Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe gadułki wiercidupki cz. 14

> 
zadobra
sob, 04 kwi 2009 - 10:12
Ciekawe czy sie udalo?
zadobra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 18:50
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,125




post sob, 04 kwi 2009 - 10:12
Post #1

Ciekawe czy sie udalo?

--------------------
zadobra
sob, 04 kwi 2009 - 10:16
Witam w czesci 14:)
zadobra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 18:50
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,125




post sob, 04 kwi 2009 - 10:16
Post #2

Witam w czesci 14:)

--------------------
pati.n
sob, 04 kwi 2009 - 10:17
Witam icon_smile.gif

Jaaga no ja wiem, że córcia śliczna, jak chyba każde dziecko dla jego matki icon_smile.gif Ale co złego w zakładaniu córci sukieneczek? 29.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post sob, 04 kwi 2009 - 10:17
Post #3

Witam icon_smile.gif

Jaaga no ja wiem, że córcia śliczna, jak chyba każde dziecko dla jego matki icon_smile.gif Ale co złego w zakładaniu córci sukieneczek? 29.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
zadobra
sob, 04 kwi 2009 - 13:42
Pati, nic zlego nie jest w zakladaniu sukienek:) Jaaga, miala na mysli ogolnie sposob ubierania, ubierasz Wiki bardzo słodko:)
zadobra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 18:50
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,125




post sob, 04 kwi 2009 - 13:42
Post #4

Pati, nic zlego nie jest w zakladaniu sukienek:) Jaaga, miala na mysli ogolnie sposob ubierania, ubierasz Wiki bardzo słodko:)

--------------------
jaAga*
sob, 04 kwi 2009 - 13:51
No własnie, nic złego, ja tylko odnośnie tych kolczyków napisałam, ja też nakładam sukienki, poprostu Wiktoria jest ładna i kolczyki mocniej już jej nie upiększą icon_wink.gif.
Zadobra, a własnie Tobie miałam zaproponować otworzenie wątku, czytasz w moich myslach?
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post sob, 04 kwi 2009 - 13:51
Post #5

No własnie, nic złego, ja tylko odnośnie tych kolczyków napisałam, ja też nakładam sukienki, poprostu Wiktoria jest ładna i kolczyki mocniej już jej nie upiększą icon_wink.gif.
Zadobra, a własnie Tobie miałam zaproponować otworzenie wątku, czytasz w moich myslach?

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
jaAga*
sob, 04 kwi 2009 - 13:55
No i byłam u spowiedzi, bardzo podobało mi się kazanie na rekolekcjach, jak nigdy icon_wink.gif, ksiądz mówił o miłości Boga, o tym jaka ta miłość jest czuła, że Bóg nie potępia nikogo (cytował wiersz Tuwima, o prostytutkach, pijakach, samogwałcicielach i innych sifilitykach), kocha nawet jak zawsze popełniamy te same grzechy, on nam wybacza. Nie umiem tego wyrazić, ale byłam pod wrażeniem...zupełnie inny front niż przeważnie księża z ambony wygłaszają....ale to nie na ten wątek icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post sob, 04 kwi 2009 - 13:55
Post #6

No i byłam u spowiedzi, bardzo podobało mi się kazanie na rekolekcjach, jak nigdy icon_wink.gif, ksiądz mówił o miłości Boga, o tym jaka ta miłość jest czuła, że Bóg nie potępia nikogo (cytował wiersz Tuwima, o prostytutkach, pijakach, samogwałcicielach i innych sifilitykach), kocha nawet jak zawsze popełniamy te same grzechy, on nam wybacza. Nie umiem tego wyrazić, ale byłam pod wrażeniem...zupełnie inny front niż przeważnie księża z ambony wygłaszają....ale to nie na ten wątek icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
odynka

Go??







post sob, 04 kwi 2009 - 14:23
Post #7

to i przywitamy sie my:D
glowa mi peka okrutnie ale plan wykonany - pies zaszczepiony spacer zrobiony sniadanie zjedzone i w kuchni porzadek dzieki mamie mej;)
odynka

Go??







post sob, 04 kwi 2009 - 15:49
Post #8

to jeszcze nowe foty na nowym watku;)

wycieczka na wsciekle szczepienie;)




nasz strasznie grozny kaukaz;)

i my;)



jaAga*
sob, 04 kwi 2009 - 17:13
No nic to ja też fotki wkleję:
To Karina w trakcie choroby i jej przychówek:

A to moje panny dziÅ›:
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post sob, 04 kwi 2009 - 17:13
Post #9

No nic to ja też fotki wkleję:
To Karina w trakcie choroby i jej przychówek:

A to moje panny dziÅ›:


--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
anik978
sob, 04 kwi 2009 - 18:06
Odynka tak fajnie wyglądasz na tych zdjęciach, nie wiem co Ty chcesz od siebie nienie.gif
Jaaga kurcze widzę że Ty obydwie panny ubierasz w kiecki, ja mam sukienki, spódnice, ale najwygodniej mi jest ubrać Alę w spodnie 13.gif lalek w domu masz że hoho.........Jest jakaś poprawa po smarowaniu tym elocomem??

dzisiaj upał jak w lato, nogi od razu mam jak balony, puchną mi okropnie i żylaki mam wstrętne 13.gif
anik978


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 442
Dołączył: czw, 25 sty 07 - 19:57
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 10,320




post sob, 04 kwi 2009 - 18:06
Post #10

Odynka tak fajnie wyglądasz na tych zdjęciach, nie wiem co Ty chcesz od siebie nienie.gif
Jaaga kurcze widzę że Ty obydwie panny ubierasz w kiecki, ja mam sukienki, spódnice, ale najwygodniej mi jest ubrać Alę w spodnie 13.gif lalek w domu masz że hoho.........Jest jakaś poprawa po smarowaniu tym elocomem??

dzisiaj upał jak w lato, nogi od razu mam jak balony, puchną mi okropnie i żylaki mam wstrętne 13.gif

--------------------




anik978
sob, 04 kwi 2009 - 18:30
chciałabym pozmieniać zdjęcia Alusi na pasku i pod nickiem ale nie umiem icon_sad.gif
anik978


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 442
Dołączył: czw, 25 sty 07 - 19:57
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 10,320




post sob, 04 kwi 2009 - 18:30
Post #11

chciałabym pozmieniać zdjęcia Alusi na pasku i pod nickiem ale nie umiem icon_sad.gif

--------------------




agata85
sob, 04 kwi 2009 - 18:56
To i ja witam sie na nowym watku icon_wink.gif
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post sob, 04 kwi 2009 - 18:56
Post #12

To i ja witam sie na nowym watku icon_wink.gif

--------------------





odynka

Go??







post sob, 04 kwi 2009 - 19:10
Post #13

anik wchodzisz w "panel kontrolny" nastepnie "edytuj sygnature" i tam w podpisie podmieniasz zdjecie na inne;) a jesli chodzi o avatar to tez "panel kontrolny" potem "edytuj avatar" i zmieniasz;) avatar i sygnature edytuje sie w "danych osobistych". . . jak cos zastukaj do mnie na gg 2953059 jestem caly czas;)

hehe dzieki za wyglad - ale oponka dziala mi na nerwy i wlosy - niestety do fryzjera sie nie dostalam bo nie bylo miejsc;( a w tygodniu nie pojde bo Kuba za pozno wraca - ech i co ja mam zrobic?

jaaga ale super ta ciemnoskora lala:D no i pannice tez super;) Nellka w spodniach gania - na spodnice przyjdzie czas jak bedzie cieplej;)

dzis sobie zdalam sprawe z tego jak nam Taj urosla - szok normalnie... a taka grzeczna u weta byla a myslalam ze go ugryzie jak ja bedzie szczepil hehe
LilySnape
sob, 04 kwi 2009 - 20:39
Odynka, oponkÄ™ to i ja mam ale wkurza mnie przed okresem najbardziej bo puchnÄ™ wtedy czy co...

CYTAT
A jak Ty sie czujesz? bo ja zauwazylam ze jak wiosna nadchodzi to u mnie zawsze gorzej....

Kocham wiosnę - najgorzej czuję się zimą, jakieś deprechy sezonowe mnie dopadają. Po szoku termicznym baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo jestem zadowolona z wiosny i w ogóle to moja ulubiona pora roku. A ty jaką lubisz najbardziej?

Asia, ja już nie nadążam z tym, co młody nauczył się mówić, bo to już nie jest wyraz-dwa od dawna tylko wciąż mnie zaskakuje nowymi wyrazami. Dziś np. pytam: "Lubisz mamę?" Mały: "Lubiś". "Kochasz mamę?" "Kochaś" icon_smile.gif "Kogo kochasz?" "Dziadzie!" 29.gif Poza tym on np. już mi mówi, co mu się podoba a co nie. Dostał dziś zabawkę - motor, na którym siedział policjant. Policjant był cały w czerni. On na to: "Bzidki pan, bzidki pan!" i musiałam go odczepić i wyrzucić (mały nie lubi czarnych przedmiotów).

Ten post edytował LilySnape sob, 04 kwi 2009 - 20:40
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post sob, 04 kwi 2009 - 20:39
Post #14

Odynka, oponkÄ™ to i ja mam ale wkurza mnie przed okresem najbardziej bo puchnÄ™ wtedy czy co...

CYTAT
A jak Ty sie czujesz? bo ja zauwazylam ze jak wiosna nadchodzi to u mnie zawsze gorzej....

Kocham wiosnę - najgorzej czuję się zimą, jakieś deprechy sezonowe mnie dopadają. Po szoku termicznym baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo jestem zadowolona z wiosny i w ogóle to moja ulubiona pora roku. A ty jaką lubisz najbardziej?

Asia, ja już nie nadążam z tym, co młody nauczył się mówić, bo to już nie jest wyraz-dwa od dawna tylko wciąż mnie zaskakuje nowymi wyrazami. Dziś np. pytam: "Lubisz mamę?" Mały: "Lubiś". "Kochasz mamę?" "Kochaś" icon_smile.gif "Kogo kochasz?" "Dziadzie!" 29.gif Poza tym on np. już mi mówi, co mu się podoba a co nie. Dostał dziś zabawkę - motor, na którym siedział policjant. Policjant był cały w czerni. On na to: "Bzidki pan, bzidki pan!" i musiałam go odczepić i wyrzucić (mały nie lubi czarnych przedmiotów).

--------------------
Marcin, 25.05.2007
Mgła
sob, 04 kwi 2009 - 22:47
I Ja meldujÄ™ siÄ™ na nowym wÄ…tku.
Jeździliśmy dziś naszym motorem u teściów, wkoło buszu icon_smile.gif Dziecku podobało się bardzo, o dziwo mi też icon_wink.gif






Mgła


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,374
Dołączył: pon, 20 lis 06 - 18:07
Nr użytkownika: 8,590




post sob, 04 kwi 2009 - 22:47
Post #15

I Ja meldujÄ™ siÄ™ na nowym wÄ…tku.
Jeździliśmy dziś naszym motorem u teściów, wkoło buszu icon_smile.gif Dziecku podobało się bardzo, o dziwo mi też icon_wink.gif








--------------------
Ostatnio przeważają chwile, w których przytuliłabym się nawet do jeża.
Mgła
sob, 04 kwi 2009 - 22:53
No i Ja w akcji icon_wink.gif
(Chodziłam dziś bez rajstop icon_smile.gif )



Mgła


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,374
Dołączył: pon, 20 lis 06 - 18:07
Nr użytkownika: 8,590




post sob, 04 kwi 2009 - 22:53
Post #16

No i Ja w akcji icon_wink.gif
(Chodziłam dziś bez rajstop icon_smile.gif )





--------------------
Ostatnio przeważają chwile, w których przytuliłabym się nawet do jeża.
zadobra
sob, 04 kwi 2009 - 23:18
Iwonko, super 06.gif Moze to dziwne a moze normalne, ale mojemu dziecku bardzo podobaja sie tramwaje i motory hihi Jak je widzi na ulicy to tak glosno krzyczy ze ludzie patrza co sie dzieje:)
A jak Twoje gardlo?

Odi, moim zdaniem wygladasz super:) Rozwiany wlos dodaje Ci uroku:)

Lilly, mialam na mysli objawy ficzyczne nie psyche. Lubie wiosne, ale czuje sie gorzej. Najlepsza pora roku hmmm nie wiem, nie lubie upalow, ani duzego zimna:) Teraz jest super:)
Zazdroszcze gadania malego:) Toska gada po "chinsku" czesto nic nie rozumiem:)

zadobra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 18:50
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,125




post sob, 04 kwi 2009 - 23:18
Post #17

Iwonko, super 06.gif Moze to dziwne a moze normalne, ale mojemu dziecku bardzo podobaja sie tramwaje i motory hihi Jak je widzi na ulicy to tak glosno krzyczy ze ludzie patrza co sie dzieje:)
A jak Twoje gardlo?

Odi, moim zdaniem wygladasz super:) Rozwiany wlos dodaje Ci uroku:)

Lilly, mialam na mysli objawy ficzyczne nie psyche. Lubie wiosne, ale czuje sie gorzej. Najlepsza pora roku hmmm nie wiem, nie lubie upalow, ani duzego zimna:) Teraz jest super:)
Zazdroszcze gadania malego:) Toska gada po "chinsku" czesto nic nie rozumiem:)



--------------------
LilySnape
nie, 05 kwi 2009 - 09:31
Zadobra, fizyczne objawy... hmmm... e, ja ciągle jestem zmęczona icon_wink.gif choroby jak choroby, dają w kość choć na co dzień staram się nie myśleć o nich... grunt, że psyche się polepsza, za jakiś czas i fizycznie się polepszy dzięki słońcu (mam nadzieję).

Ten post edytował LilySnape nie, 05 kwi 2009 - 09:32
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post nie, 05 kwi 2009 - 09:31
Post #18

Zadobra, fizyczne objawy... hmmm... e, ja ciągle jestem zmęczona icon_wink.gif choroby jak choroby, dają w kość choć na co dzień staram się nie myśleć o nich... grunt, że psyche się polepsza, za jakiś czas i fizycznie się polepszy dzięki słońcu (mam nadzieję).

--------------------
Marcin, 25.05.2007
Silije
nie, 05 kwi 2009 - 10:23
Buuu odstawiam Dominika od piersi, ostatni raz karmiłam go w piątek w południe.
Dwie noce spałam poza domem a w dzień jak się dopominał mówiłam mu że mleczko się skończyło, można potrzymać ręką ale nie do buzi. Czasem trochę narzekał ale nie płakał.

Nie wiem teraz co zrobić ze spaniem w dzień, jak go usypiać. Wieczorem po ciemku zaśnie bez piersi, ale jak jest jasno to nawet nie zgodzi się położyć. Wczoraj po południu było usypianko w samochodzie, ale nie ma weekendu nie ma samochodu o tej porze.

Ostatni dzień karmienia piersią mojej najstarszej był ostatnim dniem jej spania w dzień w życiu (20 miesięcy). Średnia spała do w dzień do 2,5 lat ale ona jako jedyna używała smoczka.
Mam doświadczenie z trójką dzieci i wymiękam przy problemie położenia dziecka w dzień bez piersi i bez smoczka 29.gif

Wszystko przeczytałam co napisałyście i nic nie pamiętam co miałam komu odpisać.
Idę kupić miłorząb japoński na pamięć jak nic 37.gif

DomiÅ› pozdrawia.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post nie, 05 kwi 2009 - 10:23
Post #19

Buuu odstawiam Dominika od piersi, ostatni raz karmiłam go w piątek w południe.
Dwie noce spałam poza domem a w dzień jak się dopominał mówiłam mu że mleczko się skończyło, można potrzymać ręką ale nie do buzi. Czasem trochę narzekał ale nie płakał.

Nie wiem teraz co zrobić ze spaniem w dzień, jak go usypiać. Wieczorem po ciemku zaśnie bez piersi, ale jak jest jasno to nawet nie zgodzi się położyć. Wczoraj po południu było usypianko w samochodzie, ale nie ma weekendu nie ma samochodu o tej porze.

Ostatni dzień karmienia piersią mojej najstarszej był ostatnim dniem jej spania w dzień w życiu (20 miesięcy). Średnia spała do w dzień do 2,5 lat ale ona jako jedyna używała smoczka.
Mam doświadczenie z trójką dzieci i wymiękam przy problemie położenia dziecka w dzień bez piersi i bez smoczka 29.gif

Wszystko przeczytałam co napisałyście i nic nie pamiętam co miałam komu odpisać.
Idę kupić miłorząb japoński na pamięć jak nic 37.gif

DomiÅ› pozdrawia.


--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
LilySnape
nie, 05 kwi 2009 - 12:01
Silije, nie pomogę, bom niecycowa, wiem jedno: mały bez smoczka też by nie usnął. Tzn. nie, usnąłby ale w wielkich mękach. potrafi spać bez, ale zasnąć nie. Ale i tak uważam, że nie jest tak źle, zważywszy na to, jak kiedyś smoczka chciał non-stop icon_wink.gif Idzie ku lepszemu.

Wiosna przyszła a z nią place zabaw i jak się zmieniło moje dziecko! icon_eek.gif
Wczoraj wystraszył się faceta, który nawrzeszczał na swoje dziecko w piaskownicy, Marcin myślał że to na niego tak wrzeszczy i gdy zobaczył, że ten facet znów podchodzi, wystartował do niego i krzyczy obronnie: "Cio-cio-cio???" aż się gościowi głupio zrobiło i mówi: "masz piasek na ubraniu" i mu strzepał.

A w ogóle to jakoś mi tak smutno troche, że moje dziecko trafi na różne dzieci i czasem mogą mu zrobic krzywdę icon_sad.gif a ja nie mogę się we wszystko wcinać, bo mały powinien w miarę możliwości radzić sobie sam... No ale widzę, że Marcinek potrafi się bronić. I sam też może innym coś niemiłego zmajstrować icon_wink.gif

A jak jest z wami? Kiedy reagujecie na konflikt w piaskownicy? Bo ja staram się nie zaprowadzać porządku tak dlugo, aż sytuacja stanie się mocno konfliktowa.
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post nie, 05 kwi 2009 - 12:01
Post #20

Silije, nie pomogę, bom niecycowa, wiem jedno: mały bez smoczka też by nie usnął. Tzn. nie, usnąłby ale w wielkich mękach. potrafi spać bez, ale zasnąć nie. Ale i tak uważam, że nie jest tak źle, zważywszy na to, jak kiedyś smoczka chciał non-stop icon_wink.gif Idzie ku lepszemu.

Wiosna przyszła a z nią place zabaw i jak się zmieniło moje dziecko! icon_eek.gif
Wczoraj wystraszył się faceta, który nawrzeszczał na swoje dziecko w piaskownicy, Marcin myślał że to na niego tak wrzeszczy i gdy zobaczył, że ten facet znów podchodzi, wystartował do niego i krzyczy obronnie: "Cio-cio-cio???" aż się gościowi głupio zrobiło i mówi: "masz piasek na ubraniu" i mu strzepał.

A w ogóle to jakoś mi tak smutno troche, że moje dziecko trafi na różne dzieci i czasem mogą mu zrobic krzywdę icon_sad.gif a ja nie mogę się we wszystko wcinać, bo mały powinien w miarę możliwości radzić sobie sam... No ale widzę, że Marcinek potrafi się bronić. I sam też może innym coś niemiłego zmajstrować icon_wink.gif

A jak jest z wami? Kiedy reagujecie na konflikt w piaskownicy? Bo ja staram się nie zaprowadzać porządku tak dlugo, aż sytuacja stanie się mocno konfliktowa.

--------------------
Marcin, 25.05.2007
> Czerwcowe gaduÅ‚ki wiercidupki cz. 14
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 20 cze 2024 - 05:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama