Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

pulmicort i berodual

, pytanie techniczne
> , pytanie techniczne
A_KA
nie, 21 paź 2012 - 11:08
Powiedzcie mi (w szczególności mamy małych dzieci, w wieku Adama) jak dzieciaki przyjmują pulmicort? W jakich dawkach, jak często, przy jakich objawach i jak długo? Jak często?

Kiedy włącza się berodual?

Później spróbuję sprostować po co mi te dane...

A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post nie, 21 paź 2012 - 11:08
Post #1

Powiedzcie mi (w szczególności mamy małych dzieci, w wieku Adama) jak dzieciaki przyjmują pulmicort? W jakich dawkach, jak często, przy jakich objawach i jak długo? Jak często?

Kiedy włącza się berodual?

Później spróbuję sprostować po co mi te dane...



--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
A_KA
nie, 21 paź 2012 - 16:31
Dziękuję Małgosiu za odpowiedź.
Mam teraz chwilkę wolną to mogę się rozwinąć... Pytałam, bo - Adam odkąd poszedł do przedszkola był już 2 razy chory. Niby nic takiego - trochę kataru i odrobina kaszlu. No ale z lekkimi zmianami w oskrzelach. Pierwszy raz był w połowie września. Dwa tygodnie w domu siedzieliśmy (na syropkach jedynie). Drugi w połowie października i teraz dostał dostał Pulmicort od pediatry, tyle, że nie wiem czy nie za szybko lekarz kazał go odstawić. Poprzednim razem, gdy Młody brał Pulmicort (ale przepisała go nam pulmonolog) to brał go przez 5 tygodni. Teraz nie będzie dwóch nawet. Teoretycznie powinnam go odstawić dziś. Tyle, że Młody ciągle pokasłuje (tylko rano, ale brzydko). W oskrzelach już czysto (na kontroli byliśmy we wtorek)...

Boję się, że jak mu odstawię ten lek za szybko to wszytko wróci.
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post nie, 21 paź 2012 - 16:31
Post #2

Dziękuję Małgosiu za odpowiedź.
Mam teraz chwilkę wolną to mogę się rozwinąć... Pytałam, bo - Adam odkąd poszedł do przedszkola był już 2 razy chory. Niby nic takiego - trochę kataru i odrobina kaszlu. No ale z lekkimi zmianami w oskrzelach. Pierwszy raz był w połowie września. Dwa tygodnie w domu siedzieliśmy (na syropkach jedynie). Drugi w połowie października i teraz dostał dostał Pulmicort od pediatry, tyle, że nie wiem czy nie za szybko lekarz kazał go odstawić. Poprzednim razem, gdy Młody brał Pulmicort (ale przepisała go nam pulmonolog) to brał go przez 5 tygodni. Teraz nie będzie dwóch nawet. Teoretycznie powinnam go odstawić dziś. Tyle, że Młody ciągle pokasłuje (tylko rano, ale brzydko). W oskrzelach już czysto (na kontroli byliśmy we wtorek)...

Boję się, że jak mu odstawię ten lek za szybko to wszytko wróci.

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...

Posty w temacie
A_KA   pulmicort i berodual   nie, 21 paź 2012 - 11:08
malgosia1968   ja podaje teraz Mikolajowi Pulmicort dwa razy dzie...   nie, 21 paź 2012 - 15:45
A_KA   DziÄ™kujÄ™ MaÅ‚gosiu za odpowiedź. Mam teraz chw...   nie, 21 paź 2012 - 16:31
dorsim   Moja ostatnio miaÅ‚a inhalacje 2 x 0,125 pulmicort...   nie, 21 paź 2012 - 19:37
an.toÅ›ka   K leczony od ponad 2,5 roku z powodu astmy oskrzel...   nie, 21 paź 2012 - 19:37
anndzia   AKA jeÅ›li mÅ‚ody jeszcze kaszle to nie przerywaj ...   nie, 21 paź 2012 - 19:47
A_KA   Dziewczyny, a jak jest z tÄ… solÄ… fizjologicznÄ…?...   nie, 21 paź 2012 - 21:42
dorsim   Dziewczyny, a jak jest z tÄ… solÄ… fizjologicznÄ…?...   nie, 21 paź 2012 - 22:49
Saskia   moje dziewczyny zawsze dostajÄ… pulmicort razem z ...   nie, 21 paź 2012 - 22:46
anndzia   Ja pulmicortu z solÄ… nie mieszaÅ‚am,lekarz kazaÅ‚...   nie, 21 paź 2012 - 22:49
Honey*   jak Kuba mial strasznie duszacy kaszel i zaostrzon...   nie, 21 paź 2012 - 23:13
malgosia1968   mi alergolog i pediatra mówiÅ‚y, że Polmicortu n...   nie, 21 paź 2012 - 23:21
wrona_j   pulmicort 2*0,125 + 2ml wody + 8 kropli berodualu ...   pon, 22 paź 2012 - 11:37
biedronka83   Nigdy nie stosowaÅ‚am Pulmicortu ale jak dzieciaki...   pon, 22 paź 2012 - 21:12
Julcia_   Maciej wczeÅ›niej byÅ‚ na Filxotide z tuby -czeste...   wto, 23 paź 2012 - 12:35
Elizaszczyrk   Na https://inhalacja.pl jest rzeczywiÅ›cie warty s...   Å›ro, 27 lut 2019 - 15:37
> pulmicort i berodual, pytanie techniczne
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 04:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama