IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
jak szybko po Å‚yżeczkowaniu można uprawiać seks??? - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - poronienia « forum maluchy.pl

Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

jak szybko po łyżeczkowaniu można uprawiać seks???

> 
jak szybko po łyżeczkowaniu rozpoczeliście współżycie?
Suma głosów: 20
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
midge
śro, 10 maj 2006 - 19:00
ciekawi mnie temat czy i jeśli tak to ile trzeba odczekać po łyżeczkowaniu przed rozpoczęcięm współżycia... nie wiem czy zbyt szybkie rozpoczęcię tete-a-tete, grozi krwotokiem, lub czy nie ma jakiegoś ryzyka zakażenia... w końcu to interwencja lekarska... czy to nie zagraża zdrowiu kobiety??
midge


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 18:49
Nr użytkownika: 5,806

GG:


post śro, 10 maj 2006 - 19:00
Post #1

ciekawi mnie temat czy i jeśli tak to ile trzeba odczekać po łyżeczkowaniu przed rozpoczęcięm współżycia... nie wiem czy zbyt szybkie rozpoczęcię tete-a-tete, grozi krwotokiem, lub czy nie ma jakiegoś ryzyka zakażenia... w końcu to interwencja lekarska... czy to nie zagraża zdrowiu kobiety??

--------------------
jak sie da to sie zrobi... :]
jolantina
śro, 24 cze 2009 - 15:52
jonka 6
nie lubię pisać na forum, ale kiedy przeczytałam twoją wypowiedź to aż stanęły mi łzy w oczach bo to tak jakbym czytała o sobie, wszystko było u mnie tak samo co do jednego słowa zapisanego przez ciebie i za to ci dziękuję bo wyraziłaś swoje uczucia w taki sposób jaki też bym zrobiła gdybym miała trochę więcej odwagi mówić o swoich uczuciach.zgadzam się ze wszystkim co napisałaś o psychice, o bólu i potrzebie bliskości. bo wszystko odczuwałam tak samo jak ty, tak samo nassze dzieciątko było bardzo planowane, i tak samo potrzebowałam mojego mężczyzny czuć bardzo blisko,tak jakby tylko on mi został, kochaliśmy się po tygodniu, bardzo tego potrzebowałam tej bliskości.
jeszcze raz bardzo ci dziękuję za to co napisałaś.wydrukujęsobie twoją wypowiedź żeby nieraz poczuć się lepiej. teraz jestem 3 tydź po łyżeczkowaniu i mam nadzieję że będziewszystko dobrze tylko boję się żebym nie zaszła w ciążę bo to może być ryzykowne, a dopiero teraz przeczytałam że można zajść łatwo w ćiążę.a ja chcę znowu dzidzię ale chcę też żeby była zdrowiutka.miałam tylko dwa stosunki od tego czasu.
jolantina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 24 cze 09 - 15:30
Nr użytkownika: 27,941




post śro, 24 cze 2009 - 15:52
Post #2

jonka 6
nie lubię pisać na forum, ale kiedy przeczytałam twoją wypowiedź to aż stanęły mi łzy w oczach bo to tak jakbym czytała o sobie, wszystko było u mnie tak samo co do jednego słowa zapisanego przez ciebie i za to ci dziękuję bo wyraziłaś swoje uczucia w taki sposób jaki też bym zrobiła gdybym miała trochę więcej odwagi mówić o swoich uczuciach.zgadzam się ze wszystkim co napisałaś o psychice, o bólu i potrzebie bliskości. bo wszystko odczuwałam tak samo jak ty, tak samo nassze dzieciątko było bardzo planowane, i tak samo potrzebowałam mojego mężczyzny czuć bardzo blisko,tak jakby tylko on mi został, kochaliśmy się po tygodniu, bardzo tego potrzebowałam tej bliskości.
jeszcze raz bardzo ci dziękuję za to co napisałaś.wydrukujęsobie twoją wypowiedź żeby nieraz poczuć się lepiej. teraz jestem 3 tydź po łyżeczkowaniu i mam nadzieję że będziewszystko dobrze tylko boję się żebym nie zaszła w ciążę bo to może być ryzykowne, a dopiero teraz przeczytałam że można zajść łatwo w ćiążę.a ja chcę znowu dzidzię ale chcę też żeby była zdrowiutka.miałam tylko dwa stosunki od tego czasu.

Posty w temacie
midge   jak szybko po Å‚yżeczkowaniu można uprawiać seks???   Å›ro, 10 maj 2006 - 19:00
Nataliczka   po Å‚yżeczkowaniu dopiero po pierwszym okresie po...   piÄ…, 12 maj 2006 - 15:43
Vera   midge nie obraź siÄ™, ale uważam, że ta ankieta...   piÄ…, 12 maj 2006 - 16:38
Dagmarska   Szczerze mówiÄ…c, to wÄ…tpiÄ™ by po takim przeży...   piÄ…, 12 maj 2006 - 16:54
midge   dziÄ™ki Nataliczka moja dziewczyna ma za sobÄ… nie...   piÄ…, 12 maj 2006 - 19:58
Dagmarska   ... a jak wiadomo hormony szalejÄ… i nie ma czasu ...   piÄ…, 12 maj 2006 - 20:24
Onika   Po pierwszym poÅ›cie wiedziaÅ‚am, że to pytanie z...   piÄ…, 12 maj 2006 - 22:45
agnieszka 25   Gin mi powiedzial, ze 2 tygodnie od zabiegu mozna ...   pon, 15 maj 2006 - 15:08
mama_oliwki   po Å‚yżeczkowaniu jak po porodzie 6 tygodni   piÄ…, 05 sty 2007 - 18:03
adriane   Moim zdaniem po ustaniu krwawienia.   sob, 13 sty 2007 - 21:12
martucha96   Ja uważam ,że pierwszym czynnikiem pozwalajÄ…cym...   sob, 20 sty 2007 - 12:26
jonka6   Hej, jestem na tym portalu pierwszy raz i tak jak...   czw, 15 lis 2007 - 00:38
asiag   jonka6 powodzenia napewno sie uda!!!...   wto, 20 lis 2007 - 21:27
jolantina   [b][/b]jonka 6 nie lubiÄ™ pisać na forum, ale kie...   Å›ro, 24 cze 2009 - 15:52
> jak szybko po Å‚yżeczkowaniu można uprawiać seks???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 22:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama