Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jaki rower wybrać?

> 
Pilawianka
sob, 01 paź 2011 - 20:45
Do czasu gdy poznałam mojego M. jeździłam sporadycznie na pożyczonym rowerze. Wiosną tego roku M. odkopał z piwnicy stary "marketowy" rower swojej siostry i postanowił zarazić mnie swoją pasją. Założyłam, że jeśli mój słomiany zapał nie minie to w przyszłym roku kupuję rower.
Zapał nie minął a w mojej głowie od kilku dni tli się myśl, żeby rower kupić teraz, gdy zaczynają się wyprzedaże tegorocznych modeli.

No właśnie, kupić ale jaki?
Na pewno nie miejski - za ciężki a ja muszę wnosić go na 3 piętro, poza tym uwielbiam jeździć po lesie a tam holender niestety się nie sprawdza.
Chcę jeździć po mieście, parkach, lasach.
Myślałam o rowerze trekkingowym albo crosowym, ale może jednak góral? Czytałam opinie, że rowery trekkingowe są do wszystkiego a jednocześnie nie nadają się dobrze na żadną nawierzchnię 37.gif

Na jakich rowerach jeździcie? Sprawdzają się? Chcę przeznaczyć do 1500zł
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post sob, 01 paź 2011 - 20:45
Post #41

Do czasu gdy poznałam mojego M. jeździłam sporadycznie na pożyczonym rowerze. Wiosną tego roku M. odkopał z piwnicy stary "marketowy" rower swojej siostry i postanowił zarazić mnie swoją pasją. Założyłam, że jeśli mój słomiany zapał nie minie to w przyszłym roku kupuję rower.
Zapał nie minął a w mojej głowie od kilku dni tli się myśl, żeby rower kupić teraz, gdy zaczynają się wyprzedaże tegorocznych modeli.

No właśnie, kupić ale jaki?
Na pewno nie miejski - za ciężki a ja muszę wnosić go na 3 piętro, poza tym uwielbiam jeździć po lesie a tam holender niestety się nie sprawdza.
Chcę jeździć po mieście, parkach, lasach.
Myślałam o rowerze trekkingowym albo crosowym, ale może jednak góral? Czytałam opinie, że rowery trekkingowe są do wszystkiego a jednocześnie nie nadają się dobrze na żadną nawierzchnię 37.gif

Na jakich rowerach jeździcie? Sprawdzają się? Chcę przeznaczyć do 1500zł


--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."

Posty w temacie
mÅ‚odziutka   Jaki rower wybrać?   sob, 01 paź 2011 - 20:45
mama_basia   My z mężem kupiliÅ›my ostatnio rowery górskie, ...   pon, 11 lip 2016 - 08:24
werciaczek   jeÅ›li bym ci miaÅ‚a polecić dobry sklep z rowera...   wto, 22 lis 2016 - 10:17
sandipuk   Ciekawe wskazówki daliÅ›cie, dziÄ™ki za porady ...   wto, 17 paź 2017 - 14:41
kaska1980   Ja też siÄ™ podÅ‚Ä…czam pod pytanie, tylko że w ...   pon, 04 mar 2019 - 14:50
bicykler   Ja kilka lat temu bacznie obserwowaÅ‚am ceny, jaki...   pon, 11 mar 2019 - 10:33
Kapiszonka   Również uważam, że najlepsze sÄ… rowery MTB :)...   pon, 11 mar 2019 - 13:02
carlos90   To jest zadanie moim zdaniem dla specjalisty.   piÄ…, 15 mar 2019 - 18:57
oderkowy   To trudne pytanie i nie polecam wchodzić na stron...   czw, 11 kwi 2019 - 13:47
Browiankadxd   naucz siÄ™ na moim bÅ‚edzie... kupiÅ‚am taki rower...   Å›ro, 26 cze 2019 - 07:57
Mila28   Tu jest duży wybór rowerów https://allmega.pl/v...   Å›ro, 24 lip 2019 - 22:18
miroslava   LubiÄ™ też rowery katanien   czw, 19 wrz 2019 - 15:52
Wearonia   Ja polecam kupno roweru typu fitness, przynajmniej...   Å›ro, 15 sty 2020 - 20:06
synkitrzy   Moje doÅ›wiadczenia to trzykrotny zakup roweru dla...   pon, 27 sty 2020 - 16:59
MiÄ™ta   Marka raczej bez znaczenia, o wiele ważniejsze by...   piÄ…, 21 cze 2024 - 12:53
> Jaki rower wybrać?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 20 wrz 2024 - 20:55
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama