Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V  « poprzednia 11 12 13 14 15 następna ostatnia   

Małolaty z '77 ;;;;;;;)

> 
beata_77
wto, 16 gru 2008 - 12:06
O opiece medycznej oczywiście 32.gif
Co do zaniedbań, to raczej ja męża zaniedbuję, ale niestety dzidzia w tej chwili najważniejsza i nawet jeżeli mam go zaniedbywać do końca ciąży, to on to rozumie i pretensji nie ma... No przemiana w moim ukochanym straszna, na lepsze oczywiście. 06.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
Skąd: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post wto, 16 gru 2008 - 12:06
Post #241

O opiece medycznej oczywiście 32.gif
Co do zaniedbań, to raczej ja męża zaniedbuję, ale niestety dzidzia w tej chwili najważniejsza i nawet jeżeli mam go zaniedbywać do końca ciąży, to on to rozumie i pretensji nie ma... No przemiana w moim ukochanym straszna, na lepsze oczywiście. 06.gif


--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
sm22
wto, 16 gru 2008 - 12:12
Ja wysyłam kartki gdyż nie moge do wszystkich dzwonić , do najbliższych wysyłam i dzwonie do reszty wysyłam kartki, chyba lubie to jak ktoś nie lubi trudno ja nikogo za to nie linczuje


podaje jeden wierszyk świąteczny który mi się bardzo podoba ale nie jest mojego autorstwa, czasem go przerabiam

Słyszysz jak wiatr życzenia niesie?
Hula po polach i szumi w lesie,
Jak stuka w okna, wchodzi w kominy
I obserwuje dziecięce miny?
Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy,
Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy.

Poczuj makowca zapach wspaniały.
Zobacz za oknem, świat cały biały.
Już karp się smaży, kompot gotuje,
Mróz znów na szybach kwiaty maluje,
A ty radosny z iskierką w oku,
Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku.

Teraz, choć wiosen trochę przybyło,
To wiatr ten sam, szumi nam miło.
Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia,
Niech ci się spełnią wszelkie marzenia,
A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku
Niesie ci radość w tym Nowym Roku.
sm22


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: nie, 07 gru 08 - 23:05
Nr użytkownika: 24,043




post wto, 16 gru 2008 - 12:12
Post #242

Ja wysyłam kartki gdyż nie moge do wszystkich dzwonić , do najbliższych wysyłam i dzwonie do reszty wysyłam kartki, chyba lubie to jak ktoś nie lubi trudno ja nikogo za to nie linczuje


podaje jeden wierszyk świąteczny który mi się bardzo podoba ale nie jest mojego autorstwa, czasem go przerabiam

Słyszysz jak wiatr życzenia niesie?
Hula po polach i szumi w lesie,
Jak stuka w okna, wchodzi w kominy
I obserwuje dziecięce miny?
Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy,
Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy.

Poczuj makowca zapach wspaniały.
Zobacz za oknem, świat cały biały.
Już karp się smaży, kompot gotuje,
Mróz znów na szybach kwiaty maluje,
A ty radosny z iskierką w oku,
Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku.

Teraz, choć wiosen trochę przybyło,
To wiatr ten sam, szumi nam miło.
Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia,
Niech ci się spełnią wszelkie marzenia,
A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku
Niesie ci radość w tym Nowym Roku.
mama nadzieja
wto, 16 gru 2008 - 12:33
sm 22
wierszyk cudny, już go wydrukowaam i na pewno będfize to "artykuł" na tegoroczne kartki świąteczne.
Kartek wczoraj zrobiłąm 8 a potrzebuję jakieś 30 w takim tempie nie dam rady do świąt.

mama nadzieja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 878
Dołączył: śro, 13 gru 06 - 22:29
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 9,058

GG:


post wto, 16 gru 2008 - 12:33
Post #243

sm 22
wierszyk cudny, już go wydrukowaam i na pewno będfize to "artykuł" na tegoroczne kartki świąteczne.
Kartek wczoraj zrobiłąm 8 a potrzebuję jakieś 30 w takim tempie nie dam rady do świąt.

beata_77
wto, 16 gru 2008 - 17:43
No ja już nie ślę bo by nie doszły, ale chyba nikogo nie pominęłam icon_smile.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
Skąd: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post wto, 16 gru 2008 - 17:43
Post #244

No ja już nie ślę bo by nie doszły, ale chyba nikogo nie pominęłam icon_smile.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
sm22
wto, 16 gru 2008 - 20:09
mama nadzieja też mi się ten wierszyk strasznie podoba i dlatego często go uzywam choć zmieniam czasem lub coś od siebie dopisuje,

Dziś byłam na Jasełkach u syna w szkole i jak nigdy udało mi się mojego M namówić abyśmy poszli razem bo córeczki nei musze namawiać pierwsza stoi pod drzwiami ubrana, nigdy nie uczestniczył w takich spektaklach przygotowanych przez dzieci i iedak aż sie wzruszył popłakał och coś na latka wrażliwy mi się robi, ale smutno mi troche bo igilie tylko razem spędzimy miał mieć wolne świeta ale neistty miał telefon z pracy iz w parcy spędzi jego kolega miał wypadek i nie ma kto pracować trudno wyjdzie rano wróci późnym wieczorem.
sm22


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: nie, 07 gru 08 - 23:05
Nr użytkownika: 24,043




post wto, 16 gru 2008 - 20:09
Post #245

mama nadzieja też mi się ten wierszyk strasznie podoba i dlatego często go uzywam choć zmieniam czasem lub coś od siebie dopisuje,

Dziś byłam na Jasełkach u syna w szkole i jak nigdy udało mi się mojego M namówić abyśmy poszli razem bo córeczki nei musze namawiać pierwsza stoi pod drzwiami ubrana, nigdy nie uczestniczył w takich spektaklach przygotowanych przez dzieci i iedak aż sie wzruszył popłakał och coś na latka wrażliwy mi się robi, ale smutno mi troche bo igilie tylko razem spędzimy miał mieć wolne świeta ale neistty miał telefon z pracy iz w parcy spędzi jego kolega miał wypadek i nie ma kto pracować trudno wyjdzie rano wróci późnym wieczorem.
beata_77
wto, 16 gru 2008 - 20:21
sm22 ja dwa lata temu niestety nie miałam męża w domu na Wigilii ,musiał jechać na służbę, przepłakałam pół Wigilii, bo córeczka maleńka, moje pierwsze wymarzone święta tylko we troje i klapa kompletna...

W tym roku będzie nas duuużo icon_smile.gif


beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
Skąd: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post wto, 16 gru 2008 - 20:21
Post #246

sm22 ja dwa lata temu niestety nie miałam męża w domu na Wigilii ,musiał jechać na służbę, przepłakałam pół Wigilii, bo córeczka maleńka, moje pierwsze wymarzone święta tylko we troje i klapa kompletna...

W tym roku będzie nas duuużo icon_smile.gif




--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
overlooked
śro, 17 gru 2008 - 08:41
Wierszyk super, i ja skorzystam.
U nas wigilia będzie wspólna, bardzo się cieszę. Oboje mamy wolne. icon_razz.gif
overlooked


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 81
Dołączył: śro, 12 lis 08 - 14:47
Nr użytkownika: 23,535




post śro, 17 gru 2008 - 08:41
Post #247

Wierszyk super, i ja skorzystam.
U nas wigilia będzie wspólna, bardzo się cieszę. Oboje mamy wolne. icon_razz.gif

--------------------
beata_77
śro, 17 gru 2008 - 15:46
Ale sprzątanie i gotowanie mnie nie ominie 29.gif

Dziś w końcu zakończyłam kupowanie prezentów, ciekawam tylko co ja dostanę icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

No w sumie Mikołaj już był, ale ja też lubie dostawać różności 06.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
Skąd: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post śro, 17 gru 2008 - 15:46
Post #248

Ale sprzątanie i gotowanie mnie nie ominie 29.gif

Dziś w końcu zakończyłam kupowanie prezentów, ciekawam tylko co ja dostanę icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

No w sumie Mikołaj już był, ale ja też lubie dostawać różności 06.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
sm22
śro, 17 gru 2008 - 16:52
u mnie prezenty dwa tygodnie temu pokupowane a od tego poniedziałku zapakowane , pożądki co tu dużo sprzątać jak codziennie się sprząta tak więc dopiero w tygodniu przed wigilią zrobie co trzeba a i choinke trzreba ubrać
sm22


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: nie, 07 gru 08 - 23:05
Nr użytkownika: 24,043




post śro, 17 gru 2008 - 16:52
Post #249

u mnie prezenty dwa tygodnie temu pokupowane a od tego poniedziałku zapakowane , pożądki co tu dużo sprzątać jak codziennie się sprząta tak więc dopiero w tygodniu przed wigilią zrobie co trzeba a i choinke trzreba ubrać
mama nadzieja
śro, 17 gru 2008 - 19:12
a u mnie zastój, choć jak na te święta to i tak daleko zaszłam. Dziś wysłałam kolejne 10 kartek. W tym jeden list - a listy kochane koleżanki to ja pisze z reguły na 4 str. A4, więc jest co pisać.
Listy zostały mi się jeszcze dwa, w tym jeden "kobyłka" i... jakieś 15 kartek.
Ju mnie siły opuszczają, jak zaraz rozłożę swój majdan "kleipiórka" na stole to mąż wpadnie w furię.
Ale cóz - musze się postarać.
Prezentów mam dużo, ale wciąż za mało.
4 już wydałam, 3 wysłałam, a reszta gnieździ się w szafie. Skoro tyle juz kupiłam tych prezentów, to mogłabym też kupić prezenty dla rodzeństwa,a le mam tego troche, plus bratowe i szwagry. Musze jakoś przeszmuglować te zakupy za mężowskimi plecami. Ach będzie niełatwo.
Jeden prezent idzie pocztą - najwazniejszy dla rodziców, ale niby ma dojść na Święta.
A jakie macie prezenty:)
mama nadzieja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 878
Dołączył: śro, 13 gru 06 - 22:29
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 9,058

GG:


post śro, 17 gru 2008 - 19:12
Post #250

a u mnie zastój, choć jak na te święta to i tak daleko zaszłam. Dziś wysłałam kolejne 10 kartek. W tym jeden list - a listy kochane koleżanki to ja pisze z reguły na 4 str. A4, więc jest co pisać.
Listy zostały mi się jeszcze dwa, w tym jeden "kobyłka" i... jakieś 15 kartek.
Ju mnie siły opuszczają, jak zaraz rozłożę swój majdan "kleipiórka" na stole to mąż wpadnie w furię.
Ale cóz - musze się postarać.
Prezentów mam dużo, ale wciąż za mało.
4 już wydałam, 3 wysłałam, a reszta gnieździ się w szafie. Skoro tyle juz kupiłam tych prezentów, to mogłabym też kupić prezenty dla rodzeństwa,a le mam tego troche, plus bratowe i szwagry. Musze jakoś przeszmuglować te zakupy za mężowskimi plecami. Ach będzie niełatwo.
Jeden prezent idzie pocztą - najwazniejszy dla rodziców, ale niby ma dojść na Święta.
A jakie macie prezenty:)
beata_77
śro, 17 gru 2008 - 22:24
mama nadzieja widzę, że nie tylko ja muszę prezenty przemycać, albo niby to kwitów ze sklepu nie wzięłam 43.gif

Ja mam tylko jednego brata, więc dużo tego nie ma

Tatusiowi zegarek, ale te to musze kupić w Niemczech, bo zapomniałam ile tatuś ma cm na nadgarstku, a duuużo ma
Mamusi skrzyneczka (taka duża szkatułka) na przyrządy do szycia.
Bratu metalowy piesek do trzymania butelki
Bratowej zestaw kosmetyków w kuferku
Bratanek model bombowca do sklejania
Bratanica zestaw lakierów ze specjalnymi końcówkami do zdobienia paznokci z instrukcją na dvd.

Mąż juz dostał wcześniej, złote stringi 06.gif


Ten post edytował beanata śro, 17 gru 2008 - 22:26
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
Skąd: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post śro, 17 gru 2008 - 22:24
Post #251

mama nadzieja widzę, że nie tylko ja muszę prezenty przemycać, albo niby to kwitów ze sklepu nie wzięłam 43.gif

Ja mam tylko jednego brata, więc dużo tego nie ma

Tatusiowi zegarek, ale te to musze kupić w Niemczech, bo zapomniałam ile tatuś ma cm na nadgarstku, a duuużo ma
Mamusi skrzyneczka (taka duża szkatułka) na przyrządy do szycia.
Bratu metalowy piesek do trzymania butelki
Bratowej zestaw kosmetyków w kuferku
Bratanek model bombowca do sklejania
Bratanica zestaw lakierów ze specjalnymi końcówkami do zdobienia paznokci z instrukcją na dvd.

Mąż juz dostał wcześniej, złote stringi 06.gif


--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
sm22
śro, 17 gru 2008 - 23:38
beanata najbardziej mi się spodobał prezent dla męża hehe 06.gif


mama nadzieja chciałabym umieć tak się rozpisywać a u mnie wszystko skrutowo i na temat zawsze, też czasem musze przemycać prezenty przed mężem choć od dwuch lat mamy ich mniej

co mamy dla moich dzieci:
klocki lego duplo i kotek interaktywny dla córci
bionicla na robocie i pościel w Ronaldo dla synka

mężowi perfum i krem do twarzownej

dla koleżanki synka jednego pełno drobiazgów piżamke w thomasa, rajstopki i zestaw resoraków,
dla drugiego zestaw samochodzików fisher price

dla koleżanki brata wychowuje go ma 10 lat ger na PSP

dla znajomych po butece dobrego wina kazdemu inną

rodzicą , siostrze i bratu nie wysylałam niedawno byłam w domu i dalam imwcześniej , no i za dwa miechy się zobaczymy tak więc po drobiazgu zawioze
sm22


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: nie, 07 gru 08 - 23:05
Nr użytkownika: 24,043




post śro, 17 gru 2008 - 23:38
Post #252

beanata najbardziej mi się spodobał prezent dla męża hehe 06.gif


mama nadzieja chciałabym umieć tak się rozpisywać a u mnie wszystko skrutowo i na temat zawsze, też czasem musze przemycać prezenty przed mężem choć od dwuch lat mamy ich mniej

co mamy dla moich dzieci:
klocki lego duplo i kotek interaktywny dla córci
bionicla na robocie i pościel w Ronaldo dla synka

mężowi perfum i krem do twarzownej

dla koleżanki synka jednego pełno drobiazgów piżamke w thomasa, rajstopki i zestaw resoraków,
dla drugiego zestaw samochodzików fisher price

dla koleżanki brata wychowuje go ma 10 lat ger na PSP

dla znajomych po butece dobrego wina kazdemu inną

rodzicą , siostrze i bratu nie wysylałam niedawno byłam w domu i dalam imwcześniej , no i za dwa miechy się zobaczymy tak więc po drobiazgu zawioze
beata_77
śro, 17 gru 2008 - 23:49
bionicla na robocie co to takiego??
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
Skąd: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post śro, 17 gru 2008 - 23:49
Post #253

bionicla na robocie co to takiego??

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
aga 77

Go??







post czw, 18 gru 2008 - 09:04
Post #254

Kurde ja wcale nie czuję świąt, nic, kompletnie nic. chyba upiekę pierniki żeby chociaż pachniało wkońcu.

Byłam wczoraj u gina na wizycie, maluch rosnie zdrowo, 2,5 cm przz 2 tygodnie. ma już 9 cm długości osirdziowo-ciemieniowej 03.gif Niestety ja przytyłam strasznie dużo, 3 kg w 4 tygodnie co daje mi już +5 kg. Dla mnie to koszmar bo ciężko mi będzie to zbubić, jestem dość wielka... 32.gif
sm22
czw, 18 gru 2008 - 09:27
beanata bionicl na robocie to cos takiego podaje link https://www.amazon.com/dp/B001607OQ6?smid=A...mp;linkCode=asn

aga 77 oj ja się chyba nie przyznaje iż nie czuje świąt ale dzieci są i dla nich większości robie
sm22


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: nie, 07 gru 08 - 23:05
Nr użytkownika: 24,043




post czw, 18 gru 2008 - 09:27
Post #255

beanata bionicl na robocie to cos takiego podaje link https://www.amazon.com/dp/B001607OQ6?smid=A...mp;linkCode=asn

aga 77 oj ja się chyba nie przyznaje iż nie czuje świąt ale dzieci są i dla nich większości robie
mama nadzieja
czw, 18 gru 2008 - 10:34
prezenty
dla rodziców portret pradziadków z malutką babcią na płótnie (relikt w naszej rodzinie, mamy takie malutkie zdjątko). Dałam zrobić z tego obraz. I czekam... ma dojść do świąt.
Dla sisostrzeńca robot - wyścigówka i dionzaur do składania,
Dla siostrzenicy korale drewniane i bransoletka drewniana w kolory tęczy i skrzydła motyla oraz czarodziejska różdżka,
Dla bratanka sweterek i zwierzaki z farmy,
Dla siostry i szwagra model drewniany wiatraka do składania,
Dla bratanicy magiczną tablice ze stempalmi i korale drewniane w kolorze tęczy,
Dla siostry - majtusie korygujące czarne z koronką - hit dosłownie,
Dla teściowej - krem do twarzy,
Dla teścia - kalendarz,
Dla brata koszulę w kratkę,
Dla szwagierek korale (czarno-złote a drugie brązowo - złote). sAMA BYM JE SOBIE ZOSTAWIŁA icon_smile.gif
Nie mam jeszcze nic dla M zaraz lecę na zakupy
i nie mam nic dla dwóch braci i ich żon.
Może mnie dziś natchnie.
No to by było na tyle.
Miłego dzionka
pół listu wczoraj napisała, a dziś za waszą podpowiedzią jeszze zrobię ciacha na święta.
mama nadzieja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 878
Dołączył: śro, 13 gru 06 - 22:29
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 9,058

GG:


post czw, 18 gru 2008 - 10:34
Post #256

prezenty
dla rodziców portret pradziadków z malutką babcią na płótnie (relikt w naszej rodzinie, mamy takie malutkie zdjątko). Dałam zrobić z tego obraz. I czekam... ma dojść do świąt.
Dla sisostrzeńca robot - wyścigówka i dionzaur do składania,
Dla siostrzenicy korale drewniane i bransoletka drewniana w kolory tęczy i skrzydła motyla oraz czarodziejska różdżka,
Dla bratanka sweterek i zwierzaki z farmy,
Dla siostry i szwagra model drewniany wiatraka do składania,
Dla bratanicy magiczną tablice ze stempalmi i korale drewniane w kolorze tęczy,
Dla siostry - majtusie korygujące czarne z koronką - hit dosłownie,
Dla teściowej - krem do twarzy,
Dla teścia - kalendarz,
Dla brata koszulę w kratkę,
Dla szwagierek korale (czarno-złote a drugie brązowo - złote). sAMA BYM JE SOBIE ZOSTAWIŁA icon_smile.gif
Nie mam jeszcze nic dla M zaraz lecę na zakupy
i nie mam nic dla dwóch braci i ich żon.
Może mnie dziś natchnie.
No to by było na tyle.
Miłego dzionka
pół listu wczoraj napisała, a dziś za waszą podpowiedzią jeszze zrobię ciacha na święta.
beata_77
czw, 18 gru 2008 - 16:47
CYTAT(mama nadzieja @ Thu, 18 Dec 2008 - 10:34) *
prezenty
dla rodziców portret pradziadków z malutką babcią na płótnie (relikt w naszej rodzinie, mamy takie malutkie zdjątko). Dałam zrobić z tego obraz. I czekam... ma dojść do świąt.


Koniecznie foto relację poprosimy, to musi wspaniale wyglądać icon_smile.gif

sm22 jezuuuuuuuuuu czegoż to nie wymyślą... Tak dzisiaj łaziłam po mieście i myślę, że coś jeszcze musze Dawidkowi dokupić, i właśnie myślałam o lego...

Aga 77 Wielka jesteś? Większa ode mnie 181 cm wzrostu 83 kg wagi ??? i ciągle przybywa icon_smile.gif W pierwszej ciąży w 16 tygodniu miałam +10 kg na ciele. Jak będziesz karmić piersią to szybko zrzucisz. Ja nie karmiłam długo niestety 32.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
Skąd: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post czw, 18 gru 2008 - 16:47
Post #257

CYTAT(mama nadzieja @ Thu, 18 Dec 2008 - 10:34) *
prezenty
dla rodziców portret pradziadków z malutką babcią na płótnie (relikt w naszej rodzinie, mamy takie malutkie zdjątko). Dałam zrobić z tego obraz. I czekam... ma dojść do świąt.


Koniecznie foto relację poprosimy, to musi wspaniale wyglądać icon_smile.gif

sm22 jezuuuuuuuuuu czegoż to nie wymyślą... Tak dzisiaj łaziłam po mieście i myślę, że coś jeszcze musze Dawidkowi dokupić, i właśnie myślałam o lego...

Aga 77 Wielka jesteś? Większa ode mnie 181 cm wzrostu 83 kg wagi ??? i ciągle przybywa icon_smile.gif W pierwszej ciąży w 16 tygodniu miałam +10 kg na ciele. Jak będziesz karmić piersią to szybko zrzucisz. Ja nie karmiłam długo niestety 32.gif


--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
beata_77
czw, 18 gru 2008 - 16:50
ooooo czarodziejska różdżka.... przydałaby mi się 03.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
Skąd: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post czw, 18 gru 2008 - 16:50
Post #258

ooooo czarodziejska różdżka.... przydałaby mi się 03.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
aga 77

Go??







post czw, 18 gru 2008 - 17:06
Post #259

beanata jestem wiksza od Ciebie i to sporo. A co do karmienia piersią to bardzo bym chciałą, to moje marzenie. Mam jednak pewne obawy. Kiedys lekarz mi powidział (podacz usg piersi), że mam mało gruczołów i karmienie piersią jest wysoce niewiadome. W pierwszej ciąży nie karmiłam ani jednego razu, zobaczyłam córkę jak miała 2 tygodnie i już nie chciała wogóle zassać. Ja coprawda odciągałam pokarm w szpitalu al i tak nic tam nie leciało, pewnie to wina tego, że nie małam dziecka koło siebie i nie produkowało mi się mleko. Mam nadzieję, że tym razem będzie mi dane karmić moje dziecię, bardzo bym chciała móc poczuć to szczęście.
beata_77
czw, 18 gru 2008 - 17:26
aga przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Życzę Cie tego z całego serca. Ja gryzłam poduszkę z bólu, bo strasznie mnie bolały brodawki, jak juz zassała, a łapczywe to to było że hej, to było lepiej, najgorzej samo zassanie. A przestałam karmic przez głupotę, bo płakała, a ja myślałam, ze głodna i dałam sztuczne... Z tych nerwów zaczęłam palić 32.gif a jak znalazłam przyczynę płaczu, to juz jej nikotyną nie chciałam karmić (kocyk ją parzył ) 41.gif
Teraz tego błędu nie popełnię nienie.gif nienie.gif nienie.gif

Z avatarka taki lekki aniołek jesteś, nie myślałam… 06.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
Skąd: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post czw, 18 gru 2008 - 17:26
Post #260

aga przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Życzę Cie tego z całego serca. Ja gryzłam poduszkę z bólu, bo strasznie mnie bolały brodawki, jak juz zassała, a łapczywe to to było że hej, to było lepiej, najgorzej samo zassanie. A przestałam karmic przez głupotę, bo płakała, a ja myślałam, ze głodna i dałam sztuczne... Z tych nerwów zaczęłam palić 32.gif a jak znalazłam przyczynę płaczu, to juz jej nikotyną nie chciałam karmić (kocyk ją parzył ) 41.gif
Teraz tego błędu nie popełnię nienie.gif nienie.gif nienie.gif

Z avatarka taki lekki aniołek jesteś, nie myślałam… 06.gif


--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
> Małolaty z '77 ;;;;;;;)
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V  « poprzednia 11 12 13 14 15 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 14 cze 2024 - 12:54
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama