Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Wiosennie u Kwietniowek 2004

> 
madziarex
sob, 29 mar 2008 - 07:19
Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie JASIU życzy
ciotka M z Kubusiem i wujkiem
icon_smile.gif

madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post sob, 29 mar 2008 - 07:19
Post #21

Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin Tobie JASIU życzy
ciotka M z Kubusiem i wujkiem
icon_smile.gif



--------------------
Ewaaa
sob, 29 mar 2008 - 09:07
STO LAT ,STO LAT, NIE ZYJE NAM ZDROWO SZCZESLIWIE I DLUGOOOO JASIO NASZ KOCHANY
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 09:07
Post #22

STO LAT ,STO LAT, NIE ZYJE NAM ZDROWO SZCZESLIWIE I DLUGOOOO JASIO NASZ KOCHANY


--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Mama Madzia
sob, 29 mar 2008 - 09:45
SŁONECZKA, UŚMIECHU, RADOŚCI I DUUUŻO PREZENTÓW W DNIU URODZIN TOBIE JASIU ŻYCZY CIOCIA MAGDA Z URWISKAMI
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 09:45
Post #23

SŁONECZKA, UŚMIECHU, RADOŚCI I DUUUŻO PREZENTÓW W DNIU URODZIN TOBIE JASIU ŻYCZY CIOCIA MAGDA Z URWISKAMI

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Ptysiak
sob, 29 mar 2008 - 09:49
Bardzo dziekujęmy za życzenia i pamięć 03.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 09:49
Post #24

Bardzo dziekujęmy za życzenia i pamięć 03.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Patison
sob, 29 mar 2008 - 10:02
Wszystkiego slodkiego dla Jasia czteroletniego icon_smile.gif

Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 10:02
Post #25

Wszystkiego slodkiego dla Jasia czteroletniego icon_smile.gif



--------------------


aneta z urwisami
sob, 29 mar 2008 - 18:43
I od nas też najsłodsze życzenia dla Jasia 03.gif
Zdrowia szczęścia i słodyczy oraz mnóstwo prezentów
aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
Skąd: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post sob, 29 mar 2008 - 18:43
Post #26

I od nas też najsłodsze życzenia dla Jasia 03.gif
Zdrowia szczęścia i słodyczy oraz mnóstwo prezentów

--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
Patison
nie, 30 mar 2008 - 10:06
Hello niedzielnie icon_smile.gif
pogoda cuuuudo!!!! a ja wciaz w domu uwieziona 32.gif Chlopaki pojechali rano tradycyjnie na basen 03.gif Wipson sie juz doczekac nie mogl, bo tydzien temu nie byli icon_wink.gif wiec caly mega happy pojechal...siedze chwilowo sama icon_wink.gif
Tyje za szybko, buuuuuuu...weszlam dzis na wage i zalamka...musze sie pilnowac 21.gif wszytsko przez ten lezacy tryb zycia i wieczne podjadanie 21.gif

MadziaM juz w Polszi 03.gif fajniascie, dobrze ze akurat wiosenna pogoda zaczela sie robic icon_smile.gif

Agunia, super Blazejek i jaki kiciak faaaaany icon_smile.gif icon_smile.gif a mama jaka laska icon_biggrin.gif

Madziarko, odezwij sie :!: :!:
Ptysiulec, jak tam po imprezie icon_smile.gif

Obudzilam sie z zapaleniem migdalow i ucha lewego, boli jak......i nie wiem co wogole moge brac na to, wiec na razie po prostu cierpie...
Maz wrocil wczoraj a goscie wyjechali.....
Elenka jest cuuudowna, juz chce swoje malenstwo miec icon_razz.gif
Wi sie zachowuje super, naprawde:
-jak ja karmie to podchodzi, glaszcze po glowie i chce trzymac butelke
-interesuje sie nia, ciagle pyta
-zagaduje do niej i zabawia (nie za dlugo, ale zainteresowanie jest icon_wink.gif )
-jak slyszy ze placze to przybiega o tym informowac
taki delikatny jest i kochany i mam nadzieje, ze bedzie cudownym starszym bratem icon_smile.gif
A to pare zdjec z wczoraj i Wielkanocy icon_wink.gif







i moj brzuch

Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 30 mar 2008 - 10:06
Post #27

Hello niedzielnie icon_smile.gif
pogoda cuuuudo!!!! a ja wciaz w domu uwieziona 32.gif Chlopaki pojechali rano tradycyjnie na basen 03.gif Wipson sie juz doczekac nie mogl, bo tydzien temu nie byli icon_wink.gif wiec caly mega happy pojechal...siedze chwilowo sama icon_wink.gif
Tyje za szybko, buuuuuuu...weszlam dzis na wage i zalamka...musze sie pilnowac 21.gif wszytsko przez ten lezacy tryb zycia i wieczne podjadanie 21.gif

MadziaM juz w Polszi 03.gif fajniascie, dobrze ze akurat wiosenna pogoda zaczela sie robic icon_smile.gif

Agunia, super Blazejek i jaki kiciak faaaaany icon_smile.gif icon_smile.gif a mama jaka laska icon_biggrin.gif

Madziarko, odezwij sie :!: :!:
Ptysiulec, jak tam po imprezie icon_smile.gif

Obudzilam sie z zapaleniem migdalow i ucha lewego, boli jak......i nie wiem co wogole moge brac na to, wiec na razie po prostu cierpie...
Maz wrocil wczoraj a goscie wyjechali.....
Elenka jest cuuudowna, juz chce swoje malenstwo miec icon_razz.gif
Wi sie zachowuje super, naprawde:
-jak ja karmie to podchodzi, glaszcze po glowie i chce trzymac butelke
-interesuje sie nia, ciagle pyta
-zagaduje do niej i zabawia (nie za dlugo, ale zainteresowanie jest icon_wink.gif )
-jak slyszy ze placze to przybiega o tym informowac
taki delikatny jest i kochany i mam nadzieje, ze bedzie cudownym starszym bratem icon_smile.gif
A to pare zdjec z wczoraj i Wielkanocy icon_wink.gif







i moj brzuch



--------------------


madziarex
nie, 30 mar 2008 - 19:55
Śliczny Wiktorek i śliczny brzualchek icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 30 mar 2008 - 19:55
Post #28

Śliczny Wiktorek i śliczny brzualchek icon_biggrin.gif

--------------------
Dorotka
pon, 31 mar 2008 - 09:28
Pati jaki ładny brzuszek icon_smile.gif a dlaczego Ty kobieto nie leżysz, tylko z brzucholem biegasz i zdjęcia robisz icon_wink.gif Prześliczne zdjęcia, Wiktorek jak zwykle cudowny icon_smile.gif

Ptysia wszystkiego najlepszego dla Jasia z okazji urodzin icon_smile.gif Czemu zdjęć z urodzin nie pokazujesz tylko na naszą- klasę wklejasz icon_smile.gif Fajna imprezka. Kornel zażyczył sobie urodzinki na sali zabaw, jutro jadę zrobić rezerwację.

A dziś moi chłopcy maja w przedszkolu bal wiosny. Przez weekend miałam zorganizować im przebrania, problem był w tym, że pracowałam icon_sad.gif Kacperek chciał być pszczółka - jest bardziej trutniem 01.gif a Kornel... wymyślił, ze chce być dynią icon_rolleyes.gif na nic zdały sie tłumaczenia Kacperka, ze dynia to jesienne warzywo. Mało tego zrobiło jeszcze ciekawiej, bo Kornel wymyślił, że w takim razie on będzie latającą dynią 29.gif i do stroju dyni spakował skrzydełka aniołka 37.gif Pani obiecała mi zdjęcia przesłać, więc jak tylko będę miała wstawię i pochwalę się moim mega kreatywnym dzieckiem 03.gif

Ten post edytował Dorotka pon, 31 mar 2008 - 09:29
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pon, 31 mar 2008 - 09:28
Post #29

Pati jaki ładny brzuszek icon_smile.gif a dlaczego Ty kobieto nie leżysz, tylko z brzucholem biegasz i zdjęcia robisz icon_wink.gif Prześliczne zdjęcia, Wiktorek jak zwykle cudowny icon_smile.gif

Ptysia wszystkiego najlepszego dla Jasia z okazji urodzin icon_smile.gif Czemu zdjęć z urodzin nie pokazujesz tylko na naszą- klasę wklejasz icon_smile.gif Fajna imprezka. Kornel zażyczył sobie urodzinki na sali zabaw, jutro jadę zrobić rezerwację.

A dziś moi chłopcy maja w przedszkolu bal wiosny. Przez weekend miałam zorganizować im przebrania, problem był w tym, że pracowałam icon_sad.gif Kacperek chciał być pszczółka - jest bardziej trutniem 01.gif a Kornel... wymyślił, ze chce być dynią icon_rolleyes.gif na nic zdały sie tłumaczenia Kacperka, ze dynia to jesienne warzywo. Mało tego zrobiło jeszcze ciekawiej, bo Kornel wymyślił, że w takim razie on będzie latającą dynią 29.gif i do stroju dyni spakował skrzydełka aniołka 37.gif Pani obiecała mi zdjęcia przesłać, więc jak tylko będę miała wstawię i pochwalę się moim mega kreatywnym dzieckiem 03.gif

--------------------
Patison
pon, 31 mar 2008 - 10:48
Kornel mocarz maks 04.gif 04.gif umarlam i niecierpliwie fot wyczekuje 03.gif
Dorotko, leze icon_smile.gif ale zdjecie polmetkowe chcialam miec icon_wink.gif
Jutro ide do likarza podejrzec ludzika 06.gif juz sie doczekac nie moge i zapytam czy juz male spacerki robic mozna.
A w najblizszy weekend jedziemy po prezent dla Wi - rower, musowo niebieski, juz wybral 03.gif Urodziny spedzimy u dziadkow w Boleslawcu icon_wink.gif jak co roku taty nie bedzie tydzien a nie chce sama siedziec, wiec juz 11-go jade do rodzicow icon_smile.gif oczywiscie zabierzemy rowerek icon_wink.gif

Madziarka, no wez ze cos napisz...... 32.gif
Packa! fooootyyyy icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 31 mar 2008 - 10:48
Post #30

Kornel mocarz maks 04.gif 04.gif umarlam i niecierpliwie fot wyczekuje 03.gif
Dorotko, leze icon_smile.gif ale zdjecie polmetkowe chcialam miec icon_wink.gif
Jutro ide do likarza podejrzec ludzika 06.gif juz sie doczekac nie moge i zapytam czy juz male spacerki robic mozna.
A w najblizszy weekend jedziemy po prezent dla Wi - rower, musowo niebieski, juz wybral 03.gif Urodziny spedzimy u dziadkow w Boleslawcu icon_wink.gif jak co roku taty nie bedzie tydzien a nie chce sama siedziec, wiec juz 11-go jade do rodzicow icon_smile.gif oczywiscie zabierzemy rowerek icon_wink.gif

Madziarka, no wez ze cos napisz...... 32.gif
Packa! fooootyyyy icon_smile.gif

--------------------


Ptysiak
pon, 31 mar 2008 - 20:20
Pacia, pieknie Ci z tym brzuszkiem icon_smile.gif a Wiktor super sie prezentuje jako starszy brat icon_smile.gif


to ja wklejam zdjecia urodzinowe

w piatek byla imprezka dla rodzinki




a w sobote dla dzieci









tutaj z Maksiem, juz kiedys o nim pisalam i wstawialam zdjecia, poznalysmy sie z jego mama w szkole rodzenia, potem spotkalysmy na porodowce, chlopaki urodzily sie tego samego dnia, i razem 3 tygodnie potem z nimi siedzialysmy bo mieli zapalenie ucha


i w niedziele z rewizyta bylismy na urodzinach wlasnie u Maksia












i niedzielny spacerek z urodzinowym prezentem











Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pon, 31 mar 2008 - 20:20
Post #31

Pacia, pieknie Ci z tym brzuszkiem icon_smile.gif a Wiktor super sie prezentuje jako starszy brat icon_smile.gif


to ja wklejam zdjecia urodzinowe

w piatek byla imprezka dla rodzinki




a w sobote dla dzieci









tutaj z Maksiem, juz kiedys o nim pisalam i wstawialam zdjecia, poznalysmy sie z jego mama w szkole rodzenia, potem spotkalysmy na porodowce, chlopaki urodzily sie tego samego dnia, i razem 3 tygodnie potem z nimi siedzialysmy bo mieli zapalenie ucha


i w niedziele z rewizyta bylismy na urodzinach wlasnie u Maksia












i niedzielny spacerek z urodzinowym prezentem













--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Dorotka
wto, 01 kwi 2008 - 08:48
Ptysia suuuper zdjęcia icon_smile.gif i fajne torty, ten drugi to zamek? Sama piekłaś?
Jasiek boski sportowiec na hulajnodze icon_smile.gif A Ty jakie masz już długie włosy icon_eek.gif ja też zapuszczam, ale tego nie cierpię, więc ja braknie mi cierpliwości to znowu Kamila poproszę o jakąś króciutka fryzurkę, choć to właśnie dzięki jego namowom i systematycznym podcinaniu przez niego końcówek moge już rozbić kitkę icon_wink.gif

Nie mam jeszcze zdjęć synków, ale miałam doniesione już, że Kornel wyglądał przezabawnie icon_smile.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 01 kwi 2008 - 08:48
Post #32

Ptysia suuuper zdjęcia icon_smile.gif i fajne torty, ten drugi to zamek? Sama piekłaś?
Jasiek boski sportowiec na hulajnodze icon_smile.gif A Ty jakie masz już długie włosy icon_eek.gif ja też zapuszczam, ale tego nie cierpię, więc ja braknie mi cierpliwości to znowu Kamila poproszę o jakąś króciutka fryzurkę, choć to właśnie dzięki jego namowom i systematycznym podcinaniu przez niego końcówek moge już rozbić kitkę icon_wink.gif

Nie mam jeszcze zdjęć synków, ale miałam doniesione już, że Kornel wyglądał przezabawnie icon_smile.gif

--------------------
justin
wto, 01 kwi 2008 - 08:57
to i ja przyłączę się do życzeń mega spóźniona.
Jaki wstyd , ojejku.

Jasiu, zdrówka przede wszystkim, słoneczka na buzi, super humoru przez cały rok 03.gif

Dziewczyny zdjęcia sa super.
Ptysia, historia z Maksem fantastyczna, to jakieś przeznaczenie 03.gif
Hulajnoga fantastyczna. Na pewno będzie miał super zabawę.
Patisonku wyglądasz bosko, śliczna z Ciebie ciężarówka.
Dorotko, też chcę zobaczyć latającą dynię 03.gif
madziarka chyba naprawdę się stąd wyprowadziła 13.gif

Dzisiaj Natalka zrobiła niezłą scenę w przedszkolu. Histeria na maksa. Zapierała się rękami o framugę i za cholerę nie chciała wejść do grupy. Miałam chęć ją udusić. Nie mam pojęcia, co to była za wścieklizna. Nie mam ochoty po takich występach zaprowadzać jej i odbierać z przedszkola. Moja córka jest strasznie, ale to strasznie humorzasta, bardzo mi z tym ciężko, bo często mnie poprzez to irytuje.

justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 01 kwi 2008 - 08:57
Post #33

to i ja przyłączę się do życzeń mega spóźniona.
Jaki wstyd , ojejku.

Jasiu, zdrówka przede wszystkim, słoneczka na buzi, super humoru przez cały rok 03.gif

Dziewczyny zdjęcia sa super.
Ptysia, historia z Maksem fantastyczna, to jakieś przeznaczenie 03.gif
Hulajnoga fantastyczna. Na pewno będzie miał super zabawę.
Patisonku wyglądasz bosko, śliczna z Ciebie ciężarówka.
Dorotko, też chcę zobaczyć latającą dynię 03.gif
madziarka chyba naprawdę się stąd wyprowadziła 13.gif

Dzisiaj Natalka zrobiła niezłą scenę w przedszkolu. Histeria na maksa. Zapierała się rękami o framugę i za cholerę nie chciała wejść do grupy. Miałam chęć ją udusić. Nie mam pojęcia, co to była za wścieklizna. Nie mam ochoty po takich występach zaprowadzać jej i odbierać z przedszkola. Moja córka jest strasznie, ale to strasznie humorzasta, bardzo mi z tym ciężko, bo często mnie poprzez to irytuje.



--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Ptysiak
wto, 01 kwi 2008 - 09:10
tak, ten drugi tort to zamek icon_smile.gif i sama ich nie pieklam, mi zawsze krzywo wychodza

Justin, Jasiek tez czesto miewa humory, taki wiek chyba
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post wto, 01 kwi 2008 - 09:10
Post #34

tak, ten drugi tort to zamek icon_smile.gif i sama ich nie pieklam, mi zawsze krzywo wychodza

Justin, Jasiek tez czesto miewa humory, taki wiek chyba

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


justin
wto, 01 kwi 2008 - 09:14
Ptysiak, i jak Ty reagujesz. Jesteś twierdzą spokoju? Wybuchasz? Przeczekujesz? Tłumaczysz?
Już sama nie wiem co robic i jak robić. Sprałabym jej najchętniej dupsko i już.
Od rana mam podniesione ciśnienie przez takie sceny.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 01 kwi 2008 - 09:14
Post #35

Ptysiak, i jak Ty reagujesz. Jesteś twierdzą spokoju? Wybuchasz? Przeczekujesz? Tłumaczysz?
Już sama nie wiem co robic i jak robić. Sprałabym jej najchętniej dupsko i już.
Od rana mam podniesione ciśnienie przez takie sceny.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Dorotka
wto, 01 kwi 2008 - 09:32
Justin Kornel też często chce stawiać na swoim i jak się uprze na coś to ryk jak nie po jego myśli.
Ja staram sie jak stara płyta powtarzać swoje racje, czasem braknie mi cierpliwości i krzyknę za co później przepraszam, czasami dobrym rozwiązaniem jest zostawienie go samego. Zwykle wtedy wraca po chwili i mówi "przepraszam, już mam dobry humor" icon_smile.gif
Jednak gdy wije się i wydziera nie dając się przypiąć w samochodzie do fotelika to nigdy nie ma zmiłuj icon_twisted.gif przypinam na siłę i jadę z włączoną syreną, która za chile usypia icon_wink.gif bo taką głupawkę łapie jak jest bardzo śpiący.
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 01 kwi 2008 - 09:32
Post #36

Justin Kornel też często chce stawiać na swoim i jak się uprze na coś to ryk jak nie po jego myśli.
Ja staram sie jak stara płyta powtarzać swoje racje, czasem braknie mi cierpliwości i krzyknę za co później przepraszam, czasami dobrym rozwiązaniem jest zostawienie go samego. Zwykle wtedy wraca po chwili i mówi "przepraszam, już mam dobry humor" icon_smile.gif
Jednak gdy wije się i wydziera nie dając się przypiąć w samochodzie do fotelika to nigdy nie ma zmiłuj icon_twisted.gif przypinam na siłę i jadę z włączoną syreną, która za chile usypia icon_wink.gif bo taką głupawkę łapie jak jest bardzo śpiący.

--------------------
Ptysiak
wto, 01 kwi 2008 - 09:33
staram sie nie reagowac i olewam, chyba ze np. w domu dostaje jakiegos szalu i dluzej to trwa to nie wytrzymuje niestety, podnosze glos, kaze mu isc do pokoju i uspokoic sie

jezeli tak robi np w sklepie to wychodze z nim i sprobuje tlumaczyc i dojsc o co mu chodzi
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post wto, 01 kwi 2008 - 09:33
Post #37

staram sie nie reagowac i olewam, chyba ze np. w domu dostaje jakiegos szalu i dluzej to trwa to nie wytrzymuje niestety, podnosze glos, kaze mu isc do pokoju i uspokoic sie

jezeli tak robi np w sklepie to wychodze z nim i sprobuje tlumaczyc i dojsc o co mu chodzi

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Ptysiak
śro, 02 kwi 2008 - 10:27
moge sie pochwalic troszke? 02.gif

to ja w rozmiarze 46 - czerwiec 2007


a to w rozmiarze 40 - marzec 2008



02.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post śro, 02 kwi 2008 - 10:27
Post #38

moge sie pochwalic troszke? 02.gif

to ja w rozmiarze 46 - czerwiec 2007


a to w rozmiarze 40 - marzec 2008



02.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Patison
śro, 02 kwi 2008 - 10:28
Pati wygladasz bosssko a wlosy to juz masz takie ze szok 23.gif
Urodziny i jedne i drugie suuuper! sie napracowalas, swietne dekoracje i tematy icon_biggrin.gif
torty przebossssskie 03.gif mniam!!! gdzie zamawialas??? (choc ja i tak bede w BC w tym roku to we Wro nie zamowie icon_sad.gif ) I napisz co jasko dostal preznetowego? hulajnoga od Was? radzi sobie na niej? a na rowerku tez jezdzi?

My cale szczescie nie mamy problemu wiekszego z Wi. On jakis taki ugodowy zawsze byl, z malymi oczywiscie odchylami ale nie czesto sie one zdarzaja icon_wink.gif Jak juz mu cos odwali to ja przeczekuje, jemu szybko mija i przychodzi sie przytulic. Rzutow na ziemie nam nie robi, nie zniosla bym tego.....zal mi rodzicow i dzieci jak widze takie sceny w sklepie...brrrr....Raz zrobil rzut, kiedys mi maz opowiedzial, ale szybko mu przeszlo - tato skutecznie zignorowal icon_wink.gif

Bylam wczoraj u lekarza, wszytsko w porzadku. Ludzik fikal na usg jak szalony, az sie doktor smial ze taki ruchliwy 03.gif Rozwija sie prawidlowo (tfutfu), leki mi zmniejszyl i za pare dni kazal odstawic i bedzie obserwowac - moze juz fenoterol nie bedzie potrzebny icon_smile.gif
Moge w koncu chodzic icon_biggrin.gif nananaaa, wiec jak wiosna wroci to male spacerki beda icon_wink.gif ale ostroznie bo szybko sie mecze icon_lol.gif
Noooo i makaronik potwierdzony


06.gif no to moge juz ubranka dla Oktawianka zaczac kupowac hahahah icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 02 kwi 2008 - 10:28
Post #39

Pati wygladasz bosssko a wlosy to juz masz takie ze szok 23.gif
Urodziny i jedne i drugie suuuper! sie napracowalas, swietne dekoracje i tematy icon_biggrin.gif
torty przebossssskie 03.gif mniam!!! gdzie zamawialas??? (choc ja i tak bede w BC w tym roku to we Wro nie zamowie icon_sad.gif ) I napisz co jasko dostal preznetowego? hulajnoga od Was? radzi sobie na niej? a na rowerku tez jezdzi?

My cale szczescie nie mamy problemu wiekszego z Wi. On jakis taki ugodowy zawsze byl, z malymi oczywiscie odchylami ale nie czesto sie one zdarzaja icon_wink.gif Jak juz mu cos odwali to ja przeczekuje, jemu szybko mija i przychodzi sie przytulic. Rzutow na ziemie nam nie robi, nie zniosla bym tego.....zal mi rodzicow i dzieci jak widze takie sceny w sklepie...brrrr....Raz zrobil rzut, kiedys mi maz opowiedzial, ale szybko mu przeszlo - tato skutecznie zignorowal icon_wink.gif

Bylam wczoraj u lekarza, wszytsko w porzadku. Ludzik fikal na usg jak szalony, az sie doktor smial ze taki ruchliwy 03.gif Rozwija sie prawidlowo (tfutfu), leki mi zmniejszyl i za pare dni kazal odstawic i bedzie obserwowac - moze juz fenoterol nie bedzie potrzebny icon_smile.gif
Moge w koncu chodzic icon_biggrin.gif nananaaa, wiec jak wiosna wroci to male spacerki beda icon_wink.gif ale ostroznie bo szybko sie mecze icon_lol.gif
Noooo i makaronik potwierdzony


06.gif no to moge juz ubranka dla Oktawianka zaczac kupowac hahahah icon_smile.gif

--------------------


Ptysiak
śro, 02 kwi 2008 - 10:33
torty od jakiegos czasu na wszelkie imprezy zamawiam U Spychaly, na Pereca - bosssssssssskie maja icon_smile.gif

a z wiekszych rzeczy to Jasiek dostal hulajnoge, a tak to drobiazgi, samochodziki, ksiazeczki, figurki z zolwi ninja

no to bedziesz miala trzech facecikow w domku 02.gif ale super ze wszystko super icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post śro, 02 kwi 2008 - 10:33
Post #40

torty od jakiegos czasu na wszelkie imprezy zamawiam U Spychaly, na Pereca - bosssssssssskie maja icon_smile.gif

a z wiekszych rzeczy to Jasiek dostal hulajnoge, a tak to drobiazgi, samochodziki, ksiazeczki, figurki z zolwi ninja

no to bedziesz miala trzech facecikow w domku 02.gif ale super ze wszystko super icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


> Wiosennie u Kwietniowek 2004
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 12 cze 2024 - 02:36
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama