Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
119 Stron V  « poprzednia 116 117 118 119 nastÄ™pna  

SÅ‚odkie sierpniaczki '08

> 
Gu.nia mama Zuzi
wto, 23 gru 2008 - 23:19


Kliknijcie, proszę, na kartkę powyżej. Tam są moje życzenia dla Was! icon_smile.gif
Inaczej nie umiem tego wstawić. icon_sad.gif

Ten post edytował Gu.nia mama Zuzi wto, 23 gru 2008 - 23:22
Gu.nia mama Zuzi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 229
Dołączył: śro, 02 sty 08 - 11:27
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 17,416

GG:


post wto, 23 gru 2008 - 23:19
Post #2341



Kliknijcie, proszę, na kartkę powyżej. Tam są moje życzenia dla Was! icon_smile.gif
Inaczej nie umiem tego wstawić. icon_sad.gif

--------------------


Iwona H
śro, 24 gru 2008 - 00:55
Wszystkim forumowym koleżankom życzę

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
i Szczęśliwego Nowego Roku
z marzeniami o które warto walczyć,
z radościami którymi warto się dzielić,
z rodzina i przyjaciółmi z którymi warto być
i nadzieją bez której nie da się żyć.


Iwona H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 583
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 22:11
Skąd: GłOGóW
Nr użytkownika: 11,027

GG:


post śro, 24 gru 2008 - 00:55
Post #2342

Wszystkim forumowym koleżankom życzę

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
i Szczęśliwego Nowego Roku
z marzeniami o które warto walczyć,
z radościami którymi warto się dzielić,
z rodzina i przyjaciółmi z którymi warto być
i nadzieją bez której nie da się żyć.




--------------------

Magdalena Sieroc...
śro, 24 gru 2008 - 11:38
Naprawdę marchewka może uczulać?Ojej. Dzisiaj dam mu tylko ziemniaczka znowu.
Dałam mu Sinlac i nie pluł,strasznie mu smakowalo,otwierał szeroko buzię i zjadł wszystko:)icon_smile.gif Czyli ta marchewka mu po prostu nie smakuje a łyżeczką jeść już potrafi. To z zupki jarzynowej zostaje tylko jeszcze pietruszka i por. Fuj,bez marchewki to będzie niedobre:( Burak jestsłodki ale działa zestalająco a Oskar ma troszkęproblem z robieniem kupki więc poczekam z burakiem.
maultier,ryz może uczulać??O matulu. To co on będzie jeść jak go takie rzeczy będa ucZulać?Ale ryż raczej nie bo daję mu kleik ryżowy od jakiegośczasu albo kaszkę ryżową i było w porzadku.
Magdalena Sieroc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 09:54
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,562

GG:


post śro, 24 gru 2008 - 11:38
Post #2343

Naprawdę marchewka może uczulać?Ojej. Dzisiaj dam mu tylko ziemniaczka znowu.
Dałam mu Sinlac i nie pluł,strasznie mu smakowalo,otwierał szeroko buzię i zjadł wszystko:)icon_smile.gif Czyli ta marchewka mu po prostu nie smakuje a łyżeczką jeść już potrafi. To z zupki jarzynowej zostaje tylko jeszcze pietruszka i por. Fuj,bez marchewki to będzie niedobre:( Burak jestsłodki ale działa zestalająco a Oskar ma troszkęproblem z robieniem kupki więc poczekam z burakiem.
maultier,ryz może uczulać??O matulu. To co on będzie jeść jak go takie rzeczy będa ucZulać?Ale ryż raczej nie bo daję mu kleik ryżowy od jakiegośczasu albo kaszkę ryżową i było w porzadku.

--------------------
Oskar:)


gosma
śro, 24 gru 2008 - 13:11
CYTAT(Gu.nia mama Zuzi @ Tue, 23 Dec 2008 - 23:09) *
Wy odstawiacie dzieci od piersi a ja od wczoraj wyję do nieba, żeby mi pokarm nie ginął. icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif


Gunia zapytaj w aptece są jakieś fajne granulki homeo na pobudzenie pokarmu tak jak magda dostała na zatrzymanie tylko różnią się cyferką na końcu...nie pamiętam tej nazwy icon_sad.gif

Madzia Trzymaj siÄ™ kochana!!!


my już też nad morzem icon_smile.gif pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za życzenia.

cmoksss
gosma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 744
Dołączył: śro, 30 sty 08 - 16:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 17,915

GG:


post śro, 24 gru 2008 - 13:11
Post #2344

CYTAT(Gu.nia mama Zuzi @ Tue, 23 Dec 2008 - 23:09) *
Wy odstawiacie dzieci od piersi a ja od wczoraj wyję do nieba, żeby mi pokarm nie ginął. icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif


Gunia zapytaj w aptece są jakieś fajne granulki homeo na pobudzenie pokarmu tak jak magda dostała na zatrzymanie tylko różnią się cyferką na końcu...nie pamiętam tej nazwy icon_sad.gif

Madzia Trzymaj siÄ™ kochana!!!


my już też nad morzem icon_smile.gif pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za życzenia.

cmoksss

--------------------
Ala 2008
Jasiek 2012
lola980
śro, 24 gru 2008 - 16:44

Dzięki za wsparcie,przyjęła nas pediatra.która prowadziła Martynę gdy mieszkalismy w Polsce... wirusowe zapalenie skóry tak powiedziała przepisała maść z antybiotykiem raz dziennie nie zapeszam ale skótkuje...smacznego...
lola980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 190
Dołączył: wto, 10 cze 08 - 14:47
SkÄ…d: Wlochy
Nr użytkownika: 20,233




post śro, 24 gru 2008 - 16:44
Post #2345


Dzięki za wsparcie,przyjęła nas pediatra.która prowadziła Martynę gdy mieszkalismy w Polsce... wirusowe zapalenie skóry tak powiedziała przepisała maść z antybiotykiem raz dziennie nie zapeszam ale skótkuje...smacznego...

--------------------

Magdalena Sieroc...
czw, 25 gru 2008 - 11:41
gunia,są też homeopatyczne na pobudzenie laktacji - Ricinus 5 (ale numerka nie jestem pewna)

lola,powiem tak - cieszę sięże to wirusowe zapalenie a nie alergia. To mozna wyleczyć w przeciwieństwie do alergii:(

MY wigilię mieliśmy tragiczną. Glupia matka dała dziecku najpierw Sinlac a potem wtloczyła w niego całego ziemniaczka (ze 120g) no i kolka jak diabli wieczorem,na szceście czopek glicerynowy i espumisan pomogły. Ja nie wiem co mnie napadło,przeciez wszedzie piszą żeby po troszeczku wprowadzać zupki i kaszki a ja taka zadowlona że ładnie pchałam w niego całą porcję nienie.gif nienie.gif nienie.gif Dzisiaj tylko kaszkę dostanie.

ale jakoś przetrwaliśmy wczorajszy wieczór,malec poszedł spać po 20,mimo że w obcym miejscu i dopiero przed 12 musieliśmy się zwijaćicon_smile.gif Chociaż umęczyło mnie to wszystko bo jak rumun z całym majdanem jeździłam hehe.

A u was jak??icon_smile.gif

PS: odkryłam że prezenty dla dziecka cie3sza bardziej niż dla siebie hihi
Magdalena Sieroc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 09:54
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,562

GG:


post czw, 25 gru 2008 - 11:41
Post #2346

gunia,są też homeopatyczne na pobudzenie laktacji - Ricinus 5 (ale numerka nie jestem pewna)

lola,powiem tak - cieszę sięże to wirusowe zapalenie a nie alergia. To mozna wyleczyć w przeciwieństwie do alergii:(

MY wigilię mieliśmy tragiczną. Glupia matka dała dziecku najpierw Sinlac a potem wtloczyła w niego całego ziemniaczka (ze 120g) no i kolka jak diabli wieczorem,na szceście czopek glicerynowy i espumisan pomogły. Ja nie wiem co mnie napadło,przeciez wszedzie piszą żeby po troszeczku wprowadzać zupki i kaszki a ja taka zadowlona że ładnie pchałam w niego całą porcję nienie.gif nienie.gif nienie.gif Dzisiaj tylko kaszkę dostanie.

ale jakoś przetrwaliśmy wczorajszy wieczór,malec poszedł spać po 20,mimo że w obcym miejscu i dopiero przed 12 musieliśmy się zwijaćicon_smile.gif Chociaż umęczyło mnie to wszystko bo jak rumun z całym majdanem jeździłam hehe.

A u was jak??icon_smile.gif

PS: odkryłam że prezenty dla dziecka cie3sza bardziej niż dla siebie hihi

--------------------
Oskar:)


lola980
czw, 25 gru 2008 - 15:22

witam, wczoraj odwiedził nas święty Mikołaj...Madziu masz racej prezenty dla dzieci bardzo cieszą...
lola980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 190
Dołączył: wto, 10 cze 08 - 14:47
SkÄ…d: Wlochy
Nr użytkownika: 20,233




post czw, 25 gru 2008 - 15:22
Post #2347


witam, wczoraj odwiedził nas święty Mikołaj...Madziu masz racej prezenty dla dzieci bardzo cieszą...

--------------------

Patison
czw, 25 gru 2008 - 18:01
Lola jej biedny Bartus.....masakra jakas jak go to swedziec i bolec musialo, nawet sobie nie wyobrazam, ale tak jak Magda uwazam ze to z dwojga zlego chyba lepiej z tym zapalaniem, oby antybiotyk szybko dzialal i dziadostwo juz nie wracalo!

Gunia a co sie dzieje ze o swoje mleko sie martwisz??? spokojnie kochana przytul.gif i tak z tym chomeopatycznych to jest ricinus w granulkach i sie lyka po pare granulek.

Magda jak tam Oskarek dzis?
ja tam sie ciesze i z dzieciowych i ze swoich icon_wink.gif ale bezcenna jest radosc dziecka na wymarzony prezent - to juz u starszakow 03.gif

pekammmmmmmmmm 43.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 25 gru 2008 - 18:01
Post #2348

Lola jej biedny Bartus.....masakra jakas jak go to swedziec i bolec musialo, nawet sobie nie wyobrazam, ale tak jak Magda uwazam ze to z dwojga zlego chyba lepiej z tym zapalaniem, oby antybiotyk szybko dzialal i dziadostwo juz nie wracalo!

Gunia a co sie dzieje ze o swoje mleko sie martwisz??? spokojnie kochana przytul.gif i tak z tym chomeopatycznych to jest ricinus w granulkach i sie lyka po pare granulek.

Magda jak tam Oskarek dzis?
ja tam sie ciesze i z dzieciowych i ze swoich icon_wink.gif ale bezcenna jest radosc dziecka na wymarzony prezent - to juz u starszakow 03.gif

pekammmmmmmmmm 43.gif

--------------------


Patison
czw, 25 gru 2008 - 18:02
aaaaa Lola rewelacyjne zdjecie z Mikolajem 06.gif 06.gif (uwielbiam kiteczki u dziewczynek hihi )
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 25 gru 2008 - 18:02
Post #2349

aaaaa Lola rewelacyjne zdjecie z Mikolajem 06.gif 06.gif (uwielbiam kiteczki u dziewczynek hihi )

--------------------


Magdalena Sieroc...
czw, 25 gru 2008 - 19:12
oh,dzisiaj lepiej ale tez kolka go zmeczyła.mimo ze tylko sinlac jadl. ma problemy z kupa niestety odkad przeszlismy na butle:( no i męczą go goście,bo cała rodzina chce wziąć na ręce,każdy go woła,zdjęcia robi i widze po nim że on ma już dość no ale przexcież nie powiem żeby się odczepili hehe. Wróciliśmy wcześniej do domu dzisiaj bo nie dośc wszystkiego to jesxzcze palili,w drugim pokoju ale i tak czuc było.

lola,no super te zdjęcia! i Bartuś nie bał się brody;)?
Magdalena Sieroc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 09:54
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,562

GG:


post czw, 25 gru 2008 - 19:12
Post #2350

oh,dzisiaj lepiej ale tez kolka go zmeczyła.mimo ze tylko sinlac jadl. ma problemy z kupa niestety odkad przeszlismy na butle:( no i męczą go goście,bo cała rodzina chce wziąć na ręce,każdy go woła,zdjęcia robi i widze po nim że on ma już dość no ale przexcież nie powiem żeby się odczepili hehe. Wróciliśmy wcześniej do domu dzisiaj bo nie dośc wszystkiego to jesxzcze palili,w drugim pokoju ale i tak czuc było.

lola,no super te zdjęcia! i Bartuś nie bał się brody;)?

--------------------
Oskar:)


maultier
czw, 25 gru 2008 - 21:24
Eliza dzisiaj tez problemy brzuszkowe, prezy sie i krzyczy. Teraz juz troszke lepiej. Pewnie durna matk zjadla cos co zaszkodzilo.
A mnie tez ciesza dzieciowe prezenty.
maultier


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 389
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 16:36
SkÄ…d: Szkocja
Nr użytkownika: 7,167

GG:


post czw, 25 gru 2008 - 21:24
Post #2351

Eliza dzisiaj tez problemy brzuszkowe, prezy sie i krzyczy. Teraz juz troszke lepiej. Pewnie durna matk zjadla cos co zaszkodzilo.
A mnie tez ciesza dzieciowe prezenty.

--------------------
www.garnek.pl/maultier
Magdalena Sieroc...
sob, 27 gru 2008 - 19:40
DZISIAJ oSKAR spał od 20 do 8 bez przerwy:) Plusy butelki:)
Natomiast żeby nie było nam za dobrze to mamy problemy z kupką-jest zbita i zielona i wychodziz wielkim trudem,jęczy i napina się jak robi:( Podobno sok jabłkowy rozrzedza?
Magdalena Sieroc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 09:54
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,562

GG:


post sob, 27 gru 2008 - 19:40
Post #2352

DZISIAJ oSKAR spał od 20 do 8 bez przerwy:) Plusy butelki:)
Natomiast żeby nie było nam za dobrze to mamy problemy z kupką-jest zbita i zielona i wychodziz wielkim trudem,jęczy i napina się jak robi:( Podobno sok jabłkowy rozrzedza?

--------------------
Oskar:)


Iwona H
sob, 27 gru 2008 - 21:47
Tak Magdo, podobno po soczku jabłkowym kupki są rozluźniające.
Iwona H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 583
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 22:11
Skąd: GłOGóW
Nr użytkownika: 11,027

GG:


post sob, 27 gru 2008 - 21:47
Post #2353

Tak Magdo, podobno po soczku jabłkowym kupki są rozluźniające.

--------------------

Patison
nie, 28 gru 2008 - 19:46
CYTAT(Magdalena Sierocka @ Sat, 27 Dec 2008 - 19:40) *
DZISIAJ oSKAR spał od 20 do 8 bez przerwy:) Plusy butelki:)
o zesz Ty 06.gif no to gratuluje i po cichu zazdroszcze icon_wink.gif hihi
jak tylko zakupie wiekszy smoczek do butelki to cce sprobowac podac na noc kleik kukurydziany ale na razie na moim mleku, zobaczymy co to bedzie icon_wink.gif
od okolo polowy stycznia (jak skonczy 5 mies) podawac zaczne modyfikowane na noc (nie wykluczam ze szybciej hehe), a od konca stycznia (przelom stycznia/lutego) wejda powoli sloiczki icon_smile.gif

a mam pytanie do karmiacych juz sloiczkami - gdzie Wasze dzieci siedza kiedy sa karmione? bo tak mysle ze na razie lezaczek, a jak juz zacznie siedziec sam pewnie to dopiero krzeselko do karmienia kupie?
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 28 gru 2008 - 19:46
Post #2354

CYTAT(Magdalena Sierocka @ Sat, 27 Dec 2008 - 19:40) *
DZISIAJ oSKAR spał od 20 do 8 bez przerwy:) Plusy butelki:)
o zesz Ty 06.gif no to gratuluje i po cichu zazdroszcze icon_wink.gif hihi
jak tylko zakupie wiekszy smoczek do butelki to cce sprobowac podac na noc kleik kukurydziany ale na razie na moim mleku, zobaczymy co to bedzie icon_wink.gif
od okolo polowy stycznia (jak skonczy 5 mies) podawac zaczne modyfikowane na noc (nie wykluczam ze szybciej hehe), a od konca stycznia (przelom stycznia/lutego) wejda powoli sloiczki icon_smile.gif

a mam pytanie do karmiacych juz sloiczkami - gdzie Wasze dzieci siedza kiedy sa karmione? bo tak mysle ze na razie lezaczek, a jak juz zacznie siedziec sam pewnie to dopiero krzeselko do karmienia kupie?

--------------------


Patison
nie, 28 gru 2008 - 20:33
a to my wigilijnie icon_wink.gif







Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 28 gru 2008 - 20:33
Post #2355

a to my wigilijnie icon_wink.gif









--------------------


maultier
nie, 28 gru 2008 - 20:37
Ja wczoraj dalam Elizie pierwszy raz banana ze sloiczka. Jak fajnie buziunie otwierala;)
Sadzam narazie w nosidle do samochodu bo zeby ja na kolanach miec i trzymac jedna reka to bylby klopot. Gadzinka ostatnio sie juz tak wyrywa i rusza ze musze uwazac zeby mi nie spadla.
maultier


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 389
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 16:36
SkÄ…d: Szkocja
Nr użytkownika: 7,167

GG:


post nie, 28 gru 2008 - 20:37
Post #2356

Ja wczoraj dalam Elizie pierwszy raz banana ze sloiczka. Jak fajnie buziunie otwierala;)
Sadzam narazie w nosidle do samochodu bo zeby ja na kolanach miec i trzymac jedna reka to bylby klopot. Gadzinka ostatnio sie juz tak wyrywa i rusza ze musze uwazac zeby mi nie spadla.

--------------------
www.garnek.pl/maultier
Patison
nie, 28 gru 2008 - 20:49
CYTAT(maultier @ Sun, 28 Dec 2008 - 20:37) *
Jak fajnie buziunie otwierala;)

noo wlasnie ciekawa jestem jakim Oktis bedzie dzieckiem do jedzenia bo ze sarszym bratem niezla gimnastyka byla
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 28 gru 2008 - 20:49
Post #2357

CYTAT(maultier @ Sun, 28 Dec 2008 - 20:37) *
Jak fajnie buziunie otwierala;)

noo wlasnie ciekawa jestem jakim Oktis bedzie dzieckiem do jedzenia bo ze sarszym bratem niezla gimnastyka byla

--------------------


Magdalena Sieroc...
nie, 28 gru 2008 - 21:21
Patison,ja trzymam w leżaczku jak je,dość to wygodne. Też buzięszeroko otwiera hihi. Lubi z łyżeczki jeść. Szybko załapał jak się je.
Ale fajna choinka!
I same ładności pod niąicon_biggrin.gif:D
Myślę że plan jedzeniowy masz dobry,tylko pamiętaj powoli wprowadzać nowości a nie tak jak ja głupia. Brzuszek już się uspokoił u małego,jeszcze będę go częściej dopajać herbatką i soczkiem pomidzy posiłkami i jak kupka sie rozrzedzi toznowuzacznę pomału jarzynki wporwadzać.

o rany,jak dobrze że jużświęta sięskończyły,mam dość gości,eh. MAły tez to cięzkoprzeżył,wszyscy go na ręce,wołają,cmokają,wkurzałam się szczerze mówiąc bo mnie też głowa bolała od tego.
A jak święta u was??????????
Magdalena Sieroc...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 723
Dołączył: pon, 10 lip 06 - 09:54
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,562

GG:


post nie, 28 gru 2008 - 21:21
Post #2358

Patison,ja trzymam w leżaczku jak je,dość to wygodne. Też buzięszeroko otwiera hihi. Lubi z łyżeczki jeść. Szybko załapał jak się je.
Ale fajna choinka!
I same ładności pod niąicon_biggrin.gif:D
Myślę że plan jedzeniowy masz dobry,tylko pamiętaj powoli wprowadzać nowości a nie tak jak ja głupia. Brzuszek już się uspokoił u małego,jeszcze będę go częściej dopajać herbatką i soczkiem pomidzy posiłkami i jak kupka sie rozrzedzi toznowuzacznę pomału jarzynki wporwadzać.

o rany,jak dobrze że jużświęta sięskończyły,mam dość gości,eh. MAły tez to cięzkoprzeżył,wszyscy go na ręce,wołają,cmokają,wkurzałam się szczerze mówiąc bo mnie też głowa bolała od tego.
A jak święta u was??????????

--------------------
Oskar:)


Patison
nie, 28 gru 2008 - 21:32
no po Twoich doswiadczeniach bede napewno ostrozna
a na kupki polecam homeopatyczne kropelki Nux Vomica Homaccord icon_smile.gif

Swieta spokojne tylko we czworke - i o tym marzylam, jedynie w II dzien pojechalismy do moich rodzicow, gdzie czesc rodziny sie zjechala i bylo gwarno i wesolo ale cieszylam sie i odetchnelam z ulga wracajac do spokojneo mieszkanka icon_wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 28 gru 2008 - 21:32
Post #2359

no po Twoich doswiadczeniach bede napewno ostrozna
a na kupki polecam homeopatyczne kropelki Nux Vomica Homaccord icon_smile.gif

Swieta spokojne tylko we czworke - i o tym marzylam, jedynie w II dzien pojechalismy do moich rodzicow, gdzie czesc rodziny sie zjechala i bylo gwarno i wesolo ale cieszylam sie i odetchnelam z ulga wracajac do spokojneo mieszkanka icon_wink.gif

--------------------


Iwona H
nie, 28 gru 2008 - 22:50
Patison, super wigilijne fotki.
Iwona H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 583
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 22:11
Skąd: GłOGóW
Nr użytkownika: 11,027

GG:


post nie, 28 gru 2008 - 22:50
Post #2360

Patison, super wigilijne fotki.

--------------------

> SÅ‚odkie sierpniaczki '08
Start new topic
Reply to this topic
119 Stron V  « poprzednia 116 117 118 119 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 10 cze 2024 - 08:01
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama