Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

,,Smerfy'' - szukam 2 polskich tytułów odcinków

> 
Ala_1978
pią, 11 paź 2019 - 15:27
Nigdzie na necie nie mogę znaleźć forum o serialu animowanym ,,Smerfy" icon_sad.gif No więc piszę tutaj. Szukam polskiego tytułu odcinka w którym Papa Smerf wylewa na siebie zrobioną przez siebie miksturę i powstaje drugi Papa Smerf. Tak samo robi Dziadek Smerf i też się podwaja. Dwóch Papów Smerfów podejmuje sprzeczne decyzje.
Wiki mówi, że ten odcinek to po polsku ,,Od przybytku głowa boli'' ale się myli. Bo pod tym polskim tytułem jest angielski tytuł ,,Smurfplication'' - czyli, że Gargamel za pomocą wynalezionego przez siebie urządzenia kopiuje złapanego Ważniaka i robi z niego czterech Ważniaków. To nie to. Ja szukam polskiego odpowiednika angielskiego ,,Papa Smurf, Papa Smurf''.

Drugim odcinkiem jest taki, że Smerfy na plaży nad morzem spotykają Pustelnika mówiącego dziwny językiem i zbierającego muszle. Papa Smerf nazywa ten język językiem przeklętych. Smerfy wyruszają na morze by przywieźć Pustelnikowi ważną muszlę od Czarownicy (chyba).
Ala_1978


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 01 paź 19 - 11:09
Nr użytkownika: 53,336

GG:


post pią, 11 paź 2019 - 15:27
Post #1

Nigdzie na necie nie mogę znaleźć forum o serialu animowanym ,,Smerfy" icon_sad.gif No więc piszę tutaj. Szukam polskiego tytułu odcinka w którym Papa Smerf wylewa na siebie zrobioną przez siebie miksturę i powstaje drugi Papa Smerf. Tak samo robi Dziadek Smerf i też się podwaja. Dwóch Papów Smerfów podejmuje sprzeczne decyzje.
Wiki mówi, że ten odcinek to po polsku ,,Od przybytku głowa boli'' ale się myli. Bo pod tym polskim tytułem jest angielski tytuł ,,Smurfplication'' - czyli, że Gargamel za pomocą wynalezionego przez siebie urządzenia kopiuje złapanego Ważniaka i robi z niego czterech Ważniaków. To nie to. Ja szukam polskiego odpowiednika angielskiego ,,Papa Smurf, Papa Smurf''.

Drugim odcinkiem jest taki, że Smerfy na plaży nad morzem spotykają Pustelnika mówiącego dziwny językiem i zbierającego muszle. Papa Smerf nazywa ten język językiem przeklętych. Smerfy wyruszają na morze by przywieźć Pustelnikowi ważną muszlę od Czarownicy (chyba).
> ,,Smerfy'' - szukam 2 polskich tytułów odcinków
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 20:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama