Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Masażer na cellulit. Kompleksowa walka

, macie...polecacie...jaki?
> , macie...polecacie...jaki?
Anecznik
nie, 29 mar 2015 - 15:41
Wypowiadam walkę pomarańczowej skórce, która niestety z roku na rok jest coraz bardziej widoczna, a własciwie teraz juz gołym okiem i do tego boli przy dotyku. Z tego co wyczytałam jestem w najgorszym stadium i prawdopodobnie to cellulit wodny, ale musze jeszcze to przeanalizować dogłębnie 32.gif Już kiedyś podejmowałam próby i nawet z powodzeniem, niestety brak systematyczności (cała ja icon_rolleyes.gif ) spowodował nawrót. Pomyślałam o jakimś masażeru, ale nie mam o tym zielonego pojęcia. Słyszałam też o bańkach hińskich czy masażerach próżniowych. Nie chcę kupować nic na "oślep", ale koniecznie muszę się wziąć za mój cellulit. Myślę zaatakować masażerem, jakimiś tabsami i kosmetykami do masażu. Oczywiście zdrowa dieta (którą wdrążam już od dłuższego czasu) i wysiłek fizyczny. Obecnie jest to rower stacjonarny 3 razy w tygodniu interwałami i squaty.
Polecicie jakąś "magiczną" maszynę by wytoczyć skuteczne działo najgorszemu wrogowi kobiety?
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post nie, 29 mar 2015 - 15:41
Post #1

Wypowiadam walkę pomarańczowej skórce, która niestety z roku na rok jest coraz bardziej widoczna, a własciwie teraz juz gołym okiem i do tego boli przy dotyku. Z tego co wyczytałam jestem w najgorszym stadium i prawdopodobnie to cellulit wodny, ale musze jeszcze to przeanalizować dogłębnie 32.gif Już kiedyś podejmowałam próby i nawet z powodzeniem, niestety brak systematyczności (cała ja icon_rolleyes.gif ) spowodował nawrót. Pomyślałam o jakimś masażeru, ale nie mam o tym zielonego pojęcia. Słyszałam też o bańkach hińskich czy masażerach próżniowych. Nie chcę kupować nic na "oślep", ale koniecznie muszę się wziąć za mój cellulit. Myślę zaatakować masażerem, jakimiś tabsami i kosmetykami do masażu. Oczywiście zdrowa dieta (którą wdrążam już od dłuższego czasu) i wysiłek fizyczny. Obecnie jest to rower stacjonarny 3 razy w tygodniu interwałami i squaty.
Polecicie jakąś "magiczną" maszynę by wytoczyć skuteczne działo najgorszemu wrogowi kobiety?

--------------------


nataliakoziol
śro, 27 wrz 2023 - 10:31
W studio modelowania sylwetki https://www.facebook.com/StudioFiguraWawer przywracają jędrność skórze i usuwają cellulit, ale też dają strefę sportową dla Pań zainteresowanych podjęciem wyzwania bardziej fizycznego w celu usunięcia niechcianej tkanki tłuszczowej.
nataliakoziol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: śro, 12 wrz 18 - 14:27
Nr użytkownika: 52,038




post śro, 27 wrz 2023 - 10:31
Post #2

W studio modelowania sylwetki https://www.facebook.com/StudioFiguraWawer przywracają jędrność skórze i usuwają cellulit, ale też dają strefę sportową dla Pań zainteresowanych podjęciem wyzwania bardziej fizycznego w celu usunięcia niechcianej tkanki tłuszczowej.

Posty w temacie
Anecznik   Masażer na cellulit. Kompleksowa walka   nie, 29 mar 2015 - 15:41
tomunia   Wypowiadam walkÄ™ pomaraÅ„czowej skórce, która n...   pon, 20 kwi 2015 - 14:10
Jaona   Ja też mam z tym problem.... niby coÅ› ćwiczÄ™, ...   piÄ…, 08 maj 2015 - 12:44
basiula1   Polecam masażer który sama posiadam, bo jest wyk...   Å›ro, 22 lip 2015 - 13:56
aldon99   W pewnym momencie każda nas bÄ™dzie mieć rpoblem...   Å›ro, 22 lip 2015 - 14:25
Izka256   Mi wydawaÅ‚o siÄ™, że próbowaÅ‚am już wszystkie...   Å›ro, 24 lut 2016 - 19:23
margorin   Ja wierzÄ™ tylko w zabiegi. Sama mÄ™czyÅ‚am siÄ™ z...   pon, 29 lut 2016 - 20:14
AnitaKrolikowska   Pierwszy raz sÅ‚yszÄ™ żeby cellulit bolaÅ‚ :ugry...   Å›ro, 02 mar 2016 - 11:07
kiwka   A sÅ‚yszaÅ‚yÅ›cie o kocu - saunie? WidziaÅ‚am to ...   Å›ro, 09 mar 2016 - 22:38
kiwi89   Ja kupiÅ‚am sobie gÄ…bkÄ™ do zwalczania cellulitu....   wto, 11 paź 2016 - 14:43
Mamineczka   JeÅ›li to faktycznie cellulit wodny to poczytaj so...   nie, 27 lis 2016 - 11:20
jamies   mi tam zadne masazery nie pomagaj tylko peeling z...   pon, 05 gru 2016 - 15:45
Karads   Nie mam wielkiego problemu z cellulitem, ale najle...   Å›ro, 06 wrz 2017 - 16:10
renata765   StosowaÅ‚am też już przeróżnych kremów, balsa...   Å›ro, 24 paź 2018 - 22:31
Kotelka   Masażery domowe sÄ… stosowane jedynie wspomagajÄ…...   czw, 04 kwi 2019 - 09:12
Mannama   musze w koÅ„cu sobie coÅ› takiego zorganizować, b...   pon, 22 lip 2019 - 14:34
kashotto   Bo on jest genetyczny.. inaczej skÅ‚onnoÅ›ci do ce...   Å›ro, 18 wrz 2019 - 16:07
MiÄ™ta   PróbowaÅ‚am takich masażerów ale Å›rednio dziaÅ...   piÄ…, 13 gru 2019 - 07:48
malinowaa   To sobie spróbujcie zabiegów endermologii, ja te...   wto, 29 lis 2022 - 23:58
nataliakoziol   W studio modelowania sylwetki https://www.facebook...   Å›ro, 27 wrz 2023 - 10:31
> Masażer na cellulit. Kompleksowa walka, macie...polecacie...jaki?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 01:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama