Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

I jak Wam się podoba? :-)

> 
Gosia1
pią, 04 kwi 2003 - 17:15
Mój nowy podpis? icon_smile.gif

Strasznie się cieszę!

Dzięki Gusieńko kochana i Ago kochana!!! icon_smile.gif

Całuski
Gosia1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,554
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 16:38
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 123

GG:


post pią, 04 kwi 2003 - 17:15
Post #1

Mój nowy podpis? icon_smile.gif

Strasznie się cieszę!

Dzięki Gusieńko kochana i Ago kochana!!! icon_smile.gif

Całuski

--------------------


Gosia1
pią, 04 kwi 2003 - 17:19
A może lepiej tak?


Gosia1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,554
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 16:38
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 123

GG:


post pią, 04 kwi 2003 - 17:19
Post #2

A może lepiej tak?




--------------------


kasiarybka

Go??







post pią, 04 kwi 2003 - 17:19
Post #3

Gosiu.....PIĘKNY
Guśka
pią, 04 kwi 2003 - 18:08
CYTAT(Gosia1)
Dzięki Gusieńko kochana i Ago kochana!!! icon_smile.gif

Całuski


Aaaaa to dlatego raz Guśko a raz Ago do mnie mówiłaś? icon_biggrin.gif wink.gif icon_biggrin.gif wink.gif
Czy może nie tylko ja tak strasznie mieszałam icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Oby bo przechodziłam samą siebie
Guśka Wujcio Wariatuńcio w tym temacie
BUZIAKI
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
Skąd: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post pią, 04 kwi 2003 - 18:08
Post #4

CYTAT(Gosia1)
Dzięki Gusieńko kochana i Ago kochana!!! icon_smile.gif

Całuski


Aaaaa to dlatego raz Guśko a raz Ago do mnie mówiłaś? icon_biggrin.gif wink.gif icon_biggrin.gif wink.gif
Czy może nie tylko ja tak strasznie mieszałam icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Oby bo przechodziłam samą siebie
Guśka Wujcio Wariatuńcio w tym temacie
BUZIAKI

--------------------
Guśka mama Natalii
gaga (mama oli)
pią, 04 kwi 2003 - 18:51
jejku, jakie fajne!!! ja tez takie chce!!! Gosiu, wygladacie cudownie.
Aga& Olka
gaga (mama oli)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 21:41
Nr użytkownika: 312




post pią, 04 kwi 2003 - 18:51
Post #5

jejku, jakie fajne!!! ja tez takie chce!!! Gosiu, wygladacie cudownie.
Aga& Olka
Guśka
pią, 04 kwi 2003 - 18:57
CYTAT(gaga (mama oli))
jejku, jakie fajne!!! ja tez takie chce!!! Gosiu, wygladacie cudownie.
Aga& Olka


To nie takie trudne icon_biggrin.gif Jeśli masz zdjęcie gdzieś na stronie internetowej to wkleja się je tak samo jak obrazek - ikonkę czyli a jeśli nie masz to prześlij do mnie jakąś fotkę mailem a ja Ci ją tak przerobię żebyś mogła ją wkleić np. w podpisie.
Buziaczki
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
Skąd: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post pią, 04 kwi 2003 - 18:57
Post #6

CYTAT(gaga (mama oli))
jejku, jakie fajne!!! ja tez takie chce!!! Gosiu, wygladacie cudownie.
Aga& Olka


To nie takie trudne icon_biggrin.gif Jeśli masz zdjęcie gdzieś na stronie internetowej to wkleja się je tak samo jak obrazek - ikonkę czyli a jeśli nie masz to prześlij do mnie jakąś fotkę mailem a ja Ci ją tak przerobię żebyś mogła ją wkleić np. w podpisie.
Buziaczki

--------------------
Guśka mama Natalii
Gosia1
pią, 04 kwi 2003 - 20:28
Gusiaku cudny, strasznie Ci dziękuję. icon_smile.gif Numerek gg już sobie wpisałam, czekam aż będziesz dostępna. icon_smile.gif

Przepraszam, że milczałam tak długo, ale mąz okupował kompa, a ja znęcałam sie nad kurokiem...icon_sad.gif( który zemścił się na mnie w sposób okrutny...zarżnęłam sie w palca tak nieszczęśliwie, że dłuuuugo nie mogłam zatamować krwi...icon_sad.gif Ale już jest dobrze. icon_smile.gif

Całuję mocno Gosia i Jej dzieciaczki najukochańsze icon_smile.gif

P.S. Kasiu Rybko czy dostałaś wiadomość ode mnie? Bo ja nie umiem jeszcze się tym posługiwać...
Gosia1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,554
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 16:38
Skąd: Katowice
Nr użytkownika: 123

GG:


post pią, 04 kwi 2003 - 20:28
Post #7

Gusiaku cudny, strasznie Ci dziękuję. icon_smile.gif Numerek gg już sobie wpisałam, czekam aż będziesz dostępna. icon_smile.gif

Przepraszam, że milczałam tak długo, ale mąz okupował kompa, a ja znęcałam sie nad kurokiem...icon_sad.gif( który zemścił się na mnie w sposób okrutny...zarżnęłam sie w palca tak nieszczęśliwie, że dłuuuugo nie mogłam zatamować krwi...icon_sad.gif Ale już jest dobrze. icon_smile.gif

Całuję mocno Gosia i Jej dzieciaczki najukochańsze icon_smile.gif

P.S. Kasiu Rybko czy dostałaś wiadomość ode mnie? Bo ja nie umiem jeszcze się tym posługiwać...

--------------------


Atena
pią, 04 kwi 2003 - 21:26
Gosiu1 ślicznie,cudownie!!!!
Mi bardziej podoba się pierwsza wersja(tzn.jedno zdjęcie troszkę mniejsze)
Ale fajniutko!!!!


pozdrawiam i ściskam mocno!
kasia z Rybką icon_razz.gif
Atena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,646
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:36
Skąd: Kabaty :)
Nr użytkownika: 167

GG:


post pią, 04 kwi 2003 - 21:26
Post #8

Gosiu1 ślicznie,cudownie!!!!
Mi bardziej podoba się pierwsza wersja(tzn.jedno zdjęcie troszkę mniejsze)
Ale fajniutko!!!!


pozdrawiam i ściskam mocno!
kasia z Rybką icon_razz.gif

--------------------



Guśka
pią, 04 kwi 2003 - 21:43
Gosiu może je umieść obok siebie. A nóż będą jeszcze lepiej wyglądać no i nie zajmą tyle miejsca "w dół" icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
Skąd: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post pią, 04 kwi 2003 - 21:43
Post #9

Gosiu może je umieść obok siebie. A nóż będą jeszcze lepiej wyglądać no i nie zajmą tyle miejsca "w dół" icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

--------------------
Guśka mama Natalii
Kasia Sz.
sob, 05 kwi 2003 - 10:39
Gosia, Ty się jeszcze pytasz, czy się podoba..... Podoba się i to baaaaardzo ! Miło jest popatrzeć sobie na Wasze buźki icon_smile.gif
I ta miłość wymalowana na Waszych twarzyczkach..... ech...
Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post sob, 05 kwi 2003 - 10:39
Post #10

Gosia, Ty się jeszcze pytasz, czy się podoba..... Podoba się i to baaaaardzo ! Miło jest popatrzeć sobie na Wasze buźki icon_smile.gif
I ta miłość wymalowana na Waszych twarzyczkach..... ech...

--------------------
Zofelia
sob, 05 kwi 2003 - 11:27
Gosiu,

Próbowałam Ci juz to napisać wczoraj, ale się nie udało. Próbuję więc jeszcze raz.
Super.
Ja widziałam Cię tylko raz w TV gwiazdo "szołbiznesu" i przyjemnie mi będzie popatrzeć na Ciebie i te dwie śliczne buźki codziennie.
Też chcę taki podpis.

Pozdrawiam serdecznie
Zofelia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 258
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 21:23
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 221




post sob, 05 kwi 2003 - 11:27
Post #11

Gosiu,

Próbowałam Ci juz to napisać wczoraj, ale się nie udało. Próbuję więc jeszcze raz.
Super.
Ja widziałam Cię tylko raz w TV gwiazdo "szołbiznesu" i przyjemnie mi będzie popatrzeć na Ciebie i te dwie śliczne buźki codziennie.
Też chcę taki podpis.

Pozdrawiam serdecznie

--------------------
Zofelia
usia34
sob, 05 kwi 2003 - 15:49
Gosiu1,
Nie może się nie podobać - bo zdjęcia są super i Wy na zdjęciach jesteście super. icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_razz.gif
Ps.
Sugerowałabym umieszczenie zdjęć obok siebie. Będzie mniej przewijania icon_wink.gif
usia34


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 32
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 20:47
Skąd: M k/Warszawy
Nr użytkownika: 362




post sob, 05 kwi 2003 - 15:49
Post #12

Gosiu1,
Nie może się nie podobać - bo zdjęcia są super i Wy na zdjęciach jesteście super. icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_razz.gif
Ps.
Sugerowałabym umieszczenie zdjęć obok siebie. Będzie mniej przewijania icon_wink.gif

--------------------
Pozdrawiam
Małgoś.dz
sob, 05 kwi 2003 - 17:15
CYTAT
To nie takie trudne  Jeśli masz zdjęcie gdzieś na stronie internetowej to wkleja się je tak samo jak obrazek - ikonkę czyli a jeśli nie masz to prześlij do mnie jakąś fotkę mailem a ja Ci ją tak przerobię żebyś mogła ją wkleić np. w podpisie.  


Gusieńko! wink.gif wink.gif wink.gif
A czy byłabyś tak uprzejma i dla mnie też przygotowała takie zdjęcie? wink.gif Proszę!
Ja mało biegła jestem w necie, więc sama za nic w świecie nic takiego nie zrobię... Czy mogę przesłać Ci zdjęcie do "obrobienia"???
Będę dozgonnie wdzięczna! Ups! Ale patos wyszedł... icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post sob, 05 kwi 2003 - 17:15
Post #13

CYTAT
To nie takie trudne  Jeśli masz zdjęcie gdzieś na stronie internetowej to wkleja się je tak samo jak obrazek - ikonkę czyli a jeśli nie masz to prześlij do mnie jakąś fotkę mailem a ja Ci ją tak przerobię żebyś mogła ją wkleić np. w podpisie.  


Gusieńko! wink.gif wink.gif wink.gif
A czy byłabyś tak uprzejma i dla mnie też przygotowała takie zdjęcie? wink.gif Proszę!
Ja mało biegła jestem w necie, więc sama za nic w świecie nic takiego nie zrobię... Czy mogę przesłać Ci zdjęcie do "obrobienia"???
Będę dozgonnie wdzięczna! Ups! Ale patos wyszedł... icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Guśka
sob, 05 kwi 2003 - 17:49
CYTAT(malgosia.dz)
CYTAT
To nie takie trudne  Jeśli masz zdjęcie gdzieś na stronie internetowej to wkleja się je tak samo jak obrazek - ikonkę czyli a jeśli nie masz to prześlij do mnie jakąś fotkę mailem a ja Ci ją tak przerobię żebyś mogła ją wkleić np. w podpisie.  


Gusieńko! icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
A czy byłabyś tak uprzejma i dla mnie też przygotowała takie zdjęcie? icon_wink.gif Proszę!
Ja mało biegła jestem w necie, więc sama za nic w świecie nic takiego nie zrobię... Czy mogę przesłać Ci zdjęcie do "obrobienia"???
Będę dozgonnie wdzięczna! Ups! Ale patos wyszedł... icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Jasne przysyłaj!
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
Skąd: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post sob, 05 kwi 2003 - 17:49
Post #14

CYTAT(malgosia.dz)
CYTAT
To nie takie trudne  Jeśli masz zdjęcie gdzieś na stronie internetowej to wkleja się je tak samo jak obrazek - ikonkę czyli a jeśli nie masz to prześlij do mnie jakąś fotkę mailem a ja Ci ją tak przerobię żebyś mogła ją wkleić np. w podpisie.  


Gusieńko! icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
A czy byłabyś tak uprzejma i dla mnie też przygotowała takie zdjęcie? icon_wink.gif Proszę!
Ja mało biegła jestem w necie, więc sama za nic w świecie nic takiego nie zrobię... Czy mogę przesłać Ci zdjęcie do "obrobienia"???
Będę dozgonnie wdzięczna! Ups! Ale patos wyszedł... icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

Jasne przysyłaj!

--------------------
Guśka mama Natalii
kasia.sj
nie, 06 kwi 2003 - 20:24
Jejku jak fajnie. JA TEŻ TAK CHCĘ icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif , ALE NIE UMIEM.
Zapytam męża czy on umie jak nie to będę BŁAGAŁA GOSIĘ.

Pozdrawiam Kasia.sj
kasia.sj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 11:36
Skąd: Piaseczno /W-wa
Nr użytkownika: 141




post nie, 06 kwi 2003 - 20:24
Post #15

Jejku jak fajnie. JA TEŻ TAK CHCĘ icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif , ALE NIE UMIEM.
Zapytam męża czy on umie jak nie to będę BŁAGAŁA GOSIĘ.

Pozdrawiam Kasia.sj

--------------------
mama Zuzi-kangurka z edziecka.
AgaMamaTrojaczk...
nie, 06 kwi 2003 - 21:00
i znowu probuje... icon_confused.gif Aga, tylko mi jeszcze dziewczyny podpowiedzcie jak zrobić zdjęcie tyciejsze, mini, mini icon_biggrin.gif
AgaMamaTrojaczk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 104
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:40
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 282




post nie, 06 kwi 2003 - 21:00
Post #16

i znowu probuje... icon_confused.gif Aga, tylko mi jeszcze dziewczyny podpowiedzcie jak zrobić zdjęcie tyciejsze, mini, mini icon_biggrin.gif

--------------------
Agnieszka zachwycona mama trojaczków: Jakuba, Łukasza, Michała ur. 26-06-2002
user posted image
Guśka
nie, 06 kwi 2003 - 21:19
CYTAT(AgaMamaTrojaczków)
i znowu probuje... icon_confused.gif  Aga, tylko mi jeszcze dziewczyny podpowiedzcie jak zrobić zdjęcie tyciejsze, mini, mini icon_biggrin.gif


Ja zdjęcia "obrabiam" w Photoshop albo ACDSee. Jeśli będziesz miała problem to daj znać a pomniejsze je jak będziesz chciała.
Buziaki
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
Skąd: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post nie, 06 kwi 2003 - 21:19
Post #17

CYTAT(AgaMamaTrojaczków)
i znowu probuje... icon_confused.gif  Aga, tylko mi jeszcze dziewczyny podpowiedzcie jak zrobić zdjęcie tyciejsze, mini, mini icon_biggrin.gif


Ja zdjęcia "obrabiam" w Photoshop albo ACDSee. Jeśli będziesz miała problem to daj znać a pomniejsze je jak będziesz chciała.
Buziaki

--------------------
Guśka mama Natalii
addera
pon, 07 kwi 2003 - 10:32
Ja też, ja też, ja też tak chce ale...... nie umiem icon_sad.gif nie umiem icon_sad.gif nie umiem icon_sad.gif nieuk komputerowy jestem i nawet nie mam zdjęć dzieci zeskanowanych ???????
Guśka jak można mi pomóc ??????
Czy ktoś chce mi pomóc ??????? icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post pon, 07 kwi 2003 - 10:32
Post #18

Ja też, ja też, ja też tak chce ale...... nie umiem icon_sad.gif nie umiem icon_sad.gif nie umiem icon_sad.gif nieuk komputerowy jestem i nawet nie mam zdjęć dzieci zeskanowanych ???????
Guśka jak można mi pomóc ??????
Czy ktoś chce mi pomóc ??????? icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

--------------------



wiesiołek
pon, 07 kwi 2003 - 10:37
CYTAT(usia34)
Gosiu1,
Nie może się nie podobać - bo zdjęcia są super  i Wy na zdjęciach jesteście super.  :D   icon_lol.gif   icon_razz.gif  
Ps.
Sugerowałabym umieszczenie zdjęć obok siebie. Będzie mniej przewijania  :wink:


I ja też. Zdjęcia nieco mniejsze i obok siebie, a nie jedno pod drugim. Uzasadnienie takie samo jak cytowane.
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 151




post pon, 07 kwi 2003 - 10:37
Post #19

CYTAT(usia34)
Gosiu1,
Nie może się nie podobać - bo zdjęcia są super  i Wy na zdjęciach jesteście super.  :D   icon_lol.gif   icon_razz.gif  
Ps.
Sugerowałabym umieszczenie zdjęć obok siebie. Będzie mniej przewijania  :wink:


I ja też. Zdjęcia nieco mniejsze i obok siebie, a nie jedno pod drugim. Uzasadnienie takie samo jak cytowane.
Guśka
pon, 07 kwi 2003 - 10:44
CYTAT(addera)
Ja też, ja też, ja też tak chce ale...... nie umiem icon_sad.gif nie umiem icon_sad.gif nie umiem icon_sad.gif nieuk komputerowy jestem i nawet nie mam zdjęć dzieci zeskanowanych ???????
Guśka jak można mi pomóc ??????
Czy ktoś chce mi pomóc ??????? icon_cry.gif  :cry:  :cry:


Adderko
Jeśli nie masz zdjęć zeskanowanych to kiszka icon_sad.gif A może w jakiejś kafejce internetowej można zeskanować? Jeśli skany będa to z wielką przyjemnością Ci pomogę. No chyba że prześlesz je do mnie. Wprawdzie mieszkam w Holandii ale priorytetem wysłane i w 3 dni będą.
Buziaki
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
Skąd: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post pon, 07 kwi 2003 - 10:44
Post #20

CYTAT(addera)
Ja też, ja też, ja też tak chce ale...... nie umiem icon_sad.gif nie umiem icon_sad.gif nie umiem icon_sad.gif nieuk komputerowy jestem i nawet nie mam zdjęć dzieci zeskanowanych ???????
Guśka jak można mi pomóc ??????
Czy ktoś chce mi pomóc ??????? icon_cry.gif  :cry:  :cry:


Adderko
Jeśli nie masz zdjęć zeskanowanych to kiszka icon_sad.gif A może w jakiejś kafejce internetowej można zeskanować? Jeśli skany będa to z wielką przyjemnością Ci pomogę. No chyba że prześlesz je do mnie. Wprawdzie mieszkam w Holandii ale priorytetem wysłane i w 3 dni będą.
Buziaki

--------------------
Guśka mama Natalii
> I jak Wam się podoba? :-)
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 21:11
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama