Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
73 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia   

lokalne pitu pitu ;)

> 
Arwena.
czw, 01 cze 2006 - 13:27
Jesteśmy po testach

Znacznie jest uczulony na brzozę, leszczynę, olchę - mniej na trawy. Reszta nie wyszła ale za dwa miesiące będziemy testy ponawiać.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post czw, 01 cze 2006 - 13:27
Post #61

Jesteśmy po testach

Znacznie jest uczulony na brzozę, leszczynę, olchę - mniej na trawy. Reszta nie wyszła ale za dwa miesiące będziemy testy ponawiać.

--------------------
everybody lies
April.
czw, 01 cze 2006 - 16:10
Wymyśliłam sobie taką drogę na zlot :

Września-Słupca-Kleczew-Ślesin-Sempolno-Izbica Kujawska- Lubraniec-Brześć Kujawski-Kowal-Gostynin-Łąck-Soczewka icon_biggrin.gif

Pojedziecie podobnie ?
Arwen, zastanów się, czy nie lepiej Ci będzie dojechać przez Środę Wlkp.
do Wrześni i dalej jw., niż jechac przez Turek ?

Czy Tobatka rozesłała koleżankom zdjęcia ?
April.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 1,704
Dołączył: śro, 15 cze 05 - 22:07
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 3,273

GG:


post czw, 01 cze 2006 - 16:10
Post #62

Wymyśliłam sobie taką drogę na zlot :

Września-Słupca-Kleczew-Ślesin-Sempolno-Izbica Kujawska- Lubraniec-Brześć Kujawski-Kowal-Gostynin-Łąck-Soczewka icon_biggrin.gif

Pojedziecie podobnie ?
Arwen, zastanów się, czy nie lepiej Ci będzie dojechać przez Środę Wlkp.
do Wrześni i dalej jw., niż jechac przez Turek ?

Czy Tobatka rozesłała koleżankom zdjęcia ?

--------------------
Arwena.
czw, 01 cze 2006 - 16:26
April wolę przez Turek bo trasę już znam, mniej więcej do Łęczycy.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post czw, 01 cze 2006 - 16:26
Post #63

April wolę przez Turek bo trasę już znam, mniej więcej do Łęczycy.

--------------------
everybody lies
amania
pią, 02 cze 2006 - 09:26
Silije i jak tam icon_question.gif
Ja już i tak pierwsza pogratuluję icon_exclaim.gif icon_cool.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pią, 02 cze 2006 - 09:26
Post #64

Silije i jak tam icon_question.gif
Ja już i tak pierwsza pogratuluję icon_exclaim.gif icon_cool.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Silije
pią, 02 cze 2006 - 09:41
Jedna kreseczka. Możesz gratulować perspektywy niespędzenia przeze mnie połowy wakacji w szpitalu. To dość miła perspektywa.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post pią, 02 cze 2006 - 09:41
Post #65

Jedna kreseczka. Możesz gratulować perspektywy niespędzenia przeze mnie połowy wakacji w szpitalu. To dość miła perspektywa.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Villi
pią, 02 cze 2006 - 09:50
Sil a Ty aby za szybko tego teściku nie zrobiłaś? icon_wink.gif
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post pią, 02 cze 2006 - 09:50
Post #66

Sil a Ty aby za szybko tego teściku nie zrobiłaś? icon_wink.gif

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
myszka
pią, 02 cze 2006 - 09:53
Silije, mi pierwszy test też wyszedł z jedną kreseczką. I drugi, i trzeci nawet też. A czwarty już był z dwoma.

Oczywiście, nic Ci nie sugeruję, ani też nie zamierzam denerwować (szczególnie w podejrzanym stanie). Tak sobie tylko mówię...
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post pią, 02 cze 2006 - 09:53
Post #67

Silije, mi pierwszy test też wyszedł z jedną kreseczką. I drugi, i trzeci nawet też. A czwarty już był z dwoma.

Oczywiście, nic Ci nie sugeruję, ani też nie zamierzam denerwować (szczególnie w podejrzanym stanie). Tak sobie tylko mówię...

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
Tobatka
pią, 02 cze 2006 - 15:40
Ja na zlot jadę autostradą - mąż, znawca dróg krajowych, taką mi wytyczył, a ja mu ufam jak nikomu icon_smile.gif

April - juz rozsyłam zdjęcia, zupełnie wyleciało mi z głowy
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
Skąd: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post pią, 02 cze 2006 - 15:40
Post #68

Ja na zlot jadę autostradą - mąż, znawca dróg krajowych, taką mi wytyczył, a ja mu ufam jak nikomu icon_smile.gif

April - juz rozsyłam zdjęcia, zupełnie wyleciało mi z głowy
Tobatka
pią, 02 cze 2006 - 16:35
Silije, Amania i Lidka nie dostały ostatniego maila, bo mi cofnęło, że skrzynka zapełniona... Odblokujcie to wyślę jeszcze raz...
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
Skąd: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post pią, 02 cze 2006 - 16:35
Post #69

Silije, Amania i Lidka nie dostały ostatniego maila, bo mi cofnęło, że skrzynka zapełniona... Odblokujcie to wyślę jeszcze raz...
amania
pią, 02 cze 2006 - 16:49
o matko, ten odkurzacz w tle na moim zdjeciu tortowym 37.gif

na drugim mam oczy jak na czarownicę przystało, a Matylda jak na córkę czarownicy icon_wink.gif

ps. ja bym jednak wymieniła to zdjęcie ciążowe
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pią, 02 cze 2006 - 16:49
Post #70

o matko, ten odkurzacz w tle na moim zdjeciu tortowym 37.gif

na drugim mam oczy jak na czarownicę przystało, a Matylda jak na córkę czarownicy icon_wink.gif

ps. ja bym jednak wymieniła to zdjęcie ciążowe

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Tobatka
pią, 02 cze 2006 - 17:57
Amania - ja miałam obok siebie w programie zdjęcie po odczerwienieniu oczu Matyldy i z czerwonymi. Wiesz, jak fajnie się przeglądał - czarne ślepka, a potem się zaświeciły na czerwono.. Jejku icon_lol.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
Skąd: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post pią, 02 cze 2006 - 17:57
Post #71

Amania - ja miałam obok siebie w programie zdjęcie po odczerwienieniu oczu Matyldy i z czerwonymi. Wiesz, jak fajnie się przeglądał - czarne ślepka, a potem się zaświeciły na czerwono.. Jejku icon_lol.gif
amania
pią, 02 cze 2006 - 18:14
Chryste panie, jezusie święty!!! Villi ratuj!
Właśnie przed chwilą Wiktoria (ta od szwagra) zapytała co to jest tam w klatce - a tam jest maleńki myszoskoczek icon_eek.gif
Co ja mam teraz zrobić? Nawet nie wiem czy nie ma ich więcej pod siankiem.
Czy jest coś o czym powinnam wiedzieć??
Boże, przecież ja dalej nie wiem, która to samica icon_rolleyes.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pią, 02 cze 2006 - 18:14
Post #72

Chryste panie, jezusie święty!!! Villi ratuj!
Właśnie przed chwilą Wiktoria (ta od szwagra) zapytała co to jest tam w klatce - a tam jest maleńki myszoskoczek icon_eek.gif
Co ja mam teraz zrobić? Nawet nie wiem czy nie ma ich więcej pod siankiem.
Czy jest coś o czym powinnam wiedzieć??
Boże, przecież ja dalej nie wiem, która to samica icon_rolleyes.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Villi
pią, 02 cze 2006 - 18:33
Jasny gwint a ja mam bum cyk dwa samce. Za cholere nie chą się rozmnażać grrr!!

Amania na razie nic nie rób. Na pewno jest ich więcej, ale matka da sobie rade. Aczkolwiek nie wiem jak mogłas nie zauważyć ciężarnego myszoskoczka icon_lol.gif Jedyne co, to możesz podrzucic do klatki kilka kawałeczków sera żółtego, zeby więcej wapnia i białka matka miała. A jak podrosna to bedziesz miała duuuuużo myszek icon_razz.gif
Ale serio - teraz nic nie zrobisz, jak bedą większe, tak ze 3 tyg, to mogę się zapytac czy u nas w Zwierzątkach nie będa ich chcieli. Raczej będą icon_wink.gif

Miłej hodowli icon_biggrin.gif A moze jakaś Marysi koleżanka będzie chetna? My w sumie też byśmy jedna chcieli... samice. A jakie kolorki masz?
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post pią, 02 cze 2006 - 18:33
Post #73

Jasny gwint a ja mam bum cyk dwa samce. Za cholere nie chą się rozmnażać grrr!!

Amania na razie nic nie rób. Na pewno jest ich więcej, ale matka da sobie rade. Aczkolwiek nie wiem jak mogłas nie zauważyć ciężarnego myszoskoczka icon_lol.gif Jedyne co, to możesz podrzucic do klatki kilka kawałeczków sera żółtego, zeby więcej wapnia i białka matka miała. A jak podrosna to bedziesz miała duuuuużo myszek icon_razz.gif
Ale serio - teraz nic nie zrobisz, jak bedą większe, tak ze 3 tyg, to mogę się zapytac czy u nas w Zwierzątkach nie będa ich chcieli. Raczej będą icon_wink.gif

Miłej hodowli icon_biggrin.gif A moze jakaś Marysi koleżanka będzie chetna? My w sumie też byśmy jedna chcieli... samice. A jakie kolorki masz?

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
Tobatka
pią, 02 cze 2006 - 18:42
Amania icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
Skąd: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post pią, 02 cze 2006 - 18:42
Post #74

Amania icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Gonia
pią, 02 cze 2006 - 18:47
Gratulacje!!!
Muszę poczytać o tych myszoskoczkach, bo Mania chce szczura, a ja tak jakoś brrrrr.
Robię placek drożdżowy z rabarbarem, trzymać kciuki.
Piątek, piątek, piątek - najlepszy dzień tygodnia!

Gosia
Gonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 894
Dołączył: śro, 16 cze 04 - 21:46
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,858




post pią, 02 cze 2006 - 18:47
Post #75

Gratulacje!!!
Muszę poczytać o tych myszoskoczkach, bo Mania chce szczura, a ja tak jakoś brrrrr.
Robię placek drożdżowy z rabarbarem, trzymać kciuki.
Piątek, piątek, piątek - najlepszy dzień tygodnia!

Gosia
Villi
pią, 02 cze 2006 - 18:50
Gonia olac szczury, myszolki sa fajne, weźmiesz parke od amani (albo lepiej dwa samce, nei rozmnoza sie), ja wezme jedna i już icon_smile.gif Chyba ze urodzi sie 10 icon_razz.gif
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post pią, 02 cze 2006 - 18:50
Post #76

Gonia olac szczury, myszolki sa fajne, weźmiesz parke od amani (albo lepiej dwa samce, nei rozmnoza sie), ja wezme jedna i już icon_smile.gif Chyba ze urodzi sie 10 icon_razz.gif

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
amania
pią, 02 cze 2006 - 19:01
Villi, o jakich kolorkach ty mówisz, przecież ono jest zupełnie łyse icon_lol.gif
A poza tym skąd ty będziesz wiedzieć czy to samica?
Ciężarnej nie zauważyłam faktycznie icon_redface.gif Teraz mi dodatkowo głupio, że na 3 dni przed porodem, zafundowałam jej imprezę dla przedszkolaków 37.gif
Trochę je podglądałam i widać tylko jednego. No chyba, że one rodzą z przerwami, a ten jest pierwszy icon_eek.gif
Przeniosłam je w bardziej ustronne miejsce i zaraz idę wrzucić im ser.
Boże, muszę dobrze dbać o moją położnicę.

No ale teraz się wyjaśniło, kto był w ciąży icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pią, 02 cze 2006 - 19:01
Post #77

Villi, o jakich kolorkach ty mówisz, przecież ono jest zupełnie łyse icon_lol.gif
A poza tym skąd ty będziesz wiedzieć czy to samica?
Ciężarnej nie zauważyłam faktycznie icon_redface.gif Teraz mi dodatkowo głupio, że na 3 dni przed porodem, zafundowałam jej imprezę dla przedszkolaków 37.gif
Trochę je podglądałam i widać tylko jednego. No chyba, że one rodzą z przerwami, a ten jest pierwszy icon_eek.gif
Przeniosłam je w bardziej ustronne miejsce i zaraz idę wrzucić im ser.
Boże, muszę dobrze dbać o moją położnicę.

No ale teraz się wyjaśniło, kto był w ciąży icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Villi
pią, 02 cze 2006 - 19:35
Amania zobacz tutaj masz odpowiedzi na kilka pytań, potem możesz zobaczyć na tym forum, może jeszcze inne rady odnośnie małych myszolków znajdziesz.

hehe Sailije możesz odetchnąć. Limit ciąz na ten miesiac został wyczerpany icon_biggrin.gif
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post pią, 02 cze 2006 - 19:35
Post #78

Amania zobacz tutaj masz odpowiedzi na kilka pytań, potem możesz zobaczyć na tym forum, może jeszcze inne rady odnośnie małych myszolków znajdziesz.

hehe Sailije możesz odetchnąć. Limit ciąz na ten miesiac został wyczerpany icon_biggrin.gif

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
Villi
pią, 02 cze 2006 - 19:39
Amania poczytałam trochę - jeśli nie chceszmiec kolejnego miotu to jak najszybciej odizoluj samczyka, bo u nich po porodzie bardzo szybko dochodzi do kolejnego zapłodnienia icon_biggrin.gif

Włóż jej delikatnie do klatki kilka chusteczek higienicznych i więcej nie przeszkadzaj. Z chusteczek umości lepiej gniazdko.
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post pią, 02 cze 2006 - 19:39
Post #79

Amania poczytałam trochę - jeśli nie chceszmiec kolejnego miotu to jak najszybciej odizoluj samczyka, bo u nich po porodzie bardzo szybko dochodzi do kolejnego zapłodnienia icon_biggrin.gif

Włóż jej delikatnie do klatki kilka chusteczek higienicznych i więcej nie przeszkadzaj. Z chusteczek umości lepiej gniazdko.

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
Tobatka
pią, 02 cze 2006 - 19:53
A moje dziecko sobie na dzień dziecka zażyczyło "myszki w klatce z blamką, tylko muszą być malutkie"... Wzięłabym od Amani młode, ale moja mama powiedziała, że absolutnie się nie zgadza na takie zwierzęta w domu.. A póki co u niej mieszkam, więc muszę się dostosować...

Więc poczekam do jakiegoś miotu za rok o tej porze, co? Mogę już zaklepać? icon_smile.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
Skąd: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post pią, 02 cze 2006 - 19:53
Post #80

A moje dziecko sobie na dzień dziecka zażyczyło "myszki w klatce z blamką, tylko muszą być malutkie"... Wzięłabym od Amani młode, ale moja mama powiedziała, że absolutnie się nie zgadza na takie zwierzęta w domu.. A póki co u niej mieszkam, więc muszę się dostosować...

Więc poczekam do jakiegoś miotu za rok o tej porze, co? Mogę już zaklepać? icon_smile.gif
> lokalne pitu pitu ;)
Start new topic
Reply to this topic
73 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 01:55
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama