Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Nasi byli - ojcowie naszych dzieci

, i to co czujemy x czasu później
> , i to co czujemy x czasu później
inezz
sob, 04 gru 2010 - 13:21
M4R7U6H4 ale mi chodz tylko o pomoc finansowa,ze bys pomoagala exowi finansowo,pomoc moze byc roznego typu
ale za to nie mialam mysli,ze odlaczylabym exowi aparature w szpitalu czy bandziorow naslala na niego
inezz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 93
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 22:11
Nr użytkownika: 34,997




post sob, 04 gru 2010 - 13:21
Post #21

M4R7U6H4 ale mi chodz tylko o pomoc finansowa,ze bys pomoagala exowi finansowo,pomoc moze byc roznego typu
ale za to nie mialam mysli,ze odlaczylabym exowi aparature w szpitalu czy bandziorow naslala na niego
m4rusia
sob, 04 gru 2010 - 22:01
w chwili obecnej, jak już wspomniałam pomogłabym Exiowi pomimo tego że nie płaci alimentów nawet. Tym które nie znają do końca sytuacji może się to wydawać dziwne/głupie. Nie będę sie tu jednak rozpisywac nt tego co to za sytuacja. Jest na tyle poważna, że każdemu mojemu bliskiemu/przyjacielowi czy choćby tylko znajomemu bym pomogła, zakładając taka fizyczną możliwość. Etap nasyłania karków, odłączania respiratora i wbijania szpilek w laleczke woodo mam juz za sobą.
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post sob, 04 gru 2010 - 22:01
Post #22

w chwili obecnej, jak już wspomniałam pomogłabym Exiowi pomimo tego że nie płaci alimentów nawet. Tym które nie znają do końca sytuacji może się to wydawać dziwne/głupie. Nie będę sie tu jednak rozpisywac nt tego co to za sytuacja. Jest na tyle poważna, że każdemu mojemu bliskiemu/przyjacielowi czy choćby tylko znajomemu bym pomogła, zakładając taka fizyczną możliwość. Etap nasyłania karków, odłączania respiratora i wbijania szpilek w laleczke woodo mam juz za sobą.

--------------------
> Nasi byli - ojcowie naszych dzieci, i to co czujemy x czasu później
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 12:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama