Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

przewlekły kaszel

, alergia?
> , alergia?
milutka
śro, 14 lis 2012 - 21:06
Często męczy mnie kaszel, niedawno byłam chora, najgorsze, że lekarka mi nie powiedziała na co, tylko przepisała antybiotyk, coś miałam z oskrzelami albo płucami, bo mnie dusiło ( w nocy obudziłam się, bo miałam straszną duszność, oddechu nie mogłam wziąć, ściskało mnie w klatce/brzuchu i dopiero po wyjściu na balkon mi przeszło.
Moja mama martwi się, że ja tak kaszlę, że teraz tyle ludzi choruje na zapalenie płuc i nawet o tym nie wiedzą.
Jak mam atak kaszlu, to zaraz dostaję lekki katar, kaszel nasila mi się zwłaszcza w ciepłych pomieszczeniach. Gdy wyjdę na powietrze przechodzi mi.
Ale ostatnio atak kaszlu łapał mnie gdy:
-weszłam do małego sklepiku gdzie były ciasta i pieczywo.
-robiłam rogaliki, rozwałkowywałam ciasto, gdzie podsypywałam mąką plus wysiłek ruszając wałkiem (mam taki głupi, że trzeba mocno się wysilić aby rozwałkować, aż na następny dzień zakwasy się ma icon_wink.gif )
-jak zjadłam kilka mandarynek też mnie chwycił kaszel.
-teraz siedzę pod kołdrą i grzeje się pokój i już zaczynam kaszleć i katar mam.
-wczoraj zjadłam kilka ciastek z jabłkami i też kaszel miałam.

To się zaczyna od tego, że zaczyna mnie drapać w gardle i zaraz kaszel. Nie wiem czy przewlekłe zapalenie tarczycy może mieć związek?

edit: a może prześwietlenie płuc trzeba?

Ten post edytował milutka czw, 15 lis 2012 - 00:44
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post śro, 14 lis 2012 - 21:06
Post #1

Często męczy mnie kaszel, niedawno byłam chora, najgorsze, że lekarka mi nie powiedziała na co, tylko przepisała antybiotyk, coś miałam z oskrzelami albo płucami, bo mnie dusiło ( w nocy obudziłam się, bo miałam straszną duszność, oddechu nie mogłam wziąć, ściskało mnie w klatce/brzuchu i dopiero po wyjściu na balkon mi przeszło.
Moja mama martwi się, że ja tak kaszlę, że teraz tyle ludzi choruje na zapalenie płuc i nawet o tym nie wiedzą.
Jak mam atak kaszlu, to zaraz dostaję lekki katar, kaszel nasila mi się zwłaszcza w ciepłych pomieszczeniach. Gdy wyjdę na powietrze przechodzi mi.
Ale ostatnio atak kaszlu łapał mnie gdy:
-weszłam do małego sklepiku gdzie były ciasta i pieczywo.
-robiłam rogaliki, rozwałkowywałam ciasto, gdzie podsypywałam mąką plus wysiłek ruszając wałkiem (mam taki głupi, że trzeba mocno się wysilić aby rozwałkować, aż na następny dzień zakwasy się ma icon_wink.gif )
-jak zjadłam kilka mandarynek też mnie chwycił kaszel.
-teraz siedzę pod kołdrą i grzeje się pokój i już zaczynam kaszleć i katar mam.
-wczoraj zjadłam kilka ciastek z jabłkami i też kaszel miałam.

To się zaczyna od tego, że zaczyna mnie drapać w gardle i zaraz kaszel. Nie wiem czy przewlekłe zapalenie tarczycy może mieć związek?

edit: a może prześwietlenie płuc trzeba?

--------------------

Posty w temacie
milutka   przewlekÅ‚y kaszel   Å›ro, 14 lis 2012 - 21:06
Julcia_   lekarzem nie jestem ale jak cie meczy ten kaszel w...   Å›ro, 21 lis 2012 - 14:47
paula22   milutka Mnie tak strasznie mÄ™czyÅ‚ kaszel po chor...   Å›ro, 21 lis 2012 - 14:53
Orinoko   Ja od miesiÄ…c mam suchy kaszel - jak wezmÄ™ lek p...   Å›ro, 21 lis 2012 - 16:21
milutka   ByÅ‚am u lekarza, mamy takie szczęście, że w p...   Å›ro, 21 lis 2012 - 23:24
Orinoko   ByÅ‚am u lekarza, mamy takie szczęście, że w p...   czw, 22 lis 2012 - 10:16
Julcia_   Ja nie podejrzewaÅ‚am, że mam alergiÄ™ na roztocz...   czw, 22 lis 2012 - 13:52
milutka   Pulneo to chyba taki syrop dla dzieci jest? W ulo...   piÄ…, 23 lis 2012 - 19:04
rysa154   milutka ja mialam kaszel, przebadaÅ‚am sie w testa...   Å›ro, 21 lis 2012 - 23:35
milutka   Czyżby jednak alergia? po braniu od Å›rody lekÃ...   pon, 26 lis 2012 - 17:29
milutka   Tak siÄ™ zastanawiam, ciÄ…gle ten kaszel jednak mn...   nie, 30 gru 2012 - 18:07
gosiagosia   myslalam, ze temat swiezy i po przeczytaniu pierws...   nie, 30 gru 2012 - 18:44
milutka   myslalam, ze temat swiezy i po przeczytaniu pierws...   nie, 30 gru 2012 - 20:48
matylda315   Mam wrażenie Milutka ,że testy alergiczne dadzÄ…...   nie, 30 gru 2012 - 19:54
gosiagosia   akurat dzisiaj czytalam o niewydolnosciach i bylo ...   nie, 30 gru 2012 - 22:05
Bogusia123456   alergie moga miec podloze grzybiczne. Wilgotnosc p...   pon, 31 gru 2012 - 01:03
milutka   i obnizenie temp na noc wskazane. temperaturÄ™ ma...   nie, 06 sty 2013 - 02:11
> przewlekÅ‚y kaszel, alergia?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 23:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama