Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

CZERWCOWE DWUIPÓŁ- LATKI :) cz. 17 :D

> 
Dodzia
czw, 03 gru 2009 - 10:15
Aguutka No szybka byłam ale nie zobaczyć twojego śmiejącego sie szkraba było by szkoda !! 06.gif

myla Cudne zdjęcia a w sukienusi boskie jak księżniczka !!

Leilong Jaka piękna sesja Mateuszka uroczy chłopczyk jak prawdziwy model !!! 02.gif

jaaga Karinka taka wpatrzona na tym zdjęciu fajna 02.gif

Dodzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 940
Dołączył: czw, 01 lut 07 - 08:35
Skąd: Nowy Targ
Nr użytkownika: 10,540




post czw, 03 gru 2009 - 10:15
Post #21

Aguutka No szybka byłam ale nie zobaczyć twojego śmiejącego sie szkraba było by szkoda !! 06.gif

myla Cudne zdjęcia a w sukienusi boskie jak księżniczka !!

Leilong Jaka piękna sesja Mateuszka uroczy chłopczyk jak prawdziwy model !!! 02.gif

jaaga Karinka taka wpatrzona na tym zdjęciu fajna 02.gif



--------------------
[/url]
candace
czw, 03 gru 2009 - 11:17
hej
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
Skąd: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post czw, 03 gru 2009 - 11:17
Post #22

hej

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
LilySnape
czw, 03 gru 2009 - 11:26
Lalicja, ale się streściłaś 06.gif

Boże jak te dzieci rosną icon_eek.gif
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post czw, 03 gru 2009 - 11:26
Post #23

Lalicja, ale się streściłaś 06.gif

Boże jak te dzieci rosną icon_eek.gif

--------------------
Marcin, 25.05.2007
pati.n
czw, 03 gru 2009 - 11:53
Ja Wam chciałam pokazać aktualne zdjęcie Wiktorii, ale przez to całe zamieszania w naszym życiu nawet zdjęć jej nie robimy 37.gif takie znalazłam najaktualniejsze z urodzin dziadka.



Nawet zarejesterowałam się w fotosiku, bo mi imageshock nie działa 21.gif Wam też szwankuje?

Edit: rozgryzałam co zrobić, żeby było widac fotkę icon_smile.gif

Gruszka widziałam Cię!! Gdzie zdjęcie Emi?

Ten post edytował pati.n czw, 03 gru 2009 - 11:56
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 03 gru 2009 - 11:53
Post #24

Ja Wam chciałam pokazać aktualne zdjęcie Wiktorii, ale przez to całe zamieszania w naszym życiu nawet zdjęć jej nie robimy 37.gif takie znalazłam najaktualniejsze z urodzin dziadka.



Nawet zarejesterowałam się w fotosiku, bo mi imageshock nie działa 21.gif Wam też szwankuje?

Edit: rozgryzałam co zrobić, żeby było widac fotkę icon_smile.gif

Gruszka widziałam Cię!! Gdzie zdjęcie Emi?

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
agata85
czw, 03 gru 2009 - 12:29
To i ja witam sie na nowym watku.

Wczoraj bylismy z Shane u ortopedy. Prywatnie, bo znow go nozka w nocy bolala icon_sad.gif Krzyku bylo mnustwo, bo przy zdjeciu rentgenowskim nie moglam byc z nim. Wyszlo, ze ma jakiegos siniaka lub skrzep. Dostalismy skierowanie do kliniki, zeby wsadzili go do tej,, rury,, pod narkoza rycze.gif Jestem na siebie cholernie zla, ze wczesniej z nim do lekarza nie poszlam, bo przeciez bolace nozki ma juz od dawna. Lekarz mnie troche uspokoil, ze to napewno nie jest nic groznego, a jednak jakis niepokoj we mnie siedzi...
No to dzwonilam sie dzis umowic na termin do kliniki, dostalismy dopiero na luty 37.gif
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
Skąd: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post czw, 03 gru 2009 - 12:29
Post #25

To i ja witam sie na nowym watku.

Wczoraj bylismy z Shane u ortopedy. Prywatnie, bo znow go nozka w nocy bolala icon_sad.gif Krzyku bylo mnustwo, bo przy zdjeciu rentgenowskim nie moglam byc z nim. Wyszlo, ze ma jakiegos siniaka lub skrzep. Dostalismy skierowanie do kliniki, zeby wsadzili go do tej,, rury,, pod narkoza rycze.gif Jestem na siebie cholernie zla, ze wczesniej z nim do lekarza nie poszlam, bo przeciez bolace nozki ma juz od dawna. Lekarz mnie troche uspokoil, ze to napewno nie jest nic groznego, a jednak jakis niepokoj we mnie siedzi...
No to dzwonilam sie dzis umowic na termin do kliniki, dostalismy dopiero na luty 37.gif

--------------------





Gruszka
czw, 03 gru 2009 - 12:55
gruszka chwilowo wypada z obiegu
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 03 gru 2009 - 12:55
Post #26

gruszka chwilowo wypada z obiegu

--------------------
Kate_K

Go??







post czw, 03 gru 2009 - 13:15
Post #27

Gruszka co tam??? Wracaj na właściwe tory.
LilySnape
czw, 03 gru 2009 - 18:32
A ja jestem wściekła na choróbska cholerne - 3 tyg. temu młody skończył brać zastrzyki na anginę ropną a dziś zapalenie oskrzeli i znow antybiotyk 21.gif Cholera jasna!

Ze żłobka zrezygnowaliśmy, nie pytajcie czemu please bo nie chcę o tym pisać. W każdym razie uparłam się, że się nie zdołuję i mam nadzieję, że mi się uda 29.gif
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post czw, 03 gru 2009 - 18:32
Post #28

A ja jestem wściekła na choróbska cholerne - 3 tyg. temu młody skończył brać zastrzyki na anginę ropną a dziś zapalenie oskrzeli i znow antybiotyk 21.gif Cholera jasna!

Ze żłobka zrezygnowaliśmy, nie pytajcie czemu please bo nie chcę o tym pisać. W każdym razie uparłam się, że się nie zdołuję i mam nadzieję, że mi się uda 29.gif

--------------------
Marcin, 25.05.2007
Naz
czw, 03 gru 2009 - 19:46
Przecuuudne te wasze dzieci!!!

A w ogóle ile osób początkowo było na czerwcówkach icon_eek.gif Najwytrwalsze pozostały icon_wink.gif
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post czw, 03 gru 2009 - 19:46
Post #29

Przecuuudne te wasze dzieci!!!

A w ogóle ile osób początkowo było na czerwcówkach icon_eek.gif Najwytrwalsze pozostały icon_wink.gif

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
ziowik
czw, 03 gru 2009 - 23:00
jesu, Banshee zobaczyłąm czwartą linijkę i wpatruje sie który tydzień.. a to dietowa.. icon_biggrin.gif hehe icon_smile.gif

ide do małego ssaka... eh.. u nas dramat z jedzeniem.. neich to sie skończy bo ja sie skończe albo wbrew sobie przejde na butle, choć baaardzo tego nei chce...

edit - już jestem

byłam Kacperka zaszczepić na żółtaczkę (ło matko, ale sie darł.. a bordowy był tak że nawet położna widziałam że sie zaniepokoiła.. ale w końcu złapał oddech biedak..)
waga - 4400 czyli w ciągu 6tyg więcej o 1400.. sporo nie ma co icon_smile.gif zdrowy i wszystko ok... tylko na problemy brzuszkowe dostał debridat... oby to coś pomogło
przy okazji ściagnęłam położną żeby powiedziałą mi co jest nie tak z tym karmieniem.. i.. zonk
ssie jak trzeba, tzn zna technike i potrafi sie ładnei przyssać
pokarm jest, ładnie leci..

a mimo to je koszmarnie. położna przyglądała sie tej walce karmieniowej dłuższą chwilę.. po czym stwierdziła że nie ma pojęcia o co chodzi... świetnie...
albo badziewna położna albo Kacperek jest jakimś dzikusem jak chodzi o jedzenie...
szkoda gadać..

Leilong wow, sesja jak prawdziwego modela icon_smile.gif

Dodziu fajnie że napisałąś... Oskarek super, a jakie włosy icon_razz.gif
też miałaś takie problemy z Oskarem?? nie pamiętam już... eh...

Lily zdrówka dla Marcinka... on przez ten żłobek tak choruje?? nie kumam o co chodzi ze żłobem, ale nie pękaj jak sama powiedziałaś.. za kilka miesięcy przedszkole icon_smile.gif

spadam do spania... dobranocka laseczki!!

Ten post edytował ziowik czw, 03 gru 2009 - 23:45
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 03 gru 2009 - 23:00
Post #30

jesu, Banshee zobaczyłąm czwartą linijkę i wpatruje sie który tydzień.. a to dietowa.. icon_biggrin.gif hehe icon_smile.gif

ide do małego ssaka... eh.. u nas dramat z jedzeniem.. neich to sie skończy bo ja sie skończe albo wbrew sobie przejde na butle, choć baaardzo tego nei chce...

edit - już jestem

byłam Kacperka zaszczepić na żółtaczkę (ło matko, ale sie darł.. a bordowy był tak że nawet położna widziałam że sie zaniepokoiła.. ale w końcu złapał oddech biedak..)
waga - 4400 czyli w ciągu 6tyg więcej o 1400.. sporo nie ma co icon_smile.gif zdrowy i wszystko ok... tylko na problemy brzuszkowe dostał debridat... oby to coś pomogło
przy okazji ściagnęłam położną żeby powiedziałą mi co jest nie tak z tym karmieniem.. i.. zonk
ssie jak trzeba, tzn zna technike i potrafi sie ładnei przyssać
pokarm jest, ładnie leci..

a mimo to je koszmarnie. położna przyglądała sie tej walce karmieniowej dłuższą chwilę.. po czym stwierdziła że nie ma pojęcia o co chodzi... świetnie...
albo badziewna położna albo Kacperek jest jakimś dzikusem jak chodzi o jedzenie...
szkoda gadać..

Leilong wow, sesja jak prawdziwego modela icon_smile.gif

Dodziu fajnie że napisałąś... Oskarek super, a jakie włosy icon_razz.gif
też miałaś takie problemy z Oskarem?? nie pamiętam już... eh...

Lily zdrówka dla Marcinka... on przez ten żłobek tak choruje?? nie kumam o co chodzi ze żłobem, ale nie pękaj jak sama powiedziałaś.. za kilka miesięcy przedszkole icon_smile.gif

spadam do spania... dobranocka laseczki!!

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
Naz
czw, 03 gru 2009 - 23:05
ziowik, wypluj te słowa 08.gif już wystarczy, że Joachim sąsiadom nagadał, że będzie miał siostrę.
a to chodziło o to, że w przyszłości być może icon_wink.gif
ale co się nasłuchałam życzeń lekkiego porodu, to się na słuchałam, hehe.
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post czw, 03 gru 2009 - 23:05
Post #31

ziowik, wypluj te słowa 08.gif już wystarczy, że Joachim sąsiadom nagadał, że będzie miał siostrę.
a to chodziło o to, że w przyszłości być może icon_wink.gif
ale co się nasłuchałam życzeń lekkiego porodu, to się na słuchałam, hehe.

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
ziowik
czw, 03 gru 2009 - 23:48
hiihi icon_smile.gif no tak.. ale przecież chciałąś córeczkę icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif no ale dobrze, wiem wiem, jak chłopcy podrosną itd icon_smile.gif

a w żłobku Kamilka ma kolegę - Marcinka. on ma brata o rok i 4m-ce młodszego - na maluszkach, i dwóch starszych braci, na oko 11/12 lat, z identyczną różnicą wieku.. czterech chłopaków w domu.. a jacy do siebie podobni... fajna rodzinka w ogóle icon_smile.gif no. ale to tak na marginesie.. nie wiem czy ja bym sobie dała radę z dzieciakami z tak małą róznicą wiekową. a moja kuzynka będzie miałą jeszcze mniejszą różnice, poród tuż tuż a Emilka ma rok i 2mce...
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 03 gru 2009 - 23:48
Post #32

hiihi icon_smile.gif no tak.. ale przecież chciałąś córeczkę icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif no ale dobrze, wiem wiem, jak chłopcy podrosną itd icon_smile.gif

a w żłobku Kamilka ma kolegę - Marcinka. on ma brata o rok i 4m-ce młodszego - na maluszkach, i dwóch starszych braci, na oko 11/12 lat, z identyczną różnicą wieku.. czterech chłopaków w domu.. a jacy do siebie podobni... fajna rodzinka w ogóle icon_smile.gif no. ale to tak na marginesie.. nie wiem czy ja bym sobie dała radę z dzieciakami z tak małą róznicą wiekową. a moja kuzynka będzie miałą jeszcze mniejszą różnice, poród tuż tuż a Emilka ma rok i 2mce...


--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
LilySnape
pią, 04 gru 2009 - 08:03
CYTAT(ziowik @ Thu, 03 Dec 2009 - 23:00) *
Lily zdrówka dla Marcinka... on przez ten żłobek tak choruje?? nie kumam o co chodzi ze żłobem, ale nie pękaj jak sama powiedziałaś.. za kilka miesięcy przedszkole icon_smile.gif

W dużej mierze chorował przez żłobek. Teraz już z rożnych względów nie chodzi (od tygodnia), a chyba złapał coś ostatnio od chorego męża znowu. Na początku listopada ta angina, tydzień zbijałam mu temperaturę bo miał 39 i wzwyż całodobowo, co się naszarpałam, żeby mu zastrzyki do domu skołować to moje - dziwne, ale nie było to łatwe, przeboje z przychodniami - początkowo jakaś sadystka bez znieczulenia Lignokainą mu przepisała te zastrzyki, a były b. bolesne, minęły 3 tyg. i ledwo-ledwo się uchronił przed ponownymi zastrzykami.
Przedszkolem niespecjalnie się cieszę bo jak znów mam takie Bajo Bongo z chorobami przechodzić... No, ogólnie są przedszkolne plusy i minusy icon_wink.gif
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post pią, 04 gru 2009 - 08:03
Post #33

CYTAT(ziowik @ Thu, 03 Dec 2009 - 23:00) *
Lily zdrówka dla Marcinka... on przez ten żłobek tak choruje?? nie kumam o co chodzi ze żłobem, ale nie pękaj jak sama powiedziałaś.. za kilka miesięcy przedszkole icon_smile.gif

W dużej mierze chorował przez żłobek. Teraz już z rożnych względów nie chodzi (od tygodnia), a chyba złapał coś ostatnio od chorego męża znowu. Na początku listopada ta angina, tydzień zbijałam mu temperaturę bo miał 39 i wzwyż całodobowo, co się naszarpałam, żeby mu zastrzyki do domu skołować to moje - dziwne, ale nie było to łatwe, przeboje z przychodniami - początkowo jakaś sadystka bez znieczulenia Lignokainą mu przepisała te zastrzyki, a były b. bolesne, minęły 3 tyg. i ledwo-ledwo się uchronił przed ponownymi zastrzykami.
Przedszkolem niespecjalnie się cieszę bo jak znów mam takie Bajo Bongo z chorobami przechodzić... No, ogólnie są przedszkolne plusy i minusy icon_wink.gif


--------------------
Marcin, 25.05.2007
jaAga*
pią, 04 gru 2009 - 08:45
Gruszko ale nie znikaj tak na amen, OK....choć na pw zerknij czasem. Przytulam, Ty wiesz.
Lily ja Cię rozumiem, z takich samych powodów przerwałam Julce pierwszy rok przedszkola....nawet w tym samym czasie icon_wink.gif. Pocieszę, pote było już lepiej....nie rewelacyjnie ale lepiej, tylko, że do dziś ona dość często choruje, dużo więcej niż Karina icon_wink.gif.
Banshe, co było prostować, trzeba było podziękować za życzenia i czekać na rozwój wydarzeń icon_wink.gif.
Ziowik więc może mu to mleko nie smakuje icon_wink.gif, a próbowałaś odciągnąć i dać mu butelką, łyżeczką.....żeby sprawdzić czy też takie cyrki urządza? Nie wiem co poradzić, bo takich problemów nie miałam, wiem tylko, że warto walczyć o naturalne karmienie, ale nie każdym kosztem. Trzymam za Was kciuki.
Pati jakie długie włoski ma Wiktoria!
Agata będzie dobrze, powiedzieli coś, z czego ten skrzep mógł się zrobić? Wyobrażam sobie jak się boisz, ale staraj nie stresować, bo jesteś w odmiennym stanie, a i Shane to wyczuje. Trzymam za Was kciuki!
Dodzia świetny jest Oskar, a jak Twoja praca? Fajnie, że zajrzałaś.


A, Lily pamiętasz te gacie, wczoraj uraczyłam rodzącą za miesiąc przyjaciółką tymi majtasami, i jeszcze trochę zostało- przypomniałaś mi się wtedy icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pią, 04 gru 2009 - 08:45
Post #34

Gruszko ale nie znikaj tak na amen, OK....choć na pw zerknij czasem. Przytulam, Ty wiesz.
Lily ja Cię rozumiem, z takich samych powodów przerwałam Julce pierwszy rok przedszkola....nawet w tym samym czasie icon_wink.gif. Pocieszę, pote było już lepiej....nie rewelacyjnie ale lepiej, tylko, że do dziś ona dość często choruje, dużo więcej niż Karina icon_wink.gif.
Banshe, co było prostować, trzeba było podziękować za życzenia i czekać na rozwój wydarzeń icon_wink.gif.
Ziowik więc może mu to mleko nie smakuje icon_wink.gif, a próbowałaś odciągnąć i dać mu butelką, łyżeczką.....żeby sprawdzić czy też takie cyrki urządza? Nie wiem co poradzić, bo takich problemów nie miałam, wiem tylko, że warto walczyć o naturalne karmienie, ale nie każdym kosztem. Trzymam za Was kciuki.
Pati jakie długie włoski ma Wiktoria!
Agata będzie dobrze, powiedzieli coś, z czego ten skrzep mógł się zrobić? Wyobrażam sobie jak się boisz, ale staraj nie stresować, bo jesteś w odmiennym stanie, a i Shane to wyczuje. Trzymam za Was kciuki!
Dodzia świetny jest Oskar, a jak Twoja praca? Fajnie, że zajrzałaś.


A, Lily pamiętasz te gacie, wczoraj uraczyłam rodzącą za miesiąc przyjaciółką tymi majtasami, i jeszcze trochę zostało- przypomniałaś mi się wtedy icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
nika*
pią, 04 gru 2009 - 08:55
lily- przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

ziowik - a dawałaś cyca przy sczepieniu, u nas sie to sprawdzało rewelacyjnie, Wiki sobie jadł pielęgniarka mu dawała zastrzyk i chwilka płaczu była a potem juz znowu cyc wazniejszy od bólu po zastrzyku icon_smile.gif

U nas noc koszmarna - dwa razy wymioty w środku nocy, niewiadomo po czym ale raczej coś w przedszkolu zjadł... dobrze że usłyszałam jak pawia puszczał bo nie płakał nawet tylko przez sen to zrobił icon_sad.gif po wszystkim Wiktor zasnął bezproblemu za to ja sie stresowałam całą noc czy mu sie to nie powtórzy, czy sie nie zahłysnie wymiocinami a ja nie bede słyszać icon_sad.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post pią, 04 gru 2009 - 08:55
Post #35

lily- przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

ziowik - a dawałaś cyca przy sczepieniu, u nas sie to sprawdzało rewelacyjnie, Wiki sobie jadł pielęgniarka mu dawała zastrzyk i chwilka płaczu była a potem juz znowu cyc wazniejszy od bólu po zastrzyku icon_smile.gif

U nas noc koszmarna - dwa razy wymioty w środku nocy, niewiadomo po czym ale raczej coś w przedszkolu zjadł... dobrze że usłyszałam jak pawia puszczał bo nie płakał nawet tylko przez sen to zrobił icon_sad.gif po wszystkim Wiktor zasnął bezproblemu za to ja sie stresowałam całą noc czy mu sie to nie powtórzy, czy sie nie zahłysnie wymiocinami a ja nie bede słyszać icon_sad.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
zajka

Go??







post pią, 04 gru 2009 - 09:29
Post #36

Ziowik Grześ też mi strasznie płakał po każdym jedzeniu (noce koszmarne) a w trakcie karmienia wiercił się, przerywał - no jadł niespokojnie. Po jakimś czasie odkryłam, że chodzi o połykane powietrze. Płakał nawet godzinę, półtorej po karmieniu, dopóki wszystko mu się nie odbiło. Jedyny sposób, to noszenie "na kota" z rączkami zwieszonymi za ramię mamy/taty. No i leżenie na brzuszku też pomagało, ale nie od razu po karmieniu, bo haft murowany icon_wink.gif
Kate_K

Go??







post pią, 04 gru 2009 - 10:07
Post #37

Lily takie uroki przedszkola niestety... Nie wiem czy pamietasz ale Olaf mi tak cały kwiecień chorował i na antybiotykach leciał. Teraz daję mu codziennie witaminy, a jak tylko widze że coś się zaczyna to zapodaję inhalację i odpukać od kwietnia antybiotyków nie brał. Niestety trzeba się przYgotowac że przedszkole = chorowanie. Teraz jest szczególnie paskudny okres...

Gruszko mysle o Tobie. Mam nadzieję że w pracy ok?

Ziowik podziwiam cię. Przeczytałam stare wątki jak męczyłaś sie z Kamilką, no masz "powtórkę z rozrywki". Jak mówi Jaaga karmienie piersią nie za wszelką cenę. I tak najważniejszy pierwszy miesiac go karmiłaś. No sama zobaczysz. Ale nie funduj sobie stresów. Trzymam kciuki.
Gruszka
pią, 04 gru 2009 - 10:20
No, myślcie o mnie, myślcie.... jestem, tylko mi się gadac nie chce.
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pią, 04 gru 2009 - 10:20
Post #38

No, myślcie o mnie, myślcie.... jestem, tylko mi się gadac nie chce.

--------------------
LilySnape
pią, 04 gru 2009 - 10:37
CYTAT(jaAga* @ Fri, 04 Dec 2009 - 08:45) *
A, Lily pamiętasz te gacie, wczoraj uraczyłam rodzącą za miesiąc przyjaciółką tymi majtasami, i jeszcze trochę zostało- przypomniałaś mi się wtedy icon_wink.gif.

Pamiętam jak najbardziej 06.gif
Kate, tobie Olaf cały kwiecień chorował, a mnie dziecko choruje prawie 5 miesięcy z na maxa tygodniową przerwą.

Ten post edytował LilySnape pią, 04 gru 2009 - 10:38
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post pią, 04 gru 2009 - 10:37
Post #39

CYTAT(jaAga* @ Fri, 04 Dec 2009 - 08:45) *
A, Lily pamiętasz te gacie, wczoraj uraczyłam rodzącą za miesiąc przyjaciółką tymi majtasami, i jeszcze trochę zostało- przypomniałaś mi się wtedy icon_wink.gif.

Pamiętam jak najbardziej 06.gif
Kate, tobie Olaf cały kwiecień chorował, a mnie dziecko choruje prawie 5 miesięcy z na maxa tygodniową przerwą.

--------------------
Marcin, 25.05.2007
pomidorro
pią, 04 gru 2009 - 10:44
Gruszko.... tak jak Ci się zechce gadać to napisz...ale nie znikaj:)
Lily wszyscy mowią że przedszkole to na poczatku choroby..po pół roku jest lepiej....
Ziowik u nas tak bylo....Ala ladnie przybierała na wadze ale karmienie= darcie... nie wiem dlaczego.... z butli jadla ladnie ( odciągalam mleko)...
połozna określila ja jako niecierpliwe dziecko.. niepasowalo jej że aby sie najeść trzeba tyle czasu ciągnąć cyca...z butli - kilka chwil i byla zadowolona...
Trzymam kciuki..
Agata spokojnie... poczekaj na rezonans..... najważniejsze żeby znaleźli przyczynę bolu i wyleczli.....

juz prezenty prawie wszystkie zakupione...uff ( jeszcze tylko 2)
niemoge się zdecydowac nad modelem scyzoryka dla M. Jest taki wybór..... icon_eek.gif

pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pią, 04 gru 2009 - 10:44
Post #40

Gruszko.... tak jak Ci się zechce gadać to napisz...ale nie znikaj:)
Lily wszyscy mowią że przedszkole to na poczatku choroby..po pół roku jest lepiej....
Ziowik u nas tak bylo....Ala ladnie przybierała na wadze ale karmienie= darcie... nie wiem dlaczego.... z butli jadla ladnie ( odciągalam mleko)...
połozna określila ja jako niecierpliwe dziecko.. niepasowalo jej że aby sie najeść trzeba tyle czasu ciągnąć cyca...z butli - kilka chwil i byla zadowolona...
Trzymam kciuki..
Agata spokojnie... poczekaj na rezonans..... najważniejsze żeby znaleźli przyczynę bolu i wyleczli.....

juz prezenty prawie wszystkie zakupione...uff ( jeszcze tylko 2)
niemoge się zdecydowac nad modelem scyzoryka dla M. Jest taki wybór..... icon_eek.gif



--------------------



> CZERWCOWE DWUIPÓŁ- LATKI :) cz. 17 :D
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 07:44
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama