Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

dieta 9 miesięcznego bąbla

> 
sela_
czw, 30 paź 2003 - 13:57
Zauwżyłam wiele mam 9 miesięcznych bobasków, napiszcie co Wasze dzieci już jedzą, jak różnicujecie ich dietę, co im wolno a na co jeszcze mają czas ... bardzo mnie to interesuje, chętnie skorzystam z waszych rad. icon_razz.gif
sela_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 29 paź 03 - 13:57
Skąd: Bielsko-Biała
Nr użytkownika: 1,150




post czw, 30 paź 2003 - 13:57
Post #1

Zauwżyłam wiele mam 9 miesięcznych bobasków, napiszcie co Wasze dzieci już jedzą, jak różnicujecie ich dietę, co im wolno a na co jeszcze mają czas ... bardzo mnie to interesuje, chętnie skorzystam z waszych rad. icon_razz.gif
kasiarybka

Go??







post czw, 30 paź 2003 - 15:28
Post #2

Cześć Elka.
Moja Weronika skończyła 20 pażdżiernika 9 miesięcy właśnie.
Od jakiegoś miesiąca karmię ją dosłownie wszystkim icon_smile.gif
Sama gotuję jej zupki, np. z kawałka piersi indyczej, do tego jeden ziemniaczek, marchewka, czasami kalafior, wrzucam to póżniej do miksera, dodaję łyżeczkę masła i pyyyyyyycha wychodzi.
Zamiast indyka czasami pierś z kurczaka, czasami wogóle bez mięska, same warzywa.
Dodam jeszcze, ze dosalam jej te dania, lub delikatnie dosładzam.
Weronika uwielbia też zupkę buraczkową, którą gotuję dokładnie tak jak to wyżej opisałam, tylko, ze dodaję jeszcze ugotowany na mięciutko buraczek, Mała wcina aż się jej uszy trzęsą.
Deserki też przygotowuję sama.
Jabłka gotuję, do tego dodaję kawałek banana i czasami marchewkę(oczywiście też ugotowaną) i miksuję wszystko.
Weronika je serki, więc np. śniadanie mamy z głowy:)
Do zupek, dwa razy w tyg. dodaję żółtko jajka (surowe, sparzone).
To by było na tyle.
Wymyślam, łączę ze sobą różne warzywa, dodaję mięsko, uwielbiam gotować dla Małej icon_smile.gif
> dieta 9 miesiÄ™cznego bÄ…bla
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 11:15
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama