Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Czy mogę podać Lipancrea dziecku?

> 
justyna30
nie, 09 lis 2008 - 19:26
Czy można podać dziecku lek o nazwie Lipancrea. Byłam dzisiaj w aptece, powiedziałam że moje dziecko ma problemy z trawieniem. Pani magister poleciła mi Lipancrea 8000. Mam wątpliwości czy mogę podać ten lek mojej córce. Proszę o wasze rady. Może ktoś ma doświadczenie w tej kwestii.
justyna30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: śro, 29 paź 08 - 14:17
Nr użytkownika: 23,201




post nie, 09 lis 2008 - 19:26
Post #1

Czy można podać dziecku lek o nazwie Lipancrea. Byłam dzisiaj w aptece, powiedziałam że moje dziecko ma problemy z trawieniem. Pani magister poleciła mi Lipancrea 8000. Mam wątpliwości czy mogę podać ten lek mojej córce. Proszę o wasze rady. Może ktoś ma doświadczenie w tej kwestii.
Ewcia!
śro, 12 lis 2008 - 22:04
To zależy od wieku córki. Jeśli jest dorosła...
Dla dorosłego też bym się skonsultowała
W przeciwnym wypadku - cytuję za ulotką : Dzieciom lek można podawać wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Dla dorosłego też bym się zapytała lekarza


Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post śro, 12 lis 2008 - 22:04
Post #2

To zależy od wieku córki. Jeśli jest dorosła...
Dla dorosłego też bym się skonsultowała
W przeciwnym wypadku - cytuję za ulotką : Dzieciom lek można podawać wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Dla dorosłego też bym się zapytała lekarza




--------------------
1234
justyna30
piÄ…, 14 lis 2008 - 12:52
Dziękuję za dobrą radę, byłam dzisiaj rano u lekarza z moim dzieckiem, Wojtuś ma prawie 5 latek i lekarz doradził nam stosowanie tego leku ale nie w większej ilości niż 2 tabletki w czasie jedzenia. Powiedział że powinno to pomóc, jak nie poprawi się w przeciągu tygodnia mam się zgłosić na konsultacje i skieruje nas na badania.
justyna30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: śro, 29 paź 08 - 14:17
Nr użytkownika: 23,201




post piÄ…, 14 lis 2008 - 12:52
Post #3

Dziękuję za dobrą radę, byłam dzisiaj rano u lekarza z moim dzieckiem, Wojtuś ma prawie 5 latek i lekarz doradził nam stosowanie tego leku ale nie w większej ilości niż 2 tabletki w czasie jedzenia. Powiedział że powinno to pomóc, jak nie poprawi się w przeciągu tygodnia mam się zgłosić na konsultacje i skieruje nas na badania.
> Czy mogÄ™ podać Lipancrea dziecku?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 18:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama