Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Basen dla dzieci - nauka pływania

> 
Elikd
wto, 01 mar 2005 - 13:58
Jak w temacie, chciałabym zapisać naszą 5 latkę do szkółki, wiem że na Wostiwie są zapisy, ale wolelibyśmy raczej wodę niechlorowaną ze względu na AZS Oli. Zdaje się, że w Motyczu jest basen z ozonowaną wodą tylko nie wiem czy tam są organizowane takie zajęcia i dodatkowo kolżanka ostatnio mnie nastraszyła, że ona w ciąży i jej dzieciaki zarazili się tam chlamydią. Z tego co czytałam chlamydią można zarazić się także przez ręcznik, drogą kropelkową czy użycie naczyń itp.
Wieci cosik na temat powyższy?
Elikd


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pią, 10 wrz 04 - 10:42
Nr użytkownika: 2,079




post wto, 01 mar 2005 - 13:58
Post #1

Jak w temacie, chciałabym zapisać naszą 5 latkę do szkółki, wiem że na Wostiwie są zapisy, ale wolelibyśmy raczej wodę niechlorowaną ze względu na AZS Oli. Zdaje się, że w Motyczu jest basen z ozonowaną wodą tylko nie wiem czy tam są organizowane takie zajęcia i dodatkowo kolżanka ostatnio mnie nastraszyła, że ona w ciąży i jej dzieciaki zarazili się tam chlamydią. Z tego co czytałam chlamydią można zarazić się także przez ręcznik, drogą kropelkową czy użycie naczyń itp.
Wieci cosik na temat powyższy?
kri123
wto, 16 sie 2016 - 20:10
Im twój maluch szybciej poczuje się pewnie w wodzie tym szybciej zacznie radzić sobie z kolejnymi ćwiczeniami. Nam wystarczyło kilka zajęć - zapisałam nas na kolejny etap do szkoły pływania w Lublinie[moderacja]
kri123


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 16 sie 16 - 20:07
Nr użytkownika: 48,017




post wto, 16 sie 2016 - 20:10
Post #2

Im twój maluch szybciej poczuje się pewnie w wodzie tym szybciej zacznie radzić sobie z kolejnymi ćwiczeniami. Nam wystarczyło kilka zajęć - zapisałam nas na kolejny etap do szkoły pływania w Lublinie[moderacja]

Posty w temacie
Elikd   Basen dla dzieci - nauka pÅ‚ywania   wto, 01 mar 2005 - 13:58
Kasia R mama Luizy   Na Wostiwie na pewno jest szkółka dla dzieci. Wi...   wto, 01 mar 2005 - 14:42
Elikd   DziÄ™ki za odpowiedź i czekam na dalsze wieÅ›ci j...   wto, 01 mar 2005 - 21:03
Kasia R mama Luizy   Mąż twierdzi, że na RadoÅ›ci basen musi być oz...   piÄ…, 04 mar 2005 - 21:12
anonimowy   Czesc dziewczyny nazywam sie Asia i jestem mama 5 ...   czw, 25 sie 2005 - 11:38
mcda   A możnaby prosić o jakieÅ› bliższe namiary?   pon, 29 sie 2005 - 23:42
kri123   Im twój maluch szybciej poczuje siÄ™ pewnie w wod...   wto, 16 sie 2016 - 20:10
> Basen dla dzieci - nauka pÅ‚ywania
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 03:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama