Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Czy we Wrocławiu nie ma dobrych psychologów dziecięcych???

> 
Potwora
piÄ…, 11 sty 2008 - 12:50
Problem jest taki: mam w rodzinie takie dziecko ( 5 lat), które ewidentnie ma problemy z integracją sensomotoryczną i kurcze blade - znalezienie dla niego psychologa, albo terapeuty graniczy z cudem. Mamy we Wrocławiu jeden gabinet SI - ale prowadzący go pan nikogo już nie przyjmuje bo nie ma czasu, w przychodniach psychologicznych nigdy nie słyszeli o takim problemie, jedna pani psycholog twierdzi, że z tego wyrośnie ( literatura podaje zupełnie co innego) jedynie cenreum rehabilitacyjne dla niewidomych prowadzi diagnostyke i terapię podobnych problemów ale nie przyjmuje dzieci widzących. Potrzebujemy kogoś kto go zdiagnozuje i podejmie się terapii - okazuje się, że to wyprawa z motyka na księżyc. Pomocy help!
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 11 sty 2008 - 12:50
Post #1

Problem jest taki: mam w rodzinie takie dziecko ( 5 lat), które ewidentnie ma problemy z integracją sensomotoryczną i kurcze blade - znalezienie dla niego psychologa, albo terapeuty graniczy z cudem. Mamy we Wrocławiu jeden gabinet SI - ale prowadzący go pan nikogo już nie przyjmuje bo nie ma czasu, w przychodniach psychologicznych nigdy nie słyszeli o takim problemie, jedna pani psycholog twierdzi, że z tego wyrośnie ( literatura podaje zupełnie co innego) jedynie cenreum rehabilitacyjne dla niewidomych prowadzi diagnostyke i terapię podobnych problemów ale nie przyjmuje dzieci widzących. Potrzebujemy kogoś kto go zdiagnozuje i podejmie się terapii - okazuje się, że to wyprawa z motyka na księżyc. Pomocy help!
Bezos
pon, 26 lis 2018 - 21:34
Ja z pewnością mogę polecić Cecylię Bieganowską - psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem.
Prowadzi zarówno dzieci w których się specjalizuje, ale pomaga również dorosłym i parom, które mają problemy/ wyzwania.
Ratuje ludzi z niezłych tarapatów i dlatego inni terapeuci ją chwalą.
Mam do niej numer i myślę, ze nie obrazi się jeśli go tu podam: 791 506 977
Bezos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: pon, 26 lis 18 - 18:35
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 52,353




post pon, 26 lis 2018 - 21:34
Post #2

Ja z pewnością mogę polecić Cecylię Bieganowską - psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem.
Prowadzi zarówno dzieci w których się specjalizuje, ale pomaga również dorosłym i parom, które mają problemy/ wyzwania.
Ratuje ludzi z niezłych tarapatów i dlatego inni terapeuci ją chwalą.
Mam do niej numer i myślę, ze nie obrazi się jeśli go tu podam: 791 506 977


--------------------
---
Pozdrawiam

Posty w temacie
Ola Fisia   Czy we WrocÅ‚awiu nie ma dobrych psychologów dzieciÄ™cych???   piÄ…, 11 sty 2008 - 12:50
fascia   nie wiem czy Ci pomogÄ™, moze juz znasz tego lekar...   piÄ…, 11 sty 2008 - 13:03
lunarex   Witaj. Ja chodzilam ze swoim synkiem do psycholog ...   pon, 05 maj 2008 - 15:20
Ola Fisia   Lunarex - my dzwoniliÅ›my do tego oÅ›rodka, nie pr...   wto, 06 maj 2008 - 13:17
Magdawro   Nie wiem, czy to dla Was jeszcze aktualny temat al...   Å›ro, 09 wrz 2009 - 04:19
sylwia4012   Bardzo dobrego psychologa dzieciÄ™cego znajdziesz ...   Å›ro, 15 kwi 2015 - 19:37
megajza   Również polecam poradniÄ™ pani Senderowskiej, ty...   Å›ro, 15 lut 2017 - 18:09
zbigniew   Witam, ja jestem bardzo zadowolony z efektów dzia...   czw, 15 cze 2017 - 17:10
violka333   Jeżeli zauważymy u dziecka niepokojÄ…ce objawy, ...   piÄ…, 02 lut 2018 - 07:56
Qteka   A co myÅ›licie na temat Pani Katarzyny Nowickiej-P...   czw, 16 sie 2018 - 11:28
Fantastka   A co myÅ›licie na temat Pani Katarzyny Nowickiej-P...   piÄ…, 17 sie 2018 - 17:10
aristoteleska   Centrum Consilia to zdecydowanie miejsce warte pol...   pon, 20 sie 2018 - 12:24
wazzka   WÅ‚aÅ›nie poszukujÄ™ kogoÅ› sprawdzonego w tym tem...   czw, 23 sie 2018 - 17:26
Bezos   Ja z pewnoÅ›ciÄ… mogÄ™ polecić CecyliÄ™ Bieganows...   pon, 26 lis 2018 - 21:34
> Czy we WrocÅ‚awiu nie ma dobrych psychologów dzieciÄ™cych???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 28 kwi 2024 - 06:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama