Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Październik 2009 Październikowe Cuda:-)

, to już 6 stka:-)
> , to już 6 stka:-)
Orinoko
śro, 08 lut 2012 - 09:52
Kciukasy trzymam!!!!!!!!! Czekamy na wieści po operacji. Będzie dobrze, a na pewno coraz lepiej.
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 09:52
Post #41

Kciukasy trzymam!!!!!!!!! Czekamy na wieści po operacji. Będzie dobrze, a na pewno coraz lepiej.

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
Jolanta91
śro, 08 lut 2012 - 11:12
Ewela , pomodle sie o Ciebie...jako osoba wierzaca:)
Trzymaj sie przytul.gif

ps. my od rana "pilujemy" z Ines granie a teraz jest przerwa na kawe:) Nathan w zlobku i cisza ktora sprzyja pracy:)
milego dnia
Jolanta91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 502
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 19:43
SkÄ…d: Francja
Nr użytkownika: 25,589




post śro, 08 lut 2012 - 11:12
Post #42

Ewela , pomodle sie o Ciebie...jako osoba wierzaca:)
Trzymaj sie przytul.gif

ps. my od rana "pilujemy" z Ines granie a teraz jest przerwa na kawe:) Nathan w zlobku i cisza ktora sprzyja pracy:)
milego dnia

--------------------
Ines ur.02/09/2004
Nathan ur. 16/10/2009
gładka
śro, 08 lut 2012 - 11:23
Ewela wrocilam na watek własnei dzisiaj a tu dzisiaj operacja. ściskam kciuki. Cos źle zaznaczyłam i nie przychodzą mi powiadomienia.
Poza tym przezywałam handrę urodzinową. Kobiecie w moim wieku nie jest łatwo przejśc przez urodziny 41.gif
Zuza kupowala mi książke w Empiku i opowiadąla potem jak to wyglądalo: 'jest taka książka długopis?" a pan jej na to " nie ale jest ołówek"....jakiś czas temu mówiłam jej że chciałabym sobie kupić taką książkę "ołówek" a jej się pomyliło ..ale śmiesznie wyszło..
Nikodem trochę zdrowy ale znowu wczoraj gila dostał. M wylecial na Bialoruś i wraca za dwa dni. Podczas mrozow ja musialam kupić nowy akumulator a M wynajął garaż bo jego auto na ropę wogóle odmowiło pracy. Dobrze że teraz już tylko -11.
Jolanta zaraz szukam siedem lat później..ja polecam "ołówek" bo jakos pozytywnie nastraja do życia mimo że to opowieść o chorobie.
Rubinko zdjęcia cudne tak jak twoje dzieci i M 03.gif

Stanislaw też fajowski ...i Nikodem ma takie same upodobania - kucharze nam rosną 03.gif
gładka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:43
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4,477

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 11:23
Post #43

Ewela wrocilam na watek własnei dzisiaj a tu dzisiaj operacja. ściskam kciuki. Cos źle zaznaczyłam i nie przychodzą mi powiadomienia.
Poza tym przezywałam handrę urodzinową. Kobiecie w moim wieku nie jest łatwo przejśc przez urodziny 41.gif
Zuza kupowala mi książke w Empiku i opowiadąla potem jak to wyglądalo: 'jest taka książka długopis?" a pan jej na to " nie ale jest ołówek"....jakiś czas temu mówiłam jej że chciałabym sobie kupić taką książkę "ołówek" a jej się pomyliło ..ale śmiesznie wyszło..
Nikodem trochę zdrowy ale znowu wczoraj gila dostał. M wylecial na Bialoruś i wraca za dwa dni. Podczas mrozow ja musialam kupić nowy akumulator a M wynajął garaż bo jego auto na ropę wogóle odmowiło pracy. Dobrze że teraz już tylko -11.
Jolanta zaraz szukam siedem lat później..ja polecam "ołówek" bo jakos pozytywnie nastraja do życia mimo że to opowieść o chorobie.
Rubinko zdjęcia cudne tak jak twoje dzieci i M 03.gif

Stanislaw też fajowski ...i Nikodem ma takie same upodobania - kucharze nam rosną 03.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>





rubinka
śro, 08 lut 2012 - 16:46
ewela &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Cały czas myśle!!!!
rubinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 966
Dołączył: wto, 01 sie 06 - 18:10
Skąd: Białystok/Cadiz (Espańa)
Nr użytkownika: 6,814

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 16:46
Post #44

ewela &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Cały czas myśle!!!!

--------------------
Nuestro principe azul WIKTOR

Nuestra pequena princesa CARMEN
Orinoko
śro, 08 lut 2012 - 22:26
Przekazałam Eweli Wasze wsparcie, bo pisała przed i po operacji.
Operacja trwała 2h. Za 6 tyg. kolejna.
Nic więcej nie wiem, ale mam nadzieję, że jest ok.
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post śro, 08 lut 2012 - 22:26
Post #45

Przekazałam Eweli Wasze wsparcie, bo pisała przed i po operacji.
Operacja trwała 2h. Za 6 tyg. kolejna.
Nic więcej nie wiem, ale mam nadzieję, że jest ok.

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
ewela
czw, 09 lut 2012 - 18:49
hejka
operacja się udała...pacjentka przezyła

Orinoko przytul.gif przytul.gif przytul.gif dziękuję

Dziewczyny Wam też bardzo dziękuję za miłę słowa, wiarę, modlitwę ...wiedziałam,ze jestescie "ze mną" przytul.gif

jestem juz w domu.
nocka przeplakana z bólu-pomimo leków p/bolowych i nawet morfiny.
Dzisiaj zas ciÄ…gne na lekach i jest jakoÅ›.....boli,piecze itp itd-ale nie marudzÄ™.

Za 6tyg czeka mnie powazniejsza opoeracja tego kolana- rekonstrukcja więzadła.i tu bedzie tez strach-ale chyba większy ból.

wiecej napiszÄ™ pozniej...ide polezakowac

ps 6tyg mam noge w ortezie , potem operacja i znowu 6tyg unieruchomienia i zaczynamy rehabilitacja.

ps ogladałam swoja operację w "tv"- ale rewelacja- było super...pozniej juz nie....

papapaap
dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten post edytował ewela czw, 09 lut 2012 - 18:50
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post czw, 09 lut 2012 - 18:49
Post #46

hejka
operacja się udała...pacjentka przezyła

Orinoko przytul.gif przytul.gif przytul.gif dziękuję

Dziewczyny Wam też bardzo dziękuję za miłę słowa, wiarę, modlitwę ...wiedziałam,ze jestescie "ze mną" przytul.gif

jestem juz w domu.
nocka przeplakana z bólu-pomimo leków p/bolowych i nawet morfiny.
Dzisiaj zas ciÄ…gne na lekach i jest jakoÅ›.....boli,piecze itp itd-ale nie marudzÄ™.

Za 6tyg czeka mnie powazniejsza opoeracja tego kolana- rekonstrukcja więzadła.i tu bedzie tez strach-ale chyba większy ból.

wiecej napiszÄ™ pozniej...ide polezakowac

ps 6tyg mam noge w ortezie , potem operacja i znowu 6tyg unieruchomienia i zaczynamy rehabilitacja.

ps ogladałam swoja operację w "tv"- ale rewelacja- było super...pozniej juz nie....

papapaap
dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rubinka
piÄ…, 10 lut 2012 - 09:25
eweluś trzymaj sie kochana!!! Najważniejsze że się udało. Jesteś super dzielna. Co do oglądania operacji to 37.gif ja mam problem z założeniem opatrunku jak dziecko się skaleczy 06.gif
rubinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 966
Dołączył: wto, 01 sie 06 - 18:10
Skąd: Białystok/Cadiz (Espańa)
Nr użytkownika: 6,814

GG:


post piÄ…, 10 lut 2012 - 09:25
Post #47

eweluś trzymaj sie kochana!!! Najważniejsze że się udało. Jesteś super dzielna. Co do oglądania operacji to 37.gif ja mam problem z założeniem opatrunku jak dziecko się skaleczy 06.gif

--------------------
Nuestro principe azul WIKTOR

Nuestra pequena princesa CARMEN
Jolanta91
piÄ…, 10 lut 2012 - 09:28
Ewela przytul.gif
ciesze sie ,ze wszystko ok u Ciebie, a jak po nocy?
te ortezy to cos takiego jak gips? mozesz sie poruszac na kulach czy narazie tylko lezec?
Jolanta91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 502
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 19:43
SkÄ…d: Francja
Nr użytkownika: 25,589




post piÄ…, 10 lut 2012 - 09:28
Post #48

Ewela przytul.gif
ciesze sie ,ze wszystko ok u Ciebie, a jak po nocy?
te ortezy to cos takiego jak gips? mozesz sie poruszac na kulach czy narazie tylko lezec?


--------------------
Ines ur.02/09/2004
Nathan ur. 16/10/2009
Orinoko
piÄ…, 10 lut 2012 - 09:38
Ewela... trzymaj siÄ™.
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post piÄ…, 10 lut 2012 - 09:38
Post #49

Ewela... trzymaj siÄ™.

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
ewela
piÄ…, 10 lut 2012 - 10:40
hejka
nocka ok...trzesnelam sie w szew-ten długi i bol mnei obudził...ale spałam-to najwazniejsze!dziurki po artoskopii nie sa mocno odczuwalne-chyba-bo jestem na p/bolowych.

Jolanta- orteza-taka z zegrem- najpierw ustawienie na 30stopni do zgiecia- na 2tyg,potem 2tyg w 50stopniach,90stopni-2tygodnie.Poruszac się moge jedynie o kulach,noga operowana dotyka jedynie podłoza-bez obciązenia.

za tydz jade sciagnÄ…c szwy i bede mogla ruszyc na fizjoterapiÄ™.
chodzenie no cóż-musze doliczyc czas na dojscie np do wc

rubinko- to nie bylo nic strasznego- ogladanie "siebie" w tv. przeciez nei widziałam jak mi "gmerał" w kolanie,tylko to co juz bylo w kolanie. 29.gif widoczne w tv-zawsze to jakies doswiadczenie i nowe przezycie...hihi wpisze sobie do rozwoju zawodowego 03.gif
najgorsza jest wizja zrosniecia przyszytej Å‚Ä…kotki- bo tu tylko 20%szans- mam nadzieje,ze te 20-bedzie dla mnie korzystne!!!!!!!!!!!!!


Orinoko przytul.gif przytul.gif przytul.gif Ty wiesz:-)

pozdr
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post piÄ…, 10 lut 2012 - 10:40
Post #50

hejka
nocka ok...trzesnelam sie w szew-ten długi i bol mnei obudził...ale spałam-to najwazniejsze!dziurki po artoskopii nie sa mocno odczuwalne-chyba-bo jestem na p/bolowych.

Jolanta- orteza-taka z zegrem- najpierw ustawienie na 30stopni do zgiecia- na 2tyg,potem 2tyg w 50stopniach,90stopni-2tygodnie.Poruszac się moge jedynie o kulach,noga operowana dotyka jedynie podłoza-bez obciązenia.

za tydz jade sciagnÄ…c szwy i bede mogla ruszyc na fizjoterapiÄ™.
chodzenie no cóż-musze doliczyc czas na dojscie np do wc

rubinko- to nie bylo nic strasznego- ogladanie "siebie" w tv. przeciez nei widziałam jak mi "gmerał" w kolanie,tylko to co juz bylo w kolanie. 29.gif widoczne w tv-zawsze to jakies doswiadczenie i nowe przezycie...hihi wpisze sobie do rozwoju zawodowego 03.gif
najgorsza jest wizja zrosniecia przyszytej Å‚Ä…kotki- bo tu tylko 20%szans- mam nadzieje,ze te 20-bedzie dla mnie korzystne!!!!!!!!!!!!!


Orinoko przytul.gif przytul.gif przytul.gif Ty wiesz:-)

pozdr
gładka
piÄ…, 10 lut 2012 - 11:34
Ewela tzrymam kciuki żebyś weszła w te 20%
gładka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:43
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4,477

GG:


post piÄ…, 10 lut 2012 - 11:34
Post #51

Ewela tzrymam kciuki żebyś weszła w te 20%

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>





Jolanta91
piÄ…, 10 lut 2012 - 22:58
Hej
Bardzo ciekawi mnie jak ta orteza wyglada...zaraz zobacze to na necie...

Byc moze jest to podobne do aparatu Ilizarowa......w sumie plusem aparatu Ilizarowa jest to ,ze zastepuje gips ,a po jego zdjeciu niepotrzebna jest fizykoterpaia , gdyz stawy normalnie pracuja , ale w praktyce jest inaczej, poniewaz bol sprawia , ze jednak ta "praca "stawow jest badzo ograniczona
ps;Ewela jak dzionek minal....boli , bolalo? masz kogos do pomocy , bo wiadomo jak to jest na poczatku....zrobienie herbaty to nie lada wyczyn...pominowszy dwojke dzieci.....i meza:)icon_smile.gif
milej nocki

Ten post edytował Jolanta91 pią, 10 lut 2012 - 23:06
Jolanta91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 502
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 19:43
SkÄ…d: Francja
Nr użytkownika: 25,589




post piÄ…, 10 lut 2012 - 22:58
Post #52

Hej
Bardzo ciekawi mnie jak ta orteza wyglada...zaraz zobacze to na necie...

Byc moze jest to podobne do aparatu Ilizarowa......w sumie plusem aparatu Ilizarowa jest to ,ze zastepuje gips ,a po jego zdjeciu niepotrzebna jest fizykoterpaia , gdyz stawy normalnie pracuja , ale w praktyce jest inaczej, poniewaz bol sprawia , ze jednak ta "praca "stawow jest badzo ograniczona
ps;Ewela jak dzionek minal....boli , bolalo? masz kogos do pomocy , bo wiadomo jak to jest na poczatku....zrobienie herbaty to nie lada wyczyn...pominowszy dwojke dzieci.....i meza:)icon_smile.gif
milej nocki

--------------------
Ines ur.02/09/2004
Nathan ur. 16/10/2009
ewela
sob, 11 lut 2012 - 11:26
jolanta nosze teraz cos takiego Orteza STANLEY REH
fizjoterapia potrzebna jest,by wspomóc gojenie bez wiekszego obciązenia dla stawu.
Dopiero po drugiej operacji, zaczne regularna rehabilitacje.
Wczoraj obdzwonilam tutejsze osrodki fizjo-rehab i ze skierowaniem na zabiegi PILNE moge dostac sie na czerwiec 2012.....
Czyli znowu pozostaje mi placic......

nocka ok....wlasnie wypiłam kolagen.....w towarzystwie miski-o jezuuu jakie to bleeeee
o 12.30- zapodam sobie "domowy zestaw sadysty"- zastrzyk w brzuszek i zostanie tylko 38szt do wykonania.

Dzisiaj wracaja dziewczynki do domu.....bedzie wesoło....boje sie,ze bede sie kłociła z m,bo on jakos mało domyslny jest jezeli chodzi o opiekę nad dziecmi.
Z "podawaniem " wody jakos narazie nie marudzi. mam swojÄ… buteleczkÄ™....nakaz lezenia i odciazania nogi....-skonczy mi siÄ™ to za kilka godzin.

Chociaz obiecałąm sobie "pieszczenie" siebie -moze dzieki temu uda mi się załapac, na te 20% szans, na zrosniecie łąkotki.

Wczoraj dzwniła do mnie moja fizjoterapeutka, pozniej lekarz sportowy- 3mają za mnie kciuki i czekają na mnie u siebie w zakładzie fizjoterapii i rehabilitacji.

ide polezakowac....

papap milego dnia
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post sob, 11 lut 2012 - 11:26
Post #53

jolanta nosze teraz cos takiego Orteza STANLEY REH
fizjoterapia potrzebna jest,by wspomóc gojenie bez wiekszego obciązenia dla stawu.
Dopiero po drugiej operacji, zaczne regularna rehabilitacje.
Wczoraj obdzwonilam tutejsze osrodki fizjo-rehab i ze skierowaniem na zabiegi PILNE moge dostac sie na czerwiec 2012.....
Czyli znowu pozostaje mi placic......

nocka ok....wlasnie wypiłam kolagen.....w towarzystwie miski-o jezuuu jakie to bleeeee
o 12.30- zapodam sobie "domowy zestaw sadysty"- zastrzyk w brzuszek i zostanie tylko 38szt do wykonania.

Dzisiaj wracaja dziewczynki do domu.....bedzie wesoło....boje sie,ze bede sie kłociła z m,bo on jakos mało domyslny jest jezeli chodzi o opiekę nad dziecmi.
Z "podawaniem " wody jakos narazie nie marudzi. mam swojÄ… buteleczkÄ™....nakaz lezenia i odciazania nogi....-skonczy mi siÄ™ to za kilka godzin.

Chociaz obiecałąm sobie "pieszczenie" siebie -moze dzieki temu uda mi się załapac, na te 20% szans, na zrosniecie łąkotki.

Wczoraj dzwniła do mnie moja fizjoterapeutka, pozniej lekarz sportowy- 3mają za mnie kciuki i czekają na mnie u siebie w zakładzie fizjoterapii i rehabilitacji.

ide polezakowac....

papap milego dnia
Orinoko
pon, 13 lut 2012 - 23:47
Ewela, jak siÄ™ czujesz? przytul.gif
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post pon, 13 lut 2012 - 23:47
Post #54

Ewela, jak siÄ™ czujesz? przytul.gif

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
Jolanta91
wto, 14 lut 2012 - 10:54
Ewela , ta orteza to zastepuje po prostu gips?
Jak u Was Walentynki? my zostajemy w domu bo jakos w srodku tygodnia nie mamy glowy ani humoru na jakas kolacje w restauracji, chociaz restauracje w moim miescie sypia ofertami walentynkowymi...2 menu w cenie jednego...itd
Oprocz tego kaszel w naszej rodzinie powoli odchodzi icon_smile.gif
Dzis wieczorem przychodzi babka na zakupy do mnie...bo wysprzedaje wszystko po Nathanie , hustawke , zabawki typu grzechotki, jakies szmerki bajerki na lozeczko.....lozeczko w ktorym on ani Ines nigdy nie spali juz sprzedane....mam dwojke dzieci i zadne z nich nigdy nie korzystalo z butelki do karmienia ani z lozeczka ani ze smoczka ...icon_smile.gificon_smile.gif

Ten post edytował Jolanta91 wto, 14 lut 2012 - 11:02
Jolanta91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 502
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 19:43
SkÄ…d: Francja
Nr użytkownika: 25,589




post wto, 14 lut 2012 - 10:54
Post #55

Ewela , ta orteza to zastepuje po prostu gips?
Jak u Was Walentynki? my zostajemy w domu bo jakos w srodku tygodnia nie mamy glowy ani humoru na jakas kolacje w restauracji, chociaz restauracje w moim miescie sypia ofertami walentynkowymi...2 menu w cenie jednego...itd
Oprocz tego kaszel w naszej rodzinie powoli odchodzi icon_smile.gif
Dzis wieczorem przychodzi babka na zakupy do mnie...bo wysprzedaje wszystko po Nathanie , hustawke , zabawki typu grzechotki, jakies szmerki bajerki na lozeczko.....lozeczko w ktorym on ani Ines nigdy nie spali juz sprzedane....mam dwojke dzieci i zadne z nich nigdy nie korzystalo z butelki do karmienia ani z lozeczka ani ze smoczka ...icon_smile.gificon_smile.gif

--------------------
Ines ur.02/09/2004
Nathan ur. 16/10/2009
gładka
wto, 14 lut 2012 - 15:30


Uploaded with ImageShack.us
Makieta grodu średniowiecznego z ciasta, paluszków, wafelków i duuuuuzą ilością lukru:) Ulice wybrukowane kangusami.

Poza tym że pomagam swojemu dziecku w pracach domowych to jakieś uroki powinno się nade mną odczynić. Wczoraj temperatura i katar. Dzisiaj tylko katar i własnie pojawia mi się na ustach....opryszczka. W piątek wylatuje do Dubaju....i jestem jednym chodzącym nieszczęściem.
Walentynek tez nie świętujemy bo nie mamy czasu. Wyjście do restauracji - pomyłka - bo mój M na diecie od pół roku. Po południu znowu przychodzą klienci oglądać mieszkanie i trzeba je trochę przygotować. W moich ambitnych planach mam pakowanie się po wizycie klientów. Ostatnio przytyłam 5 kg i nie wiem czy we wszystkie ciuchy się zmieszczę no i muszę odgrzebać letnią garderobę. Zazwyczaj mam stres przedwyjazdowy ...budzę się w nocy i myślę jak się spakować , trochę udaje mi się to złagodzić jak wcześniej się spakuję. Nikodem tez zagilany ..dobrze że moi siostrzeńcy na zmianę sie nim mogą opiekować (co prawda codziennie zajada jajecznice i ma juz czerwone policzki)

Ten post edytował gładka wto, 14 lut 2012 - 15:41
gładka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:43
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4,477

GG:


post wto, 14 lut 2012 - 15:30
Post #56



Uploaded with ImageShack.us
Makieta grodu średniowiecznego z ciasta, paluszków, wafelków i duuuuuzą ilością lukru:) Ulice wybrukowane kangusami.

Poza tym że pomagam swojemu dziecku w pracach domowych to jakieś uroki powinno się nade mną odczynić. Wczoraj temperatura i katar. Dzisiaj tylko katar i własnie pojawia mi się na ustach....opryszczka. W piątek wylatuje do Dubaju....i jestem jednym chodzącym nieszczęściem.
Walentynek tez nie świętujemy bo nie mamy czasu. Wyjście do restauracji - pomyłka - bo mój M na diecie od pół roku. Po południu znowu przychodzą klienci oglądać mieszkanie i trzeba je trochę przygotować. W moich ambitnych planach mam pakowanie się po wizycie klientów. Ostatnio przytyłam 5 kg i nie wiem czy we wszystkie ciuchy się zmieszczę no i muszę odgrzebać letnią garderobę. Zazwyczaj mam stres przedwyjazdowy ...budzę się w nocy i myślę jak się spakować , trochę udaje mi się to złagodzić jak wcześniej się spakuję. Nikodem tez zagilany ..dobrze że moi siostrzeńcy na zmianę sie nim mogą opiekować (co prawda codziennie zajada jajecznice i ma juz czerwone policzki)

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>





Orinoko
wto, 14 lut 2012 - 20:00
Makieta - pełen odlot, wielki szacunek. Takie rzeczy się teraz robi do szkoły? Nie mogę pokazać Kubie, bo też będzie chciał robić!!!!! 29.gif
U nas też przygody - Emi z uchem - niby nic takiego, ale steryd mam podawać plus końskie dawki Nurofenu, Nasivinu itd. (obce mi takie leczenie, ale ta alergia mnie dobija i znow jestem bez pediatry, któremu ufam 37.gif bo nasza homeo to nas pogoni, jak jej powiem, że podaję Xyzal i steryd), a Kuby z gardłem (chwilowo). Dziś spałam od 4 do 7.50. Ech.
Znaczy sezon w pełni. Ja mam jakiś lekki katar x tydzień, chyba alergia? 21.gif

Zdrowia!!!
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post wto, 14 lut 2012 - 20:00
Post #57

Makieta - pełen odlot, wielki szacunek. Takie rzeczy się teraz robi do szkoły? Nie mogę pokazać Kubie, bo też będzie chciał robić!!!!! 29.gif
U nas też przygody - Emi z uchem - niby nic takiego, ale steryd mam podawać plus końskie dawki Nurofenu, Nasivinu itd. (obce mi takie leczenie, ale ta alergia mnie dobija i znow jestem bez pediatry, któremu ufam 37.gif bo nasza homeo to nas pogoni, jak jej powiem, że podaję Xyzal i steryd), a Kuby z gardłem (chwilowo). Dziś spałam od 4 do 7.50. Ech.
Znaczy sezon w pełni. Ja mam jakiś lekki katar x tydzień, chyba alergia? 21.gif

Zdrowia!!!

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
gładka
śro, 15 lut 2012 - 14:23
Orinoko no i chyba wyzdrowialam...trzy dni temu mialam temperature i dostałam od kolezanki Biseptol.Normalnie nie zrobilabym czegoś takiego ale wizja 12-godzinnego lotu samolotem z temperaturą,katarem i kaszlem mnie przeraziła no i wzielam ten biseptol. Dzisiaj juz zero kataru, nie mam bólu gardła ani glowy (opryszczka jest ale od wewnetrzej strony ust i jakaś mała). Mam nadzieję ze i twoj katar w końcu minie. Ja też nie mam zaufanego lekarza....kurcze tam bym chciala gotowac tak jak Reni Jusis tzn., zdrowo a tak pójdę do mojej pediatry a ona wpędza mnie w kompleksy że dziecko przebiałczone albo inne takie i że przez to chore.

Ewela żyjesz?
gładka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:43
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4,477

GG:


post śro, 15 lut 2012 - 14:23
Post #58

Orinoko no i chyba wyzdrowialam...trzy dni temu mialam temperature i dostałam od kolezanki Biseptol.Normalnie nie zrobilabym czegoś takiego ale wizja 12-godzinnego lotu samolotem z temperaturą,katarem i kaszlem mnie przeraziła no i wzielam ten biseptol. Dzisiaj juz zero kataru, nie mam bólu gardła ani glowy (opryszczka jest ale od wewnetrzej strony ust i jakaś mała). Mam nadzieję ze i twoj katar w końcu minie. Ja też nie mam zaufanego lekarza....kurcze tam bym chciala gotowac tak jak Reni Jusis tzn., zdrowo a tak pójdę do mojej pediatry a ona wpędza mnie w kompleksy że dziecko przebiałczone albo inne takie i że przez to chore.

Ewela żyjesz?

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>





ewela
śro, 15 lut 2012 - 16:23
gladka super budowla!!!!!3maj isÄ™ i zdrowiej!!!!!!
a moze potrzebujesz kogos co ciÄ…gniecia bagazu...chetnie sie z TobÄ… zabiore do Dubaju.

ps zrób fotki- proszę


zyje,zyje.....



zapakowana w otreze,z ksiazką w ręce, leżakuję.....
albo inaczej
dojrzewam niczym wino...im starsze tym lepsze.....
albo inaczej
tak bardzo chce załąpac się na te 20%,ze lezakuję.....

3majcie siÄ™ zdrowo Siostry!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post śro, 15 lut 2012 - 16:23
Post #59

gladka super budowla!!!!!3maj isÄ™ i zdrowiej!!!!!!
a moze potrzebujesz kogos co ciÄ…gniecia bagazu...chetnie sie z TobÄ… zabiore do Dubaju.

ps zrób fotki- proszę


zyje,zyje.....



zapakowana w otreze,z ksiazką w ręce, leżakuję.....
albo inaczej
dojrzewam niczym wino...im starsze tym lepsze.....
albo inaczej
tak bardzo chce załąpac się na te 20%,ze lezakuję.....

3majcie siÄ™ zdrowo Siostry!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ewela
czw, 16 lut 2012 - 09:25
mam doła....m mnie wkurza....ryczec mi się chce
Elizki nie widziałam juz 8dni.....

wogole jest do dpy........

M sie wscieka,bo sam sobie z niczym nie radzi, warczy na mnie-bo co?
bo nie ma służacej, ktora wszsytko zrobi- pranie,sprzatanie, gotowanie, podanie wszsytkiego pod nos,zajmi isę dziecmi....
nie jestem samodzielna- nie daje rady sama jezdzic autem- niczym pasozyt zeruje na jego mobilnosci
a do tego on musi isc do pracy...............

41.gif
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post czw, 16 lut 2012 - 09:25
Post #60

mam doła....m mnie wkurza....ryczec mi się chce
Elizki nie widziałam juz 8dni.....

wogole jest do dpy........

M sie wscieka,bo sam sobie z niczym nie radzi, warczy na mnie-bo co?
bo nie ma służacej, ktora wszsytko zrobi- pranie,sprzatanie, gotowanie, podanie wszsytkiego pod nos,zajmi isę dziecmi....
nie jestem samodzielna- nie daje rady sama jezdzic autem- niczym pasozyt zeruje na jego mobilnosci
a do tego on musi isc do pracy...............

41.gif
> Październik 2009 Październikowe Cuda:-), to już 6 stka:-)
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 12:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama