Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
13 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Strój kapielowy dla młodej mamy :)

> 
kurkawodna
czw, 08 lip 2010 - 11:54
W jakie stroje wskakujecie tego lata? Wiadomo, że sylwetka może nie być jeszcze idealnie wyrzeźbiona, no ale nie ma sensu siedzieć w domu albo siedzieć na plaży w szortach. Teraz jest bardzo dużo fajnych kostiumów kąpielowych jednoczęściowych i ja sobie upatrzyłam jeden [link usuniety przez administratora] może nie będę wyglądać jak ta modelka, ale liczę na chociaż przyzwoity efekt. icon_biggrin.gif A jakie są Wasze typy?
kurkawodna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pon, 05 lip 10 - 11:09
Nr użytkownika: 33,572




post czw, 08 lip 2010 - 11:54
Post #1

W jakie stroje wskakujecie tego lata? Wiadomo, że sylwetka może nie być jeszcze idealnie wyrzeźbiona, no ale nie ma sensu siedzieć w domu albo siedzieć na plaży w szortach. Teraz jest bardzo dużo fajnych kostiumów kąpielowych jednoczęściowych i ja sobie upatrzyłam jeden [link usuniety przez administratora] może nie będę wyglądać jak ta modelka, ale liczę na chociaż przyzwoity efekt. icon_biggrin.gif A jakie są Wasze typy?
tissaia
czw, 08 lip 2010 - 12:35
A ja właśnie przeglądam kostium na allegro i dochodzę do wniosku, ze w każdym będę wyglądać jak niedbale urządzony klomb w ogrodzie daltonisty, nie budząc jednakże w nikim chęci na wytarzanie się w kwiatuszkach.. ( Chmielewska chyba słyszy moje mysli icon_wink.gif )

W bikini - ... - narażę mojego męża na zatargi z Greenpeace. Uwolnić orkę.....

EDIT: Doczytałam, ze to o strój dla młodej mamy chodzi. Się wyrwałam przed szereg icon_cool.gif

Ten post edytował tissaia czw, 08 lip 2010 - 13:46
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post czw, 08 lip 2010 - 12:35
Post #2

A ja właśnie przeglądam kostium na allegro i dochodzę do wniosku, ze w każdym będę wyglądać jak niedbale urządzony klomb w ogrodzie daltonisty, nie budząc jednakże w nikim chęci na wytarzanie się w kwiatuszkach.. ( Chmielewska chyba słyszy moje mysli icon_wink.gif )

W bikini - ... - narażę mojego męża na zatargi z Greenpeace. Uwolnić orkę.....

EDIT: Doczytałam, ze to o strój dla młodej mamy chodzi. Się wyrwałam przed szereg icon_cool.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
Inanna
piÄ…, 09 lip 2010 - 10:44
Ja w bikini nie mogę. Jak małż mnie widzi w bikini, to rzuca takie nostalgiczne: "gdybyś tylko chciała trochę potrenować..." Co mnie doprowadza do białej gorączki i awantura gotowa.
Aktualnie oglÄ…dam na allegro parea.
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post piÄ…, 09 lip 2010 - 10:44
Post #3

Ja w bikini nie mogę. Jak małż mnie widzi w bikini, to rzuca takie nostalgiczne: "gdybyś tylko chciała trochę potrenować..." Co mnie doprowadza do białej gorączki i awantura gotowa.
Aktualnie oglÄ…dam na allegro parea.

--------------------



tolala
piÄ…, 09 lip 2010 - 11:52
Ja na szczęście nie muszę się wbijać w żaden strój bikini. Wbijam się tylko w strój kąpielowy na basen, ale to jednoczęściowy, więc jako tako wypadam.
tolala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,252
Dołączył: pią, 06 kwi 07 - 20:43
SkÄ…d: z domu
Nr użytkownika: 12,708




post piÄ…, 09 lip 2010 - 11:52
Post #4

Ja na szczęście nie muszę się wbijać w żaden strój bikini. Wbijam się tylko w strój kąpielowy na basen, ale to jednoczęściowy, więc jako tako wypadam.
tissaia
piÄ…, 09 lip 2010 - 12:03
No ja teoretycznie też nie muszę icon_wink.gif Ale nabyłam dziś jednoczęściowy, taki plażowy nie basenowy. w basenowym moje 105 w biuście wygląda.... no tragicznie wyglada... W tym też cudów nie ma, ale może w tłum się wmieszam jakoś na plaży...
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post piÄ…, 09 lip 2010 - 12:03
Post #5

No ja teoretycznie też nie muszę icon_wink.gif Ale nabyłam dziś jednoczęściowy, taki plażowy nie basenowy. w basenowym moje 105 w biuście wygląda.... no tragicznie wyglada... W tym też cudów nie ma, ale może w tłum się wmieszam jakoś na plaży...

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
kasiarybka

Go??







post piÄ…, 09 lip 2010 - 12:14
Post #6

Tiss moje 110 tez wygląda makabrycznie, w każdym.....chyba se zawiążę pareo na biuście a nie na biodrach.
tissaia
piÄ…, 09 lip 2010 - 12:20
Hehe. Pareo jest jedyna deska ratunku jak dla mnie icon_wink.gif Co prawda kolorystycznie będę ogniście wyglądać, bo kostium - fuksja a pareo - wściekły oranż ( + moje włosy icon_wink.gif ) ale kasy na nowe pareo już niet....

Kasia-
znów mi się sniłas... icon_rolleyes.gif
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post piÄ…, 09 lip 2010 - 12:20
Post #7

Hehe. Pareo jest jedyna deska ratunku jak dla mnie icon_wink.gif Co prawda kolorystycznie będę ogniście wyglądać, bo kostium - fuksja a pareo - wściekły oranż ( + moje włosy icon_wink.gif ) ale kasy na nowe pareo już niet....

Kasia-
znów mi się sniłas... icon_rolleyes.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
kasiarybka

Go??







post piÄ…, 09 lip 2010 - 12:36
Post #8

Tiss o matuchno....miałas jakis koszmar ? icon_wink.gif

na zlocie sie bałam podejśc do Ciebie głuuuuupia 37.gif
tissaia
piÄ…, 09 lip 2010 - 12:49
no guuupia, guupia. Ja raz zagadałam do Cię ale bez odzewu, więc sie spłoszyłam i sobie poszłam. może zajęta byłas czy co.. ale i tak się spłoszyłam icon_wink.gif

A sen opisałam w wiadomym wątku o snach.
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post piÄ…, 09 lip 2010 - 12:49
Post #9

no guuupia, guupia. Ja raz zagadałam do Cię ale bez odzewu, więc sie spłoszyłam i sobie poszłam. może zajęta byłas czy co.. ale i tak się spłoszyłam icon_wink.gif

A sen opisałam w wiadomym wątku o snach.

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
Inanna
piÄ…, 09 lip 2010 - 13:41
Ale wracając do tematu stroju plażowego: z czym macie problem? Bo ja z brzuchem. Z biustem też, bo za mały, ale ponieważ brzuch mam za duży to bardziej się rzuca w oczy brzuch niż za mały biust 06.gif
I tak a propos brzuchów, to fajne kostiumy miewa triumph - takie dwuwarstwowe jednoczęściowe, i ta wierzchnia warstwa to taka trochę jakby sukieneczka - ładnie zakrywa ale i ładnie kosztuje...
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post piÄ…, 09 lip 2010 - 13:41
Post #10

Ale wracając do tematu stroju plażowego: z czym macie problem? Bo ja z brzuchem. Z biustem też, bo za mały, ale ponieważ brzuch mam za duży to bardziej się rzuca w oczy brzuch niż za mały biust 06.gif
I tak a propos brzuchów, to fajne kostiumy miewa triumph - takie dwuwarstwowe jednoczęściowe, i ta wierzchnia warstwa to taka trochę jakby sukieneczka - ładnie zakrywa ale i ładnie kosztuje...

--------------------



tissaia
piÄ…, 09 lip 2010 - 14:01
Ha. Problemu NIE MAM z biustem icon_wink.gif Tak to z resztą mam ... A najbardziej - z udam. no ale te zamaskowac może ewentualnie kostium nurka tudziez pianka do surfowania... Biorę pod uwagę, zawsze to jeszcze lansa będzie icon_wink.gif
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post piÄ…, 09 lip 2010 - 14:01
Post #11

Ha. Problemu NIE MAM z biustem icon_wink.gif Tak to z resztą mam ... A najbardziej - z udam. no ale te zamaskowac może ewentualnie kostium nurka tudziez pianka do surfowania... Biorę pod uwagę, zawsze to jeszcze lansa będzie icon_wink.gif

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
tolala
piÄ…, 09 lip 2010 - 15:23
Ja mam problem z cala swojÄ… osobÄ….
tolala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,252
Dołączył: pią, 06 kwi 07 - 20:43
SkÄ…d: z domu
Nr użytkownika: 12,708




post piÄ…, 09 lip 2010 - 15:23
Post #12

Ja mam problem z cala swojÄ… osobÄ….
Graz
piÄ…, 09 lip 2010 - 15:56
Cos mi sie widzi, że ja w tym roku będe plażowac w plażowej sukience 37.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post piÄ…, 09 lip 2010 - 15:56
Post #13

Cos mi sie widzi, że ja w tym roku będe plażowac w plażowej sukience 37.gif

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

Mika
piÄ…, 09 lip 2010 - 17:22
nie no w jednoczęściowym to dopiero wyglądałabym jak orka icon_lol.gif
do niego potrzeba lepszej figury jak do bikini
ja idę metodami wałkowanymi od lat -na mały biust stanik z wypełnieniem,najlepiej kolorowy żeby odciągał uwagę od części,które nas nie zachwycają-w moim przypadku od pasa w dół icon_wink.gif -tu jakiekolwiek nie za bardzo wycięte gładkie majtki +krótkie pareo na biodra (wiem,że skraca i poszerza,ale o silniejsze ode mnie icon_wink.gif )

Inanna-sukieneczki/falbaneczki może i tak -pod warunkiem,że ma się długie i zgrabne nogi icon_wink.gif

Graz - ojjj chcialabym jakąś fajną tunikę czy sukinkę plażową, ale do nich też trza mieć figurę icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 09 lip 2010 - 17:22
Post #14

nie no w jednoczęściowym to dopiero wyglądałabym jak orka icon_lol.gif
do niego potrzeba lepszej figury jak do bikini
ja idę metodami wałkowanymi od lat -na mały biust stanik z wypełnieniem,najlepiej kolorowy żeby odciągał uwagę od części,które nas nie zachwycają-w moim przypadku od pasa w dół icon_wink.gif -tu jakiekolwiek nie za bardzo wycięte gładkie majtki +krótkie pareo na biodra (wiem,że skraca i poszerza,ale o silniejsze ode mnie icon_wink.gif )

Inanna-sukieneczki/falbaneczki może i tak -pod warunkiem,że ma się długie i zgrabne nogi icon_wink.gif

Graz - ojjj chcialabym jakąś fajną tunikę czy sukinkę plażową, ale do nich też trza mieć figurę icon_lol.gif


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
aronka
piÄ…, 09 lip 2010 - 18:57
Wiecie co? Biorąc pod uwagę wygląd swojego brzucha (masakra...) kupiłam kostium jednoczęściowy i tankini. Stwierdziłam, że nie będę nikogo narażać na straszne widoki. I co? Jestem właśnie w Wiśle (pozdrawiam! icon_smile.gif ) i jeszcze ani raz nie byłam na basenie w żadnym z tych kostiumów. Na okrągło chodzę w wygodnym dwuczęściowym, kolorowym, w paseczki. Patrzę na panie wokół i pozbywam się kompleksów. Są oczywiście zgrabne, szczuplutkie, pięknie opalone, ale są też takie, przy których jestem całkiem zgrabną kruszynką... I nikt się nie przejmuje. Wszyscy korzystamy ze słońca, wody i świeżego powietrza. I tego samego Wam życzę! icon_biggrin.gif
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post piÄ…, 09 lip 2010 - 18:57
Post #15

Wiecie co? Biorąc pod uwagę wygląd swojego brzucha (masakra...) kupiłam kostium jednoczęściowy i tankini. Stwierdziłam, że nie będę nikogo narażać na straszne widoki. I co? Jestem właśnie w Wiśle (pozdrawiam! icon_smile.gif ) i jeszcze ani raz nie byłam na basenie w żadnym z tych kostiumów. Na okrągło chodzę w wygodnym dwuczęściowym, kolorowym, w paseczki. Patrzę na panie wokół i pozbywam się kompleksów. Są oczywiście zgrabne, szczuplutkie, pięknie opalone, ale są też takie, przy których jestem całkiem zgrabną kruszynką... I nikt się nie przejmuje. Wszyscy korzystamy ze słońca, wody i świeżego powietrza. I tego samego Wam życzę! icon_biggrin.gif
Inanna
piÄ…, 09 lip 2010 - 19:58
CYTAT(aronka @ Fri, 09 Jul 2010 - 19:57) *
Patrzę na panie wokół i pozbywam się kompleksów. Są oczywiście zgrabne, szczuplutkie, pięknie opalone, ale są też takie, przy których jestem całkiem zgrabną kruszynką... I nikt się nie przejmuje.

Mój chłop się przejmuje. On nie zauważa tych, przy których jestem zgrabna, zauważa te, przy których nie jestem...
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post piÄ…, 09 lip 2010 - 19:58
Post #16

CYTAT(aronka @ Fri, 09 Jul 2010 - 19:57) *
Patrzę na panie wokół i pozbywam się kompleksów. Są oczywiście zgrabne, szczuplutkie, pięknie opalone, ale są też takie, przy których jestem całkiem zgrabną kruszynką... I nikt się nie przejmuje.

Mój chłop się przejmuje. On nie zauważa tych, przy których jestem zgrabna, zauważa te, przy których nie jestem...

--------------------



Mika
piÄ…, 09 lip 2010 - 20:05
CYTAT
Mój chłop się przejmuje. On nie zauważa tych, przy których jestem zgrabna, zauważa te, przy których nie jestem...


przyjmij tÄ™ samÄ… taktykÄ™ co on
ciekawe czy będzie mu miło ... icon_neutral.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 09 lip 2010 - 20:05
Post #17

CYTAT
Mój chłop się przejmuje. On nie zauważa tych, przy których jestem zgrabna, zauważa te, przy których nie jestem...


przyjmij tÄ™ samÄ… taktykÄ™ co on
ciekawe czy będzie mu miło ... icon_neutral.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
owiwia7
piÄ…, 09 lip 2010 - 21:47
Inanna nie daj się.. czy on nic się nie zmienił rzez ten czas, kiedy jesteście razem?

kostium mam dwuczęściowy, ale za to pareo ogroomne.. mogę się nim owinąć kilka razy, ostatni raz rozebrana na plaży byłam jakieś 10 lat temu, potem nawet do morza już tylko w pareo.. nie chcę ludziom na plaży apetytu odbierać.. icon_smile.gificon_smile.gif
owiwia7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,451
Dołączył: wto, 13 mar 07 - 17:17
SkÄ…d: Wawa
Nr użytkownika: 11,929

GG:


post piÄ…, 09 lip 2010 - 21:47
Post #18

Inanna nie daj się.. czy on nic się nie zmienił rzez ten czas, kiedy jesteście razem?

kostium mam dwuczęściowy, ale za to pareo ogroomne.. mogę się nim owinąć kilka razy, ostatni raz rozebrana na plaży byłam jakieś 10 lat temu, potem nawet do morza już tylko w pareo.. nie chcę ludziom na plaży apetytu odbierać.. icon_smile.gificon_smile.gif


--------------------


Inanna
piÄ…, 09 lip 2010 - 21:50
CYTAT(Mika @ Fri, 09 Jul 2010 - 21:05) *
przyjmij tÄ™ samÄ… taktykÄ™ co on
ciekawe czy będzie mu miło ... icon_neutral.gif


He, he...
Próbowałam.
On na to wpada w głęboki smutek i oświadcza, że wie, jak bardzo jest nieatrakcyjny. Co skutkuje tym, że czuję się jak wielokrotna idiotka bo:
1) wyszłam za skrajnie nieatrakcyjnego faceta, jakby na lepszego mnie nie było stać
2) kopię leżącego czepiając się braku jego urody
3) kłamałam do tej pory twierdząc, że mi się podoba
4) okazuję się zatem fałszywa, zakłamana i dwulicowa

Mój mąż jest mistrzem manipulacji.
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post piÄ…, 09 lip 2010 - 21:50
Post #19

CYTAT(Mika @ Fri, 09 Jul 2010 - 21:05) *
przyjmij tÄ™ samÄ… taktykÄ™ co on
ciekawe czy będzie mu miło ... icon_neutral.gif


He, he...
Próbowałam.
On na to wpada w głęboki smutek i oświadcza, że wie, jak bardzo jest nieatrakcyjny. Co skutkuje tym, że czuję się jak wielokrotna idiotka bo:
1) wyszłam za skrajnie nieatrakcyjnego faceta, jakby na lepszego mnie nie było stać
2) kopię leżącego czepiając się braku jego urody
3) kłamałam do tej pory twierdząc, że mi się podoba
4) okazuję się zatem fałszywa, zakłamana i dwulicowa

Mój mąż jest mistrzem manipulacji.

--------------------



Mika
piÄ…, 09 lip 2010 - 21:54
nie zapominaj,że to działa w obie strony
nie omieszkaj skomentować na głos tego co napisałaś kierując to w jego stronę icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 09 lip 2010 - 21:54
Post #20

nie zapominaj,że to działa w obie strony
nie omieszkaj skomentować na głos tego co napisałaś kierując to w jego stronę icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
> Strój kapielowy dla mÅ‚odej mamy :)
Start new topic
Reply to this topic
13 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 05:27
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama