Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Przeprowadzam siÄ™ do Krakowa...

> 
ulcik
sob, 17 lip 2004 - 08:14
tak Kostyk ma usg i jest dobrym specjalistÄ… !! polecam go

ulcik
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post sob, 17 lip 2004 - 08:14
Post #41

tak Kostyk ma usg i jest dobrym specjalistÄ… !! polecam go

ulcik
KasieK_krak
nie, 18 lip 2004 - 12:38
Witajcie!
Ja, moze nie z chceci zamieszania, ale z czystej dumy i pelnego zaufania, polecam dr Mariusza Bałajewicza. Jest doskonałym specjalistą, szczególnie hirurgiem! Prowadzil mnie od polowy ciazy, (moja poprzednia ginekolog, wiekszosc rzeczy dowiadywala sie ode mnie, niz ja od niej!!! ), a dr Mariusza polecila mi przyjaciolka, dwojke dzieci u niego rodzila (silami natury). Ma prywatny gabinet na Retoryka, ale chetniej przyjmuje (i ja takze chetniej jezdzilam ) do szpitala- tam wszystko na miejscu! USG w kazdej chwili mozna zrobic, jak tylko cos sie dzialo, to zawsze na komorke dzwonilam-facet ZAWSZE mial czas icon_lol.gif No i nawet jak na porodowce do normalnego porodu lezalam i zaczely sie przeboje, to tez polozna z mojej kom dzwonila do Mariusza o 10.45, a o 11.00 juz BYLAM MAMA!!!! A przy badaniu, to nawet ordynator chwalil moje szwy na brzuszku, naprawde pieknie zeszyte, a naciecie takie malutkie, ze zastanawialam sie jak moja corcie przez taka mala dziorke wyciagneli!! icon_lol.gif
Reasumujac, nie zycze cesarki, jednak naprawde polecam Bałajewicza, przed i po porodzie jest doskonaly, i oczywiscie jako konsultant tez!

A czy ktoras z Was jeszcze zetknela sie z nim?

Pozdrawiam.
KasieK_krak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 54
Dołączył: śro, 30 cze 04 - 01:16
Skąd: Rzozów k.Skawiny - pod Krakowem
Nr użytkownika: 1,900

GG:


post nie, 18 lip 2004 - 12:38
Post #42

Witajcie!
Ja, moze nie z chceci zamieszania, ale z czystej dumy i pelnego zaufania, polecam dr Mariusza Bałajewicza. Jest doskonałym specjalistą, szczególnie hirurgiem! Prowadzil mnie od polowy ciazy, (moja poprzednia ginekolog, wiekszosc rzeczy dowiadywala sie ode mnie, niz ja od niej!!! ), a dr Mariusza polecila mi przyjaciolka, dwojke dzieci u niego rodzila (silami natury). Ma prywatny gabinet na Retoryka, ale chetniej przyjmuje (i ja takze chetniej jezdzilam ) do szpitala- tam wszystko na miejscu! USG w kazdej chwili mozna zrobic, jak tylko cos sie dzialo, to zawsze na komorke dzwonilam-facet ZAWSZE mial czas icon_lol.gif No i nawet jak na porodowce do normalnego porodu lezalam i zaczely sie przeboje, to tez polozna z mojej kom dzwonila do Mariusza o 10.45, a o 11.00 juz BYLAM MAMA!!!! A przy badaniu, to nawet ordynator chwalil moje szwy na brzuszku, naprawde pieknie zeszyte, a naciecie takie malutkie, ze zastanawialam sie jak moja corcie przez taka mala dziorke wyciagneli!! icon_lol.gif
Reasumujac, nie zycze cesarki, jednak naprawde polecam Bałajewicza, przed i po porodzie jest doskonaly, i oczywiscie jako konsultant tez!

A czy ktoras z Was jeszcze zetknela sie z nim?

Pozdrawiam.

--------------------
user posted image
..: KasieK i OliK :..
Ika
pon, 19 lip 2004 - 09:00
Kostyk ma oczywiście USG i faktycznie jest świetny, specjalista od każdych przypadków icon_wink.gif

Co do cesarek - Maciek szyje tak, że po dwóch latach ciężko się dopatrzyć, że w ogóle był jakiś szew icon_cool.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 19 lip 2004 - 09:00
Post #43

Kostyk ma oczywiście USG i faktycznie jest świetny, specjalista od każdych przypadków icon_wink.gif

Co do cesarek - Maciek szyje tak, że po dwóch latach ciężko się dopatrzyć, że w ogóle był jakiś szew icon_cool.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
ulcik
pon, 19 lip 2004 - 10:25
oj Ika wyjełąś mi to z pod palców - mnie po dwóch szyciach nic nie widać icon_biggrin.gif

ulcik
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post pon, 19 lip 2004 - 10:25
Post #44

oj Ika wyjełąś mi to z pod palców - mnie po dwóch szyciach nic nie widać icon_biggrin.gif

ulcik
Hermia

Go??







post pon, 19 lip 2004 - 23:02
Post #45

Czytacie w moich myślach? Ja jestem po cesarce planowanej trochę, bo o terminie ostatecznie zadecydowało odejście wód płodowych, ale nie mogłam liczyć na mojego gina, bo poszedł na urlop i zostawił mnie samej sobie. Szycie miałam ładne, ale niestety zrobił się paskudny bliznowiec.
Mam nadzieję, że w Krakowie uda mi się zaciążyć szczęśliwie i moja Miśka będzie miała rodzeństwo.
A teraz pytanko o mebelki, gdzie warto zajrzeć w poszukiwaniu łóżka dla dwulatki? Gdzie kupić niedrogo szafy?
Musimy dokupić sporo mebelków, napewno będziemy szukali w ikea, ale przynajmniej w Trójmieście ikea nie ma dużego wyboru dziecięcych łóżek.
Pozdrawiam
Ika
wto, 20 lip 2004 - 08:27
Ikea ma całkiem niegłupie łóżko, które "rośnie" razem z dzieckiem icon_wink.gif Ja bym chyba takie kupiła, gdybym kupowała teraz Żuczkowi icon_cool.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 20 lip 2004 - 08:27
Post #46

Ikea ma całkiem niegłupie łóżko, które "rośnie" razem z dzieckiem icon_wink.gif Ja bym chyba takie kupiła, gdybym kupowała teraz Żuczkowi icon_cool.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Hermia

Go??







post pon, 26 lip 2004 - 17:38
Post #47

Oglądałam i zastanawiam się poważnie nad zakupem tego łóżka.
A teraz jeszcze pytania zakupowe icon_question.gif
Gdzie kupić dobre świeże wędlinki, mięsko takie dla dziecka, czy macie jakieś sprawdzone sklepy icon_question.gif
Moja Miśka preferuje proste wędliny typu:pasztetowa, mortadela, salceson. parówka ale tylko na zimno i nie z tych dla dzieci.
Czy warzywka i owoce dla maluszków kupujecie w sklepach ekologicznych, czy na straganach icon_question.gif
Chętnie skorzystam z Waszych doświadczeń icon_razz.gif
Pozdrawiam z deszczowej północy
ulcik
pon, 26 lip 2004 - 18:21
warzywa owoce - na placach polecam Kleparz Stary ( jest i nowy ale droższy icon_sad.gif )
mięsko - polecam wszystko z produkcji f-my Duda ... pasztetówkę mają pyszną icon_smile.gif

ulcik
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post pon, 26 lip 2004 - 18:21
Post #48

warzywa owoce - na placach polecam Kleparz Stary ( jest i nowy ale droższy icon_sad.gif )
mięsko - polecam wszystko z produkcji f-my Duda ... pasztetówkę mają pyszną icon_smile.gif

ulcik

--------------------
Hermia

Go??







post pon, 02 sie 2004 - 15:41
Post #49

Już mamy bilety na pociąg, przyjeżdżamy 30 sierpnia.
Narazie mąż w Krakowie biega za mebelkami.
Już nie mogę się doczekać.
Pozdrawiam
mama_wolfa
sob, 02 paź 2004 - 09:29
Kasiu ja kupuję sprawdzone od 50 lat jaja i przetwory mleczne od jednej kobitki. Rodzice Niemęża soprawdzali i ich rodzice... czyste, dobre, pewne. Polecam:)
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post sob, 02 paź 2004 - 09:29
Post #50

Kasiu ja kupuję sprawdzone od 50 lat jaja i przetwory mleczne od jednej kobitki. Rodzice Niemęża soprawdzali i ich rodzice... czyste, dobre, pewne. Polecam:)

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

Hermia

Go??







post sob, 02 paź 2004 - 10:50
Post #51

dasz namiary na priva icon_question.gif
okko
sob, 02 paź 2004 - 14:07
Co do wędlin to masz niedaleko siebie taki sklepik mały z Kasinki- dobre, sprawdzone i nie najdroższe. W takim kompleksie małych budek jak się idzie ze Słomianej do poczty obok fryzjera chyba.
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post sob, 02 paź 2004 - 14:07
Post #52

Co do wędlin to masz niedaleko siebie taki sklepik mały z Kasinki- dobre, sprawdzone i nie najdroższe. W takim kompleksie małych budek jak się idzie ze Słomianej do poczty obok fryzjera chyba.

--------------------


> Przeprowadzam siÄ™ do Krakowa...
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 09:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama