Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
41 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

PAŹDZIERNIK cz.7

, Czteroletnie przedszkolaki
> , Czteroletnie przedszkolaki
madziatl
czw, 10 gru 2009 - 20:46
O rany alez dlugo nie moglam nic napisac 37.gif
postaram sie choc troche nadrobic zaleglosci
poki co powiem wam co u nas.
Oskar chodzi do zlobka, jest bardzo zadowolony, my tez, spedza tam wiecej czasu niz przedtem, bo pracujemy oby dwoje na caly etat ale nie wydaje sie zeby mu to specjalnie przeszkadzalo. w sumie bardzo dobrze zaadaptowal sie do wszystkich zmian poza jedna a mianowicie, ze prawie caly czas jest ciemno i ze nie da sie spedzac juz tyle czasu na dworze. z tym, ze jest ciemno jest najgorzej bo calkiem rozregulowalo mu to zasypianie wieczorem, w sumie chodzi marudny juz od 17-18 (przed wylotem z Hiszpani ciemno sie tam robilo przed 20 43.gif ) z reszta jakos sobie radzimy. co mnie cieszy najbadziej (bo tego sie najbardziej obawialam) to to, ze nie choruje (odpokac w co tylko sie da), generalnie chlopak dzielnie sie trzyma.
a my ... coz pracujemy i staramy sie glownie w weekendy poznac nowe otoczenie.
w sumie zadnych wiecej nowinek nie ma, Oskar wciaz mowi bardzo malo choc zaczyna juz coraz czesciej probowac powtarzac coraz wieksza ilosc slow zarowno po polsku jak i po hiszpansku bo w domu staram sie mowic do niego po hiszpansku wlasnie), wciaz sika w pieluchy i ciagnie smoka (to poki co mu odpuszczam, bo i tak chlopak sporo przeszedl ostatnio wiec najpierw niech sie zadomowi na dobre, potem przejdziemy do innych rzeczy).
jest bardzo ruchliwy i nie bardzo interesuja go zabawy statyczne (czytanie, ogladanie ksiazek, ukladanku, malowanie ect ...), wytrzymuje zaledwie kilka minut gora. wciaz najlepsza zabawa sa auta wszelkiego rodzaju. nie mam pomyslu co by mu tu kupic pod choinke, kolejnego auta juz nie bardzo bym chciala bo ma ich sporo ale nie wiem co innego moglabym wymyslec 21.gif
na swieta wybieramy sie na Slask do rodziny
to w sumie chyba na tyle, nic wiecej mi nie przychodzi do glowy co moglabym napisac ... poczytam zaleglosci to moze cos jeszcze dopisze pozniej 29.gif
madziatl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,672
Dołączył: pią, 15 cze 07 - 11:33
Nr użytkownika: 14,929

GG:


post czw, 10 gru 2009 - 20:46
Post #21

O rany alez dlugo nie moglam nic napisac 37.gif
postaram sie choc troche nadrobic zaleglosci
poki co powiem wam co u nas.
Oskar chodzi do zlobka, jest bardzo zadowolony, my tez, spedza tam wiecej czasu niz przedtem, bo pracujemy oby dwoje na caly etat ale nie wydaje sie zeby mu to specjalnie przeszkadzalo. w sumie bardzo dobrze zaadaptowal sie do wszystkich zmian poza jedna a mianowicie, ze prawie caly czas jest ciemno i ze nie da sie spedzac juz tyle czasu na dworze. z tym, ze jest ciemno jest najgorzej bo calkiem rozregulowalo mu to zasypianie wieczorem, w sumie chodzi marudny juz od 17-18 (przed wylotem z Hiszpani ciemno sie tam robilo przed 20 43.gif ) z reszta jakos sobie radzimy. co mnie cieszy najbadziej (bo tego sie najbardziej obawialam) to to, ze nie choruje (odpokac w co tylko sie da), generalnie chlopak dzielnie sie trzyma.
a my ... coz pracujemy i staramy sie glownie w weekendy poznac nowe otoczenie.
w sumie zadnych wiecej nowinek nie ma, Oskar wciaz mowi bardzo malo choc zaczyna juz coraz czesciej probowac powtarzac coraz wieksza ilosc slow zarowno po polsku jak i po hiszpansku bo w domu staram sie mowic do niego po hiszpansku wlasnie), wciaz sika w pieluchy i ciagnie smoka (to poki co mu odpuszczam, bo i tak chlopak sporo przeszedl ostatnio wiec najpierw niech sie zadomowi na dobre, potem przejdziemy do innych rzeczy).
jest bardzo ruchliwy i nie bardzo interesuja go zabawy statyczne (czytanie, ogladanie ksiazek, ukladanku, malowanie ect ...), wytrzymuje zaledwie kilka minut gora. wciaz najlepsza zabawa sa auta wszelkiego rodzaju. nie mam pomyslu co by mu tu kupic pod choinke, kolejnego auta juz nie bardzo bym chciala bo ma ich sporo ale nie wiem co innego moglabym wymyslec 21.gif
na swieta wybieramy sie na Slask do rodziny
to w sumie chyba na tyle, nic wiecej mi nie przychodzi do glowy co moglabym napisac ... poczytam zaleglosci to moze cos jeszcze dopisze pozniej 29.gif

--------------------
Mama Oskara od pazdziernika 2007 Albumy Oskara
madziatl
czw, 10 gru 2009 - 20:47
aaa powiedzcie mi prosze ile placicie za zlobek i co jest w to wliczone
madziatl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,672
Dołączył: pią, 15 cze 07 - 11:33
Nr użytkownika: 14,929

GG:


post czw, 10 gru 2009 - 20:47
Post #22

aaa powiedzcie mi prosze ile placicie za zlobek i co jest w to wliczone

--------------------
Mama Oskara od pazdziernika 2007 Albumy Oskara
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 10 gru 2009 - 21:40
Post #23

Ksiunia to czekam na nowe zdjęcie icon_smile.gif

Madziatl fajnie, że się zadomowiliście. Mam nadzieję, że w nowym roku uda nam się jakoś spotkać, skoro tak niedaleko teraz jesteś. Fajie by było.
Co do żłobka, to nie wiem, czy ceny są takie same, bo Hugo chodzi do przedszkola, tylko takiego, które przyjmuje dzieci od 2 roku życia. Można w nim być do 18 (ewentualnie 19 po wcześniejszym uzgodnieniu i dopłacie 20zł) rano jest śniadanie, potem obiad i podwieczorek duży (specjalne diety oczywiście jeśli dziecko nie może czegoś jeść) Mają gimnastykę 2 razy a rytmikę 3 razy w tygodniu. W grupie mają chyba 7/8 dzieci i są dwie panie. Każda grupa ma swoją salę, do tego jest stołówka i sala zabaw (taka z małpim gajem jak jakiś fikoland). Przyjeżdżają do nich teatrzyki polskie i angielskie, są organizowane spotkania z ciekawymi osobami i ludźmi z różnych zawodów. Potem w starszych grupach jest angielski, plus można zapisać na balet, albo karate. Koszt to 1300zł miesięcznie. My jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego, wcześniej sprawdziłam różne i ceny mniej więcej podobne.
anax
czw, 10 gru 2009 - 22:07
Jully toż to majątek cały płacisz.cała moja wypłata.No ale jak jesteś zadowolona to dobrze.
Madzia nie wiem jak jest w żłobku ale u nas w przedszkolu to koszty są takie mniej więcej.
4,50dzienne wyżywienie i media 120zł coś mniej więcej.rytmika angielski osobno płatne jakieś 30-40zł za semestr.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post czw, 10 gru 2009 - 22:07
Post #24

Jully toż to majątek cały płacisz.cała moja wypłata.No ale jak jesteś zadowolona to dobrze.
Madzia nie wiem jak jest w żłobku ale u nas w przedszkolu to koszty są takie mniej więcej.
4,50dzienne wyżywienie i media 120zł coś mniej więcej.rytmika angielski osobno płatne jakieś 30-40zł za semestr.

--------------------


anax
czw, 10 gru 2009 - 22:08
Madzia musisz swój profil poprawić icon_smile.gif
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post czw, 10 gru 2009 - 22:08
Post #25

Madzia musisz swój profil poprawić icon_smile.gif

--------------------


użytkownik usunięty

Go??







post czw, 10 gru 2009 - 22:51
Post #26

Anax no dużo, ale to prywatne przedszkole, a one tyle niestety kosztują. Wcześniej mi mówiono, że do państwowego nie mamy szans się dostać, ale to podobno nieprawda, bo wcale nie jest tak źle z miejscami.
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 14 gru 2009 - 12:09
Post #27

Co tu znowu takie pustki? My po weekendzie ciężkim, acz przyjemnym. W piątek byliśmy na urodzinach naszego przyjaciela, wróciliśmy o 4 rano w sobotę pojechaliśmy na ślub i wesele do Radomia, zostawiając młodego u mojej mamy, wróciliśmy w niedzielę i na takie świąteczne spotkanie poszliśmy do przyjaciół rodziny. Chyba jeszcze kilka dni potrzeba, żeby odespać icon_smile.gif ale bawiłam się świetnie. Kolejna impreza w czwartek, tym razem służbowa z firmy K.

A dzisiaj idziemy do młodego do przedszkola na spotkanie świąteczne, maluchy miały coś przygotować, ale pewnie nie dali rady, bo w zeszłym tygodniu tylko Hugo i jedna koleżanka z grupy byli w przedszkolu.

anax
pon, 14 gru 2009 - 16:54
Jully- u nas jest problem z miejscem w przedszkolu.Jak już wspominałam przedszkole mam na parterze. bliżej już mieć nie można icon_smile.gif i mam nadzieję że od września się karola dostanie,ale wiem że jak jedno z rodziców nie pracuje to marne szanse na przyjęcie.
Domyśliłam się że przedszkole prywatne bo przecież dwulatki jeszcze do przedszkola nie chodzą.Ja jeszcze będę próbować zapisać Karole do domu kultury.Mają tam zajęcia 2 razy w tygodniu.opieka super,bez wyżywienia,rytmika angielski i inne zajęcia.i koszt też nieduży więc jak się do przedszkola nie dostanie to chociaż tam będę zawozić.
To poimprezowałaś icon_smile.gif

Ja też wczoraj gości przyjmowałam.Dzieciaki kolejne paczki Mikołajowe podostawali i jest szaleństwo icon_smile.gif

A dziś zaszalałam.Pomyślałam że jak nie teraz to pewnie nieprędko mnie bedzie stać na nebulizator i kupiłam przez internet.Mam nadzieję że się sprawdzi i będę zadowolona


Ten post edytował anax pon, 14 gru 2009 - 16:56
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post pon, 14 gru 2009 - 16:54
Post #28

Jully- u nas jest problem z miejscem w przedszkolu.Jak już wspominałam przedszkole mam na parterze. bliżej już mieć nie można icon_smile.gif i mam nadzieję że od września się karola dostanie,ale wiem że jak jedno z rodziców nie pracuje to marne szanse na przyjęcie.
Domyśliłam się że przedszkole prywatne bo przecież dwulatki jeszcze do przedszkola nie chodzą.Ja jeszcze będę próbować zapisać Karole do domu kultury.Mają tam zajęcia 2 razy w tygodniu.opieka super,bez wyżywienia,rytmika angielski i inne zajęcia.i koszt też nieduży więc jak się do przedszkola nie dostanie to chociaż tam będę zawozić.
To poimprezowałaś icon_smile.gif

Ja też wczoraj gości przyjmowałam.Dzieciaki kolejne paczki Mikołajowe podostawali i jest szaleństwo icon_smile.gif

A dziś zaszalałam.Pomyślałam że jak nie teraz to pewnie nieprędko mnie bedzie stać na nebulizator i kupiłam przez internet.Mam nadzieję że się sprawdzi i będę zadowolona


--------------------


anax
pon, 14 gru 2009 - 16:56
Jully udanej zabawy w przedszkolu
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post pon, 14 gru 2009 - 16:56
Post #29

Jully udanej zabawy w przedszkolu

--------------------


Tusiol
pon, 14 gru 2009 - 17:15
Jully, nawet jak na prywatne to bardzo dużo. Może to warszawskie realia.
Bartek chodzi do prywatnego przedszkola.
Koszt miesięczny między 580-620 - zależnie od ilości obiadów + 20 zł komitet (na teatrzyki, wycieczki itd).
Jasiu od września pójdzie też do tego przedszkola. Bardzo jesteśmy z niego zadowoleni. A najbardziej z angielskiego, który Bartek ma codziennie. Chociaż jak go zapisywałam nie dotarło do mnie, że to przedszkole językowe.

Madziatl, w końcu jesteś.

U nas Jachu zaczyna coś tam składać. No szału nie ma, ale łączy słowa. Nieskładnie, po swojemu więc kupa śmiechu, ale walczy. W ogóle mała gaduła z niego chociaż zasób słów marny. Ma chłopak parcie na mówienie, ale jeszcze język współpracować do końca nie chce.
I póki co idzie w wadę wymowy - jak Bartek "t" zamiast "k" i "d" zamiast "g".

U Bartka jasełka 22 grudnia. Bartek będzie św Józefem. Póki co śpiewa mi kolędy na każdym kroku.

W tym tygodniu mały maraton dyżurowy, ale za to święta i sylwester w domu. Więc warto.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 14 gru 2009 - 17:15
Post #30

Jully, nawet jak na prywatne to bardzo dużo. Może to warszawskie realia.
Bartek chodzi do prywatnego przedszkola.
Koszt miesięczny między 580-620 - zależnie od ilości obiadów + 20 zł komitet (na teatrzyki, wycieczki itd).
Jasiu od września pójdzie też do tego przedszkola. Bardzo jesteśmy z niego zadowoleni. A najbardziej z angielskiego, który Bartek ma codziennie. Chociaż jak go zapisywałam nie dotarło do mnie, że to przedszkole językowe.

Madziatl, w końcu jesteś.

U nas Jachu zaczyna coś tam składać. No szału nie ma, ale łączy słowa. Nieskładnie, po swojemu więc kupa śmiechu, ale walczy. W ogóle mała gaduła z niego chociaż zasób słów marny. Ma chłopak parcie na mówienie, ale jeszcze język współpracować do końca nie chce.
I póki co idzie w wadę wymowy - jak Bartek "t" zamiast "k" i "d" zamiast "g".

U Bartka jasełka 22 grudnia. Bartek będzie św Józefem. Póki co śpiewa mi kolędy na każdym kroku.

W tym tygodniu mały maraton dyżurowy, ale za to święta i sylwester w domu. Więc warto.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
OLA77
wto, 15 gru 2009 - 10:00
w krakowie za prywatne płąci sie (przynajmniej w tych którymi byłam zainteresowana) jakieś 900zł + wyżywienie. Do państwowego będziemy starać się w marcu bo wtedy są zapisy.
madzia jak wam się teraz mieszka? Dobrze że Oskar zaaklimatyzował się bo dla niego to zapewne największe było przeżycie.

najnowsza fotka Lenisławki:)


OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post wto, 15 gru 2009 - 10:00
Post #31

w krakowie za prywatne płąci sie (przynajmniej w tych którymi byłam zainteresowana) jakieś 900zł + wyżywienie. Do państwowego będziemy starać się w marcu bo wtedy są zapisy.
madzia jak wam się teraz mieszka? Dobrze że Oskar zaaklimatyzował się bo dla niego to zapewne największe było przeżycie.

najnowsza fotka Lenisławki:)




--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 15 gru 2009 - 10:58
Post #32

Anax Tusiol niestety ta cena to norma w Warszawie, za takie całkowite przedszkole, tańsze są kluby malucha, ale koło nas nie ma żadnego, zresztą zazwyczaj są do 14;30 maksymalnie, a jak mam zajęcia na uczelni to bym się nie wyrabiała z odebraniem młodego.

Ola piękną masz córeczkę wiesz icon_smile.gif ?

Tusiol tyle słów ile używa Jaś to naprawdę sporo, no i ta chęć mówienia chociażby po swojemu też pozytywna. Teraz Hugo bardzo ruszył z mową i widzę dzieciaki w przedszkolu u niego z początku roku, czyli ponad pół roku starsze od naszych dzieci, które mówią tylko mama, tata, tak i nie. Dosłownie ani słowa więcej. Hugo liter nie zamienia, tylko w niektórych słowach dodaje, albo odejmuje jakieś. Zresztą chłopak się wycwanił w mówieniu i jak jakieś słowo jest trudne po polsku to mówi po węgiersku np. zamiast huśtawka mówi węgierskie hinta itd.
Zelda
wto, 15 gru 2009 - 11:36
hej dziewczyny
ja wczoraj sprzatałam w kuchni,wszędzie mam już klar tylko okna musze umyć ale tylko od wewnątrz bo zimno jest
nie wiem poc o u Hani w komodach sprzatłąma jak ona sie co chwilę przebira i lata goła po domu i krzyczy Hanuś goja Hanuś goja 29.gif
a zmówieniem coraz lepiej ,tylko z zzazdrością o Olka coraz gorzej...
Jully Hania tez miesza języki,ostatnio coś sobie w usta zrobiła i płacze i mówi mama ała mouth 06.gif
u nas przedszkole prywatne kolo 600-800zł
anax u mnie jest to samo,oboje rodzice msza pracować,mam nadzieję że jakoś to sobie wykombinuję i Hans do przedszkola a Oli z nianią zostanie a ja chociaż na 1/2 pójdę bo zeświruję domu 29.gif
Ola ale Lenka juz duża baba !
madzia fajnei że Wam się układa
Tusiol to Ci się udało z tym wolnym w święta i sylwestra 06.gif a Ty już robiła specjalizaję?
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post wto, 15 gru 2009 - 11:36
Post #33

hej dziewczyny
ja wczoraj sprzatałam w kuchni,wszędzie mam już klar tylko okna musze umyć ale tylko od wewnątrz bo zimno jest
nie wiem poc o u Hani w komodach sprzatłąma jak ona sie co chwilę przebira i lata goła po domu i krzyczy Hanuś goja Hanuś goja 29.gif
a zmówieniem coraz lepiej ,tylko z zzazdrością o Olka coraz gorzej...
Jully Hania tez miesza języki,ostatnio coś sobie w usta zrobiła i płacze i mówi mama ała mouth 06.gif
u nas przedszkole prywatne kolo 600-800zł
anax u mnie jest to samo,oboje rodzice msza pracować,mam nadzieję że jakoś to sobie wykombinuję i Hans do przedszkola a Oli z nianią zostanie a ja chociaż na 1/2 pójdę bo zeświruję domu 29.gif
Ola ale Lenka juz duża baba !
madzia fajnei że Wam się układa
Tusiol to Ci się udało z tym wolnym w święta i sylwestra 06.gif a Ty już robiła specjalizaję?
OLA77
wto, 15 gru 2009 - 12:09
CYTAT(maja2006 @ Tue, 15 Dec 2009 - 13:36) *
Ola ale Lenka juz duża baba !

a co masz na myśli????????
OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post wto, 15 gru 2009 - 12:09
Post #34

CYTAT(maja2006 @ Tue, 15 Dec 2009 - 13:36) *
Ola ale Lenka juz duża baba !

a co masz na myśli????????

--------------------
artemizja
wto, 15 gru 2009 - 14:09
U nas przedszkola prywatne koło 500-600 pln. Ja za klub malucha płacę 25 pln za 2h.

Krzysiek i Szymek wyjechali na tydzień w góry i zostaliśmy sami z Marcinem. Marcin odsypia. Już dawno tak dużo nie spał w dzień, Szymek mu zawsze przeszkadza (choć nie specjalnie). Ja tez odpoczywam. Muszę co prawda posprzątać na święta, ale dla mnie to i tak odpoczynek. W tym roku robię pierwszy raz Wigilię... Chłopaki mają wrócić w niedzielę. Mam nadzieję, że Szymek wytrzyma tak długo beze mnie, bo to jego pierwszy raz bez mamusi...
artemizja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,203
Dołączył: czw, 23 lis 06 - 11:56
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 8,639

GG:


post wto, 15 gru 2009 - 14:09
Post #35

U nas przedszkola prywatne koło 500-600 pln. Ja za klub malucha płacę 25 pln za 2h.

Krzysiek i Szymek wyjechali na tydzień w góry i zostaliśmy sami z Marcinem. Marcin odsypia. Już dawno tak dużo nie spał w dzień, Szymek mu zawsze przeszkadza (choć nie specjalnie). Ja tez odpoczywam. Muszę co prawda posprzątać na święta, ale dla mnie to i tak odpoczynek. W tym roku robię pierwszy raz Wigilię... Chłopaki mają wrócić w niedzielę. Mam nadzieję, że Szymek wytrzyma tak długo beze mnie, bo to jego pierwszy raz bez mamusi...

--------------------
kuchanna.blogspot.com

Szymek 02.10.2007

Marcin 08.07.2009
OLA77
wto, 15 gru 2009 - 15:00
ARTE OJ PODZIWIAM BO JA BYM SIĘ CHYBA ZAPŁAKAŁA:)
powiem wam dziewczyny, że jestem pełna podziwu dla dziecia mego- ona ma taka łatwośc przyswajania sobie róznych piosenek i wierszyków, że jestem w szoku. Usłyszy kilka razy jakiś tekst czyt. wierszyk, piosenkę i zaczyna śpiewać, mówić. Szliśmy w niedzielę na urodzinki i uczyliśmy ją STO LAT...., kilka razy zaśpiewaliśmy i lenka zaczęła ją sama śpiewać. Pewnie że nie cały tekst, ale... każdego dnia zaskakuje mnie swoim zachowaniem, swoimi dialogami z lalami, misiami. No dumna jestem z niej jak fiks:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post wto, 15 gru 2009 - 15:00
Post #36

ARTE OJ PODZIWIAM BO JA BYM SIĘ CHYBA ZAPŁAKAŁA:)
powiem wam dziewczyny, że jestem pełna podziwu dla dziecia mego- ona ma taka łatwośc przyswajania sobie róznych piosenek i wierszyków, że jestem w szoku. Usłyszy kilka razy jakiś tekst czyt. wierszyk, piosenkę i zaczyna śpiewać, mówić. Szliśmy w niedzielę na urodzinki i uczyliśmy ją STO LAT...., kilka razy zaśpiewaliśmy i lenka zaczęła ją sama śpiewać. Pewnie że nie cały tekst, ale... każdego dnia zaskakuje mnie swoim zachowaniem, swoimi dialogami z lalami, misiami. No dumna jestem z niej jak fiks:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

--------------------
Zelda
wto, 15 gru 2009 - 15:39
CYTAT(OLA77 @ Tue, 15 Dec 2009 - 12:09) *
a co masz na myśli????????

to że duża juz jest a tak niedawno pisałaś że urodziłaś icon_lol.gif
Arte,ja powoli zaczynam myślec o pracy jakiejś..świruje w domu,nic mi sie nie chce,nawte bawić z Hanią,potrzebuję odskoczni na kilka godzin...
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post wto, 15 gru 2009 - 15:39
Post #37

CYTAT(OLA77 @ Tue, 15 Dec 2009 - 12:09) *
a co masz na myśli????????

to że duża juz jest a tak niedawno pisałaś że urodziłaś icon_lol.gif
Arte,ja powoli zaczynam myślec o pracy jakiejś..świruje w domu,nic mi sie nie chce,nawte bawić z Hanią,potrzebuję odskoczni na kilka godzin...
OLA77
wto, 15 gru 2009 - 15:41
no majeczka bo już myślałam, że chcesz mi powiedzieć że Lenka to kawał baby bo utyta:) oj nerwy bym miała:)
OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post wto, 15 gru 2009 - 15:41
Post #38

no majeczka bo już myślałam, że chcesz mi powiedzieć że Lenka to kawał baby bo utyta:) oj nerwy bym miała:)

--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 15 gru 2009 - 15:47
Post #39

Ola Lenka wygląda na starszą niż jest, ale to chyba te włosy.

Arte nie martw się o Szymka tylko wykorzystaj ten czas dla siebie (wiem, że i tak ciężko przy maluchu, ale zawsze ), ja już 2 razy wyjechałam bez juniora i bardzo dobrze mi to robiło zawsze icon_smile.gif
Tusiol
wto, 15 gru 2009 - 19:56
CYTAT(artemizja @ Tue, 15 Dec 2009 - 14:09) *
Mam nadzieję, że Szymek wytrzyma tak długo beze mnie, bo to jego pierwszy raz bez mamusi...


On wytrzyma. Ciekawe, jak Ty 08.gif .

Jak dla mnie to takie chwilowe rozstania są wręcz niezbędne dla zdrowia psychicznego całej naszej czwórki. W przeróżnych konfiguracjach moga być.
Zawsze tęsknię, ale dobrze to nam robi.

Fakt, Lenka chyba przez dłuuugie włosy wygląda na taką dużą w sensie starszą dziewczynkę.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 15 gru 2009 - 19:56
Post #40

CYTAT(artemizja @ Tue, 15 Dec 2009 - 14:09) *
Mam nadzieję, że Szymek wytrzyma tak długo beze mnie, bo to jego pierwszy raz bez mamusi...


On wytrzyma. Ciekawe, jak Ty 08.gif .

Jak dla mnie to takie chwilowe rozstania są wręcz niezbędne dla zdrowia psychicznego całej naszej czwórki. W przeróżnych konfiguracjach moga być.
Zawsze tęsknię, ale dobrze to nam robi.

Fakt, Lenka chyba przez dłuuugie włosy wygląda na taką dużą w sensie starszą dziewczynkę.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
> PAŹDZIERNIK cz.7, Czteroletnie przedszkolaki
Start new topic
Reply to this topic
41 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 00:22
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama