Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Październikowe Maluszki

, czyli po prostu październikowe srajdki ...
> , czyli po prostu październikowe srajdki ...
justyna790306
śro, 08 paź 2008 - 17:23
Mi wczoraj położna też kazałą oliwką smarować te łuszczące sie miejsca i tak robię.
justyna790306


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 854
Dołączył: śro, 09 kwi 08 - 14:47
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 19,248

GG:


post śro, 08 paź 2008 - 17:23
Post #21

Mi wczoraj położna też kazałą oliwką smarować te łuszczące sie miejsca i tak robię.

--------------------

cath
czw, 09 paź 2008 - 09:46
To może i tutaj wkleję fotkę synka green:



a oto moja kruszynka: Emilka 3180g, 54cm:

cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post czw, 09 paź 2008 - 09:46
Post #22

To może i tutaj wkleję fotkę synka green:



a oto moja kruszynka: Emilka 3180g, 54cm:



--------------------




weda
czw, 09 paź 2008 - 17:45
no,mamy pażdzirenikowych srajdków piszcie...

miałąm wizyte pielegniarki,objaśniła co i jak,dała pełno broszurek,książkę od narodzin do 5 roku
zważyła mojego małego mężczyznę
3950,nieżle nie ?

dziewczyny czy trzymacie jakÄ…Å› specjalnÄ… dietÄ™ czy nie??

Daniel wyregulował sobie pory jedzenia,mniej więcej co 2 godz w dzień i w nocy je dwa lub trzy razy
ale to przez sen,szybka zmiana pieluszki i śpimy sobie dalej
weda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,850
Dołączył: śro, 31 gru 04 - 14:59
SkÄ…d: z drugiej strony lustra
Nr użytkownika: 1,299

GG:


post czw, 09 paź 2008 - 17:45
Post #23

no,mamy pażdzirenikowych srajdków piszcie...

miałąm wizyte pielegniarki,objaśniła co i jak,dała pełno broszurek,książkę od narodzin do 5 roku
zważyła mojego małego mężczyznę
3950,nieżle nie ?

dziewczyny czy trzymacie jakÄ…Å› specjalnÄ… dietÄ™ czy nie??

Daniel wyregulował sobie pory jedzenia,mniej więcej co 2 godz w dzień i w nocy je dwa lub trzy razy
ale to przez sen,szybka zmiana pieluszki i śpimy sobie dalej

--------------------
WEDA i Kubba & Bubba :

Żona pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy i opiekuje się dziećmi,
mąż wbija gwoździe, pilnuje domostwa przed niedźwiedziami i zombie
oraz zdobywa żywność na polowaniu.
azumi
czw, 09 paź 2008 - 17:53
CYTAT(goosiaczek @ Thu, 09 Oct 2008 - 18:45) *
miałąm wizyte pielegniarki,objaśniła co i jak,dała pełno broszurek,książkę od narodzin do 5 roku
zważyła mojego małego mężczyznę
3950,nieżle nie ?


Pięknie przybiera na wadze. Mój Mały przytył na razie 200g, a przecież urodził się wcześniej od Twojego
No, ale może teraz ruszy ta waga.

Ja staram się nie jeśc nic wzdymającego, nic ostrego, pikantnego itd.
Póki co nie mieliśmy żadnych problemów, poza tym, że nie mogę zbyt dużo mleka, bo go męczą straszne bąki i płacze.
azumi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,054
Dołączył: czw, 17 kwi 08 - 10:42
SkÄ…d: podbeskidzie
Nr użytkownika: 19,388

GG:


post czw, 09 paź 2008 - 17:53
Post #24

CYTAT(goosiaczek @ Thu, 09 Oct 2008 - 18:45) *
miałąm wizyte pielegniarki,objaśniła co i jak,dała pełno broszurek,książkę od narodzin do 5 roku
zważyła mojego małego mężczyznę
3950,nieżle nie ?


Pięknie przybiera na wadze. Mój Mały przytył na razie 200g, a przecież urodził się wcześniej od Twojego
No, ale może teraz ruszy ta waga.

Ja staram się nie jeśc nic wzdymającego, nic ostrego, pikantnego itd.
Póki co nie mieliśmy żadnych problemów, poza tym, że nie mogę zbyt dużo mleka, bo go męczą straszne bąki i płacze.

--------------------
Kacperek ur. 23.09.2008 2650g 51cm
Milenka ur. 04.07.2010 3050g 54 cm
Anio?ki 8tc (03.01.03) i 10tc (08.03.05)




Je?li chcesz roz?mieszy? Boga, opowiedz mu o swoich planach na przysz?o??. W.Allen
Carrie
czw, 09 paź 2008 - 22:02
Melduję się wsród rozdwojonych już Październikówek 2008 icon_biggrin.gif
Na razie tylko fotki
Nie mam siły pisać

Moja gwiazdeczka

W szpitalnym łóżeczku

No to możemy jechać do domu

Pierwszy obiadek w domu

Z mamusiÄ… icon_wink.gif

Ten post edytował carrie czw, 09 paź 2008 - 22:03
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post czw, 09 paź 2008 - 22:02
Post #25

Melduję się wsród rozdwojonych już Październikówek 2008 icon_biggrin.gif
Na razie tylko fotki
Nie mam siły pisać

Moja gwiazdeczka

W szpitalnym łóżeczku

No to możemy jechać do domu

Pierwszy obiadek w domu

Z mamusiÄ… icon_wink.gif

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
Martalka
czw, 09 paź 2008 - 23:35
CYTAT(azumi @ Wed, 08 Oct 2008 - 16:02) *
Niby mógłby sobie wisiec, ale ciężko coś w domu zrobic 03.gif


ano ciężko 03.gif Ostatnio nie dla mnie miano perfekcyjnej pani domu icon_wink.gif A jak jeszcze zdrzemnę się jak Maluszek łaskawie śpi w dzień to już zupełnie tragedia w chałupie 37.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post czw, 09 paź 2008 - 23:35
Post #26

CYTAT(azumi @ Wed, 08 Oct 2008 - 16:02) *
Niby mógłby sobie wisiec, ale ciężko coś w domu zrobic 03.gif


ano ciężko 03.gif Ostatnio nie dla mnie miano perfekcyjnej pani domu icon_wink.gif A jak jeszcze zdrzemnę się jak Maluszek łaskawie śpi w dzień to już zupełnie tragedia w chałupie 37.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
semi
pią, 10 paź 2008 - 10:36
Carrie, jeszcze raz gratulacje:). Maluszek słodki, a Ty pięknie wyglądasz! I nie masz brzucha, szok:).
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post pią, 10 paź 2008 - 10:36
Post #27

Carrie, jeszcze raz gratulacje:). Maluszek słodki, a Ty pięknie wyglądasz! I nie masz brzucha, szok:).

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

justyna790306
pią, 10 paź 2008 - 12:20
Ja podobnie jak azumi nie trzymam specjalnie diety,ale uważam żeby nie jeść potraw ostrych czy wzdymających.No i z daleka trzymam sie od czekolady 04.gif 04.gif
justyna790306


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 854
Dołączył: śro, 09 kwi 08 - 14:47
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 19,248

GG:


post pią, 10 paź 2008 - 12:20
Post #28

Ja podobnie jak azumi nie trzymam specjalnie diety,ale uważam żeby nie jeść potraw ostrych czy wzdymających.No i z daleka trzymam sie od czekolady 04.gif 04.gif

--------------------

cath
pią, 10 paź 2008 - 12:33
carrie- Twój maluszek troszkę podobny do mojej Emilkii:) A Ty naprawdę świetnie wyglądasz! Gdzie schowałaś swój brzuszek? Zostawiłaś go w szpitalu czy co?
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post pią, 10 paź 2008 - 12:33
Post #29

carrie- Twój maluszek troszkę podobny do mojej Emilkii:) A Ty naprawdę świetnie wyglądasz! Gdzie schowałaś swój brzuszek? Zostawiłaś go w szpitalu czy co?

--------------------




Carrie
pią, 10 paź 2008 - 14:22
CYTAT(catherine83 @ Fri, 10 Oct 2008 - 13:33) *
carrie- Twój maluszek troszkę podobny do mojej Emilkii:) A Ty naprawdę świetnie wyglądasz! Gdzie schowałaś swój brzuszek? Zostawiłaś go w szpitalu czy co?


Też tak pomyślałam jak zobaczyłam Twoją Emilkę - że bardzo podobni są! Nawet nie sądziłam,że jeszcze ktoś to zauważy 06.gif A tu proszę.

A brzucha nie miałam już zaraz po porodzie.Tak jak moja mama.Witać taka nasza tradycja 08.gif Zostały mi tylko szersze biodra ( kości, bo tłuszczyku to tam wymacać jakoś nie mogę 03.gif )

Wczoraj była u nas położna.Baaaaardzo miła kobietka.Aż się zdziwiłam.Bardzo kontaktowa i do rzeczy.Mały strasznie jej się spodobał.Kupa w pieluszce też usłyszała,że jest książkowa więc super.Ale najbardziej zależało mi,żeby mnie obejrzała.No bo nie będę ściemniać - cierpię.Do tego stopnia,że jakieś 2-3 godziny przed kolejną dawką czopka p/bólowego ból odbiera mi niemal świadomość.
Ale i tutaj miło zostałam zaskoczona - pani powiedziała,że goi się przepięknie, nie ma stanu zapalnego.Że dobrze,że polewam się nadmanganianem, wietrzę i inne cuda.No i ok.Kamień z serca.A ból być może taki bo nerw został obrzękiem i szwami podrażniony.Na razie się trzymam.I proszę, trzymajcie kciuki,żeby szybko przeszło.Chciałbym się synkiem zająć najlepiej jak potrafię a na razie mogę tylko karmić - głównie na leżąco.Usiąść usiądę - ale potem strasznie szarpie więc dałam sobie spokój.Leżę z gołym t.... i cieszę się,że nie mam gości.

Dieta - czekolady nie jem - bo nie jem ze względu na swoją alergię więc jeden problem mniej.Jem gotowane, delikatnie przyprawione potrawy.Schab w warzywnym sosie, zupka na serduszkach z ryżem i marchewką.Jutro zrobię naleśniki z serem.Jem też tylko jabłka.Piję herbatę zwykłą bez cytryny i wodę mineralną.
Tak super uważnie będę jadła 2 pierwsze tygodnie.A potem spróbuję coś urozmaicić.Dla mnie, dzięki własnym ograniczeniom alergicznym, nie było problemem przygotowanie się do karmienia.Aaa no i jeszcze 1-2 razy dziennie popijam sobie herbatkę z herbapolu z melisą, koprem włoskim i anyżem.Mały ma po niej lepiej trawić a i mi dobrze robi.

Mam apetyt jak koń...to tak na marginesie 06.gif

Pomału chyba normuje mi się laktacja.Już nie mam takich kamieni a Dominik pięknie się przystawia i opróżnia pierś.Boskie uczucie po karmieniu jak cycuś taki lżejszy się robi 06.gif
A Wasze dzieciaczki też tak popiskują sobie w trakcie ssania??? My chyba naszego nagramy dyktafonem ku pamięci bo pomiałkuje jak kociątko.Jest obłedny.A my zakochani w nim.

Zdjęcia z dzisiaj


Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post pią, 10 paź 2008 - 14:22
Post #30

CYTAT(catherine83 @ Fri, 10 Oct 2008 - 13:33) *
carrie- Twój maluszek troszkę podobny do mojej Emilkii:) A Ty naprawdę świetnie wyglądasz! Gdzie schowałaś swój brzuszek? Zostawiłaś go w szpitalu czy co?


Też tak pomyślałam jak zobaczyłam Twoją Emilkę - że bardzo podobni są! Nawet nie sądziłam,że jeszcze ktoś to zauważy 06.gif A tu proszę.

A brzucha nie miałam już zaraz po porodzie.Tak jak moja mama.Witać taka nasza tradycja 08.gif Zostały mi tylko szersze biodra ( kości, bo tłuszczyku to tam wymacać jakoś nie mogę 03.gif )

Wczoraj była u nas położna.Baaaaardzo miła kobietka.Aż się zdziwiłam.Bardzo kontaktowa i do rzeczy.Mały strasznie jej się spodobał.Kupa w pieluszce też usłyszała,że jest książkowa więc super.Ale najbardziej zależało mi,żeby mnie obejrzała.No bo nie będę ściemniać - cierpię.Do tego stopnia,że jakieś 2-3 godziny przed kolejną dawką czopka p/bólowego ból odbiera mi niemal świadomość.
Ale i tutaj miło zostałam zaskoczona - pani powiedziała,że goi się przepięknie, nie ma stanu zapalnego.Że dobrze,że polewam się nadmanganianem, wietrzę i inne cuda.No i ok.Kamień z serca.A ból być może taki bo nerw został obrzękiem i szwami podrażniony.Na razie się trzymam.I proszę, trzymajcie kciuki,żeby szybko przeszło.Chciałbym się synkiem zająć najlepiej jak potrafię a na razie mogę tylko karmić - głównie na leżąco.Usiąść usiądę - ale potem strasznie szarpie więc dałam sobie spokój.Leżę z gołym t.... i cieszę się,że nie mam gości.

Dieta - czekolady nie jem - bo nie jem ze względu na swoją alergię więc jeden problem mniej.Jem gotowane, delikatnie przyprawione potrawy.Schab w warzywnym sosie, zupka na serduszkach z ryżem i marchewką.Jutro zrobię naleśniki z serem.Jem też tylko jabłka.Piję herbatę zwykłą bez cytryny i wodę mineralną.
Tak super uważnie będę jadła 2 pierwsze tygodnie.A potem spróbuję coś urozmaicić.Dla mnie, dzięki własnym ograniczeniom alergicznym, nie było problemem przygotowanie się do karmienia.Aaa no i jeszcze 1-2 razy dziennie popijam sobie herbatkę z herbapolu z melisą, koprem włoskim i anyżem.Mały ma po niej lepiej trawić a i mi dobrze robi.

Mam apetyt jak koń...to tak na marginesie 06.gif

Pomału chyba normuje mi się laktacja.Już nie mam takich kamieni a Dominik pięknie się przystawia i opróżnia pierś.Boskie uczucie po karmieniu jak cycuś taki lżejszy się robi 06.gif
A Wasze dzieciaczki też tak popiskują sobie w trakcie ssania??? My chyba naszego nagramy dyktafonem ku pamięci bo pomiałkuje jak kociątko.Jest obłedny.A my zakochani w nim.

Zdjęcia z dzisiaj




--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
justyna790306
pią, 10 paź 2008 - 14:55
carrie masz rację wasz maluszek jest obłędny.
Ja też mam już unormowaną laktację, a tak w zasadzie to tylko w dniu wypisu ze szpitala miałam kamienie a nie piersi.Na następny dzień wszystko było już w porzadku.Martynka ssie jak odkurzacz więc na bieżąco opróżnia mi piersi 06.gif 06.gif
Ja również piję taką herbatkę, bo podobno wspomaga laktację i dla dzieciaczków też dobra.
Nigdy nie przepadałam za słodyczmi a teraz mam nieodpartą ochotę na mleczną czekoladę z orzechami- dziwi mnie ta zmiana smaków.
justyna790306


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 854
Dołączył: śro, 09 kwi 08 - 14:47
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 19,248

GG:


post pią, 10 paź 2008 - 14:55
Post #31

carrie masz rację wasz maluszek jest obłędny.
Ja też mam już unormowaną laktację, a tak w zasadzie to tylko w dniu wypisu ze szpitala miałam kamienie a nie piersi.Na następny dzień wszystko było już w porzadku.Martynka ssie jak odkurzacz więc na bieżąco opróżnia mi piersi 06.gif 06.gif
Ja również piję taką herbatkę, bo podobno wspomaga laktację i dla dzieciaczków też dobra.
Nigdy nie przepadałam za słodyczmi a teraz mam nieodpartą ochotę na mleczną czekoladę z orzechami- dziwi mnie ta zmiana smaków.

--------------------

As-ia
pią, 10 paź 2008 - 15:05
witajcie kobietki
jak milo pisac juz w nowym watku 06.gif
po krotce:
moj synus jak narazie to zlote dziecko , jest bardzo grzeczny praktycznie rzadko kiedy slychac jak placze typowy niedzielny leniuszek 03.gif 03.gif

kapiemy go ok. 21.00 wtedy przysypia sobie do 22.30 dostaje cycolka i budzi sie ok.1.00 pozniej o 4.00 i spi do 9.00 -10.00

dokarmiam go buteleczka,bo nie starcza mi pokarmu straszny zarloczek icon_smile.gif

a to moje kochane dzieciaczki:



Luizka starsznie przejeta jest rola starszej siostry

a tu Makulek ma juz 5 dni zdjecie robione dzis z ranka :



As-ia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,981
Dołączył: czw, 07 lut 08 - 11:56
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 18,050




post pią, 10 paź 2008 - 15:05
Post #32

witajcie kobietki
jak milo pisac juz w nowym watku 06.gif
po krotce:
moj synus jak narazie to zlote dziecko , jest bardzo grzeczny praktycznie rzadko kiedy slychac jak placze typowy niedzielny leniuszek 03.gif 03.gif

kapiemy go ok. 21.00 wtedy przysypia sobie do 22.30 dostaje cycolka i budzi sie ok.1.00 pozniej o 4.00 i spi do 9.00 -10.00

dokarmiam go buteleczka,bo nie starcza mi pokarmu straszny zarloczek icon_smile.gif

a to moje kochane dzieciaczki:



Luizka starsznie przejeta jest rola starszej siostry

a tu Makulek ma juz 5 dni zdjecie robione dzis z ranka :





--------------------
pierworodna 13.04.2006r.
drugorodny 05.10.2008r. trzeciorodna 03.07.2015.


Dziecko jest chodzÄ…cym cudem, jedynym, wyjÄ…tkowym i niezastÄ…pionym.
Carrie
pią, 10 paź 2008 - 15:08
Asiunia PRZEPIĘKNE masz dzieci!!! Jak nic kobieto tylko ci się rozmnażać - nie wolno marnować takich genów!!!!!!! 06.gif

Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post pią, 10 paź 2008 - 15:08
Post #33

Asiunia PRZEPIĘKNE masz dzieci!!! Jak nic kobieto tylko ci się rozmnażać - nie wolno marnować takich genów!!!!!!! 06.gif



--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
semi
pią, 10 paź 2008 - 15:15
śliczne macie dzieci! Naprawdę śliczne! Leoś też był piekny, więc teraz się spodziwam małej ropuszki-dla rownowagi. co by nie mówić, nie wszystkie noworodki są urodziwe, słodkie owszem, ale niektóre to takie małe koszmarki. Październik się jednak pstarał i ..ojejej, aż się rozczulam, kiedy na te wasze maluchy patrzę.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post pią, 10 paź 2008 - 15:15
Post #34

śliczne macie dzieci! Naprawdę śliczne! Leoś też był piekny, więc teraz się spodziwam małej ropuszki-dla rownowagi. co by nie mówić, nie wszystkie noworodki są urodziwe, słodkie owszem, ale niektóre to takie małe koszmarki. Październik się jednak pstarał i ..ojejej, aż się rozczulam, kiedy na te wasze maluchy patrzę.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

cath
pią, 10 paź 2008 - 15:19
carrie- a kiedy planujecie pierwszy spacerek? U nas w niedzielę ma być ok 20 st tak więc mamy zamiar wziąć mała na krótki spacerek. A co niech sobie pozażywa trochę świeżego powietrza póki temperatura na to pozwala bo potem to już nie wiadomo jak to będzie z tą nasza pogodą.
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post pią, 10 paź 2008 - 15:19
Post #35

carrie- a kiedy planujecie pierwszy spacerek? U nas w niedzielę ma być ok 20 st tak więc mamy zamiar wziąć mała na krótki spacerek. A co niech sobie pozażywa trochę świeżego powietrza póki temperatura na to pozwala bo potem to już nie wiadomo jak to będzie z tą nasza pogodą.

--------------------




semi
pią, 10 paź 2008 - 15:24
no nieee, nie moge do was zaglądac, bo mnie zazdrość zeżre 06.gif
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post pią, 10 paź 2008 - 15:24
Post #36

no nieee, nie moge do was zaglądac, bo mnie zazdrość zeżre 06.gif

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

Carrie
pią, 10 paź 2008 - 15:57
CYTAT(catherine83 @ Fri, 10 Oct 2008 - 16:19) *
carrie- a kiedy planujecie pierwszy spacerek? U nas w niedzielę ma być ok 20 st tak więc mamy zamiar wziąć mała na krótki spacerek. A co niech sobie pozażywa trochę świeżego powietrza póki temperatura na to pozwala bo potem to już nie wiadomo jak to będzie z tą nasza pogodą.


tak też sobie myślałam o niedzieli bo ma być ładnie

jest tylko w sumie JEDEN warunek - muszę być na tyle w stanie chodzić,żeby móc wrócić z tego spaceru icon_neutral.gif

W sumie to liczę na cud,że w niedzielę obudzę się i będę chodzić.Ale tej wersji się trzymam i dzisiaj sie wietrzę, wietrzę, poleguję,żeby nie nadwyrężać...będzie dobrze, prawda? 02.gif
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post pią, 10 paź 2008 - 15:57
Post #37

CYTAT(catherine83 @ Fri, 10 Oct 2008 - 16:19) *
carrie- a kiedy planujecie pierwszy spacerek? U nas w niedzielę ma być ok 20 st tak więc mamy zamiar wziąć mała na krótki spacerek. A co niech sobie pozażywa trochę świeżego powietrza póki temperatura na to pozwala bo potem to już nie wiadomo jak to będzie z tą nasza pogodą.


tak też sobie myślałam o niedzieli bo ma być ładnie

jest tylko w sumie JEDEN warunek - muszę być na tyle w stanie chodzić,żeby móc wrócić z tego spaceru icon_neutral.gif

W sumie to liczę na cud,że w niedzielę obudzę się i będę chodzić.Ale tej wersji się trzymam i dzisiaj sie wietrzę, wietrzę, poleguję,żeby nie nadwyrężać...będzie dobrze, prawda? 02.gif

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
cath
pią, 10 paź 2008 - 16:12
carrie- zmieniłam sobie suwaczek- ze zdjęciem Emilki, nawet maja podobą fotką tzn z tego samego profilu 06.gif
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post pią, 10 paź 2008 - 16:12
Post #38

carrie- zmieniłam sobie suwaczek- ze zdjęciem Emilki, nawet maja podobą fotką tzn z tego samego profilu 06.gif

--------------------




Carrie
pią, 10 paź 2008 - 16:16
No właśnie od razu zauważyłam...hehehehe - podobne te nasze dzieciaczki!!!! Szok!
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post pią, 10 paź 2008 - 16:16
Post #39

No właśnie od razu zauważyłam...hehehehe - podobne te nasze dzieciaczki!!!! Szok!

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
As-ia
pią, 10 paź 2008 - 16:17
CYTAT(carrie @ Fri, 10 Oct 2008 - 16:57) *
W sumie to liczę na cud,że w niedzielę obudzę się i będę chodzić.Ale tej wersji się trzymam i dzisiaj sie wietrzę, wietrzę, poleguję,żeby nie nadwyrężać...będzie dobrze, prawda? 02.gif


kochana bedzie dobrze musi byc 06.gif

ja na spacerek ide jutro jesli tylko sloneczko dopisze , dzis byla polozna i sama stwierdzila
ze jesli tylko slonko bedzie to spacerek jest wskazany icon_smile.gif

i wiecie starsznie sie ucieszylam bo jeden szewek ktory mialam zalozony po porodzie nie bedzie sciagany ufff..... bo jest na sluzowce i sam sie rozpusci

wasze dzieciaczki tez sa cudowne ale nam sie udaly te pazdziernikowe srajdki icon_mrgreen.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
As-ia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,981
Dołączył: czw, 07 lut 08 - 11:56
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 18,050




post pią, 10 paź 2008 - 16:17
Post #40

CYTAT(carrie @ Fri, 10 Oct 2008 - 16:57) *
W sumie to liczę na cud,że w niedzielę obudzę się i będę chodzić.Ale tej wersji się trzymam i dzisiaj sie wietrzę, wietrzę, poleguję,żeby nie nadwyrężać...będzie dobrze, prawda? 02.gif


kochana bedzie dobrze musi byc 06.gif

ja na spacerek ide jutro jesli tylko sloneczko dopisze , dzis byla polozna i sama stwierdzila
ze jesli tylko slonko bedzie to spacerek jest wskazany icon_smile.gif

i wiecie starsznie sie ucieszylam bo jeden szewek ktory mialam zalozony po porodzie nie bedzie sciagany ufff..... bo jest na sluzowce i sam sie rozpusci

wasze dzieciaczki tez sa cudowne ale nam sie udaly te pazdziernikowe srajdki icon_mrgreen.gif rollbaby.gif rollbaby.gif

--------------------
pierworodna 13.04.2006r.
drugorodny 05.10.2008r. trzeciorodna 03.07.2015.


Dziecko jest chodzÄ…cym cudem, jedynym, wyjÄ…tkowym i niezastÄ…pionym.
> Październikowe Maluszki, czyli po prostu październikowe srajdki ...
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 07:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama