Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Walentynki ;)

> 
adzia
wto, 10 lut 2004 - 09:02
A ja sobie własnie popatrzyłam porządnie na kalendarz i wyszło, że na Walentynki bede mieć męża w domu. No i niestety trzeba świętować icon_wink.gif icon_lol.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post wto, 10 lut 2004 - 09:02
Post #21

A ja sobie własnie popatrzyłam porządnie na kalendarz i wyszło, że na Walentynki bede mieć męża w domu. No i niestety trzeba świętować icon_wink.gif icon_lol.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
Agnisma
wto, 10 lut 2004 - 10:54
CYTAT(kasiarybka)
...Życzenia Walentynkowe rozdajemy wszystkim, całej rodzinie.
I mamie i babci i dziadkowi i dzieciom i sobie nawzajem, wydaje mi się, że to dobry moment, żeby się zatrzymać i powiedzieć komuś Kocham Cię za to, że jesteś icon_smile.gif
Na codzień często zapominamy o tym, żeby komuś powiedzieć lub pokazać, że jest dla nas kimś bardzo wyjątkowym, często też bywa tak, że nawet przez całe życie nie mówimy tej osobie o tym, że bez niej byłoby żle i smutno na świecie i zdarza się niestety bardzo często, że kiedy już się zdecydujemy powiedzieć to jest za póżno.

Nasz Dzień Zakochanych to nie tylko mąż i żona, dziewczyna i chłopak, to święto całej rodziny.
Zakochana jestem nie tylko w mężu, ale i w dzieciakach i w babci i w dziadku ( najwspanialsi ludzie na świecie icon_smile.gif ), w tacie i w wielu jeszcze osobach.
Kocham ich bardzo i ten dzień przypomina mi o tym, że trzeba im o tym powiedzieć, bo czasami tak się zagalopuję w codzienności, że po prostu zapominam.
O miłości trzeba mówić, ludzie nie wiedzą, że ktoś ich kocha, nie umieją się domyślić, że dla kogoś są wyjątkowi i jedyni, może nie mają o sobie zbyt dobrego zdania...różnie bywa.
Trzeba mówić o miłości bo miłość przecież jest w stanie naprawić cały świat icon_smile.gif

Kasiu chyle czoła doskonale to ujęłaś icon_biggrin.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post wto, 10 lut 2004 - 10:54
Post #22

CYTAT(kasiarybka)
...Życzenia Walentynkowe rozdajemy wszystkim, całej rodzinie.
I mamie i babci i dziadkowi i dzieciom i sobie nawzajem, wydaje mi się, że to dobry moment, żeby się zatrzymać i powiedzieć komuś Kocham Cię za to, że jesteś icon_smile.gif
Na codzień często zapominamy o tym, żeby komuś powiedzieć lub pokazać, że jest dla nas kimś bardzo wyjątkowym, często też bywa tak, że nawet przez całe życie nie mówimy tej osobie o tym, że bez niej byłoby żle i smutno na świecie i zdarza się niestety bardzo często, że kiedy już się zdecydujemy powiedzieć to jest za póżno.

Nasz Dzień Zakochanych to nie tylko mąż i żona, dziewczyna i chłopak, to święto całej rodziny.
Zakochana jestem nie tylko w mężu, ale i w dzieciakach i w babci i w dziadku ( najwspanialsi ludzie na świecie icon_smile.gif ), w tacie i w wielu jeszcze osobach.
Kocham ich bardzo i ten dzień przypomina mi o tym, że trzeba im o tym powiedzieć, bo czasami tak się zagalopuję w codzienności, że po prostu zapominam.
O miłości trzeba mówić, ludzie nie wiedzą, że ktoś ich kocha, nie umieją się domyślić, że dla kogoś są wyjątkowi i jedyni, może nie mają o sobie zbyt dobrego zdania...różnie bywa.
Trzeba mówić o miłości bo miłość przecież jest w stanie naprawić cały świat icon_smile.gif

Kasiu chyle czoła doskonale to ujęłaś icon_biggrin.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
anonimowy

Go??







post wto, 10 lut 2004 - 15:55
Post #23

CYTAT(kasiarybka)
Haga może te miśki i serduszka faktycznie sa na pokaz ( ja uważam , że nie, ale każdy ma inne zdanie i inne poglądy-ja to szanuję), nie uważam jednak, żeby ten dzień był tak całkowicie na pokaz.


Kasiu oczywiście, jedni lubią te serduszka inni nie. Chodzi mi o to że jeszcze 10 lat temu nie było czegoś takiego jak Walentynki i też można był powiedzieć komuś że się go kocha. Tak często zapomina się o tym na codzień, a w ten jeden dzień celebracja na całego.
My z mężem jesteśmy uważani za dziwnych, bo nie świętujemy, czy to znaczy że się nie kochamy?
aluc

Go??







post wto, 10 lut 2004 - 16:01
Post #24

walentynki to wyjątkowo kretyński zwyczaj (no właśnie- zwyczaj? moda?), porównywalny chyba tylko z zieloną nocą na koloniach

co roku dostaję na walentynki czerwone plastikowe serduszko na drucie icon_biggrin.gif jako wyraz zgniłego kompromisu pomiędzy celebracją i kontestacją icon_lol.gif
MamaJiP
wto, 10 lut 2004 - 16:04
CYTAT
Chodzi mi o to że jeszcze 10 lat temu nie było czegoś takiego jak Walentynki


A ja pamiętam że, były juz Walentynki bo z małżonkiem wymienialismy się kartkami icon_biggrin.gif
Pracowałam wtedy w papierniczym u ludziska kupowali śliczne kartki z serduszkami. icon_biggrin.gif
MamaJiP


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,745
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 16:36
SkÄ…d: Polska
Nr użytkownika: 182

GG:


post wto, 10 lut 2004 - 16:04
Post #25

CYTAT
Chodzi mi o to że jeszcze 10 lat temu nie było czegoś takiego jak Walentynki


A ja pamiętam że, były juz Walentynki bo z małżonkiem wymienialismy się kartkami icon_biggrin.gif
Pracowałam wtedy w papierniczym u ludziska kupowali śliczne kartki z serduszkami. icon_biggrin.gif

--------------------
Julia 25.11.1999 i PiotruÅ› 31.08.2008

mysza76
wto, 10 lut 2004 - 16:12
A ja w tym roku spędzę mało romantyczne Walentynki icon_sad.gif bo niestety akurat wypadaja mi zajęcia na uczelni icon_evil.gif no cóż edukacji mi się zachciało icon_rolleyes.gif
mysza76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 28
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 09:25
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 327

GG:


post wto, 10 lut 2004 - 16:12
Post #26

A ja w tym roku spędzę mało romantyczne Walentynki icon_sad.gif bo niestety akurat wypadaja mi zajęcia na uczelni icon_evil.gif no cóż edukacji mi się zachciało icon_rolleyes.gif

--------------------
Mama jedynaczki :)
kasiarybka

Go??







post wto, 10 lut 2004 - 17:04
Post #27

CYTAT(Anonymous)
Kasiu oczywiÅ›cie, jedni lubiÄ… te serduszka inni nie. Chodzi mi o to że jeszcze 10 lat temu nie byÅ‚o czegoÅ› takiego jak Walentynki i też można byÅ‚ powiedzieć komuÅ› że siÄ™ go kocha. Tak czÄ™sto zapomina siÄ™ o tym na codzieÅ„, a w ten jeden dzieÅ„ celebracja na caÅ‚ego.  
My z mężem jesteśmy uważani za dziwnych, bo nie świętujemy, czy to znaczy że się nie kochamy?


Drogi Gościu, nie chciałam napisać, że jesli ktoś nie świętuje Walentynek to znaczy, że nie kocha, chciałam tylko powiedziec, że właśnie dzięki temu, że zaistniało takie święto przypominamy sobie, że o miłości mówić trzeba głośno, właśnie dlatego, że zapominamy o niej na codzień.
Wiem doskonale, że jeśli ludzie świętują w tym dniu to i pewnie kochają się w zwykłe dni, tak samo jest pewnie jeśli nie świętują, chciałam tylko powiedzieć, że ja lubię takie dni, kiedy się właśnie celebruje, no taka już jestem icon_smile.gif
Agnisma
wto, 10 lut 2004 - 19:26
CYTAT(Dorota mJ)
CYTAT
Chodzi mi o to że jeszcze 10 lat temu nie było czegoś takiego jak Walentynki


A ja pamiętam że, były juz Walentynki bo z małżonkiem wymienialismy się kartkami icon_biggrin.gif
Pracowałam wtedy w papierniczym u ludziska kupowali śliczne kartki z serduszkami. icon_biggrin.gif

Pokusiłabym się o stwierdzenie, że były już 15lat temu icon_lol.gif (a 13 prawie na 100%)

I jasne, że nie chodzi w tym świecie o to, że jesli nie dostaje kartki to mąż mnie nie kocha... tak samo, jak w święcie kobiet- nie dostaję kwiatka, nie jestem kobietą icon_question.gif
Chodzi własnie o tę "zadumę" nad miłością-oczywiście to moje subiektywne odczucie icon_lol.gif
P.S.
I wcale nie czuję się jak kretynka, z powodu hołdowania "kretyńskiemu zwyczajowi" icon_twisted.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post wto, 10 lut 2004 - 19:26
Post #28

CYTAT(Dorota mJ)
CYTAT
Chodzi mi o to że jeszcze 10 lat temu nie było czegoś takiego jak Walentynki


A ja pamiętam że, były juz Walentynki bo z małżonkiem wymienialismy się kartkami icon_biggrin.gif
Pracowałam wtedy w papierniczym u ludziska kupowali śliczne kartki z serduszkami. icon_biggrin.gif

Pokusiłabym się o stwierdzenie, że były już 15lat temu icon_lol.gif (a 13 prawie na 100%)

I jasne, że nie chodzi w tym świecie o to, że jesli nie dostaje kartki to mąż mnie nie kocha... tak samo, jak w święcie kobiet- nie dostaję kwiatka, nie jestem kobietą icon_question.gif
Chodzi własnie o tę "zadumę" nad miłością-oczywiście to moje subiektywne odczucie icon_lol.gif
P.S.
I wcale nie czuję się jak kretynka, z powodu hołdowania "kretyńskiemu zwyczajowi" icon_twisted.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
FFkaGrant
wto, 10 lut 2004 - 21:02
Oj dziewczyny dziewczyny.....Czy teraz to jakis snobizm na nielubienie Wallentego? Co on wam zrobil??Kicz, dekoracje odpustowe, komercja ...No i co z tego.
FFkaGrant


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,185
Dołączył: śro, 17 gru 03 - 22:19
SkÄ…d: us
Nr użytkownika: 1,274




post wto, 10 lut 2004 - 21:02
Post #29

Oj dziewczyny dziewczyny.....Czy teraz to jakis snobizm na nielubienie Wallentego? Co on wam zrobil??Kicz, dekoracje odpustowe, komercja ...No i co z tego.

--------------------

FFkaGrant
wto, 10 lut 2004 - 21:17
Jak Legenda glosi Sw Valenty byl ksiedzem. Zyl mniej wiecej w 3 stuleciu naszej ery w Rzymie.
W tym samym czasie rzady sprawowal Claudiusz II ktory stwierdzil, ze mlodzi bezzenni mezczyzni sa lepszymi zolnierzami. Wydal dekret na mocy ktorego zabronil im sie zenic w mlodym wieku.
Valenty potajemnie udzielal sakramentow. Kiedy Claudiusz dowiedzial sie o zlamanym zakazie skazal Valantego na kare smierci.

Nawiazujac do legendy Valenty byl pierwszym kotry wyslal Milosne pozdrowienie. Podczas pobytu w wiezieniu zakochal sie w corce sedziego, ktora go odwiedzala co jakis czas. Tuz przed wykonaniem kary smierci wyslal jej kartke z podpisem Od twojego Valantego

To by bylo tak w skrocie
FFkaGrant


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,185
Dołączył: śro, 17 gru 03 - 22:19
SkÄ…d: us
Nr użytkownika: 1,274




post wto, 10 lut 2004 - 21:17
Post #30

Jak Legenda glosi Sw Valenty byl ksiedzem. Zyl mniej wiecej w 3 stuleciu naszej ery w Rzymie.
W tym samym czasie rzady sprawowal Claudiusz II ktory stwierdzil, ze mlodzi bezzenni mezczyzni sa lepszymi zolnierzami. Wydal dekret na mocy ktorego zabronil im sie zenic w mlodym wieku.
Valenty potajemnie udzielal sakramentow. Kiedy Claudiusz dowiedzial sie o zlamanym zakazie skazal Valantego na kare smierci.

Nawiazujac do legendy Valenty byl pierwszym kotry wyslal Milosne pozdrowienie. Podczas pobytu w wiezieniu zakochal sie w corce sedziego, ktora go odwiedzala co jakis czas. Tuz przed wykonaniem kary smierci wyslal jej kartke z podpisem Od twojego Valantego

To by bylo tak w skrocie

--------------------

Libi
wto, 10 lut 2004 - 21:30
A mój mężuś, dzisiaj chciał mi wmówić, że chociaż raz dostalam od niego walentynkę.....kurcze sklerozę chyba ma.... icon_rolleyes.gif Nie dałam sobie wmówić...
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post wto, 10 lut 2004 - 21:30
Post #31

A mój mężuś, dzisiaj chciał mi wmówić, że chociaż raz dostalam od niego walentynkę.....kurcze sklerozę chyba ma.... icon_rolleyes.gif Nie dałam sobie wmówić...

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
adzia
śro, 11 lut 2004 - 09:22
Effka, skarbie icon_smile.gif Skoro Walentynki są takie fajne, to który z warunków spełniają? Nielegalne, niemoralne, czy tuczące icon_wink.gif

Nie no, fajne są te Walentynki, trochę jak odpust icon_wink.gif. Chociaz pamiętam, ze w czasach, kiedy nie miałam drugiej połowy a do tego przejmowałam sie popkulturą icon_wink.gif w to święto było mi jakoś tak..niefajnie... To byłby chyba jakiś argument przeciw icon_wink.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post śro, 11 lut 2004 - 09:22
Post #32

Effka, skarbie icon_smile.gif Skoro Walentynki są takie fajne, to który z warunków spełniają? Nielegalne, niemoralne, czy tuczące icon_wink.gif

Nie no, fajne są te Walentynki, trochę jak odpust icon_wink.gif. Chociaz pamiętam, ze w czasach, kiedy nie miałam drugiej połowy a do tego przejmowałam sie popkulturą icon_wink.gif w to święto było mi jakoś tak..niefajnie... To byłby chyba jakiś argument przeciw icon_wink.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
anonimowy

Go??







post śro, 11 lut 2004 - 17:11
Post #33

[quote="adzia"]Effka, skarbie icon_smile.gif Skoro Walentynki są takie fajne, to który z warunków spełniają? Nielegalne, niemoralne, czy tuczące icon_wink.gif

chyba tuczace, jak nie od czekoladek to od milosci icon_biggrin.gif
Małgorzata
czw, 12 lut 2004 - 19:51
A nasze polskie walentynki sÄ… o wiele lepsze.
1. Nic nie trzeba kupować
2. Są zupełnie nieświęte, wręcz rozpustne
3. Można być singlem - nawet wskazane jest nim byc
4. są latem gdy jest ciepło, rozgwierzdżone niebo i świerszcze
5. i to jest noc Kupały icon_lol.gif
Dziewczyny, mi wyszło że Słowianie górą icon_cool.gif
Pozdrawiam Gośka
Małgorzata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 442
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 191




post czw, 12 lut 2004 - 19:51
Post #34

A nasze polskie walentynki sÄ… o wiele lepsze.
1. Nic nie trzeba kupować
2. Są zupełnie nieświęte, wręcz rozpustne
3. Można być singlem - nawet wskazane jest nim byc
4. są latem gdy jest ciepło, rozgwierzdżone niebo i świerszcze
5. i to jest noc Kupały icon_lol.gif
Dziewczyny, mi wyszło że Słowianie górą icon_cool.gif
Pozdrawiam Gośka
Libi
czw, 12 lut 2004 - 21:10
Aż muszę się pochwalić..... mój kochany mąż (co nie uznaje walentynek icon_rolleyes.gif ) napisał dla mnie z tej okazji wiersz icon_lol.gif Kurcze zaskoczył mnie (już dzisiaj, bo w walentynki nie będzie mógł zadzwonić).
Króciutki wierszyk, ale i tak jestem wzruszona icon_smile.gif A mąż jaki dumny, nazwał się juz poetą icon_rolleyes.gif
Jakoś w tym motłochu przedegzaminowym lepiej się poczułam.... ehhh icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post czw, 12 lut 2004 - 21:10
Post #35

Aż muszę się pochwalić..... mój kochany mąż (co nie uznaje walentynek icon_rolleyes.gif ) napisał dla mnie z tej okazji wiersz icon_lol.gif Kurcze zaskoczył mnie (już dzisiaj, bo w walentynki nie będzie mógł zadzwonić).
Króciutki wierszyk, ale i tak jestem wzruszona icon_smile.gif A mąż jaki dumny, nazwał się juz poetą icon_rolleyes.gif
Jakoś w tym motłochu przedegzaminowym lepiej się poczułam.... ehhh icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
Ewusiek
czw, 12 lut 2004 - 22:28
a my z przyjaciółmi wybieramy się gdzieś... jeszcze nie ustalone konkretnie, ale na kolację i może do kina... icon_biggrin.gif
Ewusiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 23:35
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 370

GG:


post czw, 12 lut 2004 - 22:28
Post #36

a my z przyjaciółmi wybieramy się gdzieś... jeszcze nie ustalone konkretnie, ale na kolację i może do kina... icon_biggrin.gif

--------------------
Ewa (mama Pawełka i Joasi)
www.wmojejkuchni.blox.pl
katos
czw, 12 lut 2004 - 22:32
Ja bardzo lubię dostawać kartki a Walentynki są ku temu okazją. Zawsze w ten dzień dostaję ją od mojego męża icon_smile.gif A poważnie to mój mąż jest skrytym człowiekiem i nie co dzień słyszę od niego że mnie kocha. W Walentynki ma możliwość aby to napisać, wierszem, swoimi słowami.
Muszę przyznać że wzruszyłam się już nie jeden raz.
W tym roku po raz pierwszy będziemy obchodzić Walentynki w trójkę z naszym Olafkiem. Będę więc z dwoma ukochanymi mężczyznami. Jeszcze więcej miłości w tym roku icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
katos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: śro, 11 lut 04 - 18:38
SkÄ…d: Katowice
Nr użytkownika: 1,437

GG:


post czw, 12 lut 2004 - 22:32
Post #37

Ja bardzo lubię dostawać kartki a Walentynki są ku temu okazją. Zawsze w ten dzień dostaję ją od mojego męża icon_smile.gif A poważnie to mój mąż jest skrytym człowiekiem i nie co dzień słyszę od niego że mnie kocha. W Walentynki ma możliwość aby to napisać, wierszem, swoimi słowami.
Muszę przyznać że wzruszyłam się już nie jeden raz.
W tym roku po raz pierwszy będziemy obchodzić Walentynki w trójkę z naszym Olafkiem. Będę więc z dwoma ukochanymi mężczyznami. Jeszcze więcej miłości w tym roku icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------
mama Kasia i dzidziek wielki Olafek
FFkaGrant
czw, 12 lut 2004 - 22:36
[quote="adzia"]Effka, skarbie icon_smile.gif Skoro Walentynki są takie fajne, to który z warunków spełniają? Nielegalne, niemoralne, czy tuczące icon_wink.gif

Tylko bez skarbow mi tu wink.gif Mnie walentynki ani ziebia ani grzeja.....nie jestem zagorzalym fanem rozu, czerwieni i misiaczkow, ale...Niewatpliwie jest to obyczaj mily i serdeczny w formie.
FFkaGrant


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,185
Dołączył: śro, 17 gru 03 - 22:19
SkÄ…d: us
Nr użytkownika: 1,274




post czw, 12 lut 2004 - 22:36
Post #38

[quote="adzia"]Effka, skarbie icon_smile.gif Skoro Walentynki są takie fajne, to który z warunków spełniają? Nielegalne, niemoralne, czy tuczące icon_wink.gif

Tylko bez skarbow mi tu wink.gif Mnie walentynki ani ziebia ani grzeja.....nie jestem zagorzalym fanem rozu, czerwieni i misiaczkow, ale...Niewatpliwie jest to obyczaj mily i serdeczny w formie.

--------------------

Ewusiek
czw, 12 lut 2004 - 23:20
z misiaczków my już wyrośliśmy icon_biggrin.gif , ale jest to miłe i przyjemne "święto"; przypomina o czymś ważnym icon_wink.gif , o czym będąc ze sobą dzień w dzień można zapomnieć (przeoczyć), lub się przyzwyczaić ( wtym roku będziemy mieć 8 rocznicę ślubu, a razem jesteśmy od 13 lat; można trochę popaść w rutynę) icon_cool.gif
pozdrawiam
Ewusiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 23:35
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 370

GG:


post czw, 12 lut 2004 - 23:20
Post #39

z misiaczków my już wyrośliśmy icon_biggrin.gif , ale jest to miłe i przyjemne "święto"; przypomina o czymś ważnym icon_wink.gif , o czym będąc ze sobą dzień w dzień można zapomnieć (przeoczyć), lub się przyzwyczaić ( wtym roku będziemy mieć 8 rocznicę ślubu, a razem jesteśmy od 13 lat; można trochę popaść w rutynę) icon_cool.gif
pozdrawiam

--------------------
Ewa (mama Pawełka i Joasi)
www.wmojejkuchni.blox.pl
adzia
piÄ…, 13 lut 2004 - 09:46
[quote="FFkaGrant"][quote=adzia]Effka, skarbie icon_smile.gif Skoro Walentynki są takie fajne, to który z warunków spełniają? Nielegalne, niemoralne, czy tuczące icon_wink.gif

Tylko bez skarbow mi tu icon_wink.gif Mnie walentynki ani ziebia ani grzeja.....nie jestem zagorzalym fanem rozu, czerwieni i misiaczkow, ale...Niewatpliwie jest to obyczaj mily i serdeczny w formie.[/quote]

A czemu bez skarbów, jestem po prostu miła i serdeczna icon_wink.gif
I tez mi się Walentynki podobają, jak mówiłam - kojarzą mi się z odpustem icon_smile.gif a czerwień uwielbiam.
Ale za misiaczki dziękuję, mam w domu trzyletnie dziecię i 80 procent jej misiaczków wywieźlismy na budowę, bo nie było gdzie ich trzymać icon_wink.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post piÄ…, 13 lut 2004 - 09:46
Post #40

[quote="FFkaGrant"][quote=adzia]Effka, skarbie icon_smile.gif Skoro Walentynki są takie fajne, to który z warunków spełniają? Nielegalne, niemoralne, czy tuczące icon_wink.gif

Tylko bez skarbow mi tu icon_wink.gif Mnie walentynki ani ziebia ani grzeja.....nie jestem zagorzalym fanem rozu, czerwieni i misiaczkow, ale...Niewatpliwie jest to obyczaj mily i serdeczny w formie.[/quote]

A czemu bez skarbów, jestem po prostu miła i serdeczna icon_wink.gif
I tez mi się Walentynki podobają, jak mówiłam - kojarzą mi się z odpustem icon_smile.gif a czerwień uwielbiam.
Ale za misiaczki dziękuję, mam w domu trzyletnie dziecię i 80 procent jej misiaczków wywieźlismy na budowę, bo nie było gdzie ich trzymać icon_wink.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
> Walentynki ;)
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 06:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama