Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Chcę zasnąć

> 
chojnol
pon, 07 kwi 2003 - 17:33
Dziewczyny, chcę zasnąć wreszcie przed północą! Nie mam wielkich zmartwień, które mogły by wpływać na bezsenność, a nie mogę zasnąć przed 2. Próbowałam już ciepłego mleka - na nic. Co robić? Moja córcia budzi się o 7 i w ten sposób przesypiam tylko ok. 5 godz. Nie mogę zwlec się z łóżka. Potem snuję się zmęczona, a po wieczornej kąpieli małej to jakby mnie coś naładowało - kręcę się i wiercę po domu, zawsze coś sobie znajdę do zrobienia. Tak sobie myślę, że może jakieś ziółka? Ale nie wiem jakie. Doradźcie.
chojnol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 674
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 303




post pon, 07 kwi 2003 - 17:33
Post #1

Dziewczyny, chcę zasnąć wreszcie przed północą! Nie mam wielkich zmartwień, które mogły by wpływać na bezsenność, a nie mogę zasnąć przed 2. Próbowałam już ciepłego mleka - na nic. Co robić? Moja córcia budzi się o 7 i w ten sposób przesypiam tylko ok. 5 godz. Nie mogę zwlec się z łóżka. Potem snuję się zmęczona, a po wieczornej kąpieli małej to jakby mnie coś naładowało - kręcę się i wiercę po domu, zawsze coś sobie znajdę do zrobienia. Tak sobie myślę, że może jakieś ziółka? Ale nie wiem jakie. Doradźcie.

--------------------
Julcia (20.12.2001) i
Daretka

Go??







post pon, 07 kwi 2003 - 18:32
Post #2

Spacer, melisa?
chojnol
pon, 07 kwi 2003 - 20:32
Spacer i kąpiel z bąbelkami działa wręcz odwrotnie, jeszcze bardziej mnie ładuje. W dzień też nie sypiam, nie mogę zasnąć mimo zmęczenia. Melisy spróbuję (piłam ją na laktację, nie wiem czy jeszcze zadziała icon_confused.gif ) Może ja się zamieniam w perpetum mobile icon_twisted.gif ?
chojnol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 674
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 303




post pon, 07 kwi 2003 - 20:32
Post #3

Spacer i kąpiel z bąbelkami działa wręcz odwrotnie, jeszcze bardziej mnie ładuje. W dzień też nie sypiam, nie mogę zasnąć mimo zmęczenia. Melisy spróbuję (piłam ją na laktację, nie wiem czy jeszcze zadziała icon_confused.gif ) Może ja się zamieniam w perpetum mobile icon_twisted.gif ?

--------------------
Julcia (20.12.2001) i
lea

Go??







post pon, 07 kwi 2003 - 20:32
Post #4

Witaj Chojnol icon_smile.gif

rumianek również działa kojąco, nie przegrzewaj pokoju, wietrz mieszkanie, przed snem dokonaj jakiegoś wysiłku - pare przysiadów ? możesz również wypróbować syrop melisal, jest przeznaczony również dla maluszków, ew. zapytaj o leki homeopatyczne w aptece.

pozdrawiam i życzę spokojnych snów icon_wink.gif - lea
sylwiakrol
wto, 08 kwi 2003 - 12:01
A ja sobie czasami piję Nervovit albo Nervinum, bo czasami czuję się podminowana. icon_twisted.gif Nie wiem czy to sie pisze przez v.ale chyba tak.To są herbatki.Rzeczywiście działają odprężająco i nasennie.Można je popijać przez cały dzień, ale mi wystarczy godzinę przed snem zdwojona dawka jak w przepisie.
sylwiakrol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,066
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:00
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 135




post wto, 08 kwi 2003 - 12:01
Post #5

A ja sobie czasami piję Nervovit albo Nervinum, bo czasami czuję się podminowana. icon_twisted.gif Nie wiem czy to sie pisze przez v.ale chyba tak.To są herbatki.Rzeczywiście działają odprężająco i nasennie.Można je popijać przez cały dzień, ale mi wystarczy godzinę przed snem zdwojona dawka jak w przepisie.

--------------------
Jestem mamą już 7-letniego Arturka, kochanego łobuziaka i słodkiej malutkiej dziewczynki


Anuk (z edziecka)

Go??







post wto, 08 kwi 2003 - 15:40
Post #6

Hej,
Bardzo dobrze wyciszająco działają ziołowe tabletki VALDISPERT. Sposób przyjmowania w przypadku problemów ze spaniem to: 3 tabletki na 1/2 godz. przed snem. Nie przerażaj się ilością, bo tableteczki są maleńkie. Nie obawiaj się też, że się uzależnisz - bo to wyciąg z waleriany.

Pozdrawiam,


PS. Poczytam jeszcze w domku coś na ten temat i może uda mi się znaleźć coś jeszcze godnego polecenia.
Małgoś.dz
wto, 08 kwi 2003 - 18:51
Aniu!

icon_arrow.gif na wesoło icon_arrow.gif zapraszam Ciebie do siebie, jak Cię mój Kubanek przegoni - to gwarantuję, że padniesz "nieżywa" tak jak ja co wieczór

icon_arrow.gif na poważnie icon_arrow.gif melisa powinna Cię wyciszyć

Pozdrawiam
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post wto, 08 kwi 2003 - 18:51
Post #7

Aniu!

icon_arrow.gif na wesoło icon_arrow.gif zapraszam Ciebie do siebie, jak Cię mój Kubanek przegoni - to gwarantuję, że padniesz "nieżywa" tak jak ja co wieczór

icon_arrow.gif na poważnie icon_arrow.gif melisa powinna Cię wyciszyć

Pozdrawiam

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
AniaAsi
śro, 09 kwi 2003 - 09:39
A ja polecam tabletki ziołowe PERSEN. Wypróbowałam nieraz.
Hih, aczkolwiek w tej chwili zupełnie ich nie potrzebuję - padam nieżywa o 21.00 icon_rolleyes.gif
A.
AniaAsi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 173
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 09:40
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 278




post śro, 09 kwi 2003 - 09:39
Post #8

A ja polecam tabletki ziołowe PERSEN. Wypróbowałam nieraz.
Hih, aczkolwiek w tej chwili zupełnie ich nie potrzebuję - padam nieżywa o 21.00 icon_rolleyes.gif
A.
Anuk (z edziecka)

Go??







post śro, 09 kwi 2003 - 15:11
Post #9

Hej,
Znalazłam to, czego szukałam. Mogę polecić ci jeszcze kropelki homeopatyczne: PASSIFLORA G.H.L.

dawkowanie:3 x dziennie 20 kropli na wodę, ostatnia dawka na 1 godz. przed snem

icon_surprised.gif
> Chcę zasnąć
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 24 cze 2024 - 18:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama