Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe prawie 3-latki - cz. 18 :)

> 
jaAga*
śro, 31 mar 2010 - 11:59
Nika ale w formularzu nie ma nic o innych dzieciach moich, jest bardzo krótki- imie, nazwisko dziecka, data i miejsce urodzenia, pesel. Dane o rodzicach wraz z miejscem pracy i krótka ankieta na tematy o których pisałam wcześniej.....
Zajka a inne przedszkola nie wchodzą w gre? a prywatne jakieś? Bo ja jak już miałam najczarniejsze wizje to myślałam o prywatnym, u nas to koszt ok. 300 zł + wyżywienie....zawsze to taniej niż niania.

Nika tu jest nasz formularz, spójrz na niego icon_wink.gif: https://przedszkole12.pl/index1.php?f01=3xx...dss=494168s7334
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 31 mar 2010 - 11:59
Post #21

Nika ale w formularzu nie ma nic o innych dzieciach moich, jest bardzo krótki- imie, nazwisko dziecka, data i miejsce urodzenia, pesel. Dane o rodzicach wraz z miejscem pracy i krótka ankieta na tematy o których pisałam wcześniej.....
Zajka a inne przedszkola nie wchodzą w gre? a prywatne jakieś? Bo ja jak już miałam najczarniejsze wizje to myślałam o prywatnym, u nas to koszt ok. 300 zł + wyżywienie....zawsze to taniej niż niania.

Nika tu jest nasz formularz, spójrz na niego icon_wink.gif: https://przedszkole12.pl/index1.php?f01=3xx...dss=494168s7334

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
lornetka
śro, 31 mar 2010 - 12:01
Dawidka też zgłosiłam do przedszkola- ciekawe czy go przyjmą...

Zajka odwołuj się!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 31 mar 2010 - 12:01
Post #22

Dawidka też zgłosiłam do przedszkola- ciekawe czy go przyjmą...

Zajka odwołuj się!
lornetka
śro, 31 mar 2010 - 12:06
Pochwalę się Wam moimi dziećmi icon_smile.gif



a tu Misio po operacji


wracamy do domu!


i mój duży chłopiec
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 31 mar 2010 - 12:06
Post #23

Pochwalę się Wam moimi dziećmi icon_smile.gif



a tu Misio po operacji


wracamy do domu!


i mój duży chłopiec
pomidorro
śro, 31 mar 2010 - 12:12
Zajka no kurka wodna... przytul.gif może jeszcze jakos się dostanie ..ktoś zrezygnuje po miesiącu???
Aguutko pierwsze zdjęcie - Taaaaakie fajne!!!!

ja dzisiaj po nieprzespanej nocy ( kolejnej)...niestety z Ala gorzej. Wizyta umówiona na piatek- musimy jakos dotrwać....
nie daje sobie wogle wlac tych syropów, nurofenu do gardła- dzikie wrzaski, zachłystywanie się az do wymiotów prawie...
nie wiem co robić... nie je, chrypi kaszle... stan podgorączkowy a za 15 minut cała spocona z osłabienia....normalnie łepetynę suszarka suszę....
Jak można podac syrop...bez histerii?????
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 31 mar 2010 - 12:12
Post #24

Zajka no kurka wodna... przytul.gif może jeszcze jakos się dostanie ..ktoś zrezygnuje po miesiącu???
Aguutko pierwsze zdjęcie - Taaaaakie fajne!!!!

ja dzisiaj po nieprzespanej nocy ( kolejnej)...niestety z Ala gorzej. Wizyta umówiona na piatek- musimy jakos dotrwać....
nie daje sobie wogle wlac tych syropów, nurofenu do gardła- dzikie wrzaski, zachłystywanie się az do wymiotów prawie...
nie wiem co robić... nie je, chrypi kaszle... stan podgorączkowy a za 15 minut cała spocona z osłabienia....normalnie łepetynę suszarka suszę....
Jak można podac syrop...bez histerii?????

--------------------



lornetka
śro, 31 mar 2010 - 12:15
Justa oj biedna Ala...a może spróbuj z nią ponegocjować, Dawid też nie chce łykać, trzeba z nim pogadać właśnie i zawsze musi mieć w pobliżu picie- że jak to wypije to od razu popije sokiem i daje się przekonać.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 31 mar 2010 - 12:15
Post #25

Justa oj biedna Ala...a może spróbuj z nią ponegocjować, Dawid też nie chce łykać, trzeba z nim pogadać właśnie i zawsze musi mieć w pobliżu picie- że jak to wypije to od razu popije sokiem i daje się przekonać.
jaAga*
śro, 31 mar 2010 - 12:16
Justa współczuję, Karinka miała krótki okres "niechcenia syropów", teraz wszystko łyka z ochotą, nawet się domaga, jak Julia dostaje syrop (bo chora) a ona nie. Może jej spokojnie wytłumacz, że jeśli doustnie tego nie przyjmie to ją czeka kłucie w pupkę icon_wink.gif.
Aguutko ślicznych masz chłopców, Dawidek takie jak zwykle roześmiany icon_smile.gif, fajną ma czuprynę icon_smile.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 31 mar 2010 - 12:16
Post #26

Justa współczuję, Karinka miała krótki okres "niechcenia syropów", teraz wszystko łyka z ochotą, nawet się domaga, jak Julia dostaje syrop (bo chora) a ona nie. Może jej spokojnie wytłumacz, że jeśli doustnie tego nie przyjmie to ją czeka kłucie w pupkę icon_wink.gif.
Aguutko ślicznych masz chłopców, Dawidek takie jak zwykle roześmiany icon_smile.gif, fajną ma czuprynę icon_smile.gif.


--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
lornetka
śro, 31 mar 2010 - 12:19
Dziękuję w imieniu chłopców.
Jaaga Dawidek roześmiany, a Misio jest jeszcze bardziej (akurat zdjęcia takiego nie dałam)- uhahane dzieci mamy bardzo icon_smile.gif
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 31 mar 2010 - 12:19
Post #27

Dziękuję w imieniu chłopców.
Jaaga Dawidek roześmiany, a Misio jest jeszcze bardziej (akurat zdjęcia takiego nie dałam)- uhahane dzieci mamy bardzo icon_smile.gif
pomidorro
śro, 31 mar 2010 - 12:32
Aguutko tylko po godzinie proszenia, przekupowanie ( nawet za czekoladę nie chce łyknąć- lezy teraz na stoliku obok syropu- nie wzrusza jej to chociaz widać że ma wielka ochotę) itp mam dość....nie mam cierpliwości...
Jak Wasze dzieci są chore to też się tak zachowują? Ala sie złości i bije raczkami nas, siebie, łózko...w nocy, przez sen, jak sie budzi.....
i jeszcze ile czasu dziecko może nie jeść? ( je rano kasze i wieczorem serek, albo kaszę i tyle! to już czwarty dzień 29.gif )
Wiem..wiem- nie padnie z głodu- tylko sie martwie że w anemię wpadnie znowu....
Bardzo brzuch mi utrudnia funkcjonowanie teraz...trzeba w nocy wstawać co chwile, przekręcać się, gimnastykować przy lekach, jedzeniu....
jescze nie ma wieczora a padam na pyszczek!....
miałam przygotowywac się do świat a tu masz- nic nie idzie ostatnio po mojej mysli! Ryczę codziennie- wszystko mnie dołuje i wkurza....
kiedy będę znowu normalna!!!!!!!! 21.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 31 mar 2010 - 12:32
Post #28

Aguutko tylko po godzinie proszenia, przekupowanie ( nawet za czekoladę nie chce łyknąć- lezy teraz na stoliku obok syropu- nie wzrusza jej to chociaz widać że ma wielka ochotę) itp mam dość....nie mam cierpliwości...
Jak Wasze dzieci są chore to też się tak zachowują? Ala sie złości i bije raczkami nas, siebie, łózko...w nocy, przez sen, jak sie budzi.....
i jeszcze ile czasu dziecko może nie jeść? ( je rano kasze i wieczorem serek, albo kaszę i tyle! to już czwarty dzień 29.gif )
Wiem..wiem- nie padnie z głodu- tylko sie martwie że w anemię wpadnie znowu....
Bardzo brzuch mi utrudnia funkcjonowanie teraz...trzeba w nocy wstawać co chwile, przekręcać się, gimnastykować przy lekach, jedzeniu....
jescze nie ma wieczora a padam na pyszczek!....
miałam przygotowywac się do świat a tu masz- nic nie idzie ostatnio po mojej mysli! Ryczę codziennie- wszystko mnie dołuje i wkurza....
kiedy będę znowu normalna!!!!!!!! 21.gif

--------------------



lornetka
śro, 31 mar 2010 - 12:41
Justa oj to ciężki orzech do zgryzienia...
to może czopek podaj?
Dawidek jak jest bardzo chory typu gorączka i osłabienie to łyka bez problemu.

Jeszcze tylko parę tyg i wszysyko wróci do tzw. normy icon_wink.gif tylko trochę inna ta norma będzie!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 31 mar 2010 - 12:41
Post #29

Justa oj to ciężki orzech do zgryzienia...
to może czopek podaj?
Dawidek jak jest bardzo chory typu gorączka i osłabienie to łyka bez problemu.

Jeszcze tylko parę tyg i wszysyko wróci do tzw. normy icon_wink.gif tylko trochę inna ta norma będzie!
pomidorro
śro, 31 mar 2010 - 12:44
Aguutko pocieszam się że jakby faktycznie była tak bardzo chora to nie dałaby rady takie histerie odstawiać, bunty uskuteczniać...spała by tylko...
a tak widocznie nie jest źle jeszcze z ALą.... poprostu ją pewnie boli gardło...
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 31 mar 2010 - 12:44
Post #30

Aguutko pocieszam się że jakby faktycznie była tak bardzo chora to nie dałaby rady takie histerie odstawiać, bunty uskuteczniać...spała by tylko...
a tak widocznie nie jest źle jeszcze z ALą.... poprostu ją pewnie boli gardło...

--------------------



pomidorro
śro, 31 mar 2010 - 12:46
Wiecie co moja cwaniara zrobiła? Zjadła pół kostki czekolady..resztę zostawiła ( że to niby tyle było) 04.gif
Juz kombinuje i oszukuje małpa jedna!!!! 03.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 31 mar 2010 - 12:46
Post #31

Wiecie co moja cwaniara zrobiła? Zjadła pół kostki czekolady..resztę zostawiła ( że to niby tyle było) 04.gif
Juz kombinuje i oszukuje małpa jedna!!!! 03.gif

--------------------



nika*
śro, 31 mar 2010 - 12:49
jaaga - rzeczywiscie goła i wesoła ta ankieta, jak dla mnie bez sensu troszkę 48.gif wynika z tego, że trzeba mieć odpowiednie nazwisko żeby sie dostać 29.gif 37.gif

zajka - a chociaz na liscie rezerowej jestescie? bo moze nie wszyscy potwierdzÄ…...ech 32.gif

justa - ja duzo tłumaczyłam ze jest chory, ze musi przyjmowac lek zeby był zdrowy zeby mógł jechac gdzies tam (cos na czym mu zależy)... ale on generalnie przyjmuje leki chyba ze te obrzydliwe to bunt. Z czopkiem mamy problem wiec daję na śpiocha po prostu i tyle icon_razz.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post śro, 31 mar 2010 - 12:49
Post #32

jaaga - rzeczywiscie goła i wesoła ta ankieta, jak dla mnie bez sensu troszkę 48.gif wynika z tego, że trzeba mieć odpowiednie nazwisko żeby sie dostać 29.gif 37.gif

zajka - a chociaz na liscie rezerowej jestescie? bo moze nie wszyscy potwierdzÄ…...ech 32.gif

justa - ja duzo tłumaczyłam ze jest chory, ze musi przyjmowac lek zeby był zdrowy zeby mógł jechac gdzies tam (cos na czym mu zależy)... ale on generalnie przyjmuje leki chyba ze te obrzydliwe to bunt. Z czopkiem mamy problem wiec daję na śpiocha po prostu i tyle icon_razz.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
lornetka
śro, 31 mar 2010 - 12:50
Justa to na gardło tantum verde może?
Dawid uwielbia psik-psik- możesz jej powiedzieć, że sama sobie psiknie i nie musi połykać.

mÄ…dra z niej dziewczynka!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 31 mar 2010 - 12:50
Post #33

Justa to na gardło tantum verde może?
Dawid uwielbia psik-psik- możesz jej powiedzieć, że sama sobie psiknie i nie musi połykać.

mÄ…dra z niej dziewczynka!
nika*
śro, 31 mar 2010 - 12:51
agutka - ślicznych masz chłpaków, podobni do siebie bardzo icon_smile.gif pierwsza myśl jaka mnie naszła to że Wiki by marzył o takim małym braciszku jak Twój Niedzwiadek, ostatnio go bardzo małe dzieci rozczulają, uśmiecha sie do nich i chce oddawac ulubione samochodziki... a mama czeka nie wiadomo na co 29.gif 37.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post śro, 31 mar 2010 - 12:51
Post #34

agutka - ślicznych masz chłpaków, podobni do siebie bardzo icon_smile.gif pierwsza myśl jaka mnie naszła to że Wiki by marzył o takim małym braciszku jak Twój Niedzwiadek, ostatnio go bardzo małe dzieci rozczulają, uśmiecha sie do nich i chce oddawac ulubione samochodziki... a mama czeka nie wiadomo na co 29.gif 37.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
nika*
śro, 31 mar 2010 - 12:52
justa - najwazniejsze żeby piła duzo, jedzenia ile sie uda , nic na siłe...
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post śro, 31 mar 2010 - 12:52
Post #35

justa - najwazniejsze żeby piła duzo, jedzenia ile sie uda , nic na siłe...

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
lornetka
śro, 31 mar 2010 - 12:52
O! szczeciński formularz wygląda tak samo jak Jaagi.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 31 mar 2010 - 12:52
Post #36

O! szczeciński formularz wygląda tak samo jak Jaagi.
odynka

Go??







post śro, 31 mar 2010 - 13:07
Post #37

zajka kurczaki no... przytulam...

Aguutko chłopaki cudne i jak ja się cieszę że znów ich nam pokazujesz i się usmiechasz:D

justa nie dość że chora to pełnia jeszcze - żaba działa na wysokich obrotach... do niedawna też nie lubiła syropów i nie dała sobie podać - mieszałam np z jogurtem albo czymś co lubi żeby jej przemycić po prostu...
lornetka
śro, 31 mar 2010 - 13:10
Pokażcie swoje czerwowe prawie 3 latki!!! Bom stęskniona ich widoku!
No!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 31 mar 2010 - 13:10
Post #38

Pokażcie swoje czerwowe prawie 3 latki!!! Bom stęskniona ich widoku!
No!
jaAga*
śro, 31 mar 2010 - 13:23
Aguutko specjalnie dla Ciebie sfotografuję dziś karinkę, a zaraz wkleję Wam jakieś zdjęcia z weekendu w stadninie, moje dziewczyny na kucyku, sibie na koniu nie wstwię 29.gif .
Justa no własnie gardło jej psikaj, moje dzieci uwielbiają psikadła, może jak ją przestanie boleć gardło to łyknie syrop....a i ostatnio widziałam w aptece lizaki na ból gardła (chyba od lat 3-ale ja bym w takiej sytuacji spróbowała) 23.gif -może to poskutkuje.
Nika no własnie o to "nazwisko" mi chodziło icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 31 mar 2010 - 13:23
Post #39

Aguutko specjalnie dla Ciebie sfotografuję dziś karinkę, a zaraz wkleję Wam jakieś zdjęcia z weekendu w stadninie, moje dziewczyny na kucyku, sibie na koniu nie wstwię 29.gif .
Justa no własnie gardło jej psikaj, moje dzieci uwielbiają psikadła, może jak ją przestanie boleć gardło to łyknie syrop....a i ostatnio widziałam w aptece lizaki na ból gardła (chyba od lat 3-ale ja bym w takiej sytuacji spróbowała) 23.gif -może to poskutkuje.
Nika no własnie o to "nazwisko" mi chodziło icon_wink.gif.


--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
odynka

Go??







post śro, 31 mar 2010 - 13:26
Post #40







> Czerwcowe prawie 3-latki - cz. 18 :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 09:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama