Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Są może mamy z okolic Radomska??

> 
agaa.
wto, 15 lip 2008 - 13:21
Witam.
Jestem z okolic Radomska i było by mi bardzo miło gdyby jakaś mama która mieszka w tych okolicach odezwała się.
Pozdrawiam



Ten post edytował agaa22 pią, 08 sie 2008 - 17:47
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post wto, 15 lip 2008 - 13:21
Post #1

Witam.
Jestem z okolic Radomska i było by mi bardzo miło gdyby jakaś mama która mieszka w tych okolicach odezwała się.
Pozdrawiam



--------------------
Igusia

Kajeczka

agaa.
piÄ…, 18 lip 2008 - 15:17
Nie ma żadnej mamy z tych okolic???
32.gif
Napiszcie dziewczyny jak mieszkacie gdzieÅ› niedaleko albo w Radomsku icon_smile.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post piÄ…, 18 lip 2008 - 15:17
Post #2

Nie ma żadnej mamy z tych okolic???
32.gif
Napiszcie dziewczyny jak mieszkacie gdzieÅ› niedaleko albo w Radomsku icon_smile.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

*Maja*
sob, 26 lip 2008 - 01:22
Witam 06.gif..ja pochodze z okolic Radomska..mieszkają tam nadal moi rodzice i często tam bywam. Wtej chwili przeprowadziłam się i mieszkam 50 km dalej, między Bełchatowem a Wieluniem 08.gif A gdzie dokładnie mieszkasz jeśli moge spytac? pozdrawiam 06.gif

Ten post edytował *Maja* sob, 26 lip 2008 - 01:23
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post sob, 26 lip 2008 - 01:22
Post #3

Witam 06.gif..ja pochodze z okolic Radomska..mieszkają tam nadal moi rodzice i często tam bywam. Wtej chwili przeprowadziłam się i mieszkam 50 km dalej, między Bełchatowem a Wieluniem 08.gif A gdzie dokładnie mieszkasz jeśli moge spytac? pozdrawiam 06.gif

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
agaa.
sob, 26 lip 2008 - 15:48
Witam serdecznie.
Ja mieszkam .....................................A Ty gdzie mieszkałaś.
Fajnie że się odezwałaś .A może mieszkałaś gdzieś bardzo blisko. Tutaj mieszkam od 2,5 roku.
Już myślałam że tylko ja jestem z tych okolic 06.gif a tu taka niespodzianka

Ten post edytował agaa22 pon, 28 lip 2008 - 16:42
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post sob, 26 lip 2008 - 15:48
Post #4

Witam serdecznie.
Ja mieszkam .....................................A Ty gdzie mieszkałaś.
Fajnie że się odezwałaś .A może mieszkałaś gdzieś bardzo blisko. Tutaj mieszkam od 2,5 roku.
Już myślałam że tylko ja jestem z tych okolic 06.gif a tu taka niespodzianka

--------------------
Igusia

Kajeczka

*Maja*
sob, 26 lip 2008 - 21:57
wiem gdzie to jest ,ja pochodze z (...)...to baaaaaardzo blisko 03.gif i jak ci sie podoba? zaklimatyzowałas sie juz?Masz w okolicy jakies mamusie z małymi Brzdącami...

Ten post edytował *Maja* nie, 27 lip 2008 - 22:45
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post sob, 26 lip 2008 - 21:57
Post #5

wiem gdzie to jest ,ja pochodze z (...)...to baaaaaardzo blisko 03.gif i jak ci sie podoba? zaklimatyzowałas sie juz?Masz w okolicy jakies mamusie z małymi Brzdącami...

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
agaa.
nie, 27 lip 2008 - 08:31
Zaaklimatyzować się zaaklimatyzowałam tylko że nie znam tu wielu ludzi a można powiedzieć że prawie nikogo. Mamuś z dzidziusiami też nie bardzo znam, Chociaż u mnie na osiedlu jest kilka małych dzieci to jakoś mamusi ich nie znam i jakoś ciężko przezwyciężyć się i poznać. A tak po za tym jest ok.
A u Ciebie jak to wygląda,długo już mieszkasz tam..................no właśnie nie wiem gdzie ale jak nie chcesz to nie musisz pisać. W Dobryszycach mam dobrą koleżankę,może będziesz znała no ale nie będę piać na forum imienia i nazwiska icon_smile.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post nie, 27 lip 2008 - 08:31
Post #6

Zaaklimatyzować się zaaklimatyzowałam tylko że nie znam tu wielu ludzi a można powiedzieć że prawie nikogo. Mamuś z dzidziusiami też nie bardzo znam, Chociaż u mnie na osiedlu jest kilka małych dzieci to jakoś mamusi ich nie znam i jakoś ciężko przezwyciężyć się i poznać. A tak po za tym jest ok.
A u Ciebie jak to wygląda,długo już mieszkasz tam..................no właśnie nie wiem gdzie ale jak nie chcesz to nie musisz pisać. W Dobryszycach mam dobrą koleżankę,może będziesz znała no ale nie będę piać na forum imienia i nazwiska icon_smile.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

*Maja*
nie, 27 lip 2008 - 16:03
napisałam do ciebie na nk
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post nie, 27 lip 2008 - 16:03
Post #7

napisałam do ciebie na nk

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
agaa.
nie, 27 lip 2008 - 19:58
Maja- dzięki,odpisałam 06.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post nie, 27 lip 2008 - 19:58
Post #8

Maja- dzięki,odpisałam 06.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

helvetia
wto, 29 lip 2008 - 13:22
Ja chwilowo rezyduje u rodzicow w belchatowie , to niecala godzine od radomska:)
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post wto, 29 lip 2008 - 13:22
Post #9

Ja chwilowo rezyduje u rodzicow w belchatowie , to niecala godzine od radomska:)

--------------------
helvetia
wto, 29 lip 2008 - 13:22
Ja chwilowo rezyduje u rodzicow w belchatowie , to niecala godzine od radomska:)
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post wto, 29 lip 2008 - 13:22
Post #10

Ja chwilowo rezyduje u rodzicow w belchatowie , to niecala godzine od radomska:)

--------------------
agaa.
śro, 30 lip 2008 - 20:57
Witam panurzyca.
Tak ,tak wiemy gdzie to jest.
A jak chwilowo mieszkasz w Bełchatowie??
Możesz napisać gdzie mieszkasz na stałe??
Kto wybierał imię dla synka(jeśli można się zapytać)-ładne i oryginalne

Maja-co tam u Ciebie,czemu sie nie odzywasz?? Jak mała się ma??
No i znasz tą Ilonę co Ci pisałam

Ten post edytował agaa22 śro, 30 lip 2008 - 20:58
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post śro, 30 lip 2008 - 20:57
Post #11

Witam panurzyca.
Tak ,tak wiemy gdzie to jest.
A jak chwilowo mieszkasz w Bełchatowie??
Możesz napisać gdzie mieszkasz na stałe??
Kto wybierał imię dla synka(jeśli można się zapytać)-ładne i oryginalne

Maja-co tam u Ciebie,czemu sie nie odzywasz?? Jak mała się ma??
No i znasz tą Ilonę co Ci pisałam

--------------------
Igusia

Kajeczka

helvetia
czw, 31 lip 2008 - 11:23
chwilowo, dopoki maly nei moze isc do zlobka. na stale mieszkam w poznaniu:)
imiÄ™ wybieralam ja, bo jego tatus sie znuzil rodzinnym zyciem, jak bylam w 3 miesiacu :/
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post czw, 31 lip 2008 - 11:23
Post #12

chwilowo, dopoki maly nei moze isc do zlobka. na stale mieszkam w poznaniu:)
imiÄ™ wybieralam ja, bo jego tatus sie znuzil rodzinnym zyciem, jak bylam w 3 miesiacu :/

--------------------
agaa.
czw, 31 lip 2008 - 14:37
pancurzyca- strasznie mi przykro i przepraszam jeśli moje pytanie Cię zabolało.
A kiedy chcesz go dać do żłobka,będziesz pracować??
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post czw, 31 lip 2008 - 14:37
Post #13

pancurzyca- strasznie mi przykro i przepraszam jeśli moje pytanie Cię zabolało.
A kiedy chcesz go dać do żłobka,będziesz pracować??

--------------------
Igusia

Kajeczka

helvetia
czw, 31 lip 2008 - 17:58
przywyklam juz do mojej stytuacji i nie jestem zalamana, czy zdruzgotana. chcialabym z nim posiedziec w domku do lutego. pierwszy rok jest najwazniejszy. i wroce do pracy, nie widze siebie w roli kury domowej icon_wink.gif
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post czw, 31 lip 2008 - 17:58
Post #14

przywyklam juz do mojej stytuacji i nie jestem zalamana, czy zdruzgotana. chcialabym z nim posiedziec w domku do lutego. pierwszy rok jest najwazniejszy. i wroce do pracy, nie widze siebie w roli kury domowej icon_wink.gif

--------------------
agaa.
piÄ…, 01 sie 2008 - 22:16
Pancurzyca-ja też się wybieram do pracy ale chciała bym już teraz bo krucho z kasą ostatnio. Tylko tyle że ja nie pracowałam przed ciążą i muszę szukać coś normalnego i w miarę dobrze płatnego.

Maja-hop.hop,gdzie siÄ™ podziewasz dziewczyno-odezwij sie proszÄ™
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post piÄ…, 01 sie 2008 - 22:16
Post #15

Pancurzyca-ja też się wybieram do pracy ale chciała bym już teraz bo krucho z kasą ostatnio. Tylko tyle że ja nie pracowałam przed ciążą i muszę szukać coś normalnego i w miarę dobrze płatnego.

Maja-hop.hop,gdzie siÄ™ podziewasz dziewczyno-odezwij sie proszÄ™

--------------------
Igusia

Kajeczka

*Maja*
nie, 03 sie 2008 - 22:41
hej hej kobitki!
dawno nie zagladałam.... moja Nikola zaczyna samodzielne chodzenie, więc nie moge jej spuścic z oka...a pomysły to ona juz ma 04.gif Tipi(Nikoli forumowy nick 08.gif ) miewa sie dobrze i daje popalic mamusi...ech ile takie małe dzieciatko ma energii, ja wieczorami ledwo powłócze nogami..
Agaakolezanki nie znam ..troszke młodsza odemnie i jej nie kojarze...natomiast nazwisko mi cos mówi..czy przypakiem nie ma samych braci?
Witam Pancurzyce 02.gif fajny nick!Kojarze panią 02.gif ..gdzies juz czytałam twoje posty. Do Ciebie mam o wiele blizej bo raptem 30 km i bardzo czesto tam bywam... ja mam to szczescie ze jeszcze do konca roku moge siedziec z Nikola w domu..u nas złobka nie ma..zostaje więc niania lub babcia (mam nadzieje,ze ta druga opcja wypali). Masz wspaniałego synka ..napewno świetnie sobie dacie rade.. trzymam kciuki ,żeby mały szybko sie zaklimatyzował w żłobku...a w jakim wieku zaczynaja przyjmowac takie małe dzieciątka?

achas Agaa ja tez cały czas rozmyslam co tu dalej ze soba zrobic... chciałabym sie realizowac ale napewno nie w tej pracy co dotychczas...mysle o czyms swoim..ale narazie jestem na etapie analizowania.wiesz za jakies pół miesiąca zamierzam pojechac na troche do moich rodziców..więc może jakis spacerek naszych Smerfetek w realu bysmy zoorganizowały? Moja Tipi byłaby w siódmym niebie a i ja mogłabym byc monotematyczna. Moi wszyscy znajomi i przyjaciele sa bezdzietni ( tak jakos się złozyło) i nie chce ich ciagle zanudzac tematem Nikoli... A z toba ( mam taka cicha nadzieje) mogłabym sie nagadac do woli 08.gif

Ten post edytował *Maja* nie, 03 sie 2008 - 22:47
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post nie, 03 sie 2008 - 22:41
Post #16

hej hej kobitki!
dawno nie zagladałam.... moja Nikola zaczyna samodzielne chodzenie, więc nie moge jej spuścic z oka...a pomysły to ona juz ma 04.gif Tipi(Nikoli forumowy nick 08.gif ) miewa sie dobrze i daje popalic mamusi...ech ile takie małe dzieciatko ma energii, ja wieczorami ledwo powłócze nogami..
Agaakolezanki nie znam ..troszke młodsza odemnie i jej nie kojarze...natomiast nazwisko mi cos mówi..czy przypakiem nie ma samych braci?
Witam Pancurzyce 02.gif fajny nick!Kojarze panią 02.gif ..gdzies juz czytałam twoje posty. Do Ciebie mam o wiele blizej bo raptem 30 km i bardzo czesto tam bywam... ja mam to szczescie ze jeszcze do konca roku moge siedziec z Nikola w domu..u nas złobka nie ma..zostaje więc niania lub babcia (mam nadzieje,ze ta druga opcja wypali). Masz wspaniałego synka ..napewno świetnie sobie dacie rade.. trzymam kciuki ,żeby mały szybko sie zaklimatyzował w żłobku...a w jakim wieku zaczynaja przyjmowac takie małe dzieciątka?

achas Agaa ja tez cały czas rozmyslam co tu dalej ze soba zrobic... chciałabym sie realizowac ale napewno nie w tej pracy co dotychczas...mysle o czyms swoim..ale narazie jestem na etapie analizowania.wiesz za jakies pół miesiąca zamierzam pojechac na troche do moich rodziców..więc może jakis spacerek naszych Smerfetek w realu bysmy zoorganizowały? Moja Tipi byłaby w siódmym niebie a i ja mogłabym byc monotematyczna. Moi wszyscy znajomi i przyjaciele sa bezdzietni ( tak jakos się złozyło) i nie chce ich ciagle zanudzac tematem Nikoli... A z toba ( mam taka cicha nadzieje) mogłabym sie nagadac do woli 08.gif

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
helvetia
pon, 04 sie 2008 - 09:02
juz moglby isc do zlobka,ale osobiscie uwazam,ze jest za maly icon_wink.gif (czyzbym byla przewrazliwiona?!?). no ja poki co mam troche oszczednosci i moge posiedziec w domu. wybaczcie,ze przez dwa dni sie nie odzywalam,ale bylam w Uniejowie , na turnieju rycerskim... icon_smile.gif
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post pon, 04 sie 2008 - 09:02
Post #17

juz moglby isc do zlobka,ale osobiscie uwazam,ze jest za maly icon_wink.gif (czyzbym byla przewrazliwiona?!?). no ja poki co mam troche oszczednosci i moge posiedziec w domu. wybaczcie,ze przez dwa dni sie nie odzywalam,ale bylam w Uniejowie , na turnieju rycerskim... icon_smile.gif

--------------------
agaa.
pon, 04 sie 2008 - 09:22
Maja-ja bardzo chętnie bym się z Tobą spotkała,mogłabym podjechać albo Ty,lub mogły byśmy się gdzieś spotkać,w jakimś fajnym miejscu-chociaż tych to za bardzo u nas nie ma,ale zawsze coś byśmy wymyśliły 06.gif

pancurzyca-a coś więcej mogłabyś napisać o tym turnieju??Fajnie było,jesteś jakoś szczególnie zafascynowana tym??

Ten post edytował agaa22 pon, 04 sie 2008 - 09:22
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post pon, 04 sie 2008 - 09:22
Post #18

Maja-ja bardzo chętnie bym się z Tobą spotkała,mogłabym podjechać albo Ty,lub mogły byśmy się gdzieś spotkać,w jakimś fajnym miejscu-chociaż tych to za bardzo u nas nie ma,ale zawsze coś byśmy wymyśliły 06.gif

pancurzyca-a coś więcej mogłabyś napisać o tym turnieju??Fajnie było,jesteś jakoś szczególnie zafascynowana tym??

--------------------
Igusia

Kajeczka

*Maja*
pon, 04 sie 2008 - 10:19
Agaa ok to jak cos to dam znać wink.gif

Pancurzyca oj nie jestes wcale przewrażliwiona.. to normalne. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie ,zebym mogła teraz juz zostawic gdzies Nikole na pół dnia.. wiadomo my sobie ..zycie sobie..zobaczymyu jak wszystko sie potoczy
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post pon, 04 sie 2008 - 10:19
Post #19

Agaa ok to jak cos to dam znać wink.gif

Pancurzyca oj nie jestes wcale przewrażliwiona.. to normalne. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie ,zebym mogła teraz juz zostawic gdzies Nikole na pół dnia.. wiadomo my sobie ..zycie sobie..zobaczymyu jak wszystko sie potoczy

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
agaa.
czw, 07 sie 2008 - 20:34
Hejka dziewczyny,gdzie siÄ™ podziewacie??
Co tam u Waszysz brzdąców słychać,wszyscy zdrowi??

Pancurzyca-no i jak tam po tym turnieju ,napisz troszkÄ™.
Maja-a u Ciebie co słychać??
U mnie po staremu. Dziś byłam na targu i kupiłam sobie 2 bluzki,spodnie ,torebkę i jeszcze kilka drobiazgów-od razu humor lepszy 06.gif

Ten post edytował agaa22 pią, 08 sie 2008 - 07:53
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post czw, 07 sie 2008 - 20:34
Post #20

Hejka dziewczyny,gdzie siÄ™ podziewacie??
Co tam u Waszysz brzdąców słychać,wszyscy zdrowi??

Pancurzyca-no i jak tam po tym turnieju ,napisz troszkÄ™.
Maja-a u Ciebie co słychać??
U mnie po staremu. Dziś byłam na targu i kupiłam sobie 2 bluzki,spodnie ,torebkę i jeszcze kilka drobiazgów-od razu humor lepszy 06.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

> SÄ… może mamy z okolic Radomska??
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 23:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama