Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

Kwietniowe Maluszki 7

> 
szantrapa
czw, 06 lis 2008 - 14:30
CYTAT(Dorott @ Thu, 06 Nov 2008 - 13:59) *
a znasz takie urządzenie jak maszyna do szycia...hihihihi..ja znam 29.gif 03.gif


znam icon_biggrin.gif nawet mam icon_biggrin.gif ale dwie lewe rączki też ;p

zobaczę co tam mam jak laski wstaną, bo teraz to je pobudzę ;P
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 06 lis 2008 - 14:30
Post #1981

CYTAT(Dorott @ Thu, 06 Nov 2008 - 13:59) *
a znasz takie urządzenie jak maszyna do szycia...hihihihi..ja znam 29.gif 03.gif


znam icon_biggrin.gif nawet mam icon_biggrin.gif ale dwie lewe rączki też ;p

zobaczę co tam mam jak laski wstaną, bo teraz to je pobudzę ;P


--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
camilscha
czw, 06 lis 2008 - 14:31
melduje sie
maciu mialas racje to zapalenie stawow ale jeszcze nie jhest tak zle bo Vanesska moze chodzic i jeszcze az tak strasznie ja nie boli.
dostala ibuprofen w syropie mamy czekac powinno od 2 do 8 dni przejsc.
ulzylo mi strasznie.
buzka


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC





camilscha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 846
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 18:39
Skąd: Bedburg
Nr użytkownika: 5,470

GG:


post czw, 06 lis 2008 - 14:31
Post #1982

melduje sie
maciu mialas racje to zapalenie stawow ale jeszcze nie jhest tak zle bo Vanesska moze chodzic i jeszcze az tak strasznie ja nie boli.
dostala ibuprofen w syropie mamy czekac powinno od 2 do 8 dni przejsc.
ulzylo mi strasznie.
buzka


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC





Dorott
czw, 06 lis 2008 - 14:34
Camilscha dobrze, że to nic poważnego i że się uspokoiłaś...trzymam kciuki za Vanesskę, żeby nie bolało.
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 06 lis 2008 - 14:34
Post #1983

Camilscha dobrze, że to nic poważnego i że się uspokoiłaś...trzymam kciuki za Vanesskę, żeby nie bolało.

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
camilscha
czw, 06 lis 2008 - 15:04
dorott uspokoje sie jak bede widziala ze moje dziecko chodzi normalnie.ale nie powiem poczulam ulge ze to zapalenie.a nie cos gorszego.

a czy takie zapalenie mozna jakos przeziebic??????
czy wystarczy ten ibuprofen?
z tego wszystkiego zapomnialam zapytac.

teraz musze jeszcze ze soba porzadek zrobic.wczoraj na budowie zlazilam z drabiny i stanelam calym ciezarem swojego ciala na deske z 2 gwozdziami.a ze mialam adidasy to przebily podeszwe i wbily sie porzadnie w stope.
boli niemilosiernie i podobnie jak Vanesska nie moge zabardzo chodzic 41.gif ale jakos na piecie daje rade.
i pokazalam to przy okazji lekarzowi Vanesski i kazal mi jechac do lekarza i zaszczepic sie na tezca.
podobno mozna podczas ciezy.
wiec musze jeszcze dzis swojego lekarza zalatwic. i moze jutro bedzie lepiej.

dorott jesli chodzi o puzzle my mamy takie tekturowe grube,skladaja sie z 4 kawalkow 6 ,8,10.
Vanesska uwielbia je i juz sama potrafi ulozyc te z 8 czesci co sie skladaja.ale na poczatku zaczynalysmy wlasnie na takich puzzlach jak pokazalas nam.



Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC



Ten post edytował camilscha czw, 06 lis 2008 - 15:07
camilscha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 846
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 18:39
Skąd: Bedburg
Nr użytkownika: 5,470

GG:


post czw, 06 lis 2008 - 15:04
Post #1984

dorott uspokoje sie jak bede widziala ze moje dziecko chodzi normalnie.ale nie powiem poczulam ulge ze to zapalenie.a nie cos gorszego.

a czy takie zapalenie mozna jakos przeziebic??????
czy wystarczy ten ibuprofen?
z tego wszystkiego zapomnialam zapytac.

teraz musze jeszcze ze soba porzadek zrobic.wczoraj na budowie zlazilam z drabiny i stanelam calym ciezarem swojego ciala na deske z 2 gwozdziami.a ze mialam adidasy to przebily podeszwe i wbily sie porzadnie w stope.
boli niemilosiernie i podobnie jak Vanesska nie moge zabardzo chodzic 41.gif ale jakos na piecie daje rade.
i pokazalam to przy okazji lekarzowi Vanesski i kazal mi jechac do lekarza i zaszczepic sie na tezca.
podobno mozna podczas ciezy.
wiec musze jeszcze dzis swojego lekarza zalatwic. i moze jutro bedzie lepiej.

dorott jesli chodzi o puzzle my mamy takie tekturowe grube,skladaja sie z 4 kawalkow 6 ,8,10.
Vanesska uwielbia je i juz sama potrafi ulozyc te z 8 czesci co sie skladaja.ale na poczatku zaczynalysmy wlasnie na takich puzzlach jak pokazalas nam.



Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC

szantrapa
czw, 06 lis 2008 - 15:08
Kamilko nam tylko kazali w miarę możliwości nie chodzić, nosić Olę, poszukam na forum w wolnej chwili bo Mika miała cos podobnego o powżniejszym niż u nas przebiegu w tym samym czasie co my. Ale nie obiecuję, że znajdę bo kiepska jestem w szukaniu.
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 06 lis 2008 - 15:08
Post #1985

Kamilko nam tylko kazali w miarę możliwości nie chodzić, nosić Olę, poszukam na forum w wolnej chwili bo Mika miała cos podobnego o powżniejszym niż u nas przebiegu w tym samym czasie co my. Ale nie obiecuję, że znajdę bo kiepska jestem w szukaniu.

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
camilscha
czw, 06 lis 2008 - 15:24
z gory dziekuje


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC





camilscha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 846
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 18:39
Skąd: Bedburg
Nr użytkownika: 5,470

GG:


post czw, 06 lis 2008 - 15:24
Post #1986

z gory dziekuje


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC





Mafia
czw, 06 lis 2008 - 15:37
Camilscha, wystarczy ibufrofen i oszczędzajcie nogę. Tobie to też dobrze zrobi icon_wink.gif Nastawcie się na malowanie, wycinanie i czytanie. Odpuśćcie piesze spacery, jeśli mała jeździ w wózku, to na taki spacer sie wybierzcie.

Dorott, ta sukienka fajnie się prezentuje icon_smile.gif

Żabolku, u nas mycie zębów to porażka. Filip robi to SAM. A to oznacza, że zabawa jest fajna, ale mycia to w tym niewiele. Pasty używamy Elmex, innej nie zna, bo jestem uparta i żadnej colowej nie kupię icon_wink.gif Ale nie ma problemów z jej smakiem, chętnie zjada icon_wink.gif
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post czw, 06 lis 2008 - 15:37
Post #1987

Camilscha, wystarczy ibufrofen i oszczędzajcie nogę. Tobie to też dobrze zrobi icon_wink.gif Nastawcie się na malowanie, wycinanie i czytanie. Odpuśćcie piesze spacery, jeśli mała jeździ w wózku, to na taki spacer sie wybierzcie.

Dorott, ta sukienka fajnie się prezentuje icon_smile.gif

Żabolku, u nas mycie zębów to porażka. Filip robi to SAM. A to oznacza, że zabawa jest fajna, ale mycia to w tym niewiele. Pasty używamy Elmex, innej nie zna, bo jestem uparta i żadnej colowej nie kupię icon_wink.gif Ale nie ma problemów z jej smakiem, chętnie zjada icon_wink.gif

--------------------
Mafia
Dorott
czw, 06 lis 2008 - 15:47
CYTAT(camilscha @ Thu, 06 Nov 2008 - 15:24) *
z gory dziekuje


Camilscha wątek Miki - to chyba ten
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 06 lis 2008 - 15:47
Post #1988

CYTAT(camilscha @ Thu, 06 Nov 2008 - 15:24) *
z gory dziekuje


Camilscha wątek Miki - to chyba ten


--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
czw, 06 lis 2008 - 15:48
Tak Dorotka to ten, jednak lepsza ode mnie jesteś. Pamiętam bo ja dzień po Mice miałam to samo z Olką, nawet sie śmiałam, że zarażona forumowo icon_wink.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 06 lis 2008 - 15:48
Post #1989

Tak Dorotka to ten, jednak lepsza ode mnie jesteś. Pamiętam bo ja dzień po Mice miałam to samo z Olką, nawet sie śmiałam, że zarażona forumowo icon_wink.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Anai_
pią, 07 lis 2008 - 00:44
Zaganiana na maxa jestem.
Przez rehabilitację sypiam po 4-6 godzin na dobę, ale jeszcze tylko jutro i mam 4 dni wolnego icon_smile.gif. W pracy jest całkiem sympatycznie. Dziś dotarła do mnie umowa o pracę. Bardzo się ucieszyłam, bo nie byłam pewna wynagrodzenia (były dwie wersje, każda od innej osoby) i dziś dowiedziałam się, że na papierze wygrała wyższa opcja. Ufff, bo kocioł finansowy u nas straszny, opłaty, kredyty... ciągle nie możemy wyjść na prostą. No ale widać światełko w tunelu.
W zeszłym tygodniu minął rok od mojego poronienia. Już myślałam, że o tym nie myślę, ale jednak ten dzień należał do bardzo melancholijnych... i w dodatku w dwóch aspektach... bo pierwsza kwestia to samo poronienie, a druga to fakt, że mogło mnie już nie być... Ale widać Anioł nade mną czuwa, bo praktycznie na rocznicę dostałam naprawdę fajną pracę icon_smile.gif.
Kaszel mam okrutny, ale to już u mnie norma, że jak zaczynam pracę, to muszę sobie pochorować, oswajam zarazki?
Chłopaki chodzą do przedszkola, ostatnio w poniedziałek pobili rekord byli 11 godzin, ale to jednorazowy przypadek, po prostu nie było szans na inne rozwiązanie. Kamil był w Poznaniu w delegacji, ja w pracy i na rehabilitacji, moja Babcia w szpitalu... ale traumy żadnej nie mieli, w dużej mierze dlatego, że byli razem i jakoś łatwo to znieśli. Następnego dnia byli obrażeni, że na podwieczorku nie zostają (podwieczorek jest o 16.45, a przedszkole czynne 6-18).
Dobrze, że mam te 4 dni wolnego, może uda mi się mieszkanie do ładu doprowadzić. W ręce powoli odzyskuję wszystkie funkcje (największy problem teraz to obracanie ręki dolną częścią dłoni o 180 stopni. Ale rehabilituję to, więc wierzę, że będzie dobrze.
Aha, weekend w Warszawie był cudny i szalony. Od czasu jak mam Dzieci nie miałam tak egoistycznego planu zajęć jak tam. SPA przy tym wysiada icon_smile.gif. Takie wakacje od wszystkiego... i gadanie do czwartej nad ranem z Przyjaciółką i wypad do klubu, i leniuchowanie w wyrze i wyleżenie się w wannie. Mówię Wam poezja... Rozmarzyłam się... Ale kolejny taki wypad pewnie najwcześniej za pół roku...
Jakiś czas temu obiecałam Wam zdjęcia...


Tymi na spacerze...


A to ja... jeszcze z ręką w gipsie...


Chłopaki razem...


Tak wygląda Tymo jak usłyszy "uśmiechnij się" icon_smile.gif

Ten post edytował Anai_ pią, 07 lis 2008 - 00:47
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post pią, 07 lis 2008 - 00:44
Post #1990

Zaganiana na maxa jestem.
Przez rehabilitację sypiam po 4-6 godzin na dobę, ale jeszcze tylko jutro i mam 4 dni wolnego icon_smile.gif. W pracy jest całkiem sympatycznie. Dziś dotarła do mnie umowa o pracę. Bardzo się ucieszyłam, bo nie byłam pewna wynagrodzenia (były dwie wersje, każda od innej osoby) i dziś dowiedziałam się, że na papierze wygrała wyższa opcja. Ufff, bo kocioł finansowy u nas straszny, opłaty, kredyty... ciągle nie możemy wyjść na prostą. No ale widać światełko w tunelu.
W zeszłym tygodniu minął rok od mojego poronienia. Już myślałam, że o tym nie myślę, ale jednak ten dzień należał do bardzo melancholijnych... i w dodatku w dwóch aspektach... bo pierwsza kwestia to samo poronienie, a druga to fakt, że mogło mnie już nie być... Ale widać Anioł nade mną czuwa, bo praktycznie na rocznicę dostałam naprawdę fajną pracę icon_smile.gif.
Kaszel mam okrutny, ale to już u mnie norma, że jak zaczynam pracę, to muszę sobie pochorować, oswajam zarazki?
Chłopaki chodzą do przedszkola, ostatnio w poniedziałek pobili rekord byli 11 godzin, ale to jednorazowy przypadek, po prostu nie było szans na inne rozwiązanie. Kamil był w Poznaniu w delegacji, ja w pracy i na rehabilitacji, moja Babcia w szpitalu... ale traumy żadnej nie mieli, w dużej mierze dlatego, że byli razem i jakoś łatwo to znieśli. Następnego dnia byli obrażeni, że na podwieczorku nie zostają (podwieczorek jest o 16.45, a przedszkole czynne 6-18).
Dobrze, że mam te 4 dni wolnego, może uda mi się mieszkanie do ładu doprowadzić. W ręce powoli odzyskuję wszystkie funkcje (największy problem teraz to obracanie ręki dolną częścią dłoni o 180 stopni. Ale rehabilituję to, więc wierzę, że będzie dobrze.
Aha, weekend w Warszawie był cudny i szalony. Od czasu jak mam Dzieci nie miałam tak egoistycznego planu zajęć jak tam. SPA przy tym wysiada icon_smile.gif. Takie wakacje od wszystkiego... i gadanie do czwartej nad ranem z Przyjaciółką i wypad do klubu, i leniuchowanie w wyrze i wyleżenie się w wannie. Mówię Wam poezja... Rozmarzyłam się... Ale kolejny taki wypad pewnie najwcześniej za pół roku...
Jakiś czas temu obiecałam Wam zdjęcia...


Tymi na spacerze...


A to ja... jeszcze z ręką w gipsie...


Chłopaki razem...


Tak wygląda Tymo jak usłyszy "uśmiechnij się" icon_smile.gif

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Dorott
pią, 07 lis 2008 - 09:27
Cześć

ale dziś u nas zimno...brrrr...strasznie wieje...brrr...

Anai dobrze, że u Was wszystko zaczyna się prostować, gratuluje pracy...zdjęcia super

Camilscha jak Vanesska dzisiaj? Napisz jak znajdziesz chwilę.

Madzia, Macia hop hop
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 09:27
Post #1991

Cześć

ale dziś u nas zimno...brrrr...strasznie wieje...brrr...

Anai dobrze, że u Was wszystko zaczyna się prostować, gratuluje pracy...zdjęcia super

Camilscha jak Vanesska dzisiaj? Napisz jak znajdziesz chwilę.

Madzia, Macia hop hop

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 09:31
Jestem icon_biggrin.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 09:31
Post #1992

Jestem icon_biggrin.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Dorott
pią, 07 lis 2008 - 10:16
czytałyście????
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 10:16
Post #1993

czytałyście????

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 10:30
Dorotka nawet mi nie pokazuj takich rzeczy. Jej sprawa ale wciąganie w to innych dzieci jest niesmaczne

Dorotka i jak tam? icon_smile.gif

Macia? Jak Filip ? Jak Twoja glowa?
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 10:30
Post #1994

Dorotka nawet mi nie pokazuj takich rzeczy. Jej sprawa ale wciąganie w to innych dzieci jest niesmaczne

Dorotka i jak tam? icon_smile.gif

Macia? Jak Filip ? Jak Twoja glowa?

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Dorott
pią, 07 lis 2008 - 10:37
CYTAT(magdainpoland @ Fri, 07 Nov 2008 - 10:30) *
Dorotka i jak tam? icon_smile.gif


jak Szef zniknie napiszę Ci priv.

już wysłałam icon_smile.gif

Ten post edytował Dorott pią, 07 lis 2008 - 10:52
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 10:37
Post #1995

CYTAT(magdainpoland @ Fri, 07 Nov 2008 - 10:30) *
Dorotka i jak tam? icon_smile.gif


jak Szef zniknie napiszę Ci priv.

już wysłałam icon_smile.gif

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Dorott
pią, 07 lis 2008 - 10:53
hop hop kto zakłada nowy wątek bo zaraz skończy sie nam 100 strona i złamiemy regulamin 29.gif 06.gif
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 10:53
Post #1996

hop hop kto zakłada nowy wątek bo zaraz skończy sie nam 100 strona i złamiemy regulamin 29.gif 06.gif

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
szantrapa
pią, 07 lis 2008 - 10:54
To sie przeniesiemy na privy icon_biggrin.gif albo na n-k, albo na gg icon_biggrin.gif a co nam tam ;P
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pią, 07 lis 2008 - 10:54
Post #1997

To sie przeniesiemy na privy icon_biggrin.gif albo na n-k, albo na gg icon_biggrin.gif a co nam tam ;P

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Mafia
pią, 07 lis 2008 - 11:07
No to zapraszam tych co mają ochotę: nowy wątek

Tu już nie piszemy!
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pią, 07 lis 2008 - 11:07
Post #1998

No to zapraszam tych co mają ochotę: nowy wątek

Tu już nie piszemy!

--------------------
Mafia
> Kwietniowe Maluszki 7
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 09:09
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama