Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna  

przekłucie uszu u małej dziewczynki

> 
adzia
wto, 30 wrz 2003 - 12:44
Jej, Jacobina, jakie to mądre icon_smile.gif serio, nie pomyślałabym o takim aspekcie sprawy, a przecież to też ważne...

Jesli o mnie chodzi - nie podniecam się już faktem przekłuwania uszu niemowlętom (chociaż razi to moje odczucia estetyczne, ale też nikt nie ma obowiązku się nimi przejmować). Chciałabym natomiast zwrócić uwagę na fakt, że przy przekłuwaniu uszu występują problemy z gojeniem - o czym zwolenniczki jakoś nie wspominają, a przecież dla tak małego dzieciaczka jest to duzy problem.

Ja mam uszy przekłute w siódmej klasie podstawówki - i przysięgam, że do dzisiaj zdarza się, że się nagle zaczynają paprać...a to boli i swędzi... Ciekawe, że oprócz dwóch standartowych, mam jeszcze dwie dziurki na boku robione przez szwagra, i one trzymają się dzielnie.
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post wto, 30 wrz 2003 - 12:44
Post #41

Jej, Jacobina, jakie to mądre icon_smile.gif serio, nie pomyślałabym o takim aspekcie sprawy, a przecież to też ważne...

Jesli o mnie chodzi - nie podniecam się już faktem przekłuwania uszu niemowlętom (chociaż razi to moje odczucia estetyczne, ale też nikt nie ma obowiązku się nimi przejmować). Chciałabym natomiast zwrócić uwagę na fakt, że przy przekłuwaniu uszu występują problemy z gojeniem - o czym zwolenniczki jakoś nie wspominają, a przecież dla tak małego dzieciaczka jest to duzy problem.

Ja mam uszy przekłute w siódmej klasie podstawówki - i przysięgam, że do dzisiaj zdarza się, że się nagle zaczynają paprać...a to boli i swędzi... Ciekawe, że oprócz dwóch standartowych, mam jeszcze dwie dziurki na boku robione przez szwagra, i one trzymają się dzielnie.

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
aluc

Go??







post wto, 30 wrz 2003 - 13:49
Post #42

CYTAT(Jacobina)
Druga kwestia to pragnienia i ich spełnianie. Pamiętacie swoje pierwsze pomalowane paznokcie?


pamiętam. miałam jakieś 21 lat. były czerwone i świetnie się na nie rwało facetów na basenie

CYTAT
Swoje pierwsze wysokie obcasy?


też pamiętam. miałam jakieś 22 lata. założyłam je na egzamin z nauki o polityce u gościa, który podobno był nieludzkim psem na baby, tyle, że teoretykiem. do tego zapodałam sobie jeszcze czerwone paznokcie jak wyżej, zadał mi jedno pytanie, wstawił piątkę i dwa razy upuścił indeks, zanim mi go wrzeszcie podał

CYTAT
Swoją pierwszą trwałą?


nigdy nie miałam trwałej

CYTAT
Jak bardzo chciałyście i co czułyście kiedy Mama się wreszcie zgodziła?


ano właśnie nie zgodziła się, bo robiłam to wieku, kiedy mama już niewiele miała do gadania. w dodatku za własne pieniadze. a wcześniej i tak by się nie zgodziła.

moja mama nie akceptowała i dalej nie akceptuje kolczyków - w ogóle, nie tylko u małych dziewczynek, ale jakoś nigdy nie czułam się z tego powodu gorsza, niespełniona i tak dalej, a kolczyki zafundowałam sobie tak jak resztę atrakcji - po 18, za własne pieniądze i z pełną świadomością

a matka, jak to zobaczyła, zapowiedziała, żebym nawet nie próbowała jej mówić że coś mnie boli, albo się paprze icon_smile.gif

i dlatego, choć niby to logiczne, do mnie jednak niezupełnie przemawia, bo "marzenia do spełnienia" to mogą być wakacje w jakimś fajnym miejscu, rower, komputer czy zegarek, niech nawet jakiś ciuch mało szkolny będzie, ale nie te wszystkie akcesoria, które dziewczynkę zmieniają w lalkę Barbi, starą maleńką, dzidzię-piernik

to pisałam ja, Aluc - matka idealna icon_wink.gif
pirania
wto, 30 wrz 2003 - 14:11
Snupek aniele,
nie wyjezdzaj mi tu z patologiami w stylu walenie smykiem po glowie, bo ze to patologia to kazdy czuje. Ja piszac o tym ze przekonanie ze to mamy sprawa jest bledem zmilczalam Marte w klatce ( w koncu sprawa mamy), i nadal zmilcze.
Mowimy o normalnych rodzicach i ich normalnych pragnieniach ktore sa w stanie konfrontowac z dzieckiem. Ja uczylam sie klasycznie na gitarze sluch mam jak ryba a jednak gralam przez 5 lat z przyjemnoscia i Zuzia moja grala 3 lata na pianinie chociaz tez sluch ma sredniawy icon_wink.gif a jak jej sie odechcialo to juz nie gra icon_wink.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 30 wrz 2003 - 14:11
Post #43

Snupek aniele,
nie wyjezdzaj mi tu z patologiami w stylu walenie smykiem po glowie, bo ze to patologia to kazdy czuje. Ja piszac o tym ze przekonanie ze to mamy sprawa jest bledem zmilczalam Marte w klatce ( w koncu sprawa mamy), i nadal zmilcze.
Mowimy o normalnych rodzicach i ich normalnych pragnieniach ktore sa w stanie konfrontowac z dzieckiem. Ja uczylam sie klasycznie na gitarze sluch mam jak ryba a jednak gralam przez 5 lat z przyjemnoscia i Zuzia moja grala 3 lata na pianinie chociaz tez sluch ma sredniawy icon_wink.gif a jak jej sie odechcialo to juz nie gra icon_wink.gif
snupek
wto, 30 wrz 2003 - 14:33
Alez GWM to nie byla patologia! To bylo dla mojego dobra bo bylam genialna a teraz przez to ze nie chcialo mi sie a walenie smyczkiem nic nie dalo skacze z pracy do pracy , z zawodu w zawód.Ale chcialam tez Adziu abys zauwazyla skad ten temat sie pojawil , bo wlasnie chcialam uslyszec za i przeciw.W moim otoczeniu sa same za a tu jak widzisz nie.Dlatego pytalam o wielkosc kolczykow bo jakos nie wydaje mi sie wygodne dla dzidziusia posiadanie takiego kolczyka jak ja posiadam (a nosze wlasnie temalutkie do przekluwania , lecznicze).Zgadzam sie z tym ze im szybciej tym lepiej bo nad gojeniem bede w stanie czuwac ale czy w ogole jeszcze chcę aby Anielke bolało?Chyba już nie.A o smyczku wspomniałam również a propos kielonka wódki który pojawił się parę postów wcześniej ale także z innych powodów - nie wszystko od razu wydaje nam się złe dopiero czasem po fakcie.Zwolenniczki przekłuwania nie miały doczynienia z paprzącymi się uszami .Ja też nie i dlatego nie brałam początkowo tego pod uwagę..Poza tym chyba najbardziej przekonała mnie Jacobina.I o to mi chodziło , żebyście pomogły mi podjąć decyzję.Dzięki
snupek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 223
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:03
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 342

GG:


post wto, 30 wrz 2003 - 14:33
Post #44

Alez GWM to nie byla patologia! To bylo dla mojego dobra bo bylam genialna a teraz przez to ze nie chcialo mi sie a walenie smyczkiem nic nie dalo skacze z pracy do pracy , z zawodu w zawód.Ale chcialam tez Adziu abys zauwazyla skad ten temat sie pojawil , bo wlasnie chcialam uslyszec za i przeciw.W moim otoczeniu sa same za a tu jak widzisz nie.Dlatego pytalam o wielkosc kolczykow bo jakos nie wydaje mi sie wygodne dla dzidziusia posiadanie takiego kolczyka jak ja posiadam (a nosze wlasnie temalutkie do przekluwania , lecznicze).Zgadzam sie z tym ze im szybciej tym lepiej bo nad gojeniem bede w stanie czuwac ale czy w ogole jeszcze chcę aby Anielke bolało?Chyba już nie.A o smyczku wspomniałam również a propos kielonka wódki który pojawił się parę postów wcześniej ale także z innych powodów - nie wszystko od razu wydaje nam się złe dopiero czasem po fakcie.Zwolenniczki przekłuwania nie miały doczynienia z paprzącymi się uszami .Ja też nie i dlatego nie brałam początkowo tego pod uwagę..Poza tym chyba najbardziej przekonała mnie Jacobina.I o to mi chodziło , żebyście pomogły mi podjąć decyzję.Dzięki

--------------------
Ania - mama Bartka (ur.09-1997) i Anielki "Kracka" (ur.05-2003)user posted imageuser posted image
Jaco
wto, 30 wrz 2003 - 14:38
Snuupku,
ja tylko chciałam zauważyć, że o tym kielonku wódki to też ja pisałam...

Hi hi hi
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post wto, 30 wrz 2003 - 14:38
Post #45

Snuupku,
ja tylko chciałam zauważyć, że o tym kielonku wódki to też ja pisałam...

Hi hi hi

--------------------
Jacobina - mama Kuby






adzia
wto, 30 wrz 2003 - 14:45
CYTAT(snupek)
.Ale chcialam tez Adziu abys zauwazyla skad ten temat sie pojawil , bo wlasnie chcialam uslyszec za i przeciw.W moim otoczeniu sa same za a tu jak widzisz nie.


Jasne - dlatego też podałam argument przeciw icon_smile.gif Argument jest w stu procentach praktyczny i - mam nadzieję - zupełnie nieideologiczny icon_smile.gif Sprawa jest taka, że pewnie w większości przypadków nic sie nie dzieje i uszki goją się jak trzeba, ale nie wiadomo, na co się trafi, prawda?
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post wto, 30 wrz 2003 - 14:45
Post #46

CYTAT(snupek)
.Ale chcialam tez Adziu abys zauwazyla skad ten temat sie pojawil , bo wlasnie chcialam uslyszec za i przeciw.W moim otoczeniu sa same za a tu jak widzisz nie.


Jasne - dlatego też podałam argument przeciw icon_smile.gif Argument jest w stu procentach praktyczny i - mam nadzieję - zupełnie nieideologiczny icon_smile.gif Sprawa jest taka, że pewnie w większości przypadków nic sie nie dzieje i uszki goją się jak trzeba, ale nie wiadomo, na co się trafi, prawda?

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
CrazyMary
wto, 30 wrz 2003 - 15:48
Po pierwsze, ja Marcie nie zamierzam przekłuwac uszu.
Po drugie, nie widze nic złego w tym, ze robią to inni.
Po trzecie decyzje zazwyczaj podejmują rodzice- a co powiecie o obrzezaniu ze względów religijnych? Dla mnie nie do pomyślenia, ale dla kogoś innego ważne, chociaż przecież zupełnie bez sensu, prawda?
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post wto, 30 wrz 2003 - 15:48
Post #47

Po pierwsze, ja Marcie nie zamierzam przekłuwac uszu.
Po drugie, nie widze nic złego w tym, ze robią to inni.
Po trzecie decyzje zazwyczaj podejmują rodzice- a co powiecie o obrzezaniu ze względów religijnych? Dla mnie nie do pomyślenia, ale dla kogoś innego ważne, chociaż przecież zupełnie bez sensu, prawda?

--------------------


snupek
wto, 30 wrz 2003 - 15:52
ale przekonalas mnie tym ostatnim o spelnianiu marzen.
snupek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 223
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:03
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 342

GG:


post wto, 30 wrz 2003 - 15:52
Post #48

ale przekonalas mnie tym ostatnim o spelnianiu marzen.

--------------------
Ania - mama Bartka (ur.09-1997) i Anielki "Kracka" (ur.05-2003)user posted imageuser posted image
pirania
wto, 30 wrz 2003 - 16:14
Mry,
ja mysle ze ze wzgledow religijnych to jednak zupelnie cos innego. Czlowiek sie nawet nie zastanawia czy to sluszne czy nie tylko kluje i juz, takze samo sprawa ma sie z Arabami czy Hindusami i dziurkowaniem dziewczynek.
Nas to nie dotyczy. Fajnie ze mozna sobie podyskutowac nie?
Jakby snupek napisala ze dziurkuje corke ze wzgledow religijnych to bym slowa nie napisala icon_wink.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 30 wrz 2003 - 16:14
Post #49

Mry,
ja mysle ze ze wzgledow religijnych to jednak zupelnie cos innego. Czlowiek sie nawet nie zastanawia czy to sluszne czy nie tylko kluje i juz, takze samo sprawa ma sie z Arabami czy Hindusami i dziurkowaniem dziewczynek.
Nas to nie dotyczy. Fajnie ze mozna sobie podyskutowac nie?
Jakby snupek napisala ze dziurkuje corke ze wzgledow religijnych to bym slowa nie napisala icon_wink.gif
pirania
wto, 30 wrz 2003 - 16:17
To bylo dla mojego dobra bo bylam genialna a teraz przez to ze nie chcialo mi sie a walenie smyczkiem nic nie dalo skacze z pracy do pracy , z zawodu w zawód.

zdanie dla twojego dobra przyprawia mnie o dreszcze.
Patologia patologia, jak walenie w tylek dla twojego dobra wkuwanie 5 jezykow oraz inne rzeczy ktore generalnie sa dobre.
jesli rodzice nie maja argumentow zeby dziecko zaczelo myslec ze robi cos dla siebie i swojego dobra to dla mnie juz sorki jest patologia icon_wink.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 30 wrz 2003 - 16:17
Post #50

To bylo dla mojego dobra bo bylam genialna a teraz przez to ze nie chcialo mi sie a walenie smyczkiem nic nie dalo skacze z pracy do pracy , z zawodu w zawód.

zdanie dla twojego dobra przyprawia mnie o dreszcze.
Patologia patologia, jak walenie w tylek dla twojego dobra wkuwanie 5 jezykow oraz inne rzeczy ktore generalnie sa dobre.
jesli rodzice nie maja argumentow zeby dziecko zaczelo myslec ze robi cos dla siebie i swojego dobra to dla mnie juz sorki jest patologia icon_wink.gif
snupek
wto, 30 wrz 2003 - 16:28
dlatego zastanawiam sie nad dziurkowaniem bo chce jej dobra , rozwazam za i przeciw a moja mama nie baczac czy sa za i przeciw stwierdzila ze jest to to dla mnie najlepsze.Akuirat w tym racje miala tylko ze zle metody stosowala, ale to raczej temat na inny watek
snupek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 223
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:03
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 342

GG:


post wto, 30 wrz 2003 - 16:28
Post #51

dlatego zastanawiam sie nad dziurkowaniem bo chce jej dobra , rozwazam za i przeciw a moja mama nie baczac czy sa za i przeciw stwierdzila ze jest to to dla mnie najlepsze.Akuirat w tym racje miala tylko ze zle metody stosowala, ale to raczej temat na inny watek

--------------------
Ania - mama Bartka (ur.09-1997) i Anielki "Kracka" (ur.05-2003)user posted imageuser posted image
Eta
wto, 30 wrz 2003 - 17:27
Snupku!Pomijajac tą cała dyskusje powiem tyle.Olimpia za 2 dni skończy 2 miesiące za ok 2 następne miesiące z pewnością bedzie miała przekłute uszki.
Możecie mnie teraz zlinczować
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 30 wrz 2003 - 17:27
Post #52

Snupku!Pomijajac tą cała dyskusje powiem tyle.Olimpia za 2 dni skończy 2 miesiące za ok 2 następne miesiące z pewnością bedzie miała przekłute uszki.
Możecie mnie teraz zlinczować

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
kasiarybka

Go??







post wto, 30 wrz 2003 - 17:31
Post #53

Elżbieta, ja Ciebie linczować nie będę.
Taką podjęłaś decyzję i juz.
Tak jak ja podjęłam decyzję o dawaniu Werce smoka, o nauczeniu Dominika grania na kompie...i wiele wiele innych.
Marghe
wto, 30 wrz 2003 - 21:13
A ja sie nie doczekałam odpowiedzi na "po co?". icon_sad.gif
Szkoda.
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post wto, 30 wrz 2003 - 21:13
Post #54

A ja sie nie doczekałam odpowiedzi na "po co?". icon_sad.gif
Szkoda.
M.
pirania
wto, 30 wrz 2003 - 21:15
ja tez linczowac nie bede niejedna glupote ludzie popelniaja, jednak upierac sie bede ze dawanie smoka i klucie uszu to jednak decyzje innej kategorii.
Hehe w ogole to zauwazam od czasu do czasu taka tendencje do samobiczowania icon_wink.gif Jak lubisz z drugiej strony to moge cie zlinczowac ale moze lepiej pogadac z mezem o swoich fantazjach? icon_lol.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 30 wrz 2003 - 21:15
Post #55

ja tez linczowac nie bede niejedna glupote ludzie popelniaja, jednak upierac sie bede ze dawanie smoka i klucie uszu to jednak decyzje innej kategorii.
Hehe w ogole to zauwazam od czasu do czasu taka tendencje do samobiczowania icon_wink.gif Jak lubisz z drugiej strony to moge cie zlinczowac ale moze lepiej pogadac z mezem o swoich fantazjach? icon_lol.gif
pirania
wto, 30 wrz 2003 - 21:19
E tam Marghe.
Odpowiedz jest jedna. Po to. Bo tak. Bo jestem mama. Bo szkoda mi mojego nosa zeby se tam kolko wbic.
Tak sobie gadamy kulturalnie ale mam tu pare innych alternatyw na watki podobnej tresci, bo kasia rybka milosciwie przyrownuje kolczyki do dawania smoka (hehe po prostu...)
"Jak dbac o trwala u niemowlaka."
"Tatuaz motylek- czy mozna czterolatce"
"Przeklulam corce brew"
"Obrezanie u dziewczynek za i przeciw"

I zakoncze modnie- i mozecie mnie teraz zlinczowac- maz nie chce icon_wink.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 30 wrz 2003 - 21:19
Post #56

E tam Marghe.
Odpowiedz jest jedna. Po to. Bo tak. Bo jestem mama. Bo szkoda mi mojego nosa zeby se tam kolko wbic.
Tak sobie gadamy kulturalnie ale mam tu pare innych alternatyw na watki podobnej tresci, bo kasia rybka milosciwie przyrownuje kolczyki do dawania smoka (hehe po prostu...)
"Jak dbac o trwala u niemowlaka."
"Tatuaz motylek- czy mozna czterolatce"
"Przeklulam corce brew"
"Obrezanie u dziewczynek za i przeciw"

I zakoncze modnie- i mozecie mnie teraz zlinczowac- maz nie chce icon_wink.gif
Marghe
wto, 30 wrz 2003 - 21:29
Gwm, pomysł o trwałej to mnie rabnęlaś.. zawsze marzyła mi sie córka z loczkami, a ma druty takie jak moje... Dramata, wstyd i hańba wink.gif
Jutro zadzwoniÄ™ do fryzjera icon_biggrin.gif
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post wto, 30 wrz 2003 - 21:29
Post #57

Gwm, pomysł o trwałej to mnie rabnęlaś.. zawsze marzyła mi sie córka z loczkami, a ma druty takie jak moje... Dramata, wstyd i hańba wink.gif
Jutro zadzwoniÄ™ do fryzjera icon_biggrin.gif
M.
aronka
wto, 30 wrz 2003 - 23:08
CYTAT(Marghe)
Gwm, pomysÅ‚ o trwaÅ‚ej to mnie rabnÄ™laÅ›.. zawsze marzyÅ‚a mi sie córka z loczkami, a ma druty takie jak moje... Dramata, wstyd i haÅ„ba wink.gif  
Jutro zadzwoniÄ™ do fryzjera icon_biggrin.gif  
M.


Marghe, weź nas ze sobą! Ja przefarbuję Natalię na blond (loczki już ma!), bo tak się nam marzyło! Miała być jak mamusia, i nie wyszło...
Oczka ma ciemne... Hmmm... Są szkła kontaktowe kolorowe!!! Uratowani!!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif wink.gif wink.gif
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post wto, 30 wrz 2003 - 23:08
Post #58

CYTAT(Marghe)
Gwm, pomysÅ‚ o trwaÅ‚ej to mnie rabnÄ™laÅ›.. zawsze marzyÅ‚a mi sie córka z loczkami, a ma druty takie jak moje... Dramata, wstyd i haÅ„ba wink.gif  
Jutro zadzwoniÄ™ do fryzjera icon_biggrin.gif  
M.


Marghe, weź nas ze sobą! Ja przefarbuję Natalię na blond (loczki już ma!), bo tak się nam marzyło! Miała być jak mamusia, i nie wyszło...
Oczka ma ciemne... Hmmm... Są szkła kontaktowe kolorowe!!! Uratowani!!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif wink.gif wink.gif
kasiarybka

Go??







post śro, 01 paź 2003 - 07:59
Post #59

CYTAT
"Jak dbac o trwala u niemowlaka."  
"Tatuaz motylek- czy mozna czterolatce"  
"Przeklulam corce brew"  
"Obrezanie u dziewczynek za i przeciw"



Hehehehe icon_smile.gif
Świetne to Gośka:)
Moze i masz rację, że porównanie z tym smokiem żadne, tak mi się pisnęło, ale wiesz co zauważyłam.
Niektórzy ludzie robią na złość innym ludziom, nie zastanawiając się nawet, że krzywdzą tym trzecią osobę.
Takim ludziom już się nie da wytłumaczyć i już.
ZAWSZE przyznajÄ™ takim ludziom racjÄ™, na nic moje gadania.
W poście wyżej wyrażnie napisałam, że jestem przeciwko przekłuwaniu uszek maluchom. Tak jak Jacobina pięknie napisała uważam, ze taką decyzję powinno się zostawić dziecku, kiedy już będzie duże.
Sprecyzuję moje gadanie więc:
Jeśli ktoś, chce coś zrobić na przekór innym lub na złość....nikt inny nie jest w stanie Mu w tym przeszkodzić, wtedy pozostaje tylko pokiwanie głową i schowanie swojego zdania w kieszeń, bo z rozmowy z taką osobą moze wywiązać się tylko niepotrzebna kłótnia, nic więcej.
Taka osoba po prostu nie da się przekonać i poda dokładnie takie argumenty jakie napisałaś Gosiu icon_smile.gif
pirania
śro, 01 paź 2003 - 08:35
Kasienko, bo ty dobry czlowiek jestes.
Ja zas srodnio dobry, raczej wrednawy, a jak ktos prosi o lincz to nie odmowie bo wyraznie w potrzebie icon_wink.gif)

Mam taki postulat zeby kazda mama ktora kolczykowac wlasnie ma zamiar w ramach przemyslen poszla strzelic sobie dziurke icon_wink.gif bo w koncu pewne wrazenia dobrze miec na swiezo icon_wink.gif i bol sie przypomina i swedzenie po przekluciu i niewygoda spania icon_wink.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post śro, 01 paź 2003 - 08:35
Post #60

Kasienko, bo ty dobry czlowiek jestes.
Ja zas srodnio dobry, raczej wrednawy, a jak ktos prosi o lincz to nie odmowie bo wyraznie w potrzebie icon_wink.gif)

Mam taki postulat zeby kazda mama ktora kolczykowac wlasnie ma zamiar w ramach przemyslen poszla strzelic sobie dziurke icon_wink.gif bo w koncu pewne wrazenia dobrze miec na swiezo icon_wink.gif i bol sie przypomina i swedzenie po przekluciu i niewygoda spania icon_wink.gif
> przekÅ‚ucie uszu u maÅ‚ej dziewczynki
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 10:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama