Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
49 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Październik i Listopad na wiosnę:))i koniec lata oraz zimowo

> 
Kitka*
piÄ…, 20 kwi 2007 - 17:05
U nas też edukacja noicnikowa w toku. Idzie powoli, ale do przodu icon_smile.gif
Jest już na tyle ciepło, że rozbieram Dzikiego do rosołu i stawiam nocnik na środku pokoju. Co chwiła powtarzam "Dominik, siadaj na nocnik i rób siku" Czasem siada od razu, a czasem nie, ale wie o co chodzi. Zdarza się, że nasika trochę na dywan zanim siądzie i dokończy na nocniku icon_rolleyes.gif
Nie powiem, żebyśmy bardzo intensywnie się przykładali do nauki icon_redface.gif Ale postępy są icon_cool.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post piÄ…, 20 kwi 2007 - 17:05
Post #41

U nas też edukacja noicnikowa w toku. Idzie powoli, ale do przodu icon_smile.gif
Jest już na tyle ciepło, że rozbieram Dzikiego do rosołu i stawiam nocnik na środku pokoju. Co chwiła powtarzam "Dominik, siadaj na nocnik i rób siku" Czasem siada od razu, a czasem nie, ale wie o co chodzi. Zdarza się, że nasika trochę na dywan zanim siądzie i dokończy na nocniku icon_rolleyes.gif
Nie powiem, żebyśmy bardzo intensywnie się przykładali do nauki icon_redface.gif Ale postępy są icon_cool.gif

--------------------

A.L.

Go??







post piÄ…, 20 kwi 2007 - 17:14
Post #42

CYTAT(miluczek)
Ciiiiiii.
Tutaj sÄ… czytacze icon_evil.gif  
I nie chodzi tu o laski z forum.  

Przyjdzie czas to Blue sama  Wam napisze co i jak.



Ufff, bo juz myslalam, ze to ja swoja dociekliwoscia wygnalam ja z forum.

Jesli masz jakikolwiek kontakt z Blue, to pozdrow ja i powiedz, ze cieplo o niej myslimy.
No i ze trzymamy kciuki, of course.
Kitka*
piÄ…, 20 kwi 2007 - 18:37
Kupiłam sobie dziś truskawki. Jak co roku nie mogłam się oprzeć chociaż wiem, że koło truskawek to nawet nie leżało icon_razz.gif Ubiłam sobie do nich śmietanę i wciągnęłam porcję na dwóch icon_twisted.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post piÄ…, 20 kwi 2007 - 18:37
Post #43

Kupiłam sobie dziś truskawki. Jak co roku nie mogłam się oprzeć chociaż wiem, że koło truskawek to nawet nie leżało icon_razz.gif Ubiłam sobie do nich śmietanę i wciągnęłam porcję na dwóch icon_twisted.gif

--------------------

miluczek
piÄ…, 20 kwi 2007 - 20:54
A ja miałam ochotę któregoś dnia na te piękne "truskawki", ale się powstrzymałam. Jeszcze tylko miesiąc i będą prawdziwe.

A.L., oczywiście, że pozdrowię Bluśkę.


Par, nocnikowanie idzie powoli, ale idzie.
W przedszkolu nam powiedzieli, że gdyby nawet korzystał z pampa, to panie go szybciutko oduczą. Także nie ma problemu.
Myślę, że do września jest jeszcze tyle czasu, że sami go odpampersujemy.

Acha i gratuluję działeczki. Pokaż fotki.


Dostałam dziś smsa od Ani z Wrocławia. Nadal jest 2in1 i ma juz tego najwyraźniej dosyć. Chciałaby już urodzić, ale Królewna się opiera. Dobrze jej u mamusi. Może czeka na ładniejszą pogodę. Teraz tak wieje icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

Mam ochotę się już położyć. poczytać gazetkę i wypić herbatę.
Tritek właśnie się kąpie (tata go kąpie icon_wink.gif ), a ja już myslę o łóżku.
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post piÄ…, 20 kwi 2007 - 20:54
Post #44

A ja miałam ochotę któregoś dnia na te piękne "truskawki", ale się powstrzymałam. Jeszcze tylko miesiąc i będą prawdziwe.

A.L., oczywiście, że pozdrowię Bluśkę.


Par, nocnikowanie idzie powoli, ale idzie.
W przedszkolu nam powiedzieli, że gdyby nawet korzystał z pampa, to panie go szybciutko oduczą. Także nie ma problemu.
Myślę, że do września jest jeszcze tyle czasu, że sami go odpampersujemy.

Acha i gratuluję działeczki. Pokaż fotki.


Dostałam dziś smsa od Ani z Wrocławia. Nadal jest 2in1 i ma juz tego najwyraźniej dosyć. Chciałaby już urodzić, ale Królewna się opiera. Dobrze jej u mamusi. Może czeka na ładniejszą pogodę. Teraz tak wieje icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

Mam ochotę się już położyć. poczytać gazetkę i wypić herbatę.
Tritek właśnie się kąpie (tata go kąpie icon_wink.gif ), a ja już myslę o łóżku.

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
Kitka*
piÄ…, 20 kwi 2007 - 21:30
My już też zmykamy do łóżek icon_cool.gif

Kolorowych snów! icon_biggrin.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post piÄ…, 20 kwi 2007 - 21:30
Post #45

My już też zmykamy do łóżek icon_cool.gif

Kolorowych snów! icon_biggrin.gif

--------------------

wera1000
piÄ…, 20 kwi 2007 - 21:39
Kitka a może zrób taką próbę i zostaw go jak masz z kimś na kilka dni to może się przekonasz icon_biggrin.gif

Dziś jestem padnięta bo byłam na nadgodzinach i spędziłam w pracy cały dzień, ludu co niemiara. Jednak mimo zmęczenia jestem zadowolona że nie siedzę w domku, teraz tatuś i wujek zajmują się Bartkiem icon_twisted.gif

U nas odpieluszanie na razie nie idzie, ostatnio zrobiłam próbę, jeden dzień rewelacja a drugiego totalna porażka, jednak już się robi cieplej wtedy puszczę go na gaciach i nie popuszczę icon_twisted.gif
wera1000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 837
Dołączył: pią, 16 kwi 04 - 17:25
SkÄ…d: Gdansk/Leigh
Nr użytkownika: 1,664

GG:


post piÄ…, 20 kwi 2007 - 21:39
Post #46

Kitka a może zrób taką próbę i zostaw go jak masz z kimś na kilka dni to może się przekonasz icon_biggrin.gif

Dziś jestem padnięta bo byłam na nadgodzinach i spędziłam w pracy cały dzień, ludu co niemiara. Jednak mimo zmęczenia jestem zadowolona że nie siedzę w domku, teraz tatuś i wujek zajmują się Bartkiem icon_twisted.gif

U nas odpieluszanie na razie nie idzie, ostatnio zrobiłam próbę, jeden dzień rewelacja a drugiego totalna porażka, jednak już się robi cieplej wtedy puszczę go na gaciach i nie popuszczę icon_twisted.gif

--------------------
Magenta
piÄ…, 20 kwi 2007 - 22:21
Jestem, ale okrutnie brak mi czasu... Rychu dostał się do przedszkola, Gaba do pierwszej klasy. Nic, tylko we wrześniu wybyć na 3 miesiące w ciepłe kraje icon_lol.gif .

Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post piÄ…, 20 kwi 2007 - 22:21
Post #47

Jestem, ale okrutnie brak mi czasu... Rychu dostał się do przedszkola, Gaba do pierwszej klasy. Nic, tylko we wrześniu wybyć na 3 miesiące w ciepłe kraje icon_lol.gif .

Magenta

--------------------

Kitka*
sob, 21 kwi 2007 - 09:03
Jeszcze nie ma 9, a ja już na posterunku icon_twisted.gif

Dzikus znowu dziś wstał o 6.30 21.gif To pewnie dlatego, że słońce już tak wcześnie świeci nam prosto do pokoju. Dziś wieczorem muszę zasłony zaciągnąć icon_idea.gif

O tej porze jestem jeszcze nieprzytomna icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post sob, 21 kwi 2007 - 09:03
Post #48

Jeszcze nie ma 9, a ja już na posterunku icon_twisted.gif

Dzikus znowu dziś wstał o 6.30 21.gif To pewnie dlatego, że słońce już tak wcześnie świeci nam prosto do pokoju. Dziś wieczorem muszę zasłony zaciągnąć icon_idea.gif

O tej porze jestem jeszcze nieprzytomna icon_rolleyes.gif icon_smile.gif

--------------------

parasolka
sob, 21 kwi 2007 - 09:14
J jak nie ma zaciemnienia to też budzi się o skandalicznych porach, a tak to śpi do 7-8
jak byliśmy w górach w marcu to zasłoniliśmy okna kocami
przejrzałam dziś letnie rzeczy J ze dwi koszulki bedą dobre reszte trzeba kupić, spodnie w zeszłym roku długie w tym będą robić za krótkie icon_cool.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post sob, 21 kwi 2007 - 09:14
Post #49

J jak nie ma zaciemnienia to też budzi się o skandalicznych porach, a tak to śpi do 7-8
jak byliśmy w górach w marcu to zasłoniliśmy okna kocami
przejrzałam dziś letnie rzeczy J ze dwi koszulki bedą dobre reszte trzeba kupić, spodnie w zeszłym roku długie w tym będą robić za krótkie icon_cool.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
miluczek
sob, 21 kwi 2007 - 10:05
U nas też to słońce wali do pokoju Tritka (i naszego też). Pokoje mamy akurat od wschodu.
Rolety u małego są przepuszczalne, więc niewiele dają, lekko tylko zacieniają.
Siostra ma fajne, te nieprzepuszczalne rolety i jak zasunie jest ciemno w pokoju.

Zastanawiamy się z Buczem co zrobić z tą sobotą icon_rolleyes.gif
Jest zimno i wietrznie, więc szukamy czegoś ciekawego pod przykryciem icon_wink.gif
Szukamy w necie jakiegoś fajnego miejsca w Toruniu i Bydgoszczy, ale nic nie możemy znaleźć icon_sad.gif


No i faktycznie trzeba zaktualizować letnią garderobę dzieci icon_rolleyes.gif Kilka koszulek mamy z zeszłego roku (były kupione lekko za duże) i kilka kupiłam na ostatnich zakupach, ale jeszcze spodenki, sandałki, kompleciki.
Jakis totek by się przydał trafiony icon_wink.gif

Sobie tez by się przydało coś kupić na lato icon_lol.gif

Myślimy o rowerach dla całej trójki + fotelik do tatusiowego roweru dla małego. Trochę nas to szarpnie po kieszeni icon_rolleyes.gif , ale potem jak wpadniemy w wir budowy, o rowerach nawet nie pomyślimy, bo będą ważniejsze wydatki.

Zaraz zjemy śniadanko, położymy Gałgana spać, a potem wyruszamy na podbój Kujaw 04.gif

Miłej soboty lasencje icon_biggrin.gif
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post sob, 21 kwi 2007 - 10:05
Post #50

U nas też to słońce wali do pokoju Tritka (i naszego też). Pokoje mamy akurat od wschodu.
Rolety u małego są przepuszczalne, więc niewiele dają, lekko tylko zacieniają.
Siostra ma fajne, te nieprzepuszczalne rolety i jak zasunie jest ciemno w pokoju.

Zastanawiamy się z Buczem co zrobić z tą sobotą icon_rolleyes.gif
Jest zimno i wietrznie, więc szukamy czegoś ciekawego pod przykryciem icon_wink.gif
Szukamy w necie jakiegoś fajnego miejsca w Toruniu i Bydgoszczy, ale nic nie możemy znaleźć icon_sad.gif


No i faktycznie trzeba zaktualizować letnią garderobę dzieci icon_rolleyes.gif Kilka koszulek mamy z zeszłego roku (były kupione lekko za duże) i kilka kupiłam na ostatnich zakupach, ale jeszcze spodenki, sandałki, kompleciki.
Jakis totek by się przydał trafiony icon_wink.gif

Sobie tez by się przydało coś kupić na lato icon_lol.gif

Myślimy o rowerach dla całej trójki + fotelik do tatusiowego roweru dla małego. Trochę nas to szarpnie po kieszeni icon_rolleyes.gif , ale potem jak wpadniemy w wir budowy, o rowerach nawet nie pomyślimy, bo będą ważniejsze wydatki.

Zaraz zjemy śniadanko, położymy Gałgana spać, a potem wyruszamy na podbój Kujaw 04.gif

Miłej soboty lasencje icon_biggrin.gif

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
wera1000
sob, 21 kwi 2007 - 10:20
Ja kiedyś też zapomniałam zasłonić okna i dziecko mi się obudziło o godzinie .... 4 rano icon_eek.gif ze standardową gatką "mamo wstajemy" icon_twisted.gif
wera1000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 837
Dołączył: pią, 16 kwi 04 - 17:25
SkÄ…d: Gdansk/Leigh
Nr użytkownika: 1,664

GG:


post sob, 21 kwi 2007 - 10:20
Post #51

Ja kiedyś też zapomniałam zasłonić okna i dziecko mi się obudziło o godzinie .... 4 rano icon_eek.gif ze standardową gatką "mamo wstajemy" icon_twisted.gif

--------------------
Kitka*
sob, 21 kwi 2007 - 12:53
CYTAT(miluczek)
Myślimy o rowerach dla całej trójki + fotelik do tatusiowego roweru dla małego. Trochę nas to szarpnie po kieszeni icon_rolleyes.gif , ale potem jak wpadniemy w wir budowy, o rowerach nawet nie pomyślimy, bo będą ważniejsze wydatki.

3 lata temu M kupił mi rower na Dzień Kobiet-planowaliśmy sobie wycieczki rowerowe po okolicznych lasach, ale 2 dni później okazało się, że jestem w ciąży i rower do dziś stoi nie tknięty icon_rolleyes.gif
Na pewno jednak do tego wrócimy icon_cool.gif

Chcielibyśmy w tym roku pojechać na urlop. Najlepiej na Mazury, bo z nas wodne bestie, a jeszcze nigdy tam nie byliśmy.
Myślicie, że już trzeba by się rozejrzeć za rezerwacją (myślę o domku)? Czy spokojnie można z tym poczekać?
Nigdy nie wyjeżdżaliśmy na zaplanowany urlop, nahwyżej krótkie wypady nad morze, raczej spontaniczne icon_smile.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post sob, 21 kwi 2007 - 12:53
Post #52

CYTAT(miluczek)
Myślimy o rowerach dla całej trójki + fotelik do tatusiowego roweru dla małego. Trochę nas to szarpnie po kieszeni icon_rolleyes.gif , ale potem jak wpadniemy w wir budowy, o rowerach nawet nie pomyślimy, bo będą ważniejsze wydatki.

3 lata temu M kupił mi rower na Dzień Kobiet-planowaliśmy sobie wycieczki rowerowe po okolicznych lasach, ale 2 dni później okazało się, że jestem w ciąży i rower do dziś stoi nie tknięty icon_rolleyes.gif
Na pewno jednak do tego wrócimy icon_cool.gif

Chcielibyśmy w tym roku pojechać na urlop. Najlepiej na Mazury, bo z nas wodne bestie, a jeszcze nigdy tam nie byliśmy.
Myślicie, że już trzeba by się rozejrzeć za rezerwacją (myślę o domku)? Czy spokojnie można z tym poczekać?
Nigdy nie wyjeżdżaliśmy na zaplanowany urlop, nahwyżej krótkie wypady nad morze, raczej spontaniczne icon_smile.gif

--------------------

Kitka*
sob, 21 kwi 2007 - 15:57
CYTAT(Blue)
Plany nam sie trochę pozmieniały ale nie będę pisać szczegółów, bo szpiedzy są wszędzie. icon_wink.gif

Kurcze, ale konspiracja icon_smile.gif 43.gif 48.gif
Żeby było po Twojej myśli &&&

Dominik już się wyspał. Trochę krótko, jak na niego icon_rolleyes.gif
Nie wiem co robić. Obiad zjedzony, przydałoby się na spacer wyjść icon_confused.gif Ale gdzie tu iść icon_question.gif A, pójdziemy przed siebie-najlepiej po parkingach icon_biggrin.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post sob, 21 kwi 2007 - 15:57
Post #53

CYTAT(Blue)
Plany nam sie trochę pozmieniały ale nie będę pisać szczegółów, bo szpiedzy są wszędzie. icon_wink.gif

Kurcze, ale konspiracja icon_smile.gif 43.gif 48.gif
Żeby było po Twojej myśli &&&

Dominik już się wyspał. Trochę krótko, jak na niego icon_rolleyes.gif
Nie wiem co robić. Obiad zjedzony, przydałoby się na spacer wyjść icon_confused.gif Ale gdzie tu iść icon_question.gif A, pójdziemy przed siebie-najlepiej po parkingach icon_biggrin.gif

--------------------

Ania_Wroclaw
nie, 22 kwi 2007 - 13:56
no czeeesc icon_smile.gif
dorwałam sie na chwile do netu icon_smile.gif
tak, tak, ja jeszcze 2w1 i mam dosc tego błogostanu icon_wink.gif proszę o fluidki które sprawią, ze moje Dziecię zechce wyjść już icon_smile.gif tym bardziej, ze wg ostatniego USG jest starsza o tydzień czyli w srode bedzie termin : )
trzymają mnie w szpitalu a poniewaz wczesniej miała cc to teraz nie chcą mnie wypuscic bo wolą obserwować jak się akcja rozwinie...
najgorsze jest to, ze gdybym przewidziała, ze skurcze które mnie złapały to fałszywy alarm to nie leżałabym, ale wydawało mi się, ze to już icon_wink.gif

niestety nie mam możliwości poczytać co u Was słychać ale ściskam Was serdecznie i przesyłam buziaki !!!!!
Ania_Wroclaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 672
Dołączył: pon, 08 mar 04 - 19:25
SkÄ…d: Wroc?aw
Nr użytkownika: 1,526

GG:


post nie, 22 kwi 2007 - 13:56
Post #54

no czeeesc icon_smile.gif
dorwałam sie na chwile do netu icon_smile.gif
tak, tak, ja jeszcze 2w1 i mam dosc tego błogostanu icon_wink.gif proszę o fluidki które sprawią, ze moje Dziecię zechce wyjść już icon_smile.gif tym bardziej, ze wg ostatniego USG jest starsza o tydzień czyli w srode bedzie termin : )
trzymają mnie w szpitalu a poniewaz wczesniej miała cc to teraz nie chcą mnie wypuscic bo wolą obserwować jak się akcja rozwinie...
najgorsze jest to, ze gdybym przewidziała, ze skurcze które mnie złapały to fałszywy alarm to nie leżałabym, ale wydawało mi się, ze to już icon_wink.gif

niestety nie mam możliwości poczytać co u Was słychać ale ściskam Was serdecznie i przesyłam buziaki !!!!!

--------------------
Ania - mama Grzesia i Natalki



Kitka*
nie, 22 kwi 2007 - 15:01
Aniu, przesyłam fluidy co by popchnęły Twoją Małą do wyjścia! icon_biggrin.gif

Zaliczyliśmy już dziś spacerek. Pogoda cudna! U Was pewnie też, bo nic nie piszecie icon_smile.gif

Strasznie mi się już przykrzy samej icon_sad.gif Mógłby mnie ktoś odwiedzić, pogadać, pośmiać się, bo gadam teraz tylko z Dominikiem 01.gif No i czasem z teściową icon_cool.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post nie, 22 kwi 2007 - 15:01
Post #55

Aniu, przesyłam fluidy co by popchnęły Twoją Małą do wyjścia! icon_biggrin.gif

Zaliczyliśmy już dziś spacerek. Pogoda cudna! U Was pewnie też, bo nic nie piszecie icon_smile.gif

Strasznie mi się już przykrzy samej icon_sad.gif Mógłby mnie ktoś odwiedzić, pogadać, pośmiać się, bo gadam teraz tylko z Dominikiem 01.gif No i czasem z teściową icon_cool.gif

--------------------

Magenta
nie, 22 kwi 2007 - 18:31
U nas piękna pogoda. Korzystamy ze słoneczka.

W Rzeszowie burzą nasz hotel - wizytówkę. Stanowi to największą atrakcję miasta. Ludzie codziennie robią sobie zdjęcia na tle ruin. My również...


A to my dzisiaj



I zaliczony obiad w... pizzerii icon_wink.gif



Magenta
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post nie, 22 kwi 2007 - 18:31
Post #56

U nas piękna pogoda. Korzystamy ze słoneczka.

W Rzeszowie burzą nasz hotel - wizytówkę. Stanowi to największą atrakcję miasta. Ludzie codziennie robią sobie zdjęcia na tle ruin. My również...


A to my dzisiaj



I zaliczony obiad w... pizzerii icon_wink.gif



Magenta

--------------------

wera1000
nie, 22 kwi 2007 - 19:50
Buuu cały dzień sika deszcz, nawet do parku nie mogliśmy pójść icon_evil.gif

Aniu przesyłam fluidki i trzymam kciuki icon_biggrin.gif
wera1000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 837
Dołączył: pią, 16 kwi 04 - 17:25
SkÄ…d: Gdansk/Leigh
Nr użytkownika: 1,664

GG:


post nie, 22 kwi 2007 - 19:50
Post #57

Buuu cały dzień sika deszcz, nawet do parku nie mogliśmy pójść icon_evil.gif

Aniu przesyłam fluidki i trzymam kciuki icon_biggrin.gif

--------------------
parasolka
nie, 22 kwi 2007 - 21:22
dostałam dziś od mojego syna pierwszy raz kwiatki własnoręcznie zerwane na trawniku /z własnej nieprzymuszonej woli/
wzruszyłam się i &^%&^ nie wziełam aparatu do parku

Ania - trzymaj siÄ™
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post nie, 22 kwi 2007 - 21:22
Post #58

dostałam dziś od mojego syna pierwszy raz kwiatki własnoręcznie zerwane na trawniku /z własnej nieprzymuszonej woli/
wzruszyłam się i &^%&^ nie wziełam aparatu do parku

Ania - trzymaj siÄ™

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
Kitka*
nie, 22 kwi 2007 - 21:30
Mag. Rysiek czarujÄ…cy icon_biggrin.gif

Wera, W Irlandii też pada. Nawet przez telefon słychać jak deszcz stuka icon_confused.gif M mówi, że teraz będzie padać pewnie przez tydzień albo i miesiąc. Taki klimat icon_evil.gif Nie to co u nas icon_cool.gif

Par, też bym się wzruszyła bez dwóch zdań icon_biggrin.gif

Zmęczona już jestem i zaraz się kładziemy icon_smile.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post nie, 22 kwi 2007 - 21:30
Post #59

Mag. Rysiek czarujÄ…cy icon_biggrin.gif

Wera, W Irlandii też pada. Nawet przez telefon słychać jak deszcz stuka icon_confused.gif M mówi, że teraz będzie padać pewnie przez tydzień albo i miesiąc. Taki klimat icon_evil.gif Nie to co u nas icon_cool.gif

Par, też bym się wzruszyła bez dwóch zdań icon_biggrin.gif

Zmęczona już jestem i zaraz się kładziemy icon_smile.gif

--------------------

miluczek
nie, 22 kwi 2007 - 23:04
Dzień udany (jutro wstawię zdjęcia) icon_biggrin.gif
Wieczór totalna kicha icon_sad.gif
Kładę się spać w podłym nastroju icon_sad.gif Nie będę pisac co i jak.

Mag, super fotki. Ale macie tam ładnie w tym Rzeszowie. Rysiek jak zwykle słodziak. Mordka do wycałowania.


Anka, zaraz pogoniÄ™ tÄ… TwojÄ… NatalkÄ™ wink.gif
Natalka, w tej chwili proszÄ™ na zewnÄ…trz icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif wink.gif

Par, zazdraszczam takiego romantyka.

Wczoraj wieczorem sms-owałyśmy z Anką i w połowie rozmowy biedna Ania zasnęła wink.gif Pewnie cały szpital juz spał icon_lol.gif

Bluśka, Ty wiesz co, babolcu kochany. Będzie tak jak ma być i już. Takie fajne ludziska jak Wy muszą mieć wszystko po swojej myśli.

Idę spać w kiepskim nastroju icon_sad.gif



Papapa kobitki
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post nie, 22 kwi 2007 - 23:04
Post #60

Dzień udany (jutro wstawię zdjęcia) icon_biggrin.gif
Wieczór totalna kicha icon_sad.gif
Kładę się spać w podłym nastroju icon_sad.gif Nie będę pisac co i jak.

Mag, super fotki. Ale macie tam ładnie w tym Rzeszowie. Rysiek jak zwykle słodziak. Mordka do wycałowania.


Anka, zaraz pogoniÄ™ tÄ… TwojÄ… NatalkÄ™ wink.gif
Natalka, w tej chwili proszÄ™ na zewnÄ…trz icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif wink.gif

Par, zazdraszczam takiego romantyka.

Wczoraj wieczorem sms-owałyśmy z Anką i w połowie rozmowy biedna Ania zasnęła wink.gif Pewnie cały szpital juz spał icon_lol.gif

Bluśka, Ty wiesz co, babolcu kochany. Będzie tak jak ma być i już. Takie fajne ludziska jak Wy muszą mieć wszystko po swojej myśli.

Idę spać w kiepskim nastroju icon_sad.gif



Papapa kobitki

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
> Październik i Listopad na wiosnÄ™:))i koniec lata oraz zimowo
Start new topic
Reply to this topic
49 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 05 cze 2024 - 09:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama