Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

przymieszkowe zapalenie skóry

> 
Ryjek
nie, 22 kwi 2012 - 21:36
Poradzcie mi kobietki. Kapkowi zrobil sie taki zaogniony czerwony placek z tylu kolo zgiecia pod pacha i mniej czerwone w zgieciach lokci na obydwoch rekach. Smaruje to mascia, ale niestety w tych miejscach niewiele to pomaga, bo mlody sie drapie. Reszta skory jakby sie unormowala przy zastosowaniu mydla Oilatum w kostce. Czy wasze dzieci jak sie lekko spoca tez zaczynaja sie drapac?

Ten post edytował Ryjek nie, 22 kwi 2012 - 21:37
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post nie, 22 kwi 2012 - 21:36
Post #21

Poradzcie mi kobietki. Kapkowi zrobil sie taki zaogniony czerwony placek z tylu kolo zgiecia pod pacha i mniej czerwone w zgieciach lokci na obydwoch rekach. Smaruje to mascia, ale niestety w tych miejscach niewiele to pomaga, bo mlody sie drapie. Reszta skory jakby sie unormowala przy zastosowaniu mydla Oilatum w kostce. Czy wasze dzieci jak sie lekko spoca tez zaczynaja sie drapac?

--------------------
Ryjek



Orinoko
pon, 23 kwi 2012 - 09:10
Dziewczyny, macie może już ten Xerial?
10 występuję chyba tylko jako mleczko:
https://www.doz.pl/apteka/p48495-SVR_Xerial...do_ciala_100_ml
a 10 krem to jest krem do stóp!
Orinoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,280
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 14:46
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 2,827

GG:


post pon, 23 kwi 2012 - 09:10
Post #22

Dziewczyny, macie może już ten Xerial?
10 występuję chyba tylko jako mleczko:
https://www.doz.pl/apteka/p48495-SVR_Xerial...do_ciala_100_ml
a 10 krem to jest krem do stóp!

--------------------


...Past the deep troubled water / And the fears of the dark / There's a hill in the sunlight / For you to find harmony...
Ryjek
pon, 23 kwi 2012 - 09:26
Orinoko ja nie mam.

Ja dzisiaj poszlam na zywiol i posmarowalam Kapkowi to zaognione miejsce kolo paszki Tormentiolem. Zobacze jaki efekt bedzie jak wroci z przedszkola.
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post pon, 23 kwi 2012 - 09:26
Post #23

Orinoko ja nie mam.

Ja dzisiaj poszlam na zywiol i posmarowalam Kapkowi to zaognione miejsce kolo paszki Tormentiolem. Zobacze jaki efekt bedzie jak wroci z przedszkola.

--------------------
Ryjek



michalenka
wto, 24 kwi 2012 - 01:54
Witam icon_smile.gif
cydorka dziekuje za odpowiedz choc troszke nadzieji ze z tego sie wyrasta przytul.gif
orinoko ja tez jeszcze nie kupilam icon_neutral.gif dzis bylam z wizyta u mojej doktorki i poprosilam o jakis kremik z mocznikiem zobaczymy jak zadziala
Amm ja wlasnie z dziecmi bylam wczoraj w zoo icon_smile.gif i niezle nas sloneczko chwycilo 02.gif i faktycznie wydaje sie jakby te zmiany sie zmniejszyly bynajmniej sa mniej widoczne na ich opalonych buziach oby cos w tym bylo to ja juz im zapewnie sporo sloneczka 08.gif
ryjek zmianki ktore opisujesz + swedzenie moga wskazywac na alergie u twojego maluszka ale ja lekarzem nie jestem moze warto to skonsultowac z jakims dermatologiem icon_smile.gif A u nas nie zauwazylam zeby dzieci sie drapaly po spoceniu sie
Pozdrawiam Michalenka
michalenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 859
Dołączył: sob, 19 maj 07 - 13:37
Nr użytkownika: 14,403

GG:


post wto, 24 kwi 2012 - 01:54
Post #24

Witam icon_smile.gif
cydorka dziekuje za odpowiedz choc troszke nadzieji ze z tego sie wyrasta przytul.gif
orinoko ja tez jeszcze nie kupilam icon_neutral.gif dzis bylam z wizyta u mojej doktorki i poprosilam o jakis kremik z mocznikiem zobaczymy jak zadziala
Amm ja wlasnie z dziecmi bylam wczoraj w zoo icon_smile.gif i niezle nas sloneczko chwycilo 02.gif i faktycznie wydaje sie jakby te zmiany sie zmniejszyly bynajmniej sa mniej widoczne na ich opalonych buziach oby cos w tym bylo to ja juz im zapewnie sporo sloneczka 08.gif
ryjek zmianki ktore opisujesz + swedzenie moga wskazywac na alergie u twojego maluszka ale ja lekarzem nie jestem moze warto to skonsultowac z jakims dermatologiem icon_smile.gif A u nas nie zauwazylam zeby dzieci sie drapaly po spoceniu sie
Pozdrawiam Michalenka
Agnieszka Kamila
piÄ…, 04 maj 2012 - 00:29
na mój stan wiedzy i doświadczeń z własnym rogowaceniem przymieszkowym to pomaga witamina A dostarczana od zewnątrz ale przede wszystkim od wewnątrz - dieta - czyli pośrednio jest zależne od tego co się je
Agnieszka Kamila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 20:41
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 15,962

GG:


post piÄ…, 04 maj 2012 - 00:29
Post #25

na mój stan wiedzy i doświadczeń z własnym rogowaceniem przymieszkowym to pomaga witamina A dostarczana od zewnątrz ale przede wszystkim od wewnątrz - dieta - czyli pośrednio jest zależne od tego co się je
Ryjek
piÄ…, 04 maj 2012 - 21:58
U Nas nastapila poprawa, gdzy Kapiszon pobiegal na sloneczku bez koszulki i zmiany sie cofnely icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post piÄ…, 04 maj 2012 - 21:58
Post #26

U Nas nastapila poprawa, gdzy Kapiszon pobiegal na sloneczku bez koszulki i zmiany sie cofnely icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



michalenka
piÄ…, 01 cze 2012 - 17:50
CYTAT(Agnieszka Kamila @ Thu, 03 May 2012 - 23:29) *
na mój stan wiedzy i doświadczeń z własnym rogowaceniem przymieszkowym to pomaga witamina A dostarczana od zewnątrz ale przede wszystkim od wewnątrz - dieta - czyli pośrednio jest zależne od tego co się je

witam a mozesz mi zdradzic w jaki sposob stosujesz wit A ?
michalenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 859
Dołączył: sob, 19 maj 07 - 13:37
Nr użytkownika: 14,403

GG:


post piÄ…, 01 cze 2012 - 17:50
Post #27

CYTAT(Agnieszka Kamila @ Thu, 03 May 2012 - 23:29) *
na mój stan wiedzy i doświadczeń z własnym rogowaceniem przymieszkowym to pomaga witamina A dostarczana od zewnątrz ale przede wszystkim od wewnątrz - dieta - czyli pośrednio jest zależne od tego co się je

witam a mozesz mi zdradzic w jaki sposob stosujesz wit A ?
Ryjek
śro, 21 lis 2012 - 00:38
U Nas znowu pogorszenie. Odkad zaczelo chodzic CO skora jest znowu wysuszna i swedzi.
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 21 lis 2012 - 00:38
Post #28

U Nas znowu pogorszenie. Odkad zaczelo chodzic CO skora jest znowu wysuszna i swedzi.

--------------------
Ryjek



> przymieszkowe zapalenie skóry
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 17:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama