Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
62 Stron V  « poprzednia 60 61 62  

Październik i listopad w Nowym Roku - cz.14

> 
Tusiol
pon, 16 kwi 2007 - 10:52
CYTAT(miluczek)
Dzisiaj rano wstaÅ‚, przyszedÅ‚ do mnie do łóżka i mówi "ja jade jaÅ›" (jaÅ› to jest las  :lol: ).


icon_biggrin.gif
Tak jak Bartuch jak wrócił z wycieczki z babcią. Zjadł kolację tzn ugryzł ledwo co chlebek i oznajmił najadłem się, mam siły na następną wycieczkę. Od czwartku tak się złożyło, że codziennie gdzieś jeździ. Jest w swoim żywiole.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 16 kwi 2007 - 10:52
Post #1221

CYTAT(miluczek)
Dzisiaj rano wstaÅ‚, przyszedÅ‚ do mnie do łóżka i mówi "ja jade jaÅ›" (jaÅ› to jest las  :lol: ).


icon_biggrin.gif
Tak jak Bartuch jak wrócił z wycieczki z babcią. Zjadł kolację tzn ugryzł ledwo co chlebek i oznajmił najadłem się, mam siły na następną wycieczkę. Od czwartku tak się złożyło, że codziennie gdzieś jeździ. Jest w swoim żywiole.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
miluczek
pon, 16 kwi 2007 - 11:06
My ostatnio często jeździmy do lasu.
Park to dla nas katorga. W sobotę gdyby go facet nie złapał smarkacz wpadłby do wody z mostku icon_eek.gif icon_evil.gif


Kompletnie nie uważa i niczego się nie boi.
No i jak tu nie biegać za takim diabłem icon_rolleyes.gif icon_question.gif


Las to raj dla niego i dla nas icon_lol.gif
A wieczorem jak zasypia icon_lol.gif
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post pon, 16 kwi 2007 - 11:06
Post #1222

My ostatnio często jeździmy do lasu.
Park to dla nas katorga. W sobotę gdyby go facet nie złapał smarkacz wpadłby do wody z mostku icon_eek.gif icon_evil.gif


Kompletnie nie uważa i niczego się nie boi.
No i jak tu nie biegać za takim diabłem icon_rolleyes.gif icon_question.gif


Las to raj dla niego i dla nas icon_lol.gif
A wieczorem jak zasypia icon_lol.gif

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
Tusiol
pon, 16 kwi 2007 - 11:12
Ale Wasz wątek spokojny się zrobił icon_eek.gif . Zupełnie to do Was nie podobne.

Bartuch też mało uważający jest. Kiedyś wyrosną - mam nadzieję icon_rolleyes.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 16 kwi 2007 - 11:12
Post #1223

Ale Wasz wątek spokojny się zrobił icon_eek.gif . Zupełnie to do Was nie podobne.

Bartuch też mało uważający jest. Kiedyś wyrosną - mam nadzieję icon_rolleyes.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
miluczek
pon, 16 kwi 2007 - 11:29
CYTAT(Tusiol)
Bartuch też maÅ‚o uważajÄ…cy jest. KiedyÅ› wyrosnÄ… - mam nadziejÄ™  :roll: .


Mnie ta nadzieja powstrzymuje, żeby nie sprzedać gdzieś Urwisa icon_twisted.gif wink.gif

Marzę o spokojnym, opanowanym i rozsądnym dziecku, które da mi w końcu odetchnąć.
Jak patrzę na znajomych córkę (w tym samym wieku) to mnie taka zazdrość bierze.
Ola wypuszczona z wózka idzie sobie grzecznie koło mamy, czasem tylko gdzieś podbiegnie, ale ogłonie Anka nawet nie musi za nią patrzeć.

Trit jest co chwilę w innym misjscu, jest przy tym tak szybki, że naprawdę cieżko jest z ni "spacerować".
Podbiega do wielkich psów, czce robić myja myja w stawie i siłą go odciągam, bo na 100% wlazłby do wody.
Naprawdę mam dość.
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post pon, 16 kwi 2007 - 11:29
Post #1224

CYTAT(Tusiol)
Bartuch też maÅ‚o uważajÄ…cy jest. KiedyÅ› wyrosnÄ… - mam nadziejÄ™  :roll: .


Mnie ta nadzieja powstrzymuje, żeby nie sprzedać gdzieś Urwisa icon_twisted.gif wink.gif

Marzę o spokojnym, opanowanym i rozsądnym dziecku, które da mi w końcu odetchnąć.
Jak patrzę na znajomych córkę (w tym samym wieku) to mnie taka zazdrość bierze.
Ola wypuszczona z wózka idzie sobie grzecznie koło mamy, czasem tylko gdzieś podbiegnie, ale ogłonie Anka nawet nie musi za nią patrzeć.

Trit jest co chwilę w innym misjscu, jest przy tym tak szybki, że naprawdę cieżko jest z ni "spacerować".
Podbiega do wielkich psów, czce robić myja myja w stawie i siłą go odciągam, bo na 100% wlazłby do wody.
Naprawdę mam dość.

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
Tusiol
pon, 16 kwi 2007 - 11:37
Staramy się wprowadzić zasadę, że gdzie może tam biega, ale tam gdzie uważam że czycha potencjalne niebezpieczeństwo wink.gif to musi iść za rękę. Jak nie chce to na siłę, bo jak nie to koniec spaceru. Niestety już zdarzyło się, że wybiegł nam na ulicę mimo że teoretycznie wiedział, że jeżdżą auta. Od tego czasu w newralgicznych momentach często przy mega sprzeciwie idzie za rękę. Jakoś nie wierzę, że moje teoretycznie wyuczone zasad dziecko w odpowiednim momencie posłuży się się tą wiedzą wink.gif . A że je zna to nie wątpię. Nieraz juz mi je wydeklamował: mamusiu nie olno wchodzić na ulicę, bo auta jeżdżą, mamusiu nie olno wchodzić do kałuży bez kaloszków (w tym momencie z impetem wskakuje do jednej) icon_rolleyes.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 16 kwi 2007 - 11:37
Post #1225

Staramy się wprowadzić zasadę, że gdzie może tam biega, ale tam gdzie uważam że czycha potencjalne niebezpieczeństwo wink.gif to musi iść za rękę. Jak nie chce to na siłę, bo jak nie to koniec spaceru. Niestety już zdarzyło się, że wybiegł nam na ulicę mimo że teoretycznie wiedział, że jeżdżą auta. Od tego czasu w newralgicznych momentach często przy mega sprzeciwie idzie za rękę. Jakoś nie wierzę, że moje teoretycznie wyuczone zasad dziecko w odpowiednim momencie posłuży się się tą wiedzą wink.gif . A że je zna to nie wątpię. Nieraz juz mi je wydeklamował: mamusiu nie olno wchodzić na ulicę, bo auta jeżdżą, mamusiu nie olno wchodzić do kałuży bez kaloszków (w tym momencie z impetem wskakuje do jednej) icon_rolleyes.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
miluczek
pon, 16 kwi 2007 - 11:55
Podpisuję się pod ty w całej rozciągłości.
U nas jak Trit ucieka i za karę idzie za rękę, jest płacz, wyrywanie się i siadanie na ziemi. Wtedy następuje w tył zwrot i do domu icon_exclaim.gif
Mimo to i tak go to nic nie uczy. Potem jest to samo.

Tusiol, jak się czujesz icon_question.gif nie plamisz już icon_question.gif

Moja przyjaciółka (jest w 7 miesiącu) nie może chodzić. Nogi ją potwornie bolą i puchną jak tylko przejdzie z pokoju do kuchni. Jest szczuplutka, ale nie wiem czy to czy jest się przy kości czy tez nie, ma wpływ na to icon_rolleyes.gif
W kazdym razie Madzia leży i narzeka, że w pracy bez niej nie dadzą sobie rady.
Opieprzam ja wtedy, bo Madzia to pracoholiczka i mówię, że najważniejsza jest teraz ona i dziecko, a nie praca.
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post pon, 16 kwi 2007 - 11:55
Post #1226

Podpisuję się pod ty w całej rozciągłości.
U nas jak Trit ucieka i za karę idzie za rękę, jest płacz, wyrywanie się i siadanie na ziemi. Wtedy następuje w tył zwrot i do domu icon_exclaim.gif
Mimo to i tak go to nic nie uczy. Potem jest to samo.

Tusiol, jak się czujesz icon_question.gif nie plamisz już icon_question.gif

Moja przyjaciółka (jest w 7 miesiącu) nie może chodzić. Nogi ją potwornie bolą i puchną jak tylko przejdzie z pokoju do kuchni. Jest szczuplutka, ale nie wiem czy to czy jest się przy kości czy tez nie, ma wpływ na to icon_rolleyes.gif
W kazdym razie Madzia leży i narzeka, że w pracy bez niej nie dadzą sobie rady.
Opieprzam ja wtedy, bo Madzia to pracoholiczka i mówię, że najważniejsza jest teraz ona i dziecko, a nie praca.

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
Tusiol
pon, 16 kwi 2007 - 12:05
CYTAT(miluczek)
Tusiol, jak siÄ™ czujesz icon_question.gif  nie plamisz już icon_question.gif


Nie plamię. Miałam jeszcze leciutkie "brudzenie" w święta. Zwiększyłam Duphaston i się uspokoiło. Dziś idę na kontrolę.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 16 kwi 2007 - 12:05
Post #1227

CYTAT(miluczek)
Tusiol, jak siÄ™ czujesz icon_question.gif  nie plamisz już icon_question.gif


Nie plamię. Miałam jeszcze leciutkie "brudzenie" w święta. Zwiększyłam Duphaston i się uspokoiło. Dziś idę na kontrolę.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Tusiol
pon, 16 kwi 2007 - 12:07
A przyjaciółka to do ginekologa powinna pójść. Pomiar ciśnienia się kłania, utrata białka itd. Ale pewnie już była.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 16 kwi 2007 - 12:07
Post #1228

A przyjaciółka to do ginekologa powinna pójść. Pomiar ciśnienia się kłania, utrata białka itd. Ale pewnie już była.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Kitka*
pon, 16 kwi 2007 - 13:43
CYTAT(miluczek)
Kitka, dÅ‚ugo bÄ™dziesz goÅ›cić u rodziców icon_question.gif  Bo faktycznie niezbyt czÄ™sto piszesz  :nie nie!  

Teraz, kiedy nie trzeba już tak palić w piecach bywam tu coraz częściej.
Zresztą mój komp padł w piątek icon_mad.gif Marcin już nie zdążył nic z tym zrobić. Chyba tylko format go uratuje icon_confused.gif

Co do posłuszeństwa na dworze, Dominik zrobił się niezwykle samodzielny i to jest niebezpieczne icon_twisted.gif Oczywiście nie chce chodzić za rękę chyba, że się zapomni. Teraz ma bzika już nie na tablice rejestracyjne (cyferki icon_biggrin.gif ), ale na te znacxzki, które są na maskach oznaczające markę samochodu icon_rolleyes.gif Pokazuje palcem, ja mówię co to za marka (musiałam się w tym celu doedukować icon_wink.gif ), a on powtarza w miarę swoich językowych możliwości icon_lol.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post pon, 16 kwi 2007 - 13:43
Post #1229

CYTAT(miluczek)
Kitka, dÅ‚ugo bÄ™dziesz goÅ›cić u rodziców icon_question.gif  Bo faktycznie niezbyt czÄ™sto piszesz  :nie nie!  

Teraz, kiedy nie trzeba już tak palić w piecach bywam tu coraz częściej.
Zresztą mój komp padł w piątek icon_mad.gif Marcin już nie zdążył nic z tym zrobić. Chyba tylko format go uratuje icon_confused.gif

Co do posłuszeństwa na dworze, Dominik zrobił się niezwykle samodzielny i to jest niebezpieczne icon_twisted.gif Oczywiście nie chce chodzić za rękę chyba, że się zapomni. Teraz ma bzika już nie na tablice rejestracyjne (cyferki icon_biggrin.gif ), ale na te znacxzki, które są na maskach oznaczające markę samochodu icon_rolleyes.gif Pokazuje palcem, ja mówię co to za marka (musiałam się w tym celu doedukować icon_wink.gif ), a on powtarza w miarę swoich językowych możliwości icon_lol.gif

--------------------

grzałka
pon, 16 kwi 2007 - 14:28
napisałabym, że jest zrost w mojej połamanej ręce, ale pewnie zaraz zamkną ten wątek, więc napiszę w nowym wink.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pon, 16 kwi 2007 - 14:28
Post #1230

napisałabym, że jest zrost w mojej połamanej ręce, ale pewnie zaraz zamkną ten wątek, więc napiszę w nowym wink.gif

--------------------
malinowa i Malin...
pon, 16 kwi 2007 - 14:31
CYTAT(miluczek)
CYTAT(Tusiol)

Bartuch też maÅ‚o uważajÄ…cy jest. KiedyÅ› wyrosnÄ… - mam nadziejÄ™  :roll: .


Mnie ta nadzieja powstrzymuje, żeby nie sprzedać gdzieś Urwisa icon_twisted.gif wink.gif

Marzę o spokojnym, opanowanym i rozsądnym dziecku, które da mi w końcu odetchnąć.
Jak patrzę na znajomych córkę (w tym samym wieku) to mnie taka zazdrość bierze.
Ola wypuszczona z wózka idzie sobie grzecznie koło mamy, czasem tylko gdzieś podbiegnie, ale ogłonie Anka nawet nie musi za nią patrzeć.

Trit jest co chwilę w innym misjscu, jest przy tym tak szybki, że naprawdę cieżko jest z ni "spacerować".
Podbiega do wielkich psów, czce robić myja myja w stawie i siłą go odciągam, bo na 100% wlazłby do wody.
Naprawdę mam dość.

Miluczek, a czy ty jesteÅ› taka grzeczna i spokojna? EnergiÄ™ to on chyba ma po tobie?
malinowa i Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 13:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 209




post pon, 16 kwi 2007 - 14:31
Post #1231

CYTAT(miluczek)
CYTAT(Tusiol)

Bartuch też maÅ‚o uważajÄ…cy jest. KiedyÅ› wyrosnÄ… - mam nadziejÄ™  :roll: .


Mnie ta nadzieja powstrzymuje, żeby nie sprzedać gdzieś Urwisa icon_twisted.gif wink.gif

Marzę o spokojnym, opanowanym i rozsądnym dziecku, które da mi w końcu odetchnąć.
Jak patrzę na znajomych córkę (w tym samym wieku) to mnie taka zazdrość bierze.
Ola wypuszczona z wózka idzie sobie grzecznie koło mamy, czasem tylko gdzieś podbiegnie, ale ogłonie Anka nawet nie musi za nią patrzeć.

Trit jest co chwilę w innym misjscu, jest przy tym tak szybki, że naprawdę cieżko jest z ni "spacerować".
Podbiega do wielkich psów, czce robić myja myja w stawie i siłą go odciągam, bo na 100% wlazłby do wody.
Naprawdę mam dość.

Miluczek, a czy ty jesteÅ› taka grzeczna i spokojna? EnergiÄ™ to on chyba ma po tobie?

--------------------
parasolka
pon, 16 kwi 2007 - 15:50
nowy wÄ…tek
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=71...7180559#7180559

moderatora prosimy o zamknięcie tego
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post pon, 16 kwi 2007 - 15:50
Post #1232

nowy wÄ…tek
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=71...7180559#7180559

moderatora prosimy o zamknięcie tego

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
> Październik i listopad w Nowym Roku - cz.14
Start new topic
Reply to this topic
62 Stron V  « poprzednia 60 61 62
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 05 cze 2024 - 17:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama