Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Poszukuję dobrego pediatry - alergologa z Białegostoku

, skaza białkowa, problemy skórne
> , skaza biaÅ‚kowa, problemy skórne
iwonadancer
wto, 19 paź 2010 - 22:41
Hej!

Może zna ktoś dobrego pediatrę, pediatrę-alergologa lub alergologa z Białegostoku? Mam problem z moim 3 miesięcznym synkiem karmionym piersią, mimo diety eliminacyjnej cały czas mamy problemy z alergiami. Moja pani doktor, choć sympatyczna, to kobieta starszej daty i niestety na alergiach słabo się zna no i nie umie pomóc. Potrzebujemy kogoś kto nas dobrze poprowadzi i pomoże z tego wyjść. Będę wdzięczna za pomoc.
iwonadancer


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,302
Dołączył: czw, 26 lut 09 - 15:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 25,755




post wto, 19 paź 2010 - 22:41
Post #1

Hej!

Może zna ktoś dobrego pediatrę, pediatrę-alergologa lub alergologa z Białegostoku? Mam problem z moim 3 miesięcznym synkiem karmionym piersią, mimo diety eliminacyjnej cały czas mamy problemy z alergiami. Moja pani doktor, choć sympatyczna, to kobieta starszej daty i niestety na alergiach słabo się zna no i nie umie pomóc. Potrzebujemy kogoś kto nas dobrze poprowadzi i pomoże z tego wyjść. Będę wdzięczna za pomoc.

--------------------




Ceda
śro, 28 lip 2021 - 08:12
Ale na fundusz czy moze prywatnie? Bo są to dwie rozne kwestie. Na fundusz niestety czeka sie na wizyte bardzo długo. Prywatnie zwykle nie ma problemow z kolejkami. I dostaniesz się na wizytę do tygodnia.

Od siebie polecam centrum medyczne Ryska https://www.cmryska.pl/poradnie-specjalisty...ieci-doroslych/ , w gabinecie przyjmuje wielu specjalistów , w tym również alergolog dla dzieci i dla dorosłych. Wizyta nie kosztuje tak duzo, poza tym jest mozliwość wykonania testów alergicznych na miejscu na praktycznie wszystkie alergeny.

Ten post edytował Ceda pią, 30 lip 2021 - 10:33
Ceda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 235
Dołączył: wto, 26 lut 19 - 08:28
Nr użytkownika: 52,752




post śro, 28 lip 2021 - 08:12
Post #2

Ale na fundusz czy moze prywatnie? Bo są to dwie rozne kwestie. Na fundusz niestety czeka sie na wizyte bardzo długo. Prywatnie zwykle nie ma problemow z kolejkami. I dostaniesz się na wizytę do tygodnia.

Od siebie polecam centrum medyczne Ryska https://www.cmryska.pl/poradnie-specjalisty...ieci-doroslych/ , w gabinecie przyjmuje wielu specjalistów , w tym również alergolog dla dzieci i dla dorosłych. Wizyta nie kosztuje tak duzo, poza tym jest mozliwość wykonania testów alergicznych na miejscu na praktycznie wszystkie alergeny.

Posty w temacie
iwonadancer   PoszukujÄ™ dobrego pediatry - alergologa z BiaÅ‚egostoku   wto, 19 paź 2010 - 22:41
niuniunia22   Ja z Dawidem chodziÅ‚am kiedyÅ› do Kowalczuka w DS...   Å›ro, 20 paź 2010 - 06:48
Anka3001   ja jestem z Å‚omży , polecam prof kaczmarskiego   piÄ…, 12 lis 2010 - 11:12
zunia78   Iwonka przeszÅ‚am gehennÄ™ ze swoim starszym dziec...   Å›ro, 17 lis 2010 - 16:01
dasza   tez jestem zainteresowana tym tematem, szukam dobr...   wto, 30 lis 2010 - 12:03
zunia78   Dasza profesr Maciorkowska przyjmuje w prywatnym g...   Å›ro, 01 gru 2010 - 14:22
tinkee   mogÄ™ polecić dr CudowskÄ… z DSK w BiaÅ‚ymstoku, ...   czw, 31 mar 2011 - 19:00
MiÄ™ta   A jak obecnie wygladaja terminy do alergologa?   wto, 27 lip 2021 - 13:46
Ceda   Ale na fundusz czy moze prywatnie? Bo sÄ… to dwie ...   Å›ro, 28 lip 2021 - 08:12
> PoszukujÄ™ dobrego pediatry - alergologa z BiaÅ‚egostoku, skaza biaÅ‚kowa, problemy skórne
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 11:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama