Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Są może mamy z okolic Radomska??

> 
helvetia
czw, 07 sie 2008 - 21:40
turniej był jak zwykle boski.
https://picasaweb.google.pl/Bietka1986/IIIJ...niejowie2082008
to zdjecia robione przez obserwatorke, ktora nie jest czlonkiem bractwa
a tu sa zdjecia hmmm.. mneij cenzuralne icon_wink.gif
https://rapidshare.com/files/135017142/zdjecia.rar.html
wiecej zdjec na moim profilu na anszej klasie... ewentualnie podajcie maila, wysle icon_wink.gif

w dlugi weekend sierpniowy jade do Liwu:)
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post czw, 07 sie 2008 - 21:40
Post #21

turniej był jak zwykle boski.
https://picasaweb.google.pl/Bietka1986/IIIJ...niejowie2082008
to zdjecia robione przez obserwatorke, ktora nie jest czlonkiem bractwa
a tu sa zdjecia hmmm.. mneij cenzuralne icon_wink.gif
https://rapidshare.com/files/135017142/zdjecia.rar.html
wiecej zdjec na moim profilu na anszej klasie... ewentualnie podajcie maila, wysle icon_wink.gif

w dlugi weekend sierpniowy jade do Liwu:)


--------------------
agaa.
piÄ…, 08 sie 2008 - 07:57
Pancurzyca- ja widzę że Ty jesteś zapalona miłośniczka rycerstwa
Fotki super 06.gif
A gdzie jest ten Liw albo co to?? Bo ja nie kumam icon_redface.gif
A od kiedy jesteś członkiem rycerstwa-bo chyba dobrze zrozumiałam-jesteś co nie??

Maja
- a Ciebie znowu nie ma 32.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post piÄ…, 08 sie 2008 - 07:57
Post #22

Pancurzyca- ja widzę że Ty jesteś zapalona miłośniczka rycerstwa
Fotki super 06.gif
A gdzie jest ten Liw albo co to?? Bo ja nie kumam icon_redface.gif
A od kiedy jesteś członkiem rycerstwa-bo chyba dobrze zrozumiałam-jesteś co nie??

Maja
- a Ciebie znowu nie ma 32.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

*Maja*
piÄ…, 08 sie 2008 - 08:53
Agaa jestem ..jestem..ale czasu brak na pisanie..w sobote jestem swiadkowa na slubie przyjaciółki ..więc wiesz ostatni szał zakupów ...fryzjer , kosmetyczka.Pakowanie bo wesele jest wyjezdne..ni i musze jeszcze nauczyc babcie obsługi mojej Nikoli 06.gif miłego weekendu! Trzymajcie kciuki zebym nie dała zadnej plamy 08.gif
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post piÄ…, 08 sie 2008 - 08:53
Post #23

Agaa jestem ..jestem..ale czasu brak na pisanie..w sobote jestem swiadkowa na slubie przyjaciółki ..więc wiesz ostatni szał zakupów ...fryzjer , kosmetyczka.Pakowanie bo wesele jest wyjezdne..ni i musze jeszcze nauczyc babcie obsługi mojej Nikoli 06.gif miłego weekendu! Trzymajcie kciuki zebym nie dała zadnej plamy 08.gif

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
helvetia
piÄ…, 08 sie 2008 - 09:46
od 10 lat icon_smile.gif sie w to bawie.
Liw jest kawałek za warszzawa w strone mazur, bynajmneij tak na mapie sprawdzalam;) to taka wiocha
ale maja zbrojownie i Turniej o pierscien księznej anny.
wogole rygralam pirscien w biegu dam i teraz czekam az mi go wysla kurierem icon_razz.gif
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post piÄ…, 08 sie 2008 - 09:46
Post #24

od 10 lat icon_smile.gif sie w to bawie.
Liw jest kawałek za warszzawa w strone mazur, bynajmneij tak na mapie sprawdzalam;) to taka wiocha
ale maja zbrojownie i Turniej o pierscien księznej anny.
wogole rygralam pirscien w biegu dam i teraz czekam az mi go wysla kurierem icon_razz.gif

--------------------
agaa.
piÄ…, 08 sie 2008 - 12:52
Maja-na pewno wszystko sie uda i nie dasz żadnej plamy.
Bawcie siÄ™ dobrze i po powrocie czekamy na fotki-no wiesz: suknia,fryzurka i te rzeczy 02.gif

Pancurzyca-no to gratuluję tego pierścienia. Wstawisz fotkę jak Ci przyślą??
A możesz pokrótce napisać jak to się zaczęło i czemu akurat rycerstwo??
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post piÄ…, 08 sie 2008 - 12:52
Post #25

Maja-na pewno wszystko sie uda i nie dasz żadnej plamy.
Bawcie siÄ™ dobrze i po powrocie czekamy na fotki-no wiesz: suknia,fryzurka i te rzeczy 02.gif

Pancurzyca-no to gratuluję tego pierścienia. Wstawisz fotkę jak Ci przyślą??
A możesz pokrótce napisać jak to się zaczęło i czemu akurat rycerstwo??

--------------------
Igusia

Kajeczka

agaa.
piÄ…, 08 sie 2008 - 18:34
Pancurzyca-w niedzielę-10 sierpnia o godzinie 12 na zamku w Olsztynie koło Częstochowy jest turniej rycerski.To tak napisałam,gdybyś była zainteresowana 06.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post piÄ…, 08 sie 2008 - 18:34
Post #26

Pancurzyca-w niedzielę-10 sierpnia o godzinie 12 na zamku w Olsztynie koło Częstochowy jest turniej rycerski.To tak napisałam,gdybyś była zainteresowana 06.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

agaa.
nie, 10 sie 2008 - 21:22
Maja-widziałam że już wróciłaś,opowiadaj jak tam po weselichu,wszystko się udało?? Wstaw jakieś foty,chętnie pooglądamy. To było wesele bez poprawin??

Pancurzyca-a co tam u Ciebie,czemu siÄ™ nie odzywasz??
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post nie, 10 sie 2008 - 21:22
Post #27

Maja-widziałam że już wróciłaś,opowiadaj jak tam po weselichu,wszystko się udało?? Wstaw jakieś foty,chętnie pooglądamy. To było wesele bez poprawin??

Pancurzyca-a co tam u Ciebie,czemu siÄ™ nie odzywasz??

--------------------
Igusia

Kajeczka

Patiii
wto, 12 sie 2008 - 19:11
Hej ja jestem Radomszczanką icon_smile.gif Ale mnie zdziwił ten post;) szczerze mówiąc nie spodziewałam się icon_wink.gif
Patiii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: nie, 07 sty 07 - 18:36
SkÄ…d: RADOMSKO
Nr użytkownika: 9,718

GG:


post wto, 12 sie 2008 - 19:11
Post #28

Hej ja jestem Radomszczanką icon_smile.gif Ale mnie zdziwił ten post;) szczerze mówiąc nie spodziewałam się icon_wink.gif

--------------------
agaa.
wto, 12 sie 2008 - 21:49
No hej Pati,witamy serdecznie.
Widzę że masz synka. Napisz nam coś więcej o nim,ile ma miesięcy i w ogóle pisz co tylko chcesz-zapraszamy

Dziewczyny-a co z Wami,czemu nic nie piszecie?? Odezwijcie siÄ™
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post wto, 12 sie 2008 - 21:49
Post #29

No hej Pati,witamy serdecznie.
Widzę że masz synka. Napisz nam coś więcej o nim,ile ma miesięcy i w ogóle pisz co tylko chcesz-zapraszamy

Dziewczyny-a co z Wami,czemu nic nie piszecie?? Odezwijcie siÄ™

--------------------
Igusia

Kajeczka

helvetia
wto, 12 sie 2008 - 23:50
jestem , jestem. wybaczcie mi absencje,ale mam troche roboty. musze sie przygotowac do pracy icon_wink.gif w najblizszy weekend jade do Liwu, to okolo 60 km za warszawa.
a dlaczego rycerstwo... pasja, zawsze pochłaniałam ksiazki o sredniowieczu, ojciec zarazil meni miloscia do zwiedzania zamkow, czesto je rysowalismy. najczesciej wlasnei juz wspomniane ruiny w olsztynie pod czestochowa, bo mielismy najblizej icon_wink.gif. zabwae w rycerstwo zaczelam w liceum, wtedy uszylam pierwsze giezło i suknie robocza. teraz mam zaproszenie na rycerskiego sylwestra i chcialabym kupic jedwab na suknei dworska.... ale potrezbuje 8 m czystego jedwabiu,a to strasznie duzo kasy...
icon_wink.gif
zapraszam do Liwu:)
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post wto, 12 sie 2008 - 23:50
Post #30

jestem , jestem. wybaczcie mi absencje,ale mam troche roboty. musze sie przygotowac do pracy icon_wink.gif w najblizszy weekend jade do Liwu, to okolo 60 km za warszawa.
a dlaczego rycerstwo... pasja, zawsze pochłaniałam ksiazki o sredniowieczu, ojciec zarazil meni miloscia do zwiedzania zamkow, czesto je rysowalismy. najczesciej wlasnei juz wspomniane ruiny w olsztynie pod czestochowa, bo mielismy najblizej icon_wink.gif. zabwae w rycerstwo zaczelam w liceum, wtedy uszylam pierwsze giezło i suknie robocza. teraz mam zaproszenie na rycerskiego sylwestra i chcialabym kupic jedwab na suknei dworska.... ale potrezbuje 8 m czystego jedwabiu,a to strasznie duzo kasy...
icon_wink.gif
zapraszam do Liwu:)

--------------------
*Maja*
śro, 13 sie 2008 - 22:24
Agaa wysłalam pw 02.gif
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post śro, 13 sie 2008 - 22:24
Post #31

Agaa wysłalam pw 02.gif

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
agaa.
czw, 14 sie 2008 - 09:11
Odpisałam.

Miłego dnia Wam życzę dziewczynki icon_smile.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post czw, 14 sie 2008 - 09:11
Post #32

Odpisałam.

Miłego dnia Wam życzę dziewczynki icon_smile.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

*Maja*
sob, 16 sie 2008 - 16:46
no hej jak tam dziewczyny przezyłyście tą trąbe powietrzną..podobno było strasznie..moich rodziców omineło przeszło wioska obok...masakra 37.gif u mnie tez było strasznie..grad wielkosci kurzych jaj i takie wyładowania,że serce podchodziło mi do gardła...

Ten post edytował *Maja* sob, 16 sie 2008 - 16:46
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post sob, 16 sie 2008 - 16:46
Post #33

no hej jak tam dziewczyny przezyłyście tą trąbe powietrzną..podobno było strasznie..moich rodziców omineło przeszło wioska obok...masakra 37.gif u mnie tez było strasznie..grad wielkosci kurzych jaj i takie wyładowania,że serce podchodziło mi do gardła...

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
agaa.
nie, 17 sie 2008 - 14:57
Hejka,to u mnie przeszła ta trąba. To znaczy przez moją wiochę i chrzanowice i Gorzkowice. I z tego co mówili to przez Radomsko też. Było okropnie,niedaleko mnie (jakieś 50 metrów dalej)przeszła ta trąba,na szczęście nas ominęła ale niektórzy u nas stracili dach nad głową 32.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post nie, 17 sie 2008 - 14:57
Post #34

Hejka,to u mnie przeszła ta trąba. To znaczy przez moją wiochę i chrzanowice i Gorzkowice. I z tego co mówili to przez Radomsko też. Było okropnie,niedaleko mnie (jakieś 50 metrów dalej)przeszła ta trąba,na szczęście nas ominęła ale niektórzy u nas stracili dach nad głową 32.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

*Maja*
nie, 17 sie 2008 - 20:14
Agnieszko tak myslałam własnie o Tobie..bo przeszło przez Stobiecko i Blok i tak sobie pomyslałam ,że ty mieszkasz tam po drodze... nie chce sobie wyobrazac co Ci ludzie czuli i czują...Tragedia! ja osobiscie nie wyobrazam sobie spotkania z takim zywiołem. To straszne co się stało z naszym klimatem. Zim praktycznie nie ma...nasze dzieci niedługo snieg będa oglądac tylko w bajkach i do tego te anomalia. Ekolodzy na pocieszenie mówią ,żebysmy sie do tego przyzwyczaili bo takie zjawiska będą się zdarzac częściej icon_sad.gif
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post nie, 17 sie 2008 - 20:14
Post #35

Agnieszko tak myslałam własnie o Tobie..bo przeszło przez Stobiecko i Blok i tak sobie pomyslałam ,że ty mieszkasz tam po drodze... nie chce sobie wyobrazac co Ci ludzie czuli i czują...Tragedia! ja osobiscie nie wyobrazam sobie spotkania z takim zywiołem. To straszne co się stało z naszym klimatem. Zim praktycznie nie ma...nasze dzieci niedługo snieg będa oglądac tylko w bajkach i do tego te anomalia. Ekolodzy na pocieszenie mówią ,żebysmy sie do tego przyzwyczaili bo takie zjawiska będą się zdarzac częściej icon_sad.gif

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
helvetia
pon, 18 sie 2008 - 09:18
no, ja bylam w Liwie, to 60 km za warszawa. w piatek wieczorkiem byla tam burza, ale znosnie bylo(pomine fakt,ze przemoklam), w sobote od ramna slonce, bezchmurne niebo. pogoda jak z bajki, trwala rekonstrukcja bitwy. mnostwo walczacych, turysci nawet pod lawkami,zeby tylko cos widziec i nagle od strony poludniowej nadciagnela chmura z piorunami, w ciagu 3 minut zrobilo sie ciemno i zaczelo lac(scena jak z apokalipsy), szybko pobieglam do namiotu, i przez pol nocy tzymalam maszt od namiotu hstorycznego,zeby nie odfrunal. mimo balastu(a najlzejsza nei jestem , niestety) i tego,ze maszt byl wkopany pol metra w ziemie i tak nas podnosilo. zaczal grad walic, poobijalo samochody, powybijalo w zamku okna. ludziom spowyrywalo namiotu... wody wszedzie po kolana. takiego turnieju jeszce nei mialam:/

wczoraj wrocila do domku, witam sie z moim dzieckiem, patrze....a on ma pierwszy zabek icon_smile.gif przebil dziaselko i widac taka biala kreseczka . dumna jestem icon_smile.gif
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post pon, 18 sie 2008 - 09:18
Post #36

no, ja bylam w Liwie, to 60 km za warszawa. w piatek wieczorkiem byla tam burza, ale znosnie bylo(pomine fakt,ze przemoklam), w sobote od ramna slonce, bezchmurne niebo. pogoda jak z bajki, trwala rekonstrukcja bitwy. mnostwo walczacych, turysci nawet pod lawkami,zeby tylko cos widziec i nagle od strony poludniowej nadciagnela chmura z piorunami, w ciagu 3 minut zrobilo sie ciemno i zaczelo lac(scena jak z apokalipsy), szybko pobieglam do namiotu, i przez pol nocy tzymalam maszt od namiotu hstorycznego,zeby nie odfrunal. mimo balastu(a najlzejsza nei jestem , niestety) i tego,ze maszt byl wkopany pol metra w ziemie i tak nas podnosilo. zaczal grad walic, poobijalo samochody, powybijalo w zamku okna. ludziom spowyrywalo namiotu... wody wszedzie po kolana. takiego turnieju jeszce nei mialam:/

wczoraj wrocila do domku, witam sie z moim dzieckiem, patrze....a on ma pierwszy zabek icon_smile.gif przebil dziaselko i widac taka biala kreseczka . dumna jestem icon_smile.gif

--------------------
agaa.
pon, 18 sie 2008 - 10:53
Pancurzyca-no to nie złe przeżycia miałaś,nie zazdroszczę ,ja też przeżyłam horror.

A nie pochwaliłam się Wam że moje dziecię już stoi 37.gif Sama się podnosi i trzymając się łóżeczka tylko jedną ręką-stoi. Ludzie to ja za 2 miesiące to już ją będę po domu ganiać,nie wyobrażam sobie tego tak wcześnie 43.gif

Maja-no jakoś baczkiem trochę przeszło na szczęście. Ale byłam w Chrzanowicach i Gorzkowicach i normalnie doznałam grozy. Prawie 300 domów i gospodarstw gospodarczych rozwaliło 32.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post pon, 18 sie 2008 - 10:53
Post #37

Pancurzyca-no to nie złe przeżycia miałaś,nie zazdroszczę ,ja też przeżyłam horror.

A nie pochwaliłam się Wam że moje dziecię już stoi 37.gif Sama się podnosi i trzymając się łóżeczka tylko jedną ręką-stoi. Ludzie to ja za 2 miesiące to już ją będę po domu ganiać,nie wyobrażam sobie tego tak wcześnie 43.gif

Maja-no jakoś baczkiem trochę przeszło na szczęście. Ale byłam w Chrzanowicach i Gorzkowicach i normalnie doznałam grozy. Prawie 300 domów i gospodarstw gospodarczych rozwaliło 32.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

Patiii
pon, 18 sie 2008 - 11:54
No niestety moje dwie ciotki straciły dach nad głową icon_sad.gif Moja siostrzyczka cioteczna chowała się w piwnicy razem z babcią na Bloku Dobryszyckim...na szczęście nic im się nie stało.... no tragedia....nie da się tego opisać jak wyglądają tereny po przejściu trąby....koszmar icon_sad.gif


agaa22 - no tak mam synka już niedługo skończy ten wyczekiwany przeze mnie roczek icon_smile.gif Jest cudny i kochany no i w ogóle później zdam relacje z imprezy roczniaka 03.gif
Patiii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: nie, 07 sty 07 - 18:36
SkÄ…d: RADOMSKO
Nr użytkownika: 9,718

GG:


post pon, 18 sie 2008 - 11:54
Post #38

No niestety moje dwie ciotki straciły dach nad głową icon_sad.gif Moja siostrzyczka cioteczna chowała się w piwnicy razem z babcią na Bloku Dobryszyckim...na szczęście nic im się nie stało.... no tragedia....nie da się tego opisać jak wyglądają tereny po przejściu trąby....koszmar icon_sad.gif


agaa22 - no tak mam synka już niedługo skończy ten wyczekiwany przeze mnie roczek icon_smile.gif Jest cudny i kochany no i w ogóle później zdam relacje z imprezy roczniaka 03.gif

--------------------
*Maja*
pon, 18 sie 2008 - 16:08
współczuuje przezyc!!!! przytul.gif

Gratuluje pierwszego zabka i samodzielnego stania brawo_bis.gif nawet sie nie obejrzycie jak wasze dzieciaki będa biegać...

w ten weekned bede u rodziców na odpuście i moze zostane na dłużej 02.gif
*Maja*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,318
Dołączył: pią, 30 mar 07 - 19:50
Nr użytkownika: 12,506




post pon, 18 sie 2008 - 16:08
Post #39

współczuuje przezyc!!!! przytul.gif

Gratuluje pierwszego zabka i samodzielnego stania brawo_bis.gif nawet sie nie obejrzycie jak wasze dzieciaki będa biegać...

w ten weekned bede u rodziców na odpuście i moze zostane na dłużej 02.gif

--------------------


https://www.youtube.com/watch?v=smRMGrUumHY Całokształt
helvetia
pon, 18 sie 2008 - 16:25
agaa22 moj tycjan tez juz stoi jak sie przytrzyma oparcia odkad 5 miesiecy skonczyl... w chodaku juz zachrzania. ludzie sie za glowe lapia, jak mowie,ze ma dopiero pol roku.

a odnosnie mojego weekendu, to bylo troche groznie,ale nikogo humor nie opuszczal, jak przeszla nwalnica i troche jeszcze opadalo, chlopaki smiali sie,zeby zrobic wybory miss mokrego giezła(to taka bielizna srednowieczna, taka koszula do samej ziemi lniana). a swoja droga moje giezło i sukienka okazaly sie takie chlonne jak always ultra :/
helvetia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: nie, 20 lip 08 - 13:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 20,794

GG:


post pon, 18 sie 2008 - 16:25
Post #40

agaa22 moj tycjan tez juz stoi jak sie przytrzyma oparcia odkad 5 miesiecy skonczyl... w chodaku juz zachrzania. ludzie sie za glowe lapia, jak mowie,ze ma dopiero pol roku.

a odnosnie mojego weekendu, to bylo troche groznie,ale nikogo humor nie opuszczal, jak przeszla nwalnica i troche jeszcze opadalo, chlopaki smiali sie,zeby zrobic wybory miss mokrego giezła(to taka bielizna srednowieczna, taka koszula do samej ziemi lniana). a swoja droga moje giezło i sukienka okazaly sie takie chlonne jak always ultra :/

--------------------
> SÄ… może mamy z okolic Radomska??
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 00:47
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama