Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Niedzielne samotne i słomiane wdowy

> 
okko
nie, 20 kwi 2003 - 22:56
Hejko icon_biggrin.gif
Poszukuję mam samotnych w niedzielę- tych samotnych na stałe i tych co jak ja są zazwyczaj w niedzielę słomianymi wdowami ( no ja nie-wdowa bo i nie-żona ale tak jakoś mi się lepiej pisze).
Najczęściej (90% czasu albo i więcej icon_sad.gif -tatuś zapracowany- w tygodniu wraca do domu ok 17 ale w weekendy praca wyjazdowa i pojawia się na noc a czasem wcale ) jestem sama z synkiem ale w niedzielę szczególnie daje sie to we znaki- soboty są troszke mniej ciężkie bo do południa chodzimy na basen ale w niedzielę poza "na dobre i na złe" o 16-tej mamy cały dzień niezagospodarowany a tu jeszce wiosna a potem lato a my sami w domku- albo na samotnym spacerze.
Może ktoś też czuje się samotny w niedzielę icon_question.gif i ma ochotę spędzić trochę czasu z kimś tez samotnym.
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post nie, 20 kwi 2003 - 22:56
Post #1

Hejko icon_biggrin.gif
Poszukuję mam samotnych w niedzielę- tych samotnych na stałe i tych co jak ja są zazwyczaj w niedzielę słomianymi wdowami ( no ja nie-wdowa bo i nie-żona ale tak jakoś mi się lepiej pisze).
Najczęściej (90% czasu albo i więcej icon_sad.gif -tatuś zapracowany- w tygodniu wraca do domu ok 17 ale w weekendy praca wyjazdowa i pojawia się na noc a czasem wcale ) jestem sama z synkiem ale w niedzielę szczególnie daje sie to we znaki- soboty są troszke mniej ciężkie bo do południa chodzimy na basen ale w niedzielę poza "na dobre i na złe" o 16-tej mamy cały dzień niezagospodarowany a tu jeszce wiosna a potem lato a my sami w domku- albo na samotnym spacerze.
Może ktoś też czuje się samotny w niedzielę icon_question.gif i ma ochotę spędzić trochę czasu z kimś tez samotnym.

--------------------


Diana
śro, 30 kwi 2003 - 13:14
wiesz co chętnie się spotkam ale ja niestety mam niedzielę z kolei zajętą...a poza tym mieszkam na prokocimiu i ciężko się stad wyrwac z ciężkim wózkiem...ale jakby co to ja chętnie...
pozdrawiam
Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 65
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 11:20
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 646

GG:


post śro, 30 kwi 2003 - 13:14
Post #2

wiesz co chętnie się spotkam ale ja niestety mam niedzielę z kolei zajętą...a poza tym mieszkam na prokocimiu i ciężko się stad wyrwac z ciężkim wózkiem...ale jakby co to ja chętnie...
pozdrawiam

--------------------
szczęśliwa mama Miśka posiadacza już dwóch zębów
anax
nie, 04 maj 2003 - 12:49
hej diana to mieszkamy niedaleko.ja w płaszowie koło dworca pkp.A co do spotkania to ja też mogę się spotkać w którąś niedziele. icon_razz.gif
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post nie, 04 maj 2003 - 12:49
Post #3

hej diana to mieszkamy niedaleko.ja w płaszowie koło dworca pkp.A co do spotkania to ja też mogę się spotkać w którąś niedziele. icon_razz.gif

--------------------


> Niedzielne samotne i sÅ‚omiane wdowy
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 09 maj 2024 - 00:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama