Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Krzyki nad którymi nie moge zapanować

> 
satinka
czw, 27 lip 2017 - 19:21
Witam,
Proszę o pomoc. Moja prawie roczna córeczka non stop krzyczy. Ma bardzo donośny głos co już słychać było od urodzenia - niezły głosik ma ta mała ciągle słyszałam. Natomiast teraz czuję ze tu gdzieś jest mój błąd.
Córeczka krzyczy donośnym głosem za każdym razem jak coś nie jest po jej myśli. Najczęściej jak ja karmię w foteliku i np wkładam do fotelika potem zapinam pasy potem jak zakładam śliniaczek potem jak juz nie chce jeść następnie jak odchodzę do kuchni aby odłożyć talerzyk i tak w kółko. Najgorzej jest jak idziemy w miejsce publiczne bo w domu to jeszcze pół biedy chociaż i tak słychać ja na dole a mieszkamy na 4 piętrze. Jak idziemy do restauracji ludzie patrzą się na nas bo nie mogą spokojnie zjesc jak wchodzimy do sklepu nie posiedzi spokojnie w wózku tylko krzyczy podejrzewam ze coś zobaczy i pewnie to chce.
W miejscach publicznych wkładam jej smoczek aby krzyki ustały choćby na chwile bo jest mi głupio. w domu. Proszę o wskazówki jak ćwiczyć aby dziecko przestało.
Z góry dziękuję.
satinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 01 cze 17 - 16:09
Nr użytkownika: 49,699




post czw, 27 lip 2017 - 19:21
Post #1

Witam,
Proszę o pomoc. Moja prawie roczna córeczka non stop krzyczy. Ma bardzo donośny głos co już słychać było od urodzenia - niezły głosik ma ta mała ciągle słyszałam. Natomiast teraz czuję ze tu gdzieś jest mój błąd.
Córeczka krzyczy donośnym głosem za każdym razem jak coś nie jest po jej myśli. Najczęściej jak ja karmię w foteliku i np wkładam do fotelika potem zapinam pasy potem jak zakładam śliniaczek potem jak juz nie chce jeść następnie jak odchodzę do kuchni aby odłożyć talerzyk i tak w kółko. Najgorzej jest jak idziemy w miejsce publiczne bo w domu to jeszcze pół biedy chociaż i tak słychać ja na dole a mieszkamy na 4 piętrze. Jak idziemy do restauracji ludzie patrzą się na nas bo nie mogą spokojnie zjesc jak wchodzimy do sklepu nie posiedzi spokojnie w wózku tylko krzyczy podejrzewam ze coś zobaczy i pewnie to chce.
W miejscach publicznych wkładam jej smoczek aby krzyki ustały choćby na chwile bo jest mi głupio. w domu. Proszę o wskazówki jak ćwiczyć aby dziecko przestało.
Z góry dziękuję.
ritaoraa
pon, 24 wrz 2018 - 13:10
warto dobrze zbadać ten słuch ale też odwiedzić psychologa dziecięcego.
ritaoraa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pon, 24 wrz 18 - 13:05
Nr użytkownika: 52,085




post pon, 24 wrz 2018 - 13:10
Post #2

warto dobrze zbadać ten słuch ale też odwiedzić psychologa dziecięcego.

Posty w temacie
satinka   Krzyki nad którymi nie moge zapanować   czw, 27 lip 2017 - 19:21
Karo90   Doskonale CiÄ™ rozumiem, moja córka też tak robi...   Å›ro, 02 sie 2017 - 13:50
Gulia   WÅ‚aÅ›nie być może twoaj córka robi to by zwró...   pon, 21 sie 2017 - 08:57
WaniaW   U mnie też tak byÅ‚o, ale na szczęście ta sytua...   wto, 22 sie 2017 - 16:34
cremecaramel   Witam, ProszÄ™ o pomoc. Moja prawie roczna córecz...   pon, 18 wrz 2017 - 10:18
mariko887   wedÅ‚ug mnie to jest normalne ____________________...   Å›ro, 13 gru 2017 - 08:43
Erasmuska   Dzieci tak majÄ…, że lubiÄ… sobie pokrzyczeć :) ...   pon, 18 gru 2017 - 11:06
jakuna   U mnie też tak byÅ‚o, szczególnie mÅ‚odsza córk...   wto, 19 gru 2017 - 22:53
Stella25   może to nie jest nadwrażliwość, a niedowraż...   czw, 28 gru 2017 - 19:31
toshkia   Moim zdaniem to przejdzie, dzieci majÄ… różne et...   piÄ…, 05 sty 2018 - 09:59
Annka100   Mnie siÄ™ wydaje, że to normalne i że to jest wÅ...   Å›ro, 22 sie 2018 - 13:14
urende   Wszystkie rady wyżej sÄ… bardzo przydatne. Poleca...   piÄ…, 24 sie 2018 - 14:59
foggy   Również popieram rady powyżej. Jasne, sÄ… momen...   piÄ…, 21 wrz 2018 - 13:45
ritaoraa   warto dobrze zbadać ten sÅ‚uch ale też odwiedziÄ...   pon, 24 wrz 2018 - 13:10
> Krzyki nad którymi nie moge zapanować
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 14:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama