Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

SPOTKANIE OPOLANEK czyli nani nani :)))) hi hi

> 
Guśka
pon, 22 mar 2004 - 14:44
wiecie co?!??????

w środe przyjeżdzam do Opola nani nani icon_smile.gif
i zostaje do świat jupiiiii

no i w związku z tym mam pytanie, może miałby ktoś ochote na spotkanko?????

No nie bądźcie takie, spotakajcie się ze mną!!!!
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
SkÄ…d: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post pon, 22 mar 2004 - 14:44
Post #1

wiecie co?!??????

w środe przyjeżdzam do Opola nani nani icon_smile.gif
i zostaje do świat jupiiiii

no i w związku z tym mam pytanie, może miałby ktoś ochote na spotkanko?????

No nie bądźcie takie, spotakajcie się ze mną!!!!

--------------------
Guśka mama Natalii
madama
pon, 22 mar 2004 - 15:16
Hmm, ja jako że nigdy, przenigdy nie byłam na żadnym forumowym spotkaniu, ani na niczym podobnym... chętnie się piszę icon_cool.gif
Jeszcze rozrusza siÄ™ to Opolskie, co icon_question.gif icon_lol.gif
To co, kto dołącza icon_question.gif icon_question.gif
Mogę nawet Piotrusia przyprowadzić. icon_wink.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post pon, 22 mar 2004 - 15:16
Post #2

Hmm, ja jako że nigdy, przenigdy nie byłam na żadnym forumowym spotkaniu, ani na niczym podobnym... chętnie się piszę icon_cool.gif
Jeszcze rozrusza siÄ™ to Opolskie, co icon_question.gif icon_lol.gif
To co, kto dołącza icon_question.gif icon_question.gif
Mogę nawet Piotrusia przyprowadzić. icon_wink.gif
Modii
pon, 22 mar 2004 - 23:18
Można dołączyć icon_question.gif Tylko nie wiem czy będzie wam odpowiadać toważystwo młodszej koleżanki z forum icon_redface.gif Ale jak tylko chcecie to z miłą przyjemnością do was dołącze. Tylko Guśka gdzie i o której icon_question.gif
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post pon, 22 mar 2004 - 23:18
Post #3

Można dołączyć icon_question.gif Tylko nie wiem czy będzie wam odpowiadać toważystwo młodszej koleżanki z forum icon_redface.gif Ale jak tylko chcecie to z miłą przyjemnością do was dołącze. Tylko Guśka gdzie i o której icon_question.gif
Modii
pon, 22 mar 2004 - 23:19
Przepraszam za błąd icon_redface.gif Tam miało być towarzystwo (szybko pisałam)
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post pon, 22 mar 2004 - 23:19
Post #4

Przepraszam za błąd icon_redface.gif Tam miało być towarzystwo (szybko pisałam)
Guśka
wto, 23 mar 2004 - 09:38
CYTAT(adriana)
Hmm, ja jako że nigdy, przenigdy nie byÅ‚am na żadnym forumowym spotkaniu, ani na niczym podobnym...  


ja też icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

CYTAT(Modii)
Można doÅ‚Ä…czyć  Tylko nie wiem czy bÄ™dzie wam odpowiadać toważystwo mÅ‚odszej koleżanki z forum


Modii hmmm zastanówmy się... icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
no dobra mi nie będzie przeszkadzało hi hi



CYTAT(Modii)
Tylko Guśka gdzie i o której


eeeeee nie mam zielonego pojęcia icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

Powiem szczerze, że ja nie mam zielonego pojęcia. Gdy przyjeżdzam do Polski to czas spędzam w domu albo we Wrocku (mąż stamtąd pochodzi)
Wy jako że jesteście na miejscu może macie jakieś ulubione miejsce?

ja mogę rano, w południe i wieczorem, z dzieckiem lub bez, do koloru do wyboru icon_smile.gif
znaczy do świąt bo na Wielkanoc będziemy pewnie we Wrocku
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
SkÄ…d: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post wto, 23 mar 2004 - 09:38
Post #5

CYTAT(adriana)
Hmm, ja jako że nigdy, przenigdy nie byÅ‚am na żadnym forumowym spotkaniu, ani na niczym podobnym...  


ja też icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

CYTAT(Modii)
Można doÅ‚Ä…czyć  Tylko nie wiem czy bÄ™dzie wam odpowiadać toważystwo mÅ‚odszej koleżanki z forum


Modii hmmm zastanówmy się... icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
no dobra mi nie będzie przeszkadzało hi hi



CYTAT(Modii)
Tylko Guśka gdzie i o której


eeeeee nie mam zielonego pojęcia icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

Powiem szczerze, że ja nie mam zielonego pojęcia. Gdy przyjeżdzam do Polski to czas spędzam w domu albo we Wrocku (mąż stamtąd pochodzi)
Wy jako że jesteście na miejscu może macie jakieś ulubione miejsce?

ja mogę rano, w południe i wieczorem, z dzieckiem lub bez, do koloru do wyboru icon_smile.gif
znaczy do świąt bo na Wielkanoc będziemy pewnie we Wrocku

--------------------
Guśka mama Natalii
Modii
wto, 23 mar 2004 - 12:48
Dzięki icon_wink.gif
Ja powiem tylko tyle. Mieszkam w centrum więc w mieście wszedzie mi blisko, pora także dowolna, no może oprócz weekendów. Niech ktoś rzuci jakąś propozycje. A może inaczej. Wolicie się spotkać w jakiejś kawiarni, knajpce czy na "wolnym powietrzu"? Znam bardzo dobrze Opole więc jak coś wybierzecie (gdzie wolicie) to mogę rzucić pare propozycji icon_smile.gif
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post wto, 23 mar 2004 - 12:48
Post #6

Dzięki icon_wink.gif
Ja powiem tylko tyle. Mieszkam w centrum więc w mieście wszedzie mi blisko, pora także dowolna, no może oprócz weekendów. Niech ktoś rzuci jakąś propozycje. A może inaczej. Wolicie się spotkać w jakiejś kawiarni, knajpce czy na "wolnym powietrzu"? Znam bardzo dobrze Opole więc jak coś wybierzecie (gdzie wolicie) to mogę rzucić pare propozycji icon_smile.gif
eDorka
wto, 23 mar 2004 - 13:51
Ja niestety nie bede mogla sie z wami spotkac, bo musze lezec icon_sad.gif . Szkoda. Ale czekam na relacje ze spotkanka icon_cool.gif .
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post wto, 23 mar 2004 - 13:51
Post #7

Ja niestety nie bede mogla sie z wami spotkac, bo musze lezec icon_sad.gif . Szkoda. Ale czekam na relacje ze spotkanka icon_cool.gif .

--------------------
anonimowy

Go??







post wto, 23 mar 2004 - 14:35
Post #8

Pierwsze, co mi przyszło do głowy jeżeli chodzi o termin, to 4.04 w niedzielę, ale jeżeli tobie Modii nie pasuje to ja mogę też w tygodniu, chociaż przyznam, że wolałabym w weekend ( oprócz 3.04).

Na powietrzu czy w knajpie icon_question.gif
Jak z dziećmi, to może w Zoo, czy ja wiem... icon_question.gif
Jeżeli same, to może 103,2 (teraz chyba Radiowa icon_confused.gif ) na wyspie ( eDorka ty tam mieszkasz - cały czas leżysz?)

Guśka proponuję przykleić wątek ( można jeszcze?) , dodać w temacie np. "Spotkanie Opolanek", może jeszcze ktoś dołączy, a może inne Opolanki " z emigracji" icon_wink.gif zjadą na święta.

Alatanta a ty siÄ™ nie wybierasz icon_question.gif

To takie wstępne przemyślenia icon_cool.gif

Odzywajcie siÄ™ Opolanki icon_smile.gif
Pozdrawiam.
madama
wto, 23 mar 2004 - 14:37
to byłam ja - zapominalska icon_redface.gif wink.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post wto, 23 mar 2004 - 14:37
Post #9

to byłam ja - zapominalska icon_redface.gif wink.gif
Guśka
wto, 23 mar 2004 - 16:41
CYTAT(Anonymous)
 GuÅ›ka proponujÄ™ przykleić wÄ…tek ( można jeszcze?) , dodać w temacie np. "Spotkanie Opolanek", może jeszcze ktoÅ› doÅ‚Ä…czy, a może inne Opolanki " z emigracji" icon_wink.gif  zjadÄ… na Å›wiÄ™ta.
Pozdrawiam.


no nie mogę temat jej się nie podobał, też coś hi hi
no ale dla dobra większości zmieniłam a co mi tam icon_smile.gif

Mi osobiście 4.04 odpowiada, ale oczywiście jeśli Modii nie to w tygodniu też przydreptam icon_smile.gif

ja osobiście wolałabym chyba bez dziecka przyjść, bo moje spotkanie będzie polegało na gonieniu Pulpeta podczas gdy Wy będziecie sobie plotkować icon_smile.gif no ale oczywiście, jak będzie zbiórka "dzieciowa' to ją wezmę lekki jogging mi nie zaszkodzi icon_wink.gif
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
SkÄ…d: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post wto, 23 mar 2004 - 16:41
Post #10

CYTAT(Anonymous)
 GuÅ›ka proponujÄ™ przykleić wÄ…tek ( można jeszcze?) , dodać w temacie np. "Spotkanie Opolanek", może jeszcze ktoÅ› doÅ‚Ä…czy, a może inne Opolanki " z emigracji" icon_wink.gif  zjadÄ… na Å›wiÄ™ta.
Pozdrawiam.


no nie mogę temat jej się nie podobał, też coś hi hi
no ale dla dobra większości zmieniłam a co mi tam icon_smile.gif

Mi osobiście 4.04 odpowiada, ale oczywiście jeśli Modii nie to w tygodniu też przydreptam icon_smile.gif

ja osobiście wolałabym chyba bez dziecka przyjść, bo moje spotkanie będzie polegało na gonieniu Pulpeta podczas gdy Wy będziecie sobie plotkować icon_smile.gif no ale oczywiście, jak będzie zbiórka "dzieciowa' to ją wezmę lekki jogging mi nie zaszkodzi icon_wink.gif

--------------------
Guśka mama Natalii
eDorka
wto, 23 mar 2004 - 18:47
Mieszkam niedaleko, ale leze caly czas, wstaje tylko do ubikacji i juz teraz uparlam sie wstawac na jedzenie. Tak wiec, nie bedzie mnie, na razie przynajmniej (w kwietniu), chociaz strasza mnie tym lezeniem do konca.
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post wto, 23 mar 2004 - 18:47
Post #11

Mieszkam niedaleko, ale leze caly czas, wstaje tylko do ubikacji i juz teraz uparlam sie wstawac na jedzenie. Tak wiec, nie bedzie mnie, na razie przynajmniej (w kwietniu), chociaz strasza mnie tym lezeniem do konca.

--------------------
alatanta

Go??







post wto, 23 mar 2004 - 20:09
Post #12

.........
Modii
śro, 24 mar 2004 - 11:54
Przepraszam Was icon_sad.gif ale naprawde mi 4.04 nie pasuje - tym bardziej że właśnie w sobote wraca teściowa z niemiec i niedziela pewnie będzie uczczona obiadkiem. No a po drugie trzeba będzie rochę z nią posiedzieć i pogadać. Ale czy np. 2.04 (piątek) wam pasuje? godzina już do wyboru, każda mi pasuje.
A jeżeli chodzi czy chcecie z dzieciakami czy bez to mi bez różnicy, bo jak narazie ja bez swojego i tak się nie ruszam. Siedzi 24 w moim brzuszku icon_wink.gif . Ale i tak i tak będzie dobrze icon_biggrin.gif

Pozdrowionka
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post śro, 24 mar 2004 - 11:54
Post #13

Przepraszam Was icon_sad.gif ale naprawde mi 4.04 nie pasuje - tym bardziej że właśnie w sobote wraca teściowa z niemiec i niedziela pewnie będzie uczczona obiadkiem. No a po drugie trzeba będzie rochę z nią posiedzieć i pogadać. Ale czy np. 2.04 (piątek) wam pasuje? godzina już do wyboru, każda mi pasuje.
A jeżeli chodzi czy chcecie z dzieciakami czy bez to mi bez różnicy, bo jak narazie ja bez swojego i tak się nie ruszam. Siedzi 24 w moim brzuszku icon_wink.gif . Ale i tak i tak będzie dobrze icon_biggrin.gif

Pozdrowionka
madama
czw, 25 mar 2004 - 00:47
PiÄ…tek mi pasuje.icon_smile.gif

Przemyślałam kwestię dzieci i też jednak wolę bez. icon_wink.gif icon_cool.gif


eDorka ciężko Ci musi być w tym łóżku:( , mam nadzieję , że będzie lepiej.
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post czw, 25 mar 2004 - 00:47
Post #14

PiÄ…tek mi pasuje.icon_smile.gif

Przemyślałam kwestię dzieci i też jednak wolę bez. icon_wink.gif icon_cool.gif


eDorka ciężko Ci musi być w tym łóżku:( , mam nadzieję , że będzie lepiej.
Modii
pon, 29 mar 2004 - 15:13
Dziewczyny przepraszam Was z gory, ale chyba nie bede mogla. Musze pilnie wyjechac w sprawie rodzinnej i nie wiem czy uda mi sie wocici do piatku. Ale jak zdaze to napewno przyjde. Tylko blagam powiedzcie gdzie i o ktorej sie spotykacie, zebym wiedziala. Nie bede miala dostepu do internetu icon_cry.gif . Jestem do dzisiaj wieczor.
Jak cos mam prośbe, zeby ktoras mi wyslala smsa z godzina i miejscem spotkania. Moj numer to 504567537. Bede ogromnie wdzieczna.
PA
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post pon, 29 mar 2004 - 15:13
Post #15

Dziewczyny przepraszam Was z gory, ale chyba nie bede mogla. Musze pilnie wyjechac w sprawie rodzinnej i nie wiem czy uda mi sie wocici do piatku. Ale jak zdaze to napewno przyjde. Tylko blagam powiedzcie gdzie i o ktorej sie spotykacie, zebym wiedziala. Nie bede miala dostepu do internetu icon_cry.gif . Jestem do dzisiaj wieczor.
Jak cos mam prośbe, zeby ktoras mi wyslala smsa z godzina i miejscem spotkania. Moj numer to 504567537. Bede ogromnie wdzieczna.
PA
Guśka
wto, 30 mar 2004 - 23:15
No to co robimy????
ja jade jutro do Wrocka i wracam w czwartek. Oczywiscie jak cos postanowimy to moge zwaidomic Modii.
ja moge sie spotkac w piatek ale moge tez poczekac na reszte icon_smile.gif
czyli pomyslcie i piszcie przeczytam w czwartek jak wroce
buziaki
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
SkÄ…d: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post wto, 30 mar 2004 - 23:15
Post #16

No to co robimy????
ja jade jutro do Wrocka i wracam w czwartek. Oczywiscie jak cos postanowimy to moge zwaidomic Modii.
ja moge sie spotkac w piatek ale moge tez poczekac na reszte icon_smile.gif
czyli pomyslcie i piszcie przeczytam w czwartek jak wroce
buziaki

--------------------
Guśka mama Natalii
azetka

Go??







post śro, 31 mar 2004 - 11:25
Post #17

dziewczyny chcę do was dołączyć!!!!!!!! czy piątek jest aktualny?
- zapisujÄ™ siÄ™ bez dzieciaczka (prawie 3 letni synek) icon_biggrin.gif
azetka
madama
śro, 31 mar 2004 - 13:45
To myślę, że możemy poczekać na Modii i przełożyć spotkanie na poniedziałek lub wtorek ( wszystkim pasuje?).
Proponuję spotkać się ok. 17-18, w centrum ( Radiowa 103,2 ; Wirtualna lub Melba).
Piszcie co wy na to. icon_biggrin.gif
Ja zaraz wyślę sms-a do Modii, czy jej pasuje, a może uda jej się dojechać w piątek?
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post śro, 31 mar 2004 - 13:45
Post #18

To myślę, że możemy poczekać na Modii i przełożyć spotkanie na poniedziałek lub wtorek ( wszystkim pasuje?).
Proponuję spotkać się ok. 17-18, w centrum ( Radiowa 103,2 ; Wirtualna lub Melba).
Piszcie co wy na to. icon_biggrin.gif
Ja zaraz wyślę sms-a do Modii, czy jej pasuje, a może uda jej się dojechać w piątek?
madama
śro, 31 mar 2004 - 14:51
Mam wieści od Modii icon_smile.gif
Pasuje jej poniedziałek.
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post śro, 31 mar 2004 - 14:51
Post #19

Mam wieści od Modii icon_smile.gif
Pasuje jej poniedziałek.
madama
śro, 31 mar 2004 - 17:36
Wiecie co, zapomniałam, że mi nie pasuje poniedziałek. icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
A może być wtorek icon_question.gif icon_question.gif
Napiszcie, że może być. icon_wink.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post śro, 31 mar 2004 - 17:36
Post #20

Wiecie co, zapomniałam, że mi nie pasuje poniedziałek. icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
A może być wtorek icon_question.gif icon_question.gif
Napiszcie, że może być. icon_wink.gif
> SPOTKANIE OPOLANEK czyli nani nani :)))) hi hi
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 18:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama