Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

a Międzyzdroje ?

> 
cydorka
nie, 24 lip 2005 - 22:26
był tam ktoś?, kiedyś
wybiaram się tam na urlop, miejsce całkowicie nieznane
jedyna atrakcja , którą znam (o ile mozna to nazwać atrakcją) to ta aleja z odcisnietymi dłońmi- no ale przez 2 tyg to chodzić tam nie bedę
Graż - juz chtba wróciłaś?- do raportu prosze
gdzie bywać co jeść, która plaża
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post nie, 24 lip 2005 - 22:26
Post #1

był tam ktoś?, kiedyś
wybiaram się tam na urlop, miejsce całkowicie nieznane
jedyna atrakcja , którą znam (o ile mozna to nazwać atrakcją) to ta aleja z odcisnietymi dłońmi- no ale przez 2 tyg to chodzić tam nie bedę
Graż - juz chtba wróciłaś?- do raportu prosze
gdzie bywać co jeść, która plaża
cyd
bruni
pon, 25 lip 2005 - 18:40
ja tam jeździłAm przez szereg lat pod rzad - dla mnie (teraz gdy mam dziecko tym bardziej) za duży tłum, spęd, wszedzie tłok!!
poza tym wszystko nastawione na 'lans' i pokaz icon_sad.gif
fury z bebniącą muzyką, slawne gęby, wszedzie pełno 'łosi' (ja tak ich okreslam)...

sa dyskoteki, drogie hotele, knajpy - jak dla mnie to też te miedzyzdroje są nieco przereklamowane - bo wyjdziesz za promenade i wies taka że psy dupami szczekają za przeproszeniem... no a ile mozna chodzić w kólko ta samą ulicą!
bruni


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: śro, 15 cze 05 - 20:23
Skąd: ŁÓDŹ
Nr użytkownika: 3,272




post pon, 25 lip 2005 - 18:40
Post #2

ja tam jeździłAm przez szereg lat pod rzad - dla mnie (teraz gdy mam dziecko tym bardziej) za duży tłum, spęd, wszedzie tłok!!
poza tym wszystko nastawione na 'lans' i pokaz icon_sad.gif
fury z bebniącą muzyką, slawne gęby, wszedzie pełno 'łosi' (ja tak ich okreslam)...

sa dyskoteki, drogie hotele, knajpy - jak dla mnie to też te miedzyzdroje są nieco przereklamowane - bo wyjdziesz za promenade i wies taka że psy dupami szczekają za przeproszeniem... no a ile mozna chodzić w kólko ta samą ulicą!

--------------------
bruni i Filipek - 24.04.2003

user posted image
Ciocia Magda
pon, 25 lip 2005 - 21:26
ja jako szczecinianka nad morze jeździłam głównie do Międzyzdrojów - ale to było przed czasami Amber Balticu. icon_cool.gif Teraz rzeczywiście są tam tłumy, ale:
- można skoczyć na FAMĘ do Świnoujścia,
- jest rezerwat żubrów,
- jest orzeł bielik przy schronisku PTTK (może już nie?)
- jest w pobliżu pole golfowe (Kołczewo) - są amatorzy takich klimatów

teraz jak pojadę wreszcie nad morze to zdecydowanie do dziczy
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post pon, 25 lip 2005 - 21:26
Post #3

ja jako szczecinianka nad morze jeździłam głównie do Międzyzdrojów - ale to było przed czasami Amber Balticu. icon_cool.gif Teraz rzeczywiście są tam tłumy, ale:
- można skoczyć na FAMĘ do Świnoujścia,
- jest rezerwat żubrów,
- jest orzeł bielik przy schronisku PTTK (może już nie?)
- jest w pobliżu pole golfowe (Kołczewo) - są amatorzy takich klimatów

teraz jak pojadę wreszcie nad morze to zdecydowanie do dziczy

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
semi
wto, 26 lip 2005 - 01:03
Ja Międzyzdroje lubię, ode mnie to ok 30 km. Często bywamy, ot tak. Miejscowość jest wg. mnie sympatyczna, podoba mi sę tamtejsza plaża, rezerwat żubrów, fantastyczny punkt widokowy na morze, blosko Wolin i Świnoujście. Faktycznie jest głośno, na promenadzie ciągle coś się dzieje, tłok taki, że ciężko przejśc. Ale to zalezy, co kto lubi. Można wynająć kwaterę trochę dalej od pasa nadmorskiego i będzie ciszej. g. mnie Międzyzdroje są atrakcyjne turystycznie, równiez jako baza wypadowa do poblsikich miejscowości, choć sama na wypoczynek wybrałabym jakąś mniejszą miejscowośc.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post wto, 26 lip 2005 - 01:03
Post #4

Ja Międzyzdroje lubię, ode mnie to ok 30 km. Często bywamy, ot tak. Miejscowość jest wg. mnie sympatyczna, podoba mi sę tamtejsza plaża, rezerwat żubrów, fantastyczny punkt widokowy na morze, blosko Wolin i Świnoujście. Faktycznie jest głośno, na promenadzie ciągle coś się dzieje, tłok taki, że ciężko przejśc. Ale to zalezy, co kto lubi. Można wynająć kwaterę trochę dalej od pasa nadmorskiego i będzie ciszej. g. mnie Międzyzdroje są atrakcyjne turystycznie, równiez jako baza wypadowa do poblsikich miejscowości, choć sama na wypoczynek wybrałabym jakąś mniejszą miejscowośc.
cydorka
pią, 07 paź 2011 - 21:19
no mało zawału nie dostałam że jadę do Międzyzdrojów i nawet o tym nie wiem
a to 6 lat temu było
37.gif
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post pią, 07 paź 2011 - 21:19
Post #5

no mało zawału nie dostałam że jadę do Międzyzdrojów i nawet o tym nie wiem
a to 6 lat temu było
37.gif
cyd
aliiisa
pią, 07 gru 2012 - 09:00
jeżeli wyjazd nad polskie morze, to tylko [link niezgodny z regulaminem - edit:moderacja] Jest to super miejsce dla osób, które naprawdę chcą odpocząć. Fajne molo, super promenada. W okresie wakacyjnym odbywają się tam liczne imprezy, festiwale itp.
aliiisa


Grupa: Zbanowani
Postów: 7
Dołączył: pon, 12 lis 12 - 20:45
Nr użytkownika: 41,140




post pią, 07 gru 2012 - 09:00
Post #6

jeżeli wyjazd nad polskie morze, to tylko [link niezgodny z regulaminem - edit:moderacja] Jest to super miejsce dla osób, które naprawdę chcą odpocząć. Fajne molo, super promenada. W okresie wakacyjnym odbywają się tam liczne imprezy, festiwale itp.
> a Międzyzdroje ?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 23:48
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama