Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

Obudziłam się w świecie alergików...

> 
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 paź 2012 - 14:12
Post #21

Jesooo... to jednak powinien być rainbow?...

Kaszanka, te odkurzacze NAWILŻAJĄ powietrze. Nie mówię o praniu.
Kaszanka
śro, 10 paź 2012 - 14:14
Mnie tam nic nie nawilża a wsysa brud icon_wink.gif Nic a nie nie wiem o nawilżaniu czy o powietrzu jak po burzy. Jedynie to, że jak włączę go jako oczyszczacz powietrza to nie mam kotów na podłodze i kurzu na meblach.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post śro, 10 paź 2012 - 14:14
Post #22

Mnie tam nic nie nawilża a wsysa brud icon_wink.gif Nic a nie nie wiem o nawilżaniu czy o powietrzu jak po burzy. Jedynie to, że jak włączę go jako oczyszczacz powietrza to nie mam kotów na podłodze i kurzu na meblach.
Kocurek
śro, 10 paź 2012 - 14:17
CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 15:12) *
Jesooo... to jednak powinien być rainbow?...


No raczej. Tylko rozwiązanie typu separator (i brak jakichkolwiek filtrów) da Ci gwarancję, że pleśni nie będzie. I faktycznie, zapomniałam o drugiej, osobnej rurze do prania 37.gif
Choć jeśli ktoś jest tak porządny jak Moko 06.gif tez pleśni nie będzie icon_smile.gif ale mnie osobiście trafiłby szlag gdybym miała pucować i suszyć 3 filtry po każdym używaniu odkurzacza.

Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 10 paź 2012 - 14:17
Post #23

CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 15:12) *
Jesooo... to jednak powinien być rainbow?...


No raczej. Tylko rozwiązanie typu separator (i brak jakichkolwiek filtrów) da Ci gwarancję, że pleśni nie będzie. I faktycznie, zapomniałam o drugiej, osobnej rurze do prania 37.gif
Choć jeśli ktoś jest tak porządny jak Moko 06.gif tez pleśni nie będzie icon_smile.gif ale mnie osobiście trafiłby szlag gdybym miała pucować i suszyć 3 filtry po każdym używaniu odkurzacza.



--------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 paź 2012 - 14:29
Post #24

CYTAT(Kocurek @ Wed, 10 Oct 2012 - 13:17) *
No raczej. Tylko rozwiązanie typu separator (i brak jakichkolwiek filtrów) da Ci gwarancję, że pleśni nie będzie. I faktycznie, zapomniałam o drugiej, osobnej rurze do prania 37.gif
Choć jeśli ktoś jest tak porządny jak Moko 06.gif tez pleśni nie będzie icon_smile.gif ale mnie osobiście trafiłby szlag gdybym miała pucować i suszyć 3 filtry po każdym używaniu odkurzacza.


Kocurek, miałaś rainbowa?

Kaszanka ma Powermeda...

Jezu, zgłupieję...
Kaszanka
śro, 10 paź 2012 - 15:03
Najpierw poodychaj głęboko. Ja alergikiem jestem od urodzenia a powermeda mam dopiero 2 lata. Wcześniej też żyłam, wiesz? 06.gif
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post śro, 10 paź 2012 - 15:03
Post #25

Najpierw poodychaj głęboko. Ja alergikiem jestem od urodzenia a powermeda mam dopiero 2 lata. Wcześniej też żyłam, wiesz? 06.gif
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 paź 2012 - 15:05
Post #26

Kaszanka, odkurzacz w który celuję kosztuje 2 tys... to już znaczny kawałek rainbowa... Plus oczyszczacz powietrza - to 4 tys... To już prawie połowa...
Kaszanka
śro, 10 paź 2012 - 15:14
Najpierw spróbuj tańszych podstaw, dopiero potem myśl o czymś droższym. I tak jak moko pisze - wszystkie pomieszczenia się liczą. Ja mam tylko w jednym pokoju firany, bo mąż chyba wstydliwy i mam wizję podglądaczy (naprzeciwko są bloki), nie mam dywanów, z kwiatków nie zrezygnuję ale ma tylko liściaste i są często myte. Mebli mam minimum, pościel piorę zimą częściej, 2 razy w tygodniu, bo kaloryfery mi nie służą.

No i sprawa testów - w testach wychodzi, że na koty w niewielkim stopniu jestem uczulona. W praktyce wygląda to tak, że katar leci jak z kranu a moje oczy są uroczo czerwone.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post śro, 10 paź 2012 - 15:14
Post #27

Najpierw spróbuj tańszych podstaw, dopiero potem myśl o czymś droższym. I tak jak moko pisze - wszystkie pomieszczenia się liczą. Ja mam tylko w jednym pokoju firany, bo mąż chyba wstydliwy i mam wizję podglądaczy (naprzeciwko są bloki), nie mam dywanów, z kwiatków nie zrezygnuję ale ma tylko liściaste i są często myte. Mebli mam minimum, pościel piorę zimą częściej, 2 razy w tygodniu, bo kaloryfery mi nie służą.

No i sprawa testów - w testach wychodzi, że na koty w niewielkim stopniu jestem uczulona. W praktyce wygląda to tak, że katar leci jak z kranu a moje oczy są uroczo czerwone.
moko.
śro, 10 paź 2012 - 15:19
Kocurek icon_wink.gif
Tak piorę filtry zawszę, co 2 dni, no bo jak ich nie prać? tylko suszyć? eeee... jak się męczę czasowo w składanie odkurzacza, to wypranie filtrów to relaks icon_biggrin.gif

Myślę, ze przy alergikach spawdza się każdy odkurzacz wodny, bo woda zatrzymuje kurz, roztocza itp.

Ja zdecydowałabym się na odkurzacz, którym odkurzę całą chałupę, a oczyszczacz powietrza byłby ostatnią rzeczą jaką kupiłabym mojemu alergikowi.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 10 paź 2012 - 15:19
Post #28

Kocurek icon_wink.gif
Tak piorę filtry zawszę, co 2 dni, no bo jak ich nie prać? tylko suszyć? eeee... jak się męczę czasowo w składanie odkurzacza, to wypranie filtrów to relaks icon_biggrin.gif

Myślę, ze przy alergikach spawdza się każdy odkurzacz wodny, bo woda zatrzymuje kurz, roztocza itp.

Ja zdecydowałabym się na odkurzacz, którym odkurzę całą chałupę, a oczyszczacz powietrza byłby ostatnią rzeczą jaką kupiłabym mojemu alergikowi.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 paź 2012 - 15:22
Post #29

moko, ale na koński - znaczy mój - umysł... skoro te filtry są MOKRE (prane co drugi dzień...) to tam niemal stale jest wilgoć i... kłopoty murowane. Wiem, jak to wyglądało w przypadku Karchera wodnego, który mieliśmy (z filtrem, a jakże)...
moko.
śro, 10 paź 2012 - 15:29
[użytkownik x],
W moim odkurzaczu jeden filtr jest stale mokry - wielkości dna od kubka, mam w zapasie kilka takich sztuk, a wypranie i wysuszenie go zajmuje kilka minut, schnie bardzo szybko. Drugi filtr gąbkowy jest na zewnątrz odkurzacza - nigdy mokry nie jest. Trzeci to taki kaptur, który mokry bywa, jak przechylę odkurzacz i woda wyleci z pojemnika, ale musiałabym odkurzacz obrócić o 180 stopni.

Dodam, ze filtry mam wymienne, mam po kilka w zapasie i nie ma opcji, ze wkładam do odkurzacza wilgotny filtr, no nie ma, bo mam wymienne wkłady, więc nic wilgotnego w odkurzaczu nie mam.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 10 paź 2012 - 15:29
Post #30

[użytkownik x],
W moim odkurzaczu jeden filtr jest stale mokry - wielkości dna od kubka, mam w zapasie kilka takich sztuk, a wypranie i wysuszenie go zajmuje kilka minut, schnie bardzo szybko. Drugi filtr gąbkowy jest na zewnątrz odkurzacza - nigdy mokry nie jest. Trzeci to taki kaptur, który mokry bywa, jak przechylę odkurzacz i woda wyleci z pojemnika, ale musiałabym odkurzacz obrócić o 180 stopni.

Dodam, ze filtry mam wymienne, mam po kilka w zapasie i nie ma opcji, ze wkładam do odkurzacza wilgotny filtr, no nie ma, bo mam wymienne wkłady, więc nic wilgotnego w odkurzaczu nie mam.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Kocurek
śro, 10 paź 2012 - 15:31
CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 15:29) *
Kocurek, miałaś rainbowa?

Kaszanka ma Powermeda...

Jezu, zgłupieję...


Rainbow od Powermeda się różni tylko jakością wykonania (na korzyść Rainbow) i tym, że WSZYSTKIE części do Rainbow kupisz bez problemów na Allegro. No i ceną.
Zasada działania, nawet obudowa, są bez większych różnic.

Z tego typu urządzeń jest jeszcze OUEEN OF AIR firmy Gisowatt (taki z zielonym wielkim bidonem), i bodajże LION.
Ja używałam Powermeda, używałam Queen, ale Rainbowa też oglądałam.
Queen jest nieco niegramotny (ciężko się steruje podwoziem) i ma wieeelki bidon na wodę, co jest fajne (rzadziej wymieniasz wodę), ale przez to jest przyciężki. Natomiast jest lepszej jakości niż nowy Powermed ten czarny (też nazywany queen of air). Ten ma gorszej jakości końcówki, i IMO zbędne dodatki, jak wałki polerujące płytki, które często pękały.
Jesli kupisz z drugiej ręki, wiedz, że gwarancja i assistance są imienne, tzn. wystawiane WYŁĄCZNIE na osobę kupującą. Dlatego albo kupić nowy z gwarancją, albo taki lepszej jakości.

Pooglądaj na Allegro, będziesz wiedzieć, o których konretnie sprzętach piszę.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 10 paź 2012 - 15:31
Post #31

CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 15:29) *
Kocurek, miałaś rainbowa?

Kaszanka ma Powermeda...

Jezu, zgłupieję...


Rainbow od Powermeda się różni tylko jakością wykonania (na korzyść Rainbow) i tym, że WSZYSTKIE części do Rainbow kupisz bez problemów na Allegro. No i ceną.
Zasada działania, nawet obudowa, są bez większych różnic.

Z tego typu urządzeń jest jeszcze OUEEN OF AIR firmy Gisowatt (taki z zielonym wielkim bidonem), i bodajże LION.
Ja używałam Powermeda, używałam Queen, ale Rainbowa też oglądałam.
Queen jest nieco niegramotny (ciężko się steruje podwoziem) i ma wieeelki bidon na wodę, co jest fajne (rzadziej wymieniasz wodę), ale przez to jest przyciężki. Natomiast jest lepszej jakości niż nowy Powermed ten czarny (też nazywany queen of air). Ten ma gorszej jakości końcówki, i IMO zbędne dodatki, jak wałki polerujące płytki, które często pękały.
Jesli kupisz z drugiej ręki, wiedz, że gwarancja i assistance są imienne, tzn. wystawiane WYŁĄCZNIE na osobę kupującą. Dlatego albo kupić nowy z gwarancją, albo taki lepszej jakości.

Pooglądaj na Allegro, będziesz wiedzieć, o których konretnie sprzętach piszę.


--------------------
Kocurek
śro, 10 paź 2012 - 15:36
CYTAT(moko. @ Wed, 10 Oct 2012 - 16:19) *
Kocurek icon_wink.gif
Tak piorę filtry zawszę, co 2 dni, no bo jak ich nie prać? tylko suszyć? eeee... jak się męczę czasowo w składanie odkurzacza, to wypranie filtrów to relaks icon_biggrin.gif


No właśnie te rejnboły icon_wink.gif wymagają TYLKO wlania wody, co sie wiąże sumarycznie raptem z 3 czynnościami: 1-odepnij bidon, 2-nalej wody, 3-zapnij bidon - możesz odkurzać.
I po odkurzaniu czynności odwrotne, o jedną więcej: 1- odepnij bidon, 2-wylej wodę, 3-wypłucz bidon, schowaj sprzęt.

Edit: pomyliłam czynności - przecież każdy jeden odkurzacz trzeba skądś wyjąć, więc to sie nie liczy 06.gif to tylko u mnie odkurzacz leży w kącie holu 37.gif

Ten post edytował Kocurek śro, 10 paź 2012 - 15:43
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 10 paź 2012 - 15:36
Post #32

CYTAT(moko. @ Wed, 10 Oct 2012 - 16:19) *
Kocurek icon_wink.gif
Tak piorę filtry zawszę, co 2 dni, no bo jak ich nie prać? tylko suszyć? eeee... jak się męczę czasowo w składanie odkurzacza, to wypranie filtrów to relaks icon_biggrin.gif


No właśnie te rejnboły icon_wink.gif wymagają TYLKO wlania wody, co sie wiąże sumarycznie raptem z 3 czynnościami: 1-odepnij bidon, 2-nalej wody, 3-zapnij bidon - możesz odkurzać.
I po odkurzaniu czynności odwrotne, o jedną więcej: 1- odepnij bidon, 2-wylej wodę, 3-wypłucz bidon, schowaj sprzęt.

Edit: pomyliłam czynności - przecież każdy jeden odkurzacz trzeba skądś wyjąć, więc to sie nie liczy 06.gif to tylko u mnie odkurzacz leży w kącie holu 37.gif

--------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 paź 2012 - 15:42
Post #33

Kocurku, jak się uprę, kupię tego rainbowa. Bo ja nie jestem nie do przekonania. Czytam. Uczę się. Chciałabym poznać opinię tych, którego go mają... Iki opinię znam. Ale to jedna Ika...

Ja bym chciała jeszcze go postawić, niech pochodzi i zobaczyć, co Tymek na to. Bo co odpalę swój odkurzacz, zaczyna się smarkanie - czyli jednak jest problem.

Bo ja myślę, że te wydatki, które poniosę za chwilę - odkurzacz i oczyszczacz powietrza - to już połowa ceny rainbow...

Pomocy...
Mafia
śro, 10 paź 2012 - 15:43
A ja sie zastanawiam, w przypadku [użytkownik x], czy jest sens kupować drogi sprzęt. Nie wiem jaka jest efektywność (przecież alergeny są wszędzie, nie jedynie na podłodze) i jak długo się utrzymuje mniejsza ilość alergenów ( i o ile mniejsza przy na pewno sporym stężeniu), przy kilku psach. Czy w tym przypadku to się może opłacać?
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 10 paź 2012 - 15:43
Post #34

A ja sie zastanawiam, w przypadku [użytkownik x], czy jest sens kupować drogi sprzęt. Nie wiem jaka jest efektywność (przecież alergeny są wszędzie, nie jedynie na podłodze) i jak długo się utrzymuje mniejsza ilość alergenów ( i o ile mniejsza przy na pewno sporym stężeniu), przy kilku psach. Czy w tym przypadku to się może opłacać?

--------------------
Mafia
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 paź 2012 - 15:48
Post #35

CYTAT(Mafia @ Wed, 10 Oct 2012 - 14:43) *
A ja sie zastanawiam, w przypadku [użytkownik x], czy jest sens kupować drogi sprzęt. Nie wiem jaka jest efektywność (przecież alergeny są wszędzie, nie jedynie na podłodze) i jak długo się utrzymuje mniejsza ilość alergenów ( i o ile mniejsza przy na pewno sporym stężeniu), przy kilku psach. Czy w tym przypadku to się może opłacać?


No właśnie... POMÓŻCIE PROSZĘ...

W pokoju Tymka i tak odpalę oczyszczacz powietrza (chyba, że Rainbow zapewni to samo), wedle lekarza super byłoby, gdyby spał chociaż w czystym otoczeniu...
Kocurek
śro, 10 paź 2012 - 15:55
CYTAT(Mafia @ Wed, 10 Oct 2012 - 16:43) *
A ja sie zastanawiam, w przypadku [użytkownik x], czy jest sens kupować drogi sprzęt. Nie wiem jaka jest efektywność (przecież alergeny są wszędzie, nie jedynie na podłodze) i jak długo się utrzymuje mniejsza ilość alergenów ( i o ile mniejsza przy na pewno sporym stężeniu), przy kilku psach. Czy w tym przypadku to się może opłacać?


Hmmmm, jak by to...

Spróbuję.

Odkurzacz, jaki by nie był, ZAWSZE najdrobniejszy pyłek wypuszcza wylotem, ponieważ jego budowa zakłada, że to samo powietrze, które zasysa śmieci, służy również do chłodzenia silnika, w którym zawsze jest kurz. Nie mówiąc o tym, że najlepsze filtry, Hepy i srepy (sorry) nie wyłapią tego najdrobniejszego, niewidocznego pyłku, i najgroźniejszej rzeczy: odchodów roztoczy (bo to nie samo roztocze uczula, a jego odchody).
Można to sprawdzić, przykładając wilgotną białą szmatkę o luźnym splocie do wylotu powietrza i objechać sobie domek.

W rajnbołach icon_wink.gif są dwa niezależne obiegi powietrza, jeden do zasysania śmieci, drugi do chłodzenia silnika.

Sprzęt typu Rainbow jak pochodzi sam, bez rur, postawiony po prostu w pokoju, zasysa kurz, ten, który fruwa, i wszystkie pyłki latające, oraz sierść (nie wiem jak berneńskie icon_wink.gif ale Rydzykowe kudły fruwają dość długo, zanim zajmą zaszczytne miejsce na podłodze) i topi je we wodzie. Widziałam to na własne oczy, więc wiem, że to nie ściema.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 10 paź 2012 - 15:55
Post #36

CYTAT(Mafia @ Wed, 10 Oct 2012 - 16:43) *
A ja sie zastanawiam, w przypadku [użytkownik x], czy jest sens kupować drogi sprzęt. Nie wiem jaka jest efektywność (przecież alergeny są wszędzie, nie jedynie na podłodze) i jak długo się utrzymuje mniejsza ilość alergenów ( i o ile mniejsza przy na pewno sporym stężeniu), przy kilku psach. Czy w tym przypadku to się może opłacać?


Hmmmm, jak by to...

Spróbuję.

Odkurzacz, jaki by nie był, ZAWSZE najdrobniejszy pyłek wypuszcza wylotem, ponieważ jego budowa zakłada, że to samo powietrze, które zasysa śmieci, służy również do chłodzenia silnika, w którym zawsze jest kurz. Nie mówiąc o tym, że najlepsze filtry, Hepy i srepy (sorry) nie wyłapią tego najdrobniejszego, niewidocznego pyłku, i najgroźniejszej rzeczy: odchodów roztoczy (bo to nie samo roztocze uczula, a jego odchody).
Można to sprawdzić, przykładając wilgotną białą szmatkę o luźnym splocie do wylotu powietrza i objechać sobie domek.

W rajnbołach icon_wink.gif są dwa niezależne obiegi powietrza, jeden do zasysania śmieci, drugi do chłodzenia silnika.

Sprzęt typu Rainbow jak pochodzi sam, bez rur, postawiony po prostu w pokoju, zasysa kurz, ten, który fruwa, i wszystkie pyłki latające, oraz sierść (nie wiem jak berneńskie icon_wink.gif ale Rydzykowe kudły fruwają dość długo, zanim zajmą zaszczytne miejsce na podłodze) i topi je we wodzie. Widziałam to na własne oczy, więc wiem, że to nie ściema.


--------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 paź 2012 - 15:59
Post #37

CYTAT(Kocurek @ Wed, 10 Oct 2012 - 14:55) *
Hmmmm, jak by to...

Spróbuję.

Odkurzacz, jaki by nie był, ZAWSZE najdrobniejszy pyłek wypuszcza wylotem, ponieważ jego budowa zakłada, że to samo powietrze, które zasysa śmieci, służy również do chłodzenia silnika, w którym zawsze jest kurz. Nie mówiąc o tym, że najlepsze filtry, Hepy i srepy (sorry) nie wyłapią tego najdrobniejszego, niewidocznego pyłku, i najgroźniejszej rzeczy: odchodów roztoczy (bo to nie samo roztocze uczula, a jego odchody).
Można to sprawdzić, przykładając wilgotną białą szmatkę o luźnym splocie do wylotu powietrza i objechać sobie domek.

W rajnbołach icon_wink.gif są dwa niezależne obiegi powietrza, jeden do zasysania śmieci, drugi do chłodzenia silnika.

Sprzęt typu Rainbow jak pochodzi sam, bez rur, postawiony po prostu w pokoju, zasysa kurz, ten, który fruwa, i wszystkie pyłki latające, oraz sierść (nie wiem jak berneńskie icon_wink.gif ale Rydzykowe kudły fruwają dość długo, zanim zajmą zaszczytne miejsce na podłodze) i topi je we wodzie. Widziałam to na własne oczy, więc wiem, że to nie ściema.


Kocurku, czy Ty masz rainbowa?
Kocurek
śro, 10 paź 2012 - 16:02
CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 16:59) *
Kocurku, czy Ty masz rainbowa?


Nie mam już, niestety icon_sad.gif ale używałam zielonego Queena i Powermeda Gold Edition - zarówno do sprzątania, jak i do oczyszczania powietrza.
Rainbowa tylko oglądałam, znajomi mają go już 15 lat, i nic sie w tym nie chce zepsuc icon_wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 10 paź 2012 - 16:02
Post #38

CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 16:59) *
Kocurku, czy Ty masz rainbowa?


Nie mam już, niestety icon_sad.gif ale używałam zielonego Queena i Powermeda Gold Edition - zarówno do sprzątania, jak i do oczyszczania powietrza.
Rainbowa tylko oglądałam, znajomi mają go już 15 lat, i nic sie w tym nie chce zepsuc icon_wink.gif


--------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 paź 2012 - 16:11
Post #39

CYTAT(Kocurek @ Wed, 10 Oct 2012 - 15:02) *
Nie mam już, niestety icon_sad.gif ale używałam zielonego Queena i Powermeda Gold Edition - zarówno do sprzątania, jak i do oczyszczania powietrza.
Rainbowa tylko oglądałam, znajomi mają go już 15 lat, i nic sie w tym nie chce zepsuc icon_wink.gif


Kocurku, zaburzasz mi światopogląd icon_wink.gif

Cena jest KOSMICZNA, sprzedaż jakiej się BRZYDZĘ (network marketing), ale jeśli to ma działać...
Kaszanka
śro, 10 paź 2012 - 16:20
[użytkownik x], ja tego "prezentera" nie słuchałam, robilam obiad, czytałam książkę itd. 06.gif Kazałam się streszczać, bo czasu nie miałam a zresztą nie jestem podatna na takie gadanie. Wiedziałam czego potrzebuję, wcześniej sprawdzałam, pytałam, czytałam. Pan się irytował ale ja sumiennie uprzedziłam, że słuchać go nie będę, jak musi to niech mówi, jedynie kwestie techniczne mnie intresowały.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post śro, 10 paź 2012 - 16:20
Post #40

[użytkownik x], ja tego "prezentera" nie słuchałam, robilam obiad, czytałam książkę itd. 06.gif Kazałam się streszczać, bo czasu nie miałam a zresztą nie jestem podatna na takie gadanie. Wiedziałam czego potrzebuję, wcześniej sprawdzałam, pytałam, czytałam. Pan się irytował ale ja sumiennie uprzedziłam, że słuchać go nie będę, jak musi to niech mówi, jedynie kwestie techniczne mnie intresowały.
> Obudziłam się w świecie alergików...
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 14:45
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama