródkiem icon_lol.gif

Estherko - Ty wiesz,że trzymam kciukasy!!! Będzie dobrze, postaraj się uspokoić, nie nakręcaj się. Ja po pierwszym nocowaniu Krzysia poza domem byłam zaskoczona własnym spokojem. Nawet nie miałam ochoty dzwonić i pytać czy już śpi icon_lol.gif Teściowa zadzwoniła, by Krzyś powidział 'dobranoc'. Może u mnie już się zaczyna jakaś znieczulica? Taka pozytywna of course icon_wink.gif

Gosiu - świetne zdjęcia.

Oj, sorry musze spadać, bo Kaśka się rozbiera i po ogrodzie biega w białych rajtopach (bez butów... wrrr jak to potem doprać icon_rolleyes.gif )
skanna
nie, 15 kwi 2007 - 13:41
Dziewczyny, setka Wam stuknęła icon_smile.gif
Robicie coś z tym? icon_razz.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post nie, 15 kwi 2007 - 13:41
Post #1493

Dziewczyny, setka Wam stuknęła icon_smile.gif
Robicie coś z tym? icon_razz.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
skanna
nie, 15 kwi 2007 - 22:54
Skoro Anuś założyła nowy wątek, to ten zamykam. icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post nie, 15 kwi 2007 - 22:54
Post #1494

Skoro Anuś założyła nowy wątek, to ten zamykam. icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
> Grudzień 2004/ Styczeń 2005 :-))) cz.III
Start new topic
Reply to this topic
75 Stron V  « poprzednia 73 74 75
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 01:53
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama