Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 nastÄ™pna  

ginekolog we wrocławiu

> 
Doruśka
czw, 09 lut 2006 - 11:00
Nie ,mieli badania i wynik był chlamydia,ale juz jest ok. te badania były przeprowadzane w niezależnym labo. kilka razy.
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post czw, 09 lut 2006 - 11:00
Post #61

Nie ,mieli badania i wynik był chlamydia,ale juz jest ok. te badania były przeprowadzane w niezależnym labo. kilka razy.
katrina
pon, 13 lut 2006 - 11:36
icon_biggrin.gif cześć wszystkie obecne i przyszłe MAMY !!!,
czy któraś może mi coś powiedzieć na temat doktora Pająka z Dyrekcyjnej, a także rodzenia w tym szpitalu ? właśnie stoje przed wyborem szpitala i prawde mówiąc mam dylemat - Dyrekcyjna czy Brochów
katrina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 22:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,904




post pon, 13 lut 2006 - 11:36
Post #62

icon_biggrin.gif cześć wszystkie obecne i przyszłe MAMY !!!,
czy któraś może mi coś powiedzieć na temat doktora Pająka z Dyrekcyjnej, a także rodzenia w tym szpitalu ? właśnie stoje przed wyborem szpitala i prawde mówiąc mam dylemat - Dyrekcyjna czy Brochów

--------------------
katrin
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
karol
wto, 14 lut 2006 - 16:15
dr Woytoń. Dzięki niemu jest marcinek, a było z nami kieosko. Poilecam!
karol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 148
Dołączył: czw, 13 paź 05 - 14:44
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,816

GG:


post wto, 14 lut 2006 - 16:15
Post #63

dr Woytoń. Dzięki niemu jest marcinek, a było z nami kieosko. Poilecam!

--------------------
karol

[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
katrina
wto, 14 lut 2006 - 22:42
Hej,
..... ale co dr Woytoń ??? ja pytam o dr Pająka - Jarosława; nie znam dr Woytonia icon_sad.gif
katrina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 22:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,904




post wto, 14 lut 2006 - 22:42
Post #64

Hej,
..... ale co dr Woytoń ??? ja pytam o dr Pająka - Jarosława; nie znam dr Woytonia icon_sad.gif

--------------------
katrin
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
karol
śro, 15 lut 2006 - 18:34
od[owiedziałam na post napisany kilka przed Toba icon_smile.gif
karol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 148
Dołączył: czw, 13 paź 05 - 14:44
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,816

GG:


post śro, 15 lut 2006 - 18:34
Post #65

od[owiedziałam na post napisany kilka przed Toba icon_smile.gif

--------------------
karol

[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
katrina
śro, 15 lut 2006 - 21:10
upsss... sorry Karol, źle zrozumiałam icon_smile.gif ale może masz jakieś informacje o samym szpitalu na Dyrekcyjnej, które mogłyby mi się przydac, bo rozumiem, że o Pająku nie icon_smile.gif
katrina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 22:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,904




post śro, 15 lut 2006 - 21:10
Post #66

upsss... sorry Karol, źle zrozumiałam icon_smile.gif ale może masz jakieś informacje o samym szpitalu na Dyrekcyjnej, które mogłyby mi się przydac, bo rozumiem, że o Pająku nie icon_smile.gif

--------------------
katrin
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
karol
śro, 15 lut 2006 - 21:32
mam złe skojarzenia z tym szpitalem. w nim zmarła po cieciu 22-letnia siostra mojej kolerzanki. 3-go dnia po cieciu zagoraczkowała, straciła przytonmość i zmarła 2 tygodnie później w sepsie / na reanimacji/ . Niestety. zostawiła 2 dzieci. to była nie powikłana ciąża. Cięcie, ponieważ 1,5 roku wczesniej miała cięcie przy pierwszej ciąży. przyjechała na dyrekcyjna ze zgorzelca, bo to klinika ...
karol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 148
Dołączył: czw, 13 paź 05 - 14:44
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,816

GG:


post śro, 15 lut 2006 - 21:32
Post #67

mam złe skojarzenia z tym szpitalem. w nim zmarła po cieciu 22-letnia siostra mojej kolerzanki. 3-go dnia po cieciu zagoraczkowała, straciła przytonmość i zmarła 2 tygodnie później w sepsie / na reanimacji/ . Niestety. zostawiła 2 dzieci. to była nie powikłana ciąża. Cięcie, ponieważ 1,5 roku wczesniej miała cięcie przy pierwszej ciąży. przyjechała na dyrekcyjna ze zgorzelca, bo to klinika ...

--------------------
karol

[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
katrina
śro, 15 lut 2006 - 21:46
!!! koszmar...... [/url]
katrina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 22:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,904




post śro, 15 lut 2006 - 21:46
Post #68

!!! koszmar...... [/url]

--------------------
katrin
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
karol
śro, 15 lut 2006 - 21:58
no nietstey, może tak miało być... tego nie wie nikt. Oczywiscie nie znaczy to, ze pracuja tam kiepscy lekarze i szpital jest do kitu, bo to nie prawda. jest tam przeciez bardzo dobra klionika neonatologii i jesli chodzi o dzieci, a tym bardziej maluszki wczesniaczki to chyba najlepsze miejsce na Dolnym Śląsku. Musisz sama wyważyć.
karol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 148
Dołączył: czw, 13 paź 05 - 14:44
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,816

GG:


post śro, 15 lut 2006 - 21:58
Post #69

no nietstey, może tak miało być... tego nie wie nikt. Oczywiscie nie znaczy to, ze pracuja tam kiepscy lekarze i szpital jest do kitu, bo to nie prawda. jest tam przeciez bardzo dobra klionika neonatologii i jesli chodzi o dzieci, a tym bardziej maluszki wczesniaczki to chyba najlepsze miejsce na Dolnym Śląsku. Musisz sama wyważyć.

--------------------
karol

[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
alusiaa
nie, 19 lut 2006 - 18:20
BROCHÓW, nie dyrekcyjna !
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
SkÄ…d: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post nie, 19 lut 2006 - 18:20
Post #70

BROCHÓW, nie dyrekcyjna !

--------------------
user posted image
katrina
nie, 19 lut 2006 - 22:29
dzięki, alusiaa... ale czy to oznacza, że masz jakieś przykre doświadczenia związane ze szpitalem na dyrekcyjnej ?
katrina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 22:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,904




post nie, 19 lut 2006 - 22:29
Post #71

dzięki, alusiaa... ale czy to oznacza, że masz jakieś przykre doświadczenia związane ze szpitalem na dyrekcyjnej ?

--------------------
katrin
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
katrina
nie, 19 lut 2006 - 22:31
icon_smile.gif) niby-landia icon_smile.gif) a znacz Piotrusia Pana ??? icon_smile.gif))
katrina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 22:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,904




post nie, 19 lut 2006 - 22:31
Post #72

icon_smile.gif) niby-landia icon_smile.gif) a znacz Piotrusia Pana ??? icon_smile.gif))

--------------------
katrin
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Vera
śro, 19 kwi 2006 - 14:53
CYTAT(katrina)
icon_biggrin.gif cześć wszystkie obecne i przyszÅ‚e MAMY !!!,  
czy któraś może mi coś powiedzieć na temat doktora Pająka z Dyrekcyjnej, a także rodzenia w tym szpitalu ? właśnie stoje przed wyborem szpitala i prawde mówiąc mam dylemat - Dyrekcyjna czy Brochów

Ja nie wiem czy moje zdanie może się tu liczyć, bo leżałam w tym szpitalu nie na porodówce, a na septycznym oddziale, ale jeśli chodzi o personel to naprawdę nic nie moge im zarzucić, wręcz byłam mile zaskoczona zyczliwością. Moja kuzynka tu rodziła i mówiła, że na porodówce może nie jest tak ładnie, bo szpital nie jest wyremontowany do końca (to fakt), ale opieka jest fachowa i miła. A właśnie polecała mi dr Pajaka.
Vera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 600
Dołączył: pią, 20 sty 06 - 10:19
Nr użytkownika: 4,643




post śro, 19 kwi 2006 - 14:53
Post #73

CYTAT(katrina)
icon_biggrin.gif cześć wszystkie obecne i przyszÅ‚e MAMY !!!,  
czy któraś może mi coś powiedzieć na temat doktora Pająka z Dyrekcyjnej, a także rodzenia w tym szpitalu ? właśnie stoje przed wyborem szpitala i prawde mówiąc mam dylemat - Dyrekcyjna czy Brochów

Ja nie wiem czy moje zdanie może się tu liczyć, bo leżałam w tym szpitalu nie na porodówce, a na septycznym oddziale, ale jeśli chodzi o personel to naprawdę nic nie moge im zarzucić, wręcz byłam mile zaskoczona zyczliwością. Moja kuzynka tu rodziła i mówiła, że na porodówce może nie jest tak ładnie, bo szpital nie jest wyremontowany do końca (to fakt), ale opieka jest fachowa i miła. A właśnie polecała mi dr Pajaka.
agulek8
wto, 02 maj 2006 - 18:52
cześć Dziewczyny a może, któraś zna dr Jana Szymanka icon_question.gif
wiem, ze przyjmuje na ul.Åšcinawskiej
czy jest godny polecenia icon_question.gif icon_question.gif
agulek8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,495
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 16:24
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,687




post wto, 02 maj 2006 - 18:52
Post #74

cześć Dziewczyny a może, któraś zna dr Jana Szymanka icon_question.gif
wiem, ze przyjmuje na ul.Åšcinawskiej
czy jest godny polecenia icon_question.gif icon_question.gif

--------------------




mmyszka
pon, 03 lip 2006 - 18:49
czy któras go zna ?? przyjmuje na hirszfelda na poliklinice na grobli przyjmuje na NFZ
mmyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: śro, 28 cze 06 - 14:38
Nr użytkownika: 6,443




post pon, 03 lip 2006 - 18:49
Post #75

czy któras go zna ?? przyjmuje na hirszfelda na poliklinice na grobli przyjmuje na NFZ
agulek8
pon, 03 lip 2006 - 19:04
CYTAT(mmyszka)
czy któras go zna ?? przyjmuje na hirszfelda na poliklinice na grobli przyjmuje na NFZ


a o kogo Ci chodzi? icon_smile.gif
agulek8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,495
Dołączył: pią, 28 kwi 06 - 16:24
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,687




post pon, 03 lip 2006 - 19:04
Post #76

CYTAT(mmyszka)
czy któras go zna ?? przyjmuje na hirszfelda na poliklinice na grobli przyjmuje na NFZ


a o kogo Ci chodzi? icon_smile.gif

--------------------




mmyszka
pon, 03 lip 2006 - 20:22
sorki chodzi mi o Maciejewskiego
mmyszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: śro, 28 cze 06 - 14:38
Nr użytkownika: 6,443




post pon, 03 lip 2006 - 20:22
Post #77

sorki chodzi mi o Maciejewskiego
mummy84
pon, 17 lip 2006 - 18:19
a czy któraś z Pań słyszała o Dr. Janie Korzeniewskim przyjmuje na Bolesławieckiej i Akademii Medycznej podobno jest super specjalistą. Ja bylam u niego raz i przyszłam ponad godzine przed czasem przyjęć i było 13 kobiet już nie mówiąc ile było godzine później, kolejka była aż na dworze. Wiele osób go wychwala a co wy mi możecie powiedzieć na jego temat?
mummy84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pon, 17 lip 06 - 18:08
Nr użytkownika: 6,643




post pon, 17 lip 2006 - 18:19
Post #78

a czy któraś z Pań słyszała o Dr. Janie Korzeniewskim przyjmuje na Bolesławieckiej i Akademii Medycznej podobno jest super specjalistą. Ja bylam u niego raz i przyszłam ponad godzine przed czasem przyjęć i było 13 kobiet już nie mówiąc ile było godzine później, kolejka była aż na dworze. Wiele osób go wychwala a co wy mi możecie powiedzieć na jego temat?
fascia
sob, 29 lip 2006 - 15:43
CYTAT(mummy84)
a czy któraś z Pań słyszała o Dr. Janie Korzeniewskim przyjmuje na Bolesławieckiej i Akademii Medycznej podobno jest super specjalistą. Ja bylam u niego raz i przyszłam ponad godzine przed czasem przyjęć i było 13 kobiet już nie mówiąc ile było godzine później, kolejka była aż na dworze. Wiele osób go wychwala a co wy mi możecie powiedzieć na jego temat?


kolezanka do niego chodziła- i bardzo zachwalała. Jak zaszłam w ciążę tez chciałam do niego chodzic, ale po 7-dmio krotnej próbie dodzwonienia sie do niego sobie odpusciłam icon_smile.gif
fascia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 86
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 13:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,503




post sob, 29 lip 2006 - 15:43
Post #79

CYTAT(mummy84)
a czy któraś z Pań słyszała o Dr. Janie Korzeniewskim przyjmuje na Bolesławieckiej i Akademii Medycznej podobno jest super specjalistą. Ja bylam u niego raz i przyszłam ponad godzine przed czasem przyjęć i było 13 kobiet już nie mówiąc ile było godzine później, kolejka była aż na dworze. Wiele osób go wychwala a co wy mi możecie powiedzieć na jego temat?


kolezanka do niego chodziła- i bardzo zachwalała. Jak zaszłam w ciążę tez chciałam do niego chodzic, ale po 7-dmio krotnej próbie dodzwonienia sie do niego sobie odpusciłam icon_smile.gif

--------------------
mummy84
pon, 31 lip 2006 - 15:10
Ponieważ do niego przychodzi się w dni ktore przyjmuje i po pierwszej wizycie umawia na następne. Ja nawet nie próbowałam się dodzwonić ponieważ wiedziałam że się niedodzwonię bo jest bardzo zapracowany. Przyjmuje porody, ma wizyty lekarskie w dwóch miejscach itd. w sumie nie dziwię mu się ponieważ ja też bym wolała zostać spokojnie przebadana a nie żeby mój lekarz co chwilke przerywał badanie bo ktoś dzwoni żeby umówić się na wizyte. Na pierwszą przychodzi się w miejsce gdzie przyjmuje i o danych godzinach a później to już w określonych terminach. Wielu znanych fachowców tak robi i to dla mnie nie nowość.
mummy84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pon, 17 lip 06 - 18:08
Nr użytkownika: 6,643




post pon, 31 lip 2006 - 15:10
Post #80

Ponieważ do niego przychodzi się w dni ktore przyjmuje i po pierwszej wizycie umawia na następne. Ja nawet nie próbowałam się dodzwonić ponieważ wiedziałam że się niedodzwonię bo jest bardzo zapracowany. Przyjmuje porody, ma wizyty lekarskie w dwóch miejscach itd. w sumie nie dziwię mu się ponieważ ja też bym wolała zostać spokojnie przebadana a nie żeby mój lekarz co chwilke przerywał badanie bo ktoś dzwoni żeby umówić się na wizyte. Na pierwszą przychodzi się w miejsce gdzie przyjmuje i o danych godzinach a później to już w określonych terminach. Wielu znanych fachowców tak robi i to dla mnie nie nowość.
> ginekolog we wrocÅ‚awiu
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 20:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama